Nuti-Mati matemaatika TIPPSPORT I etapp - 199 võistlejat, Kuni 1. klass
Koht KP Võistleja Regioon Võistkond Klass 1.k. 2.k. 3.k. 4.k. 5.k. 6.k. 7.k. 8.k. 9.k. 10.k. Tulem
1. 250 Andris Reimaa Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 7 606 8 526 8 402 7 595 7 726 8 123         8 526
2. 240 Renate Kastein Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 8 386 7 699 7 907 8 273             8 386
3. 233 Naatan Kastepõld Läänemaa Metsküla Algkool 1. 8 195 7 456 8 346 8 016 7 022           8 346
4. 228 Rasmus Põder Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 7 803 7 591 7 985 8 232 6 670 8 325         8 325
5. 223 Brigitta Paabo Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 1.b 8 194 8 292 7 771 367 8 205 8 309 567 8 184     8 309
6. 218 Marii Soosalu Läänemaa Virtsu Kool 1. 7 929 7 913 8 052 8 082 8 001 8 211         8 211
7. 214 Liisbet Laigu Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 8 193 8 116 7 725 7 975 7 429 8 003         8 193
8. 210 Georg Martin Ilus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 8 100 8 180 8 082               8 180
9. 206 Markus Vurm Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 1.b 7 442 8 177 7 888 7 968 8 121           8 177
10. 203 Laur Martin Talvi Hiiumaa Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1. 7 795 7 925 7 701 8 147             8 147
11. 200 Emil Fürstenberg Hiiumaa Palade Põhikool 1. 7 341 7 982 8 142               8 142
12. 197 Märt Kaljuvee Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 7 580 7 280 8 123 6 757 7 424           8 123
13. 194 Jarmo Luik Viljandimaa Tarvastu Lasteaed Eelk. 7 848 7 927 8 121 7 901 8 054           8 121
14. 191 Käroli Vaher Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 7 734 8 109 8 093 7 601             8 109
15. 188 Anders Aim Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 1.b 8 059 8 101 7 938 7 601 7 961           8 101
16. 185 Leandra Williams Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 724 7 844 7 543 8 091 7 368           8 091
17. 182 Joel Remmelg Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 7 906 7 982 8 083               8 083
18. 179 Henry Samolberg Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 8 046 7 274 7 482 8 079 7 912           8 079
19. 176 Tereesa Lepp Läänemaa Metsküla Algkool 1. 7 264 7 089 6 341 8 076 7 144           8 076
20. 173 Miia Ulm Läänemaa Metsküla Algkool 1. 7 385 8 032 7 433 8 061 7 963 7 665         8 061
21. 170 Martten Toomejõe Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.a 6 632 7 490 8 060 181 -16 734 356 2 750 -4   8 060
22. 167 Hedonel Hermaküla Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 575 7 512 8 035               8 035
23. 164 Ken-Mattias Meri Hiiumaa Kärdla Põhikool 1. 8 028 7 170 7 352               8 028
24. 161 Ilona Kurnikov Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 8 022 7 930 3 199   7 939           8 022
25. 158 Lisandra Pärnamets Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 7 826 7 550 7 546 7 994             7 994
26. 155 Anete-Liis Kingsepp Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 7 985 7 347 6 690 6 799             7 985
27. 152 Laura Suislep Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 418 7 947 7 764 7 941 7 877           7 947
28. 149 Mattias Liivamäe Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 7 620 7 271 7 915 7 869 7 942           7 942
29. 146 Rannar Merimaa Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 7 940 7 853 7 588               7 940
30. 143 Raul Toom Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 7 299 6 682 7 937 7 440             7 937
31. 140 Joonatan Valk Tartumaa Tartu Luterlik Peetri Kool 1. 7 818 7 932 7 832               7 932
32. 138 Lysandra Otti Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 7 927                   7 927
33. 136 Kristjan Naarits Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 514 7 884                 7 884
34. 134 Reinar Berg Viljandimaa Võhma Kool 1. 7 875 7 357 7 128               7 875
35. 132 Remi Orle Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 6 416 6 847 7 875               7 875
36. 130 Hannariin Tähtsalu Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 536 7 568 7 866 6 369 5 659           7 866
37. 128 Anna Leemet Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 7 457   7 452 7 795 7 859           7 859
38. 126 Mattias Juhe Hiiumaa Palade Põhikool 1. 7 840 6 588 7 106               7 840
39. 124 Melisandra Roosipuu Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 7 796 7 809 7 283               7 809
40. 122 Ken Ink Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 355 7 443 7 800 6 184 6 692           7 800
41. 120 Griffen Reintal Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 669 7 182 7 786 1 437 1 437 7 031         7 786
42. 118 Dariel Lukašenko Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 7 522 7 783 6 948 6 489 7 338           7 783
43. 116 Eva Lisl Freiman Hiiumaa Kärdla Põhikool 1. 7 152 7 781 7 550               7 781
44. 114 Gerda Käärma Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 1.b 6 939 7 780                 7 780
45. 112 Mia Lilium Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 772 7 204 7 775               7 775
46. 110 Tristan Rao Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 1.a 4 780 5 241 7 749               7 749
47. 108 Katlin Kesa Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 5 831 7 662 7 729               7 729
48. 106 Miia-Liisa Tüür Hiiumaa Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1. 5 893 6 257 7 723               7 723
49. 104 Johan Tiidemann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 720 7 584                 7 720
50. 102 Jan Samorodni Hiiumaa Kärdla Põhikool 1. 7 708 3 304                 7 708
51. 100 Linde Leetberg Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 7 694 7 670 7 291 7 673             7 694
52. 98 Tauri Lehtsaar Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 7 467 7 666 5 384               7 666
53. 96 Ken Andre Tamm Raplamaa Vana-Vigala Põhikool 1. 7 645                   7 645
54. 94 Siiri Laanemets Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 1.b 6 802 7 641 454               7 641
55. 92 Rainer Tikerpuu Hiiumaa Palade Põhikool 1. 7 282 7 623                 7 623
56. 90 Adele Saamot Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 3 479 6 372 6 821 7 603             7 603
57. 88 Kaspar Järv Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 5 264 7 601                 7 601
58. 86 Marie Emilia Kolkhonen Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 402 7 592 7 148 5 997             7 592
59. 84 Oliver Tikerpuu Hiiumaa Palade Põhikool 1. 7 541 6 838                 7 541
60. 82 Rainer Mägi Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 6 884 7 520 4 648 3 818             7 520
61. 80 Sergo-Kaspar Klaus Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 6 763 5 984 7 512 7 245             7 512
62. Geron Riik Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 4 601 7 494 6 452               7 494
63. 76 Rainer Meier Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 1.b 7 304 7 446 6 877 6 271             7 446
64. 74 Brenda Vals Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.b 7 387 7 115 -4               7 387
65. Beatrice Nurmetalo Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 384 6 385 7 150               7 384
66. 70 Elmo Linno Läänemaa Metsküla Algkool 1.   7 180 7 336 6 385             7 336
67. 68 Kristen Soha Harjumaa Vaida Põhikool 1. 7 323                   7 323
68. 66 Maik Ott Eber Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 6 264 7 250                 7 250
69. Gea Koser Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 6 563 7 239 6 292               7 239
70. 62 Hanna Pruul Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 6 435 7 216 5 917               7 216
71. Georg Tamm Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 6 971 7 144 6 692 5 475             7 144
72. 58 Marta Maripuu Hiiumaa Kärdla Põhikool 1. 7 142 4 665                 7 142
73. Ewert Piirisalu Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.b 2 346 -2 375 -5 7 119 1 968 2 366 2 728 6 281 6 023 7 119
74. Kristen Sild Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 7 075 5 975 5 538               7 075
75. 52 Kelin Arumäe Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 5 454 969 196 324 -1 -2 6 970       6 970
76. Teele Valdlo Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.a 1 388 4 522 6 853 2 917             6 853
77. Keilin-Lorise Talisainen Viljandimaa Võhma Kool 1. 6 840 6 480                 6 840
78. 46 Liise-Lotte Ehasalu Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 3 070 4 581 6 821 6 722             6 821
79. Gerda Juhe Hiiumaa Palade Põhikool 1. 4 157 6 748                 6 748
80. Risto Leis Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 6 255 6 582 466 3 738             6 582
81. Maarja Ruul Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 6 548                   6 548
82. Keitlin Piilman Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 5 954 6 497 5 191 5 658             6 497
83. Feliks Uiboaed Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 1.b 6 461 4 691 4 766 4 725             6 461
84. Henri Tarv Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 6 452 5 592 6 059               6 452
85. Mirtel Pilv Raplamaa Vana-Vigala Põhikool 1. 6 448                   6 448
86. Keitrin Seene Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 6 310 6 343                 6 343
87. Tobias Valk Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 6 173 3 765 6 332 3 894             6 332
88. Triinu Aru Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 5 958 5 374 6 324               6 324
89. Anri Maidla Hiiumaa Kärdla Põhikool 1. 6 307                   6 307
90. Kevin Kändma Viljandimaa Võhma Kool 1. 6 289                   6 289
91. Annika Uudeberg Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 5 335 5 933 6 106               6 106
92. Carmen Sinisoo Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 3 478   3 060 5 058 5 965           5 965
93. Marko Tulp Viljandimaa Paistu Kool 1. 5 880 3 337                 5 880
94. Rannar Asi Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.b 5 867                   5 867
95. Emili Uudeküll Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 1.b 3 748 5 848 4 879 2 539             5 848
96. Karoliine Puidet Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 5 760 5 847 3 775 3 782             5 847
97. Henry Heinmets Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 5 826 5 769 4 895 5 106             5 826
98. Riti Valo Viljandimaa Võhma Kool 1. 5 794                   5 794
99. Kristofer Pirnipuu Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 5 760 5 778 5 751 4 412             5 778
100. Miia Jonuks Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 1.b 5 643 5 503 5 496 5 762             5 762