MINIKARIKAS - I etapp (15 kooli) MIDIKARIKAS - I etapp (26 kooli) MAKSIKARIKAS - I etapp (12 kooli)
1. 878 Metsküla Algkool 1. 1527 Emmaste Põhikool 1. 2235 Tartu Kivilinna Kool
233 Naatan Kastepõld 1. 240 Renate Kastein 1. 250 Jaan Otter 8.b
221 Eva-Maria Kastepõld 5. 233 Kertu Liisa Põtter 6. 250 Henri Prillop 3.d
218 Samuel Kastepõld 6. 218 Aveliin Post 5. 240 Ralf Robert Paabo 4.b
206 Laura Ulm 5. 216 Jakob Valk 7. 224 Oskar Saareall 4.b
210 Mihkel Toomsoo 4. 223 Brigitta Paabo 1.b
2. 877 Virtsu Kool 206 Kristjan Ugam 7. 216 Cordelia Paap 3.d
233 Lii Urb 8. 204 Verner Ellermäe 4. 214 Adeliis Karro 4.b
228 Alari Nuut 8. 210 Ekke Kivikas 3.d
218 Marii Soosalu 1. 2. 1474 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 206 Markus Vurm 1.b
198 Elger Loops 8. 233 Kristiina Rae 5.b 202 Fredi Kuuse 3.b
221 Argo Ers 8.
3. 854 Paistu Kool 212 Lotte Teppe 5.b 2. 2161 Gustav Adolfi Gümnaasium
240 Kärttu Põrk 6. 210 Darja Gužovskaja 8. 250 Mathias Robert Uibokant 7.c
218 Triinu Orav 8. 208 Siim Pärss 7.b 224 Rait Robert Suurmets 8.b
204 Agnes Abermann 8. 200 Kerttu-Liis Soosalu 5.b 221 Mart Narva 7.b
192 Remo Sauks 5. 190 Kirsika Eero 9.b 214 Haldja Hermaküla 7.c
212 Anette Anslan 12.d
4. 589 Mikitamäe Kool 3. 1446 Käina Kool 212 Saskia Emily Mylle 7.c
198 Jakob-Jass Jäämets 5. 240 Regita Luukas 9. 210 Inga Morozov 7.c
137 Ragnar Raamik 6. 240 Kermo Põtter 3. 210 Georg Martin Ilus 1.b
134 Tanel Kallari 7. 228 Uku Härmson 3. 204 Elisa Litvin 12.d
120 Tanel Liider 3. 214 Karl Kustas Toimra 3. 204 Anita Alexandra Dapon 7.c
190 Emma Emilia Puttonen 3.
5. 569 Martna Kool 172 Sander Miller 9. 3. 1956 Tallinna Prantsuse Lütseum
208 Sander Saska 9. 162 Susan Začek 8. 214 Melmariin Salumäe 8.b
169 Mattias Kerge 8. 212 Triinu Piliste 8.b
96 Alice Ütsik 8. 4. 1363 Räpina Ühisgümnaasium 210 Caro Kristiine Kallas 11.a
96 Jaanis Soosaar 9. 221 Ander Konsap 3.b 206 Kaarel Fridolin 8.b
200 Jaan Junson 3.b 202 Linda Tälli 8.a
6. 513 Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 196 Georg Neimann 3.a 200 Oliver Peenema 8.a
203 Laur Martin Talvi 1. 196 Romio Tikka 4.a 196 Stella Reinumägi 8.b
109 Elisabet Kallas 3. 186 Kevin Salve 3.b 176 Robin Karl Voldemar Raidmaa 8.a
106 Miia-Liisa Tüür 1. 184 Cordelia Liiv 3.a 174 Aet Kubits 8.b
95 Markus Saarnak 2. 180 Mirtel Must 3.b 166 Mia Marta Ruus 8.a
7. 512 Palade Põhikool 5. 1348 Tarvastu Gümnaasium 4. 1903 Tartu Mart Reiniku Kool
200 Emil Fürstenberg 1. 250 Andris Reimaa 1.h 224 Art Hubert Kobar 2.a
126 Mattias Juhe 1. 228 Rasmus Põder 1.i 224 Vanessa Viiding 7.b
94 Oliver Piil 5. 208 Kerreth Arula 5. 212 Stefan Robin Lepp 2.b
92 Rainer Tikerpuu 1. 202 Laura Trei 5. 188 Anders Aim 1.b
161 Jarek Luik 2. 186 Gregory Torim 8.d
8. 489 Vana-Vigala Põhikool 153 Kerttu Nõmm 5. 182 Karlis Karro 8.d
206 Andre Kuusk 3. 146 Rannar Merimaa 1.i 182 Rasmus Raie 5.b
96 Ken Andre Tamm 1. 170 Roosi Gertrud Tärgla 9.b
94 Rando Vanikov 7. 6. 1298 Tamsalu Gümnaasium 168 Rein Muda 8.a
93 Triinu Algma 5. 250 Eva-Maria Raudsepp 5. 167 Danel Bondarenko 4.e
228 Mari-Liis Tšigina 7.b
9. 440 Prangli Kool 202 Maarja-Liis Nirgi 7.a 5. 1777 Tallinna Inglise Kolledž
204 Hannes Piirisaar 2. 174 Anu-Liis Raudsepp 2.b 216 Georg Demidov 10.a
89 Mattias Linholm 7. 151 Mari-Liis Freienthal 7.b 216 Mia Ööbik 9.b
87 Annamaria Linholm 2. 149 Germo Partsioja 7.a 202 Karl Oskar Pungas 10.a
60 Helina Lilleoks 6. 144 Maiko Metsalu 11. 190 Mattias Rass 10.a
172 Tambet Järve 10.a
10. 437 Krootuse Põhikool 7. 1210 Vaida Põhikool 161 Kaarel August Kurik 9.a
123 Margarita Ivanova 5. 218 Gregor Jäätma 3. 160 Aleksandr Kalnitski 10.a
116 Välek Veeroja 5. 194 Martin Raudkepp 7. 157 Thyle Kelder 10.a
99 Anette Erstu 7. 182 Rasmus Golukbov 3. 152 Triinu Jogi 10.a
99 Elis Soo 7. 166 Madleen Pähna 5. 151 Elina Heno 9.a
164 Kaur Teras 8.
11. 429 Konguta Kool 150 Karl Dutt 5. 6. 1560 Lähte Ühisgümnaasium
172 Anete Saadjärv 5. 136 Karaina Mitt 3. 197 Märt Kaljuvee 1.b
89 Janeli Lepik 5. 190 Aho Hiiemäe 5.b
88 Ott Praks 5. 8. 1202 Haljala Gümnaasium 169 Karl-Marten Kütt 5.b
80 Mihkel Reginald Raat 5. 214 Liisbet Laigu 1.b 163 Robin Vaher 3.b
191 Käroli Vaher 1.b 148 Elar Udumets 4.a
12. 389 Tilsi Põhikool 179 Henry Samolberg 1.b 143 Annabel Toivonen 5.a
104 Darius Kostõgov 6. 170 Martten Toomejõe 1.a 143 Mikk Kaasik 7.b
97 Daniel Pisarenko 6. 159 Mihkel Liiv 3.b 138 Lysandra Otti 1.a
97 Steffi Salu 7. 149 Mattias Liivamäe 1.b 137 Birgit Punkar 3.b
91 Kärolain Kindsiveer 6. 140 Georg Nõlvak 3.b 132 Karmen Bruus 5.b
ERIKARIKAS - I etapp (10 vk.) 9. 1197 Kärdla Põhikool 7. 1479 Kiili Gümnaasium
1. 900 Tartumaa TK 233 Toomas Sõmer 2.a 185 Leandra Williams 1.a
240 Merle Lint Täisk. 194 Meelis Sõmer 4.b 168 Kristi Pihlak 4.a
228 Tanel Tärgla Täisk. 168 Henri-Paul Tamleht 3.b 161 Ingmar Ivask 5.c
218 Ave Külter Täisk. 164 Ken-Mattias Meri 1. 161 Ilona Kurnikov 1.a
214 Kairi Karlson Täisk. 155 Jaanus Sõmer 7.b 152 Laura Suislep 1.a
148 Maria Lisette Paat 3.b 142 Kadiliis Lohk 5.c
2. 777 Jõgevamaa Gümnaasium 135 Andreas Lumiste 3.b 141 Raul Maidvee 5.c
221 Robin Kool 10.k 130 Hannariin Tähtsalu 1.a
206 Rasmus Vaher 11.i 10. 1018 Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 122 Ken Ink 1.a
180 Birgit Lill 10.l 198 Kristjan Säärits 7.b 117 Elise Lott 5.c
170 Illimar Laanisto 10.j 180 Karl August Menson 5.a
169 Reimo Kaabel 7.b 8. 1345 Rapla Vesiroosi Gümnaasium
3. 690 Random Pro Team 158 Janeli Kivimurd 5.a 188 Pilleriin Saarepera 7.a
233 Kristina Pešehodko Täisk. 125 Merilii Jalg 9. 180 Hanna Lotta Kadarpik 7.a
178 Kristina Mumm 10. 94 Leena Karin Toots 9. 164 Markus Kaljund 5.b
156 Lauri Takk Täisk. 94 Markus Laanes 5.a 163 Mikk Vaarmari 5.c
123 Kinne Tõnnison Täisk. 154 Elina Rinalodo 7.a
11. 907 Puhja Gümnaasium 117 Richard Viiart 7.b
4. 510 Suure-Jaani Gümnaasium 158 Lisandra Pärnamets 1. 105 Germo Visnu 7.a
164 Joel Perlov 11. 155 Anete-Liis Kingsepp 1. 101 Karoli Unnuk 5.b
133 Fredy Kohv 10. 128 Anna Leemet 1. 87 Romi-Liis Poobus 7.b
107 Timo Siim 11. 124 Markus Maal 8.a 86 Mirgit Nõmmsalu 7.b
106 Laura Lüll 10. 123 Käti-Eliise Tobre 8.a
119 Sander Portnov 2. 9. 1231 Pärnu Vanalinna Põhikool
5. 465 Tallinna TK 100 Linde Leetberg 1. 208 Marta Kirsipuu 3.a
198 Auli Reitel Täisk. 166 Theo Raev 3.a
147 Kristel Tamm Täisk. 12. 849 Võhma Kool 156 Epp Kirsipuu 3.a
115 Mari Puhang Täisk. 155 Rauno Valo 9.a 133 Joosep Suuder 8.b
5 Ingrid Maadvere Täisk. 154 Mihkel Rohelpuu 9.a 98 Elise-Marleen Eek 3.a
137 Raiko Valo 9.a 97 Alex Laats 5.b
6. 444 Viljandimaa TK 134 Reinar Berg 1. 96 Kaur Kirsipuu 5.a
192 Anneli Joandi Täisk. 94 Mihkel Koitmäe 5. 95 Ott Nõmm 5.b
138 Anneli Luik Täisk. 90 Kaisa-Mari Lehis 9.a 93 Merit Tarkus 8.b
114 Kalev Põldsaar Täisk. 85 Maigret Soe 9.b 89 Martin Jürissoo 5.b
7. 400 Lääne-Virumaa TK 13. 794 Kanepi Gümnaasium 10. 933 Kadrina Keskkool
126 Holger Bremen Täisk. 169 Brendon Vals 3. 160 Magnar Kaegas 8.a
103 Aale Kokk Täisk. 120 Anette Emilie Lail 6. 107 Minna Lilleoja 8.a
87 Katrin Kütt Täisk. 117 Egert Hiir 3. 106 Berta Laaniste 8.a
84 Mare Viks Täisk. 98 Siim Roht 5. 86 Roger Pilt 4.b
97 Kermo Mehik 2.a 84 Helena Victoria Viise 4.a
8. 374 Hiiumaa TK 97 Kristella Kängsep 3. 83 Brittany Korkma 8.a
224 Margus Sõmer Täisk. 96 Katarina Saare 3. 79 Kaarel Kell 8.a
93 Rasmus Kastein Täisk. 78 Carmen Jastremski 8.a
57 Hergo Tasuja Täisk. 14. 772 Lüganuse Keskkool 75 Sigrit Umerov 8.a
186 Arp Harald Tamm 5. 75 Margen Peterson 10.
9. 327 Põlvamaa TK 133 Andreas Akerman 3.
186 Tõnu Puieste Täisk. 131 Marta Heinļa 5.
141 Ene Hainsoo Täisk. 82 Liisa-Airiin Räis 9.
81 Mait Mihkel Toikka 4.
80 Georg Maripuu 5.
79 Martin Iva 3.
15. 623 Tabivere põhikool
162 Gerli Kreek 5.
86 Karina Agnes Raudkats 7.
83 Eleanora Aunap 7.
76 Anete Koll 7.
75 Alice-Iris Lipp 5.
75 Kert Toode 5.
66 Riho Lipp 7.