Nuti-Mati matemaatika TIPPSPORT II etapp - 233 võistlejat, Kuni 1. klass
Koht KP Võistleja Regioon Võistkond Klass 1.k. 2.k. 3.k. 4.k. 5.k. 6.k. 7.k. 8.k. 9.k. 10.k. Tulem
1. 250 Renate Kastein Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 7 704 8 193 7 225 0 0 0 0 0 0 0 8 193
2. 240 Brigitta Paabo Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 1.b 7 549 8 127 8 127 0 0 0 0 0 0 0 8 127
3. 233 Mattias Liivamäe Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 7 200 8 055 7 421 7 874 0 0 0 0 0 0 8 055
4. 228 Naatan Kastepõld Läänemaa Metsküla Algkool 1. 7 974 7 560 6 673 6 900 7 909 7 886 0 0 0 0 7 974
5. 223 Raidon Suuk Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 6 689 7 960 6 918 7 287 0 0 0 0 0 0 7 960
6. 218 Ken Andre Tamm Raplamaa Vana-Vigala Põhikool 1. 7 956 6 650 0 0 0 0 0 0 0 0 7 956
7. 214 Joel Remmelg Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 7 934 7 862 7 320 0 0 0 0 0 0 0 7 934
8. 210 Martten Toomejõe Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.a 6 128 7 450 7 909 1 648 789 -22 -27 42 0 0 7 909
9. 206 Märt Kaljuvee Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 6 590 5 515 7 879 0 0 0 0 0 0 0 7 879
10. 203 Gregor Lääne Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 6 549 7 818 0 0 0 0 0 0 0 0 7 818
11. 200 Liisbet Laigu Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 5 934 7 680 7 813 7 708 7 717 0 0 0 0 0 7 813
12. 197 Loit Laanemets Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 792 7 077 0 0 0 0 0 0 0 0 7 792
13. 194 Kristjan Naarits Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 750 -24 221 -38 119 -2 5 573 0 0 0 7 750
14. 191 Andris Reimaa Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 5 998 7 748 6 968 6 584 6 885 6 714 0 0 0 0 7 748
15. 188 Rasmus Mägisoo Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.a 7 708 7 468 1 998 2 636 2 321 1 237 0 0 0 0 7 708
16. 185 Kristen Soha Harjumaa Vaida Põhikool 1. 6 977 0 7 414 7 167 6 020 7 685 0 0 0 0 7 685
17. 182 Aleksa Lily Truija Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.b 6 475 7 672 5 675 0 0 0 0 0 0 0 7 672
18. 179 Hanna Pruul Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 7 665 3 909 0 0 0 0 0 0 0 0 7 665
19. 176 Jarmo Luik Viljandimaa Tarvastu Lasteaed Eelk. 7 562 7 633 7 453 0 0 0 0 0 0 0 7 633
20. 173 Kert Kangur Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 1.d 82 0 7 537 345 0 7 505 7 495 0 0 0 7 537
21. 170 Alexandra-Mariah Rõuk Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 1.b 7 503 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7 503
22. 167 Kevin Kändma Viljandimaa Võhma Kool 1. 7 491 5 190 0 0 0 0 0 0 0 0 7 491
23. 164 Hannagret Kangert Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 386 7 486 7 018 0 0 0 0 0 0 0 7 486
24. 161 Ken Ink Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 6 917 7 485 6 991 7 333 0 0 0 0 0 0 7 485
25. 158 Steven Matt Harjumaa Vaida Põhikool 1. 7 456 7 262 7 064 5 883 0 0 0 0 0 0 7 456
26. 155 Käroli Vaher Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 2 126 6 875 6 122 7 159 7 456 0 0 0 0 0 7 456
27. 152 Kevin Kirsipuu Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 6 881 7 439 6 808 0 0 0 0 0 0 0 7 439
28. 149 Jan-Elmar Sarapik Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 7 426 6 237 0 0 0 0 0 0 0 0 7 426
29. 146 Henry Samolberg Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 7 339 7 422 6 845 4 973 0 0 0 0 0 0 7 422
30. 143 Arti Mägi Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.a 6 868 7 415 6 977 -13 0 0 0 0 0 0 7 415
31. 140 Lisette Kalmus Viljandimaa Paistu Kool 1. 7 393 6 714 4 976 0 0 0 0 0 0 0 7 393
32. 138 Henry Heinmets Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 6 967 7 376 7 140 5 015 0 0 0 0 0 0 7 376
33. 136 Robin Baumann Harjumaa Vaida Põhikool 1. 6 377 4 774 5 902 7 361 0 0 0 0 0 0 7 361
34. 134 Linde Leetberg Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 6 933 7 133 7 347 6 678 6 632 0 0 0 0 0 7 347
35. 132 Rasmus Põder Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 7 133 7 270 5 664 6 879 6 129 0 0 0 0 0 7 270
36. 130 Miikael Mõttus Harjumaa Vaida Põhikool 1. 6 753 6 775 7 257 7 041 6 621 0 0 0 0 0 7 257
37. 128 Miia Ulm Läänemaa Metsküla Algkool 1. 7 235 76 0 0 0 0 0 0 0 0 7 235
38. 126 Mattias Laurits Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.d 7 231 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7 231
39. 124 Joonatan Valk Tartumaa Tartu Luterlik Peetri Kool 1. 5 851 6 011 7 225 835 289 603 0 0 0 0 7 225
40. 122 Hedonel Hermaküla Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 173 6 928 6 669 6 920 0 0 0 0 0 0 7 173
41. 120 Georg Martin Ilus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 164 124 -5 3 016 0 0 0 0 0 0 7 164
42. 118 Mia Maret Palang Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 6 547 5 741 7 142 6 466 0 0 0 0 0 0 7 142
43. 116 Juhan Koppel Viljandimaa Paistu Kool 1. 7 104 6 003 0 0 0 0 0 0 0 0 7 104
44. 114 Nele Niibo Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 036 5 124 2 541 0 0 0 0 0 0 0 7 036
45. 112 Ewert Piirisalu Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.b 7 022 2 044 6 478 5 427 0 0 0 0 0 0 7 022
46. 110 Eliise Tamm Hiiumaa Käina Kool 1. 3 533 4 792 6 998 0 0 0 0 0 0 0 6 998
47. 108 Triinu Aru Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 5 292 0 6 966 6 966 0 0 0 0 0 0 6 966
48. 106 Uku Nõmm Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 6 945 6 490 5 334 0 5 429 0 0 0 0 0 6 945
49. 104 Markus Vurm Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 1.b 6 867 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 867
50. 102 Chris Thor Tahker Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 1 201 6 812 485 0 0 0 0 0 0 0 6 812
51. 100 Henri Tarv Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 4 223 6 292 5 687 6 773 0 0 0 0 0 0 6 773
52. 98 Rasmus Tõnurist Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.a 4 811 6 292 6 717 5 474 0 0 0 0 0 0 6 717
53. 96 Carolyn Karro Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.a 6 679 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 679
54. 94 Adele Saamot Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 3 286 3 833 4 966 6 674 0 0 0 0 0 0 6 674
55. 92 Rivo Lepamaa Hiiumaa Käina Kool 1. 6 346 5 621 6 671 4 175 0 0 0 0 0 0 6 671
56. 90 Sebastian Salla Harjumaa Vaida Põhikool 1. 6 451 6 571 6 076 5 168 0 0 0 0 0 0 6 571
57. 88 Darina Maslova Harjumaa Vaida Põhikool 1. 6 397 6 484 2 346 2 733 0 0 0 0 0 0 6 484
58. 86 Anete-Liis Kingsepp Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 4 925 6 290 6 471 6 153 0 0 0 0 0 0 6 471
59. 84 Erki Pranno Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 5 842 5 130 6 466 0 0 0 0 0 0 0 6 466
60. 82 Steffi Carlotta Pukk Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.b 6 463 5 045 3 384 0 0 0 0 0 0 0 6 463
61. 80 Pilleriin Ermel Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 141 2 841 6 427 0 0 0 0 0 0 0 6 427
62. 78 Laura Liisa Üksik Hiiumaa Käina Kool 1. 2 985 2 884 6 396 4 979 0 0 0 0 0 0 6 396
63. 76 Koit Noormets Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 6 262 2 839 0 0 0 0 0 0 0 0 6 262
64. 74 Siiri Saare Läänemaa Metsküla Algkool 1. 6 230 6 138 4 566 4 935 0 0 0 0 0 0 6 230
65. 72 Lauraliis Mändla Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.d 2 550 1 672 6 218 0 0 0 0 0 0 0 6 218
66. 70 Brenda Vals Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.b 4 759 -1 6 201 4 357 1 657 0 0 0 0 0 6 201
67. Hugo Aleksander Kolsar Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 6 160 6 005 3 534 0 0 0 0 0 0 0 6 160
68. 66 Ken Marten Soosaar Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.b 6 138 5 585 5 974 0 0 0 0 0 0 0 6 138
69. Sander Elmi Hiiumaa Käina Kool 1. 3 902 0 4 665 0 6 135 0 -1 5 583 -1 0 6 135
70. Joosep Rebane Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 6 067 2 872 1 406 151 1 936 135 1 885 0 0 0 6 067
71. Raul Toom Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 5 187 6 057 3 995 0 0 0 0 0 0 0 6 057
72. Kert Holtsmann Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 6 032 5 954 0 0 0 0 0 0 0 0 6 032
73. Sten-Martin Suvinõmm Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.a 6 021 735 257 0 0 0 0 0 0 0 6 021
74. Vlada Karpljuk Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 4 183 6 008 4 267 0 0 0 0 0 0 0 6 008
75. Valter Anton Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 5 171 5 931 5 583 0 0 0 0 0 0 0 5 931
76. Trevor Lilles Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.a 4 023 5 171 5 927 1 577 0 0 0 0 0 0 5 927
77. Feliks Uiboaed Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 1.b 4 815 5 906 68 3 436 0 0 0 0 0 0 5 906
78. 46 Karel Aaslepp Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 5 883 5 197 3 771 0 0 0 0 0 0 0 5 883
79. Marie Emilia Kolkhonen Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 5 857 5 158 4 167 4 697 0 0 0 0 0 0 5 857
80. Ilja Sinkonen Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 1 456 4 954 5 840 4 432 0 0 0 0 0 0 5 840
81. 40 Martin Arula Jõgevamaa Esku-Kamari Kool 1. 5 743 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 743
82. Sergo-Kaspar Klaus Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 1 871 3 466 5 649 0 0 0 0 0 0 0 5 649
83. Beatrice Nurmetalo Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 5 648 3 716 3 194 0 0 0 0 0 0 0 5 648
84. Leandra Williams Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 4 709 2 705 5 569 5 521 0 0 0 0 0 0 5 569
85. Hannariin Tähtsalu Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 3 907 5 515 5 135 0 0 0 0 0 0 0 5 515
86. Mirtel Tallinn Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 5 467 5 170 3 385 0 0 0 0 0 0 0 5 467
87. Kaisa Tali Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 5 454 1 134 1 134 75 0 0 0 0 0 0 5 454
88. Anna Leemet Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 5 417 4 895 3 158 2 537 0 0 0 0 0 0 5 417
89. Teele Valdlo Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.a 3 912 3 883 5 417 2 161 0 0 0 0 0 0 5 417
90. Rannar Merimaa Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 5 389 4 970 0 0 0 0 0 0 0 0 5 389
91. Keitrin Seene Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 5 347 5 380 3 633 0 0 0 0 0 0 0 5 380
92. Simo Laherand Harjumaa Vaida Põhikool 1. 5 282 3 077 373 0 0 0 0 0 0 0 5 282
93. Jan Samorodni Hiiumaa Kärdla Põhikool 1. 5 260 1 259 105 0 0 0 0 0 0 0 5 260
94. Sten Baumann Harjumaa Vaida Põhikool 1. 3 657 5 222 3 411 3 063 0 0 0 0 0 0 5 222
95. Jako Sedrik Hiiumaa Käina Kool 1. 2 904 4 982 3 839 0 5 196 0 0 0 0 0 5 196
96. Marta Annijerv Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.d 5 180 3 792 1 100 0 0 0 0 0 0 0 5 180
97. Vincent Mesias Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 3 655 5 082 0 0 0 0 0 0 0 0 5 082
98. Kaur Kiviste Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.d 5 031 3 880 0 0 0 0 0 0 0 0 5 031
99. Marii Soosalu Läänemaa Virtsu Kool 1. 5 019 3 143 2 557 1 732 0 0 0 0 0 0 5 019
100. Ketlin Kumari Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 4 711 4 989 3 925 4 624 0 0 0 0 0 0 4 989