Nuti-Mati matemaatika TIPPSPORT II etapp - 303 võistlejat, 2.-3. klass
Koht KP Võistleja Regioon Võistkond Klass Korrut
ja jag
Tähe
arvvää
Kalend Tulemus Tulem
1. 250 Eerik Pärtel Kull Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.c 8 776 9 896 0 9 336
2. 240 Uku Härmson Hiiumaa Käina Kool 3. 8 440 9 479 0 8 960
3. 233 Elina Saealle Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 2.d 8 547 9 327 0 8 937
4. 228 Henri Prillop Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.d 8 561 9 075 0 8 818
5. 224 Karl Kustas Toimra Hiiumaa Käina Kool 3. 8 371 9 099 7 022 8 735
6. 221 Cordelia Liiv Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 8 074 9 351 5 631 8 713
7. 218 Kermo Põtter Hiiumaa Käina Kool 3. 7 929 9 444 0 8 687
8. 216 Hannes Piirisaar Harjumaa Prangli Kool 2. 8 360 8 989 0 8 675
9. 214 Gregor Jäätma Harjumaa Vaida Põhikool 3. 8 172 9 136 8 196 8 654
10. 212 Rasmus Mikheim Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.d 8 175 9 131 6 560 8 653
11. 210 Andre Kuusk Raplamaa Vana-Vigala Põhikool 3. 8 162 9 121 7 850 8 642
12. 208 Kristella Kängsep Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 3. 8 286 8 948 0 8 617
13. 206 Rasmus Luure Hiiumaa Käina Kool 3. 7 986 9 126 0 8 556
14. 204 Ahti Vara Hiiumaa Emmaste Põhikool 3. 8 305 8 792 2 811 8 549
15. 202 Fredi Kuuse Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.b 7 912 9 126 4 771 8 519
16. 200 Oliver Kaljuvee Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 8 009 8 999 0 8 504
17. 198 Oliver Hani Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.a 7 955 8 959 3 550 8 457
18. 196 Berit Pallum Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.d 7 941 8 949 2 906 8 445
19. 194 Marta Kirsipuu Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 7 814 8 984 6 298 8 399
20. 192 Lisanne Sari Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 3.a 7 903 8 863 4 566 8 383
21. 190 Johanna Pintman Harjumaa Vaida Põhikool 3. 8 009 8 677 5 047 8 343
22. 188 Rasmus Golukbov Harjumaa Vaida Põhikool 3. 7 674 8 984 1 793 8 329
23. 186 Robin Vaher Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 3.b 7 876 8 674 3 772 8 275
24. 184 Mirell Rand Läänemaa Metsküla Algkool 3. 8 124 8 420 4 245 8 272
25. 182 Karoliine Torp Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.d 7 762 8 734 6 652 8 248
26. 180 Jaan Junson Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 7 928 8 538 0 8 233
27. 178 Kristjan Kabanen Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.a 7 965 8 478 2 429 8 222
28. 176 Meribel Piil Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.a 7 636 8 793 5 530 8 215
29. 174 Rovar Kivisalu Läänemaa Virtsu Kool 3. 7 884 8 530 7 406 8 207
30. 172 Ekke Kivikas Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.d 7 724 8 582 6 033 8 153
31. 170 Ott Jonuks Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.b 7 872 8 403 6 177 8 138
32. 169 Lisandra Liit Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.a 7 837 8 360 2 821 8 099
33. 168 Kevin Salve Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 7 707 8 414 1 511 8 061
34. 167 Emma Kivikas Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.d 8 066 8 048 7 023 8 057
35. 166 Kermo Mehik Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 2.a 7 324 8 761 0 8 043
36. 165 Rasmus Oijov Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 7 529 8 538 3 792 8 034
37. 164 Ander Konsap Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 7 633 8 351 2 359 7 992
38. 163 Gregor Berkmann Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.b 7 706 8 259 2 403 7 983
39. 162 Kermo Jääger Hiiumaa Käina Kool 3. 7 491 8 462 3 535 7 977
40. 161 Meryl Talv Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 7 359 8 561 4 875 7 960
41. 160 Henri-Paul Tamleht Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.b 7 660 8 225 7 503 7 943
42. 159 Steven Laas Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 2.q 7 700 8 152 6 884 7 926
43. 158 Kaspar Jakobsoo Tallinn Nõmme Erakool 2. 7 297 8 543 5 891 7 920
44. 157 Rasmus Tähepõld Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 3.a 7 402 8 414 0 7 908
45. 156 Katriin Liivat Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.a 7 518 8 268 1 970 7 893
46. 155 Kristelle Platov Hiiumaa Käina Kool 3. 7 355 8 404 7 415 7 880
47. 154 Kätlin Mast Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.b 7 877 7 873 1 615 7 875
48. 153 Epp Kirsipuu Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 7 315 8 376 3 488 7 846
49. 152 Emma Emilia Puttonen Hiiumaa Käina Kool 3. 7 360 8 309 3 524 7 835
50. 151 Riine Maidvee Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.b 7 252 8 403 3 154 7 828
51. 150 Margus Vannas Hiiumaa Käina Kool 3. 6 967 8 662 4 650 7 815
52. 149 Reiko Kattel Hiiumaa Käina Kool 3. 7 082 8 536 4 671 7 809
53. 148 Georg Neimann Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 7 205 8 387 818 7 796
54. 147 Aron Oja Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 7 681 7 889 4 592 7 785
55. 146 Kevin-Kristofer Lainela Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 6 737 8 800 2 696 7 769
56. 145 Marleen Reiljan Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3.a 7 218 8 300 4 048 7 759
57. 144 Kristofer Sõna Harjumaa Vaida Põhikool 3. 7 245 8 268 3 890 7 757
58. 143 Anni Hiiemets Hiiumaa Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2. 0 8 027 7 469 7 748
59. 142 Kätriin Punmann Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 7 104 8 376 0 7 740
60. 141 Coco Michele Ambrosius Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 3.a 6 748 8 702 0 7 725
61. 140 Börte Vanikov Raplamaa Vana-Vigala Põhikool 3. 7 424 7 944 0 7 684
62. 139 Elise-Marleen Eek Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 7 049 8 318 4 883 7 684
63. 138 Kätriin Kalvet Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 3.b 7 274 7 988 6 912 7 631
64. 137 Mirtel Must Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 7 114 8 143 0 7 629
65. 136 Jürgen Orav Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.a 6 872 8 343 3 018 7 608
66. 135 Helen Puuri Läänemaa Virtsu Kool 3. 7 146 8 051 3 721 7 599
67. 134 Aaron Torm Peebo Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 3.a 7 033 8 157 4 221 7 595
68. 133 Toomas Sõmer Hiiumaa Kärdla Põhikool 2.a 7 493 7 546 7 576 7 561
69. 132 Trevor Vahtrik Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 3.d 7 092 8 008 0 7 550
70. 131 Marvin Poltan Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 7 338 7 754 0 7 546
71. 130 Ken Martti Birk Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.a 7 321 7 770 0 7 546
72. 129 Karoliis Rohtla Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 7 204 7 842 5 728 7 523
73. 128 Kirsika Vasar Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.a 6 218 8 794 1 929 7 506
74. 127 Roger Lepp Harjumaa Vaida Põhikool 3. 6 716 8 249 3 570 7 483
75. 126 Elisabet Laiv Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 6 704 8 262 2 875 7 483
76. 125 Melissa Lammartson Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.a 6 894 8 016 5 453 7 455
77. 124 Richard Liin Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 6 359 8 473 0 7 416
78. 123 Martamia Meier Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.a 6 496 8 321 0 7 409
79. 122 Elisabet Kallas Hiiumaa Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3. 7 351 7 446 4 787 7 399
80. 121 Oskar Sepp Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.a 7 136 7 602 2 378 7 369
81. 120 Romet Ula Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 7 612 7 109 3 586 7 361
82. 119 Kaur-Kennert Nurmik Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.b 6 460 8 247 6 378 7 354
83. 118 Jessica Post Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 6 244 8 426 2 354 7 335
84. 117 Meribel Toim Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 6 795 7 842 0 7 319
85. 116 Simo Linno Läänemaa Metsküla Algkool 3. 6 852 7 781 7 017 7 317
86. 115 Andreas Akerman Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool 3. 6 727 7 845 6 922 7 286
87. 114 Robin Andri Alt Ida-Virumaa Toila Gümnaasium 3. 6 937 7 629 5 582 7 283
88. 113 Konrad Aavik Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.a 7 169 7 347 2 324 7 258
89. 112 Sten Marten Villenthal Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 3.b 6 418 8 067 2 955 7 243
90. 111 Marleen Möller Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 5 745 8 723 2 721 7 234
91. 110 Eneli Lütt Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 3.b 6 447 8 004 2 938 7 226
92. 109 Heiko Einberg Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 3.b 7 194 7 246 4 222 7 220
93. 108 Mattias Luyck Harjumaa Vaida Põhikool 3. 6 335 8 093 4 702 7 214
94. 107 Kaur Konrad Tamm Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool 3. 7 198 7 191 0 7 195
95. 106 Kenert Koks Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3.a 6 320 7 991 0 7 156
96. 105 Sten Martten Parman Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 7 315 6 929 1 912 7 122
97. 104 Mirtel Ojaperv Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.a 6 058 8 144 0 7 101
98. 103 Marten Pähna Harjumaa Vaida Põhikool 3. 7 006 7 099 5 063 7 053
99. 102 Karaina Mitt Harjumaa Vaida Põhikool 3. 6 804 7 301 3 452 7 053
100. 101 Jakob Kastepold Läänemaa Metsküla Algkool 3. 7 383 6 708 3 941 7 046
101. 100 Violeta Vello Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.b 6 753 7 216 2 843 6 985
102. 99 Britt Anell Teemets Hiiumaa Käina Kool 3. 5 604 8 349 7 733 6 977
103. 98 Johan Alas Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.b 6 485 7 453 1 691 6 969
104. 97 Kris-Matthias Randoja Harjumaa Vaida Põhikool 3. 6 432 7 400 0 6 916
105. 96 Laura Villiste Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 6 272 7 515 2 947 6 894
106. 95 Klen-Markus Susi Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 3.a 6 805 6 939 0 6 872
107. 94 Sander Arula Läänemaa Virtsu Kool 3. 7 353 6 289 6 372 6 863
108. 93 Helisa Tartu Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.a 5 878 7 840 3 447 6 859
109. Brendon Vals Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 3. 5 261 8 443 3 947 6 852
110. 91 Rasmus Mestiljainen Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 5 977 7 636 0 6 807
111. 90 Andreas Lumiste Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.b 6 778 6 652 2 256 6 715
112. 89 Hildegard Martin Hiiumaa Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2. 0 8 224 5 146 6 685
113. Georg Nõlvak Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 3.b 5 964 7 393 4 311 6 679
114. 87 Annabrit Ehamaa Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.a 10 974 0 2 381 6 678
115. 86 Joonas Tärno Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 3.a 5 032 8 311 4 630 6 672
116. 85 Ralf Kaasiku Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 3.a 5 148 8 182 2 602 6 665
117. 84 Triinu Juhanson Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.a 5 112 8 186 3 261 6 649
118. Kätryn Liblik Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 6 421 6 837 747 6 629
119. 82 Kristin Rosin Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 5 980 7 254 4 382 6 617
120. 81 Liisel Lillemägi Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.b 6 318 6 889 6 081 6 604
121. 80 Egert Nõulik Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.b 7 101 6 094 2 095 6 598
122. 79 Gertrud Torra Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3. 6 309 6 822 2 315 6 566
123. 78 Sten-Eric Koit Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.a 6 549 6 563 2 574 6 556
124. 77 Martin Kääramees Hiiumaa Käina Kool 3. 5 981 7 084 4 516 6 533
125. Art Hubert Kobar Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 2.a 4 883 7 129 5 930 6 530
126. 75 Maileli Lepa Hiiumaa Käina Kool 3. 5 464 7 561 6 480 6 513
127. 74 Arli Raud Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 3.a 5 629 7 322 2 898 6 476
128. 73 Elise Lota Välba Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.a 4 974 7 909 3 624 6 442
129. Rihard Valk Hiiumaa Emmaste Põhikool 3. 5 988 6 798 0 6 393
130. Oskar Kastein Hiiumaa Emmaste Põhikool 3. 7 439 5 319 0 6 379
131. Patrick Aro Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3.a 5 759 6 959 3 327 6 359
132. Veronica Ellermäe Hiiumaa Emmaste Põhikool 2. 3 159 6 939 5 717 6 328
133. Kaur Kala Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 5 478 7 170 0 6 324
134. 67 Melissa Miil Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.b 5 234 7 399 0 6 317
135. Carlis Tara Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.b 5 180 7 420 3 639 6 300
136. 65 Karl Kaspar Meier Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.a 5 270 7 219 0 6 245
137. Temor Tomson Hiiumaa Kärdla Põhikool 2.a 2 280 7 072 5 409 6 241
138. Risto Koorep Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.a 6 920 0 5 493 6 207
139. Erik Pruul Hiiumaa Emmaste Põhikool 3. 5 868 6 537 2 525 6 203
140. Martin Iva Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool 3. 6 175 5 916 6 166 6 171
141. 60 Liisi Koppel Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.b 4 859 7 483 3 072 6 171
142. Hugo Hiiemäe Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 3.b 5 760 6 560 2 966 6 160
143. Robin Hansen Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3. 7 169 0 5 148 6 159
144. Remon Ainson Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 5 816 6 493 3 404 6 155
145. Tanel Liider Põlvamaa Mikitamäe Kool 3. 6 970 5 210 2 551 6 090
146. Veiko Semjonov Veiko Semjonov Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 3.b 6 104 5 991 2 756 6 048
147. Darleen Prükk Põlvamaa Tilsi Põhikool 3. 5 228 6 856 4 697 6 042
148. Timo Raidla Põlvamaa Mikitamäe Kool 3. 5 794 6 210 5 283 6 002
149. Iiris Rebeka Saffre Raplamaa Vana-Vigala Põhikool 2. 0 5 467 6 526 5 997
150. 51 Mia-Marta Randmäe Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.a 6 904 5 064 1 504 5 984
151. Tanel Karma Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 5 623 6 338 1 588 5 981
152. Caroli Kriisa Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 4 707 7 060 0 5 884
153. Karita Tõnuver Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 2.k 0 6 266 5 473 5 870
154. Caspar Raudkivi Harjumaa Vaida Põhikool 3. 5 035 6 533 2 345 5 784
155. Stefanie Schneider Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 3.b 3 207 8 272 4 616 5 740
156. Ralp Raymond Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.a 5 268 6 204 2 680 5 736
157. Ander Õunapuu Läänemaa Virtsu Kool 3. 2 893 8 509 2 769 5 701
158. Emili Saarnak Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.a 5 943 5 423 0 5 683
159. Markus Henno Hiiumaa Käina Kool 3. 3 760 7 564 2 498 5 662
160. Taavet Lumi Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.b 5 543 5 698 2 823 5 621
161. Cristofer Palm Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 3.b 3 076 8 019 2 187 5 548
162. Nele Reinson Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 3 884 7 143 5 041 5 514
163. Andris Toomel Põlvamaa Tilsi Põhikool 3. 3 437 7 577 3 500 5 507
164. Mihkel Toomas Heering Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 4 240 6 764 0 5 502
165. Joosep Zuranjuk Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.a 5 495 5 507 842 5 501
166. Teili Unt Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.b 4 420 6 522 2 569 5 471
167. Markus Molder Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.c 2 597 8 338 0 5 468
168. Leila-Emili Martin Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool 3. 3 156 7 599 0 5 378
169. Kert-Kenneth Pilt Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 2.a 0 7 865 2 842 5 354
170. Merit Mannov Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.b 4 192 6 479 2 205 5 336
171. Lenna - Loviisa Jõgi Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3.a 4 914 5 714 1 413 5 314
172. Darja Prussakov Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 6 785 0 3 743 5 264
173. Adri Külaots Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 3.a 1 712 8 518 4 067 5 115
174. Ralf Gramakovski Hiiumaa Kärdla Põhikool 2.a 3 326 6 382 3 839 5 111
175. Mario Kütt Tartumaa Puhja Gümnaasium 2. 0 7 364 2 835 5 100
176. Aron Martin Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 4 072 6 106 0 5 089
177. Raimond Leima Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 2.c 2 161 5 726 4 353 5 040
178. Kerdo Pärna Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 2.a 0 5 478 4 569 5 024
179. Rebeka Rahasepp Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 7 545 2 473 1 817 5 009
180. Rii Mölder Harjumaa Paldiski Põhikool 2. 1 233 7 226 2 714 4 970
181. Oliver Paul Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 3.b 4 077 5 840 1 861 4 959
182. Keiro Serka Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 3 280 6 589 2 370 4 935
183. Tambet Nurmetalo Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 7 197 0 2 631 4 914
184. Anna Helena Mägi Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.b 3 959 5 860 0 4 910
185. Meribel Malva Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.a 2 822 6 966 2 524 4 894
186. Tanel Otsing Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 2 594 7 048 2 533 4 821
187. Kertu Reinson Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 6 985 0 2 573 4 779
188. Mati Kants Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.b 5 096 4 399 1 607 4 748
189. Merili Mänd Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.b 2 455 6 933 1 653 4 694
190. Christopher Berkmann Hiiumaa Kärdla Põhikool 2.a 0 4 933 4 427 4 680
191. Annamaria Linholm Harjumaa Prangli Kool 2. 0 2 896 6 356 4 626
192. Kaisa Verismaa Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 2. 0 5 376 3 806 4 591
193. Kristjan Sokk Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.a 7 505 236 1 673 4 589
194. Andres Kuuse Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.b 3 158 5 991 1 024 4 575
195. Karl-Robert Härm Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 7 316 0 1 780 4 548
196. Jarek Luik Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 2. 0 4 079 4 990 4 535
197. Marten Märks Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 6 262 0 2 764 4 513
198. Emma Vridolin Viljandimaa Paistu Kool 2. 0 2 961 6 056 4 509
199. Victoria Jeedas Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 2.c 0 4 442 4 420 4 431
200. Anton Kusnets Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 6 543 0 2 273 4 408