Nuti-Mati matemaatika II etapp - 312 võistlejat, 10. kl. ja vanemad
Koht KP Võistleja Regioon Võistkond Klass Funkts
graafi
Arvuta
ajaühi
Kümnen
korrut
Tulem
1. 250 Kristina Pešehodko Tallinn Random Pro Team Täisk. 11 268 10 520 0 10 894
2. 240 Marje Orav Raplamaa Vana-Vigala Põhikool Täisk. 11 067 10 270 0 10 669
3. 233 Merle Lint Tartumaa Puhja Gümnaasium Täisk. 11 079 10 084 0 10 582
4. 228 Auli Reitel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium Täisk. 11 253 9 599 0 10 426
5. 224 Robin Kool Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 10 469 10 148 0 10 309
6. 221 Maiko Metsalu Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 10 895 9 668 1 189 10 282
7. 218 Tanel Tärgla Tartumaa Individuaalne Täisk. 10 720 9 729 0 10 225
8. 216 Kairi Karlson Tartumaa Individuaalne Täisk. 10 206 10 086 0 10 146
9. 214 Margus Sõmer Hiiumaa Emmaste Põhikool Täisk. 10 553 9 731 0 10 142
10. 212 Mari Liis Sukk Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 10 591 8 990 0 9 791
11. 210 Ave Külter Tartumaa Puhja Gümnaasium Täisk. 10 015 9 403 0 9 709
12. 208 Siivi Jõgi Läänemaa Virtsu Kool Täisk. 9 785 9 603 0 9 694
13. 206 Helika Toikka Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool Täisk. 9 991 9 262 0 9 627
14. 204 Robert Nõmmann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 10 542 8 700 1 402 9 621
15. 202 Lauri Takk Tallinn Random Pro Team Täisk. 9 654 9 567 6 723 9 611
16. 200 Merili Kaarna Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 10 344 8 793 0 9 569
17. 198 Elisa Litvin Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 9 995 9 140 8 391 9 568
18. 196 Rael Kalda Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 10 410 8 719 0 9 565
19. 194 Georg-Romet Topkin Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 10 419 8 692 0 9 556
20. 192 Laura Lorette Takel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 10 120 8 987 2 311 9 554
21. 190 Liisa-Marie Printsmann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 10 344 8 751 0 9 548
22. 188 Kaspar Markus Lepp Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 10 317 8 721 0 9 519
23. 186 Anna Elise Toikka Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 9 673 9 216 0 9 445
24. 184 Natalja Tcherikova Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 10 713 0 8 109 9 411
25. 182 Maksim Malkovski Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 10 203 8 505 0 9 354
26. 180 Karl Reimand Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 9 654 9 003 0 9 329
27. 178 Tony-Brei Vilbiks Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 10 172 8 422 0 9 297
28. 176 Birgit Lill Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 10 083 8 478 0 9 281
29. 174 Anneli Joandi Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium Täisk. 10 012 8 521 0 9 267
30. 172 Rainer Randmaa Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 9 678 8 781 0 9 230
31. 170 Joel Perlov Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 9 793 8 628 0 9 211
32. 169 Indrek Tammeväli Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 9 791 8 622 0 9 207
33. 168 Angelika Anette Antsmäe Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 9 589 8 796 0 9 193
34. 167 Nele-Rita Põldma Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 9 486 8 811 3 991 9 149
35. 166 Timo Siim Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 9 669 8 564 0 9 117
36. 165 Jana Saastamoinen Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 9 301 8 920 5 503 9 111
37. 164 Rasmus Vaher Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 8 933 9 280 0 9 107
38. 163 Ernst Valdmaa Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 10 018 8 193 0 9 106
39. 162 Johann Zeiger Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 9 216 8 969 0 9 093
40. 161 Marilin Moor Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 9 232 8 937 0 9 085
41. 160 Eike Siilbek Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 10 774 0 7 336 9 055
42. 159 Tõnu Puieste Põlvamaa Mikitamäe Kool Täisk. 9 851 0 8 164 9 008
43. 158 Georg Demidov Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 970 8 987 0 8 979
44. 157 Kätlin Eveli Epner Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 9 287 8 615 0 8 951
45. 156 Birgit Sõrmus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 10 015 7 789 7 873 8 944
46. 155 Madli Kaevats Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 9 969 7 905 0 8 937
47. 154 Kalev Põldsaar Viljandimaa Paistu Kool Täisk. 9 007 8 864 8 151 8 936
48. 153 Tiina Koit Hiiumaa Emmaste Põhikool Täisk. 9 074 8 796 7 711 8 935
49. 152 Eliise Lindre Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 9 445 8 307 0 8 876
50. 151 Karl-Rasmus Ilves Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 9 363 8 385 0 8 874
51. 150 Anu Reimann Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 9 626 8 096 4 161 8 861
52. 149 Meeri Vainola Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 9 286 8 428 0 8 857
53. 148 Erik Mandel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 876 8 819 8 380 8 848
54. 147 Ralf Aron Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 9 280 8 405 0 8 843
55. 146 Hillar Orav Raplamaa Vana-Vigala Põhikool Täisk. 9 151 8 528 0 8 840
56. 145 Marnet Meister Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 9 836 7 828 0 8 832
57. 144 Mart Kiis Tartumaa Individuaalne Täisk. 0 9 396 8 261 8 829
58. 143 Enrique Sarap Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 794 8 843 0 8 819
59. 142 Kristel Tamm Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium Täisk. 9 314 8 138 7 207 8 726
60. 141 Raul-Alar Haak Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 9 095 8 333 0 8 714
61. 140 Karl Jaagup Kask Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 9 339 0 8 063 8 701
62. 139 Taniel Tokar Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 9 274 8 089 0 8 682
63. 138 Mari Puhang Tallinn Audentese Erakool Täisk. 9 289 8 071 7 971 8 680
64. 137 Kristian Melgas Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 9 077 8 265 6 187 8 671
65. 136 Kaarel Kütt Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 8 715 8 616 5 851 8 666
66. 135 Toivo Saabas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 9 909 0 7 341 8 625
67. 134 Katrin Kookla Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 8 680 8 566 3 255 8 623
68. 133 Johanna Angela Bremen Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 11. 8 450 8 666 0 8 558
69. 132 Ramona Mägi Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 8 983 8 105 7 920 8 544
70. 131 Katrin Rohumaa Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium Täisk. 9 209 7 863 7 811 8 536
71. 130 Geitrud Pank Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 385 8 679 7 079 8 532
72. 129 Anette Anslan Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 741 8 305 0 8 523
73. 128 Arko Gert Tuisk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 550 8 492 0 8 521
74. 127 Kristofer Käosaar Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 9 293 7 737 0 8 515
75. 126 Naatan Johannes Bender Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.h 9 301 7 617 0 8 459
76. 125 Paul Schifrin Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 555 8 354 8 001 8 455
77. 124 Alvar Lohk Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 9 019 7 883 0 8 451
78. 123 Aleksander Väär Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 9 100 7 795 6 432 8 448
79. 122 Roosi-Ann Tõlgu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 588 8 274 0 8 431
80. 121 Peep Kolberg Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 8 271 8 590 4 819 8 431
81. 120 Viktoria Aleksandrova Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 9 581 7 253 0 8 417
82. 119 Markus Vedler Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 638 8 165 3 358 8 402
83. 118 Holger Bremen Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool Täisk. 0 8 807 7 988 8 398
84. 117 Annabel Teetamm Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 769 7 968 0 8 369
85. 116 Laura Schifrin Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 8 505 8 212 7 775 8 359
86. 115 Rasmus Allikvee Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 388 8 281 0 8 335
87. 114 Walter Armulik Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 855 7 130 7 781 8 318
88. 113 Marie Heleen Kappet Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 487 8 124 0 8 306
89. 112 Sandra Silm Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 8 917 3 975 7 687 8 302
90. 111 Ragnar Kadai Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 8 951 7 643 0 8 297
91. 110 Caro Kristiine Kallas Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 11.a 8 372 8 202 0 8 287
92. 109 Marko Albert Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 12. 8 287 8 256 5 842 8 272
93. 108 Kerly Roosmägi Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 8 273 8 252 0 8 263
94. 107 Teodor Hirvoja Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 725 0 7 793 8 259
95. 106 Helene Põder Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 262 8 204 0 8 233
96. 105 Priit Pärn Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 9 025 7 404 2 707 8 215
97. 104 Ene Hainsoo Põlvamaa Mikitamäe Kool Täisk. 0 8 246 8 144 8 195
98. 103 Marion Villak Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.h 8 520 7 862 0 8 191
99. 102 Markus Keller Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 8 106 8 163 0 8 135
100. 101 Rimante Valancauskaite Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 8 213 8 027 0 8 120
101. 100 Tambet Järve Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 413 0 7 815 8 114
102. 99 Helin Haljak Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 993 0 7 197 8 095
103. 98 Helena Zarubin Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 8 107 8 072 4 337 8 090
104. 97 Kristiina Angela Kelder Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 938 0 7 177 8 058
105. 96 Jasper Jõgi Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.g 6 994 9 118 0 8 056
106. 95 Anete Mürk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 984 8 097 0 8 041
107. 94 Katariina Kordemets Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 7 989 8 087 0 8 038
108. 93 Klaarika Prii Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool Täisk. 7 755 8 311 7 511 8 033
109. 92 Regiina Vendla Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 8 054 7 972 0 8 013
110. 91 Sofia Pribludnaja Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 907 7 024 0 7 966
111. 90 Laura Niinemägi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 545 7 356 7 285 7 951
112. 89 Anette Andresoo Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 7 956 6 733 7 944 7 950
113. 88 Maarja Ann Ormisson Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 8 394 7 476 4 259 7 935
114. 87 Mari-Liis Kalla Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 12. 8 515 7 307 4 251 7 911
115. 86 Iris-Annabel Metsik Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 7 761 0 7 999 7 880
116. 85 Fenella Lucia Sulp Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 717 0 7 005 7 861
117. 84 Mart Enel Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 11. 8 533 7 143 4 681 7 838
118. 83 Kenneth Toi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 395 4 214 7 264 7 830
119. 82 Antero Kevin Leedu Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 8 164 7 480 6 819 7 822
120. Simona Liisbet Seppi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 250 8 374 0 7 812
121. 80 Igor Širai Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 125 0 7 486 7 806
122. 79 Sten Salumets Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 884 7 719 0 7 802
123. Kirsika Kokla Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 7 994 7 582 2 136 7 788
124. 77 Christopher Järve Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 7 137 8 406 0 7 772
125. 76 Joonas Simuste Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 7 019 8 491 0 7 755
126. 75 Liisi Rand Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.a 7 709 7 732 6 456 7 721
127. 74 Indrek Lalin Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 10. 9 060 6 225 6 267 7 664
128. 73 Marek Käsper Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 256 7 060 0 7 658
129. 72 Mari-Liis Valk Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 8 229 0 7 078 7 654
130. 71 Henri Laats Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 472 6 722 7 806 7 639
131. 70 Mihkel Kull Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 11. 7 335 7 929 2 011 7 632
132. Isabel Silla Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 11.a 8 056 7 205 6 246 7 631
133. 68 Aleks Martin Rebane Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 7 645 7 612 0 7 629
134. Rasmus Aarla Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 6 730 8 525 0 7 628
135. 66 Andra Tooming Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 8 145 7 107 0 7 626
136. Erko Luik Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 8 884 6 346 0 7 615
137. 64 Marten Niilop Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.c 7 912 7 313 0 7 613
138. Jürgen Leppsalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 429 6 765 5 894 7 597
139. Kirkke Eliise Põldsalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 077 0 8 108 7 593
140. 61 Mariette Vassus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.c 8 729 0 6 432 7 581
141. 60 Kerlyn Roosipõld Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 8 399 6 749 0 7 574
142. Grete Haube Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 130 7 017 0 7 574
143. Kinne Tõnnison Tallinn Random Pro Team Täisk. 0 7 628 7 520 7 574
144. 57 Marian Keller Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.c 7 572 0 7 557 7 565
145. Ingmar Nõmmann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 247 7 847 0 7 547
146. Robin Lepik Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 9 449 5 635 2 666 7 542
147. Silvia Jürmann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 8 148 6 536 6 876 7 512
148. Inger Krutto Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 677 7 295 6 130 7 486
149. Karl Taul Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.h 8 279 6 668 6 356 7 474
150. 51 Ingel Liis Hedgren Haljas Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 11. 7 987 6 926 5 965 7 457
151. Liis Oengo Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 938 5 955 0 7 447
152. Liisgren Lauringson Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 618 7 262 0 7 440
153. Aarto Pihlapuu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 510 6 368 0 7 439
154. Karl Seenmaa Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 8 976 5 881 0 7 429
155. 46 Sandra Piho Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 6 852 7 865 7 583 7 359
156. 45 Hergo Tasuja Hiiumaa Emmaste Põhikool Täisk. 0 7 027 7 688 7 358
157. 44 Trine Tamm Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.a 6 635 8 044 1 633 7 340
158. Kärt Aru Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 8 178 6 433 0 7 306
159. Monica Sakkool Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 7 763 6 814 0 7 289
160. Sonja Sõrmus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 9 084 5 414 0 7 249
161. Kristina Puksa Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 105 7 388 4 936 7 247
162. 39 Kerli Pelt Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 6 726 5 470 7 703 7 215
163. Annabel Saar Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.h 8 958 5 425 3 668 7 192
164. Theresa Pekka Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 7 906 6 448 0 7 177
165. Ilona Troitskaja Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 193 7 156 0 7 175
166. 35 Harald Ainla Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 7 093 7 158 0 7 126
167. Kaimar Kalm Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 6 873 0 7 373 7 123
168. Ave Liina Tennokese Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 6 326 0 7 907 7 117
169. Anni Zimmermann Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 11. 6 500 7 712 4 279 7 106
170. 31 Sandri Land Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 9 141 5 065 0 7 103
171. Kristjan Laid Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 174 6 002 4 368 7 088
172. Rebeka Kallaste Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 6 328 0 7 811 7 070
173. Gerda Triin Hääl Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.a 7 093 7 017 3 177 7 055
174. Laura Lüll Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 9 623 4 477 0 7 050
175. Keidi Uiga Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 5 982 8 082 0 7 032
176. Kerstin Lind Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 6 535 6 718 7 473 7 004
177. Leana Kalve Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 6 476 7 525 6 104 7 001
178. Liisa Ojavere Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 184 5 767 0 6 976
179. Triinu Margens Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 6 535 7 387 0 6 961
180. Ivo Eller Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 11. 6 604 7 306 7 010 6 955
181. Kärttu Kivinukk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 098 5 146 5 794 6 946
182. Rain Köstner Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 6 934 6 946 0 6 940
183. Anni Kurmiste Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 5 422 8 392 4 590 6 907
184. Robin Nool Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 239 5 526 3 535 6 883
185. Fredy Kohv Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 6 320 6 369 7 441 6 881
186. Mihkel Pent Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 6 969 6 783 0 6 876
187. Kevin Nefjodov Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 6 526 7 210 4 862 6 868
188. Katharina Kala Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 6 082 6 258 7 605 6 844
189. Tarvo Dubinin Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 7 401 6 284 0 6 843
190. Kristi Kreek Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.d 6 763 6 921 0 6 842
191. Jaagup Nael Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 7 264 6 410 5 330 6 837
192. Gerthrud Tints Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 6 589 7 084 0 6 837
193. Angela Lill Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 5 892 6 999 7 757 6 825
194. Vanessa Viira Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 4 667 8 961 8 243 6 814
195. Matthias Pärn Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.c 4 638 8 982 4 271 6 810
196. Marian Pärn Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 6 282 7 325 3 086 6 804
197. Karl-Erik Korell Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 7 082 6 453 0 6 768
198. Evelin Kupits Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.d 6 478 6 995 3 624 6 737
199. Jakob Toomsalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 6 297 6 921 0 6 609
200. Linell Raud Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 4 814 8 344 6 458 6 579