Nuti-Mati matemaatika I etapp - 405 võistlejat, 10. kl. ja vanemad
Koht KP Võistleja Regioon Võistkond Klass Arvu
ruutju
Võrran
lahend
Pikkus
teisen
Tulem
1. 250 Marje Orav Raplamaa Vana-Vigala Põhikool Täisk. 10 543 11 603 9 883 11 073
2. 240 Merle Lint Tartumaa Puhja Gümnaasium Täisk. 10 589 11 243 0 10 916
3. 233 Kristina Pešehodko Tallinn Random Pro Team Täisk. 11 138 0 10 007 10 573
4. 228 Tanel Tärgla Tartumaa Individuaalne Täisk. 10 683 10 408 0 10 546
5. 224 Margus Sõmer Hiiumaa Emmaste Põhikool Täisk. 9 641 10 479 0 10 060
6. 221 Robin Kool Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 9 803 0 10 019 9 911
7. 218 Ave Külter Tartumaa Puhja Gümnaasium Täisk. 9 917 9 736 9 167 9 827
8. 216 Georg Demidov Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 10 121 0 9 344 9 733
9. 214 Kairi Karlson Tartumaa Individuaalne Täisk. 10 102 9 129 9 345 9 724
10. 212 Anette Anslan Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 10 151 0 9 001 9 576
11. 210 Caro Kristiine Kallas Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 11.a 10 184 0 8 946 9 565
12. 208 Siivi Jõgi Läänemaa Virtsu Kool Täisk. 9 321 0 9 699 9 510
13. 206 Rasmus Vaher Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 9 657 0 9 333 9 495
14. 204 Elisa Litvin Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 9 779 0 9 145 9 462
15. 202 Karl Oskar Pungas Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 9 514 0 9 318 9 416
16. 200 Nikita Leo Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 9 462 9 364 8 314 9 413
17. 198 Auli Reitel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium Täisk. 9 430 0 9 377 9 404
18. 196 Rael Kalda Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 9 767 0 9 034 9 401
19. 194 Karl Reimand Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 9 407 0 9 381 9 394
20. 192 Anneli Joandi Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium Täisk. 9 733 0 9 024 9 379
21. 190 Mattias Rass Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 10 239 0 8 417 9 328
22. 188 Erik Mandel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 9 453 7 957 8 965 9 209
23. 186 Tõnu Puieste Põlvamaa Mikitamäe Kool Täisk. 9 247 0 9 149 9 198
24. 184 Birgit Sõrmus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 9 182 6 522 9 168 9 175
25. 182 Enrique Sarap Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 827 0 9 522 9 175
26. 180 Birgit Lill Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 9 194 0 9 135 9 165
27. 178 Kristina Mumm Tallinn Random Pro Team 10. 9 021 0 9 261 9 141
28. 176 Johan Tõugjas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 867 0 9 368 9 118
29. 174 Rasmus Aarla Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 872 0 9 345 9 109
30. 172 Tambet Järve Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 9 380 0 8 781 9 081
31. 170 Illimar Laanisto Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.j 9 012 2 814 9 127 9 070
32. 169 Maria Sein Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 798 0 9 299 9 049
33. 168 Anna Elise Toikka Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 9 105 0 8 963 9 034
34. 167 Anneliis Saarend Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 894 6 022 9 169 9 032
35. 166 Kaspar Markus Lepp Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 825 0 9 171 8 998
36. 165 Helin Haljak Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 631 0 9 349 8 990
37. 164 Joel Perlov Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 8 847 0 9 131 8 989
38. 163 Sander Metsküla Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 8 538 9 305 8 859 8 922
39. 162 Marilin Moor Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 657 8 136 9 143 8 900
40. 161 Monika Varter Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 8 791 0 8 984 8 888
41. 160 Aleksandr Kalnitski Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 9 811 4 539 7 782 8 797
42. 159 Johann Zeiger Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 9 063 0 8 515 8 789
43. 158 Helika Toikka Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool Täisk. 8 784 6 576 8 768 8 776
44. 157 Thyle Kelder Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 951 0 8 554 8 753
45. 156 Lauri Takk Tallinn Random Pro Team Täisk. 8 414 9 085 0 8 750
46. 155 Aleksander Väär Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 574 327 8 892 8 733
47. 154 Arko Gert Tuisk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 604 0 8 808 8 706
48. 153 Teodor Hirvoja Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 758 8 651 0 8 705
49. 152 Triinu Jogi Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 639 0 8 750 8 695
50. 151 Jasper Jõgi Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.g 7 982 0 9 386 8 684
51. 150 Klaarika Prii Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool Täisk. 9 361 8 000 7 595 8 681
52. 149 Naatan Johannes Bender Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.h 8 701 0 8 654 8 678
53. 148 Liisa-Marie Printsmann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 569 0 8 783 8 676
54. 147 Kristel Tamm Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium Täisk. 8 545 0 8 787 8 666
55. 146 Indrek Tammeväli Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 8 904 0 8 421 8 663
56. 145 Rasmus Allikvee Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 942 0 9 332 8 637
57. 144 Maiko Metsalu Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 8 585 0 8 670 8 628
58. 143 Nele-Rita Põldma Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 8 619 0 8 548 8 584
59. 142 Hannamari Ots Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 272 0 8 882 8 577
60. 141 Ene Hainsoo Põlvamaa Mikitamäe Kool Täisk. 8 645 0 8 428 8 537
61. 140 Merili Kaarna Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 158 0 8 914 8 536
62. 139 Stiina Salumets Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 268 0 8 788 8 528
63. 138 Anneli Luik Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool Täisk. 8 600 0 8 437 8 519
64. 137 Georg-Romet Topkin Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 8 061 0 8 930 8 496
65. 136 Siiri Piirisaar Harjumaa Prangli Kool Täisk. 0 7 962 9 001 8 482
66. 135 Victoria Helenurm Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 12.b 8 259 0 8 691 8 475
67. 134 Geitrud Pank Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 066 5 399 8 825 8 446
68. 133 Fredy Kohv Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 7 731 4 319 9 161 8 446
69. 132 Peep Kolberg Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 8 285 5 769 8 597 8 441
70. 131 Hans Matthias Andreas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 577 792 8 287 8 432
71. 130 Raul-Alar Haak Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 063 0 8 770 8 417
72. 129 Inger Krutto Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 214 2 504 8 612 8 413
73. 128 Katariina Kordemets Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 243 0 8 579 8 411
74. 127 Henri Laats Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 9 025 2 564 7 773 8 399
75. 126 Holger Bremen Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool Täisk. 8 045 6 031 8 740 8 393
76. 125 Toivo Saabas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 180 0 8 597 8 389
77. 124 Taniel Tokar Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 250 0 8 486 8 368
78. 123 Kinne Tõnnison Tallinn Random Pro Team Täisk. 8 313 0 8 390 8 352
79. 122 Karl Jaagup Kask Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 069 0 8 632 8 351
80. 121 Johanna Maria Pärn Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 272 0 8 415 8 344
81. 120 Stella Vellevoog Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 9 194 7 461 0 8 328
82. 119 Mattias Metsna Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 866 0 7 781 8 324
83. 118 Markus Keller Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 8 084 0 8 543 8 314
84. 117 Norman Aasma Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 9 261 0 7 357 8 309
85. 116 Kristiina Krause Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 442 0 8 175 8 309
86. 115 Mari Puhang Tallinn Audentese Erakool Täisk. 8 270 7 836 8 338 8 304
87. 114 Kalev Põldsaar Viljandimaa Paistu Kool Täisk. 8 241 0 8 360 8 301
88. 113 Meeri Vainola Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 428 0 8 159 8 294
89. 112 Saskia Bergmann Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 722 0 7 856 8 289
90. 111 Risto Tõldsep Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 542 2 292 8 022 8 282
91. 110 Rainer Randmaa Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 807 1 996 8 757 8 282
92. 109 Natalja Tcherikova Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 8 393 0 8 111 8 252
93. 108 Kätlin Eveli Epner Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 510 0 8 992 8 251
94. 107 Timo Siim Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 8 058 0 8 329 8 194
95. 106 Laura Lüll Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 7 664 0 8 718 8 191
96. 105 Merili Laur Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 8 111 0 8 186 8 149
97. 104 Henri Kerde Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 9 704 1 826 6 581 8 143
98. 103 Aale Kokk Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium Täisk. 8 059 4 636 8 222 8 141
99. 102 Simona Liisbet Seppi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 454 5 413 8 786 8 120
100. 101 Anne Grete Aps Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 061 2 756 8 168 8 115
101. 100 Marcus Ehasoo Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 875 0 7 344 8 110
102. 99 Stella Leoste Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 7 797 4 308 8 401 8 099
103. 98 Triinu Margens Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 8 136 0 8 035 8 086
104. 97 Kevin Nefjodov Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 415 0 8 744 8 080
105. 96 Laura Lorette Takel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 9 316 901 6 785 8 051
106. 95 Marie Heleen Kappet Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 111 214 7 989 8 050
107. 94 Karl-Oscar Piipuu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 7 690 4 612 8 398 8 044
108. Roosi-Ann Tõlgu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 717 0 8 331 8 024
109. Harald Ainla Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 8 191 0 7 854 8 023
110. 91 Jane Särg Tallinn Random Pro Team Täisk. 6 669 0 9 341 8 005
111. 90 Helene Põder Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 343 0 8 589 7 966
112. 89 Siim Melles Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 759 4 221 8 168 7 964
113. Ingmar Nõmmann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 642 0 8 280 7 961
114. 87 Paula Moerbeek Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 050 3 991 7 853 7 952
115. 86 Marnet Meister Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 8 091 0 7 790 7 941
116. Hindrek Klaos Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 7 412 0 8 463 7 938
117. Kaarel Kütt Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 7 273 1 777 8 603 7 938
118. 83 Marion Villak Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.h 7 923 0 7 942 7 933
119. 82 Kärt Aru Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 7 807 0 8 006 7 907
120. Kerly Roosmägi Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 7 113 0 8 663 7 888
121. Sander Sinnep Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 133 0 7 634 7 884
122. 79 Annika Kosenkranius Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 184 0 7 527 7 856
123. 78 Gert Haalen Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 7 291 3 666 8 404 7 848
124. 77 Laura Karilaid Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 8 204 4 005 7 473 7 839
125. 76 Lisanna Põlluaas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 7 891 5 492 7 771 7 831
126. 75 Alvar Arming Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 7 754 1 452 7 903 7 829
127. 74 Marten Mõttus Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 7 162 2 392 8 488 7 825
128. Igor Širai Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 422 4 275 8 220 7 821
129. 72 Siim Mõtshärg Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 859 363 7 773 7 816
130. Kirkke Eliise Põldsalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 782 0 7 850 7 816
131. 70 Kevin Telliskivi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 6 830 2 316 8 709 7 770
132. 69 Anette Andresoo Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 894 3 033 6 624 7 759
133. 68 Maksim Malkovski Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 7 371 0 8 104 7 738
134. Deili Kaju Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 7 998 2 959 7 467 7 733
135. Marko Lilllemägi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 6 708 0 8 730 7 719
136. Mattias Allpere Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 7 064 0 8 328 7 696
137. Inger Mägi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 013 5 249 8 367 7 690
138. Rain Köstner Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 8 350 0 7 013 7 682
139. Rupert Erits Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 9 040 1 165 6 304 7 672
140. 61 Kaimar Kalm Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 6 555 3 344 8 785 7 670
141. Sandra Silm Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 7 544 0 7 790 7 667
142. 59 Aleks Martin Rebane Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 8 155 0 7 132 7 644
143. Joonas Simuste Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 6 694 0 8 536 7 615
144. Rasmus Kastein Hiiumaa Individuaalne Täisk. 7 671 0 7 523 7 597
145. Helen Truuverk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 302 1 816 7 873 7 588
146. 55 Helena Zarubin Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 6 501 2 767 8 661 7 581
147. 54 Annabel Teetamm Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 396 0 7 763 7 580
148. Liisgren Lauringson Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 708 0 7 446 7 577
149. Kristin Remmelgas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.b 7 341 7 778 0 7 560
150. Paul Schifrin Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 851 4 243 7 263 7 557
151. Juhan Tiitus Raidal Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 7 077 3 531 8 010 7 544
152. 49 Anu Kadri Uustalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 6 869 388 8 204 7 537
153. Grete Haube Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 051 0 8 003 7 527
154. 47 Eliise Lindre Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 8 072 0 6 978 7 525
155. Robin Lepik Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 7 998 0 7 004 7 501
156. 45 Ernst Valdmaa Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 8 301 0 6 697 7 499
157. Katre Sofia Palm Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 715 0 6 277 7 496
158. Timo Nõmmeots Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 7 148 0 7 828 7 488
159. Marten Ritson Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 7 247 0 7 617 7 432
160. 41 Kristjan Laid Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 6 471 4 353 8 393 7 432
161. Katharina Kala Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 6 312 3 895 8 552 7 432
162. Jürgen Leppsalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 137 6 894 7 702 7 420
163. Arianna Jater Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 9 161 5 667 1 612 7 414
164. Tony-Brei Vilbiks Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 8 152 0 6 648 7 400
165. Tarvo Dubinin Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 7 624 1 534 7 172 7 398
166. Marek Käsper Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 6 575 0 8 220 7 398
167. Jana Saastamoinen Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 474 0 7 318 7 396
168. Ave Liina Tennokese Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 6 411 0 8 360 7 386
169. Merilyn Litvinov Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 5 997 3 421 8 757 7 377
170. Sandri Land Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 8 495 0 6 215 7 355
171. Kristina Puksa Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 6 610 3 239 8 094 7 352
172. Gerthrud Tints Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 6 512 0 8 186 7 349
173. Bert Pettai Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 6 836 0 7 802 7 319
174. Madli Kaevats Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 025 2 405 7 585 7 305
175. Janno Pissarev Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 7 504 0 7 071 7 288
176. Heleri Rebane Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 11.a 6 265 5 173 8 290 7 278
177. Mari Liis Sukk Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 6 845 4 746 7 676 7 261
178. Kerli Pelt Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 7 825 0 6 689 7 257
179. Aaron Levin Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 393 0 6 070 7 232
180. Regiina Vendla Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 6 046 0 8 396 7 221
181. Marii-Anett Lillemägi Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 6 441 0 7 992 7 217
182. Gertin Kender Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 7 940 0 6 466 7 203
183. Roald Heinrich Ivask Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 7 803 4 979 6 593 7 198
184. Anneli Morgenson Lääne-Virumaa Tapa Vene Põhikool Täisk. 6 680 4 751 7 651 7 166
185. Anete Mürk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 6 755 0 7 520 7 138
186. Kirsika Kokla Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 6 987 0 7 237 7 112
187. Kevin Aas Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 6 287 0 7 910 7 099
188. Aarto Pihlapuu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 6 636 0 7 499 7 068
189. Maiken Kukor Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium Täisk. 6 502 6 110 7 619 7 061
190. Kerstin Lind Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 6 047 4 280 8 020 7 034
191. Aare Kauss Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.h 7 308 0 6 729 7 019
192. Robert Nõmmann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 369 0 6 661 7 015
193. Jaagup Nael Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 6 356 3 040 7 600 6 978
194. Holger Saarik Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 6 201 0 7 748 6 975
195. Annabell Katalsepp Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 7 491 6 416 5 348 6 954
196. Mare Viks Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium Täisk. 5 714 4 436 8 193 6 954
197. Laura Pild Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 6 541 0 7 364 6 953
198. Karin Britta Suimets Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 5 963 0 7 932 6 948
199. Iris-Annabel Metsik Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 370 5 505 0 6 938
200. Lislotte Minejev Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 071 4 541 6 803 6 937
279. Oliver Kruusamägi Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 10.b 3 326 0 8 398 5 862