Nuti-Mati matemaatika TIPPSPORT II etapp - 285 võistlejat, 4.-5. klass
Koht KP Võistleja Regioon Võistkond Klass Jaguvu Ristkü
ümberm
Korrut
ja jag
Tulem
1. 250 Kristiina Rae Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5.b 8 946 8 926 8 536 8 936
2. 240 Ralf Robert Paabo Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.b 8 231 9 084 8 635 8 860
3. 233 Aveliin Post Hiiumaa Emmaste Põhikool 5. 8 600 9 070 8 245 8 835
4. 228 Karina Saealle Tartumaa Miina Härma Gümnaasium 4.a 8 468 8 505 8 212 8 487
5. 224 Kerreth Arula Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 5. 8 089 8 746 8 015 8 418
6. 221 Oskar Saareall Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.b 0 8 556 8 076 8 316
7. 218 Eva-Maria Raudsepp Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 5. 8 060 0 8 472 8 266
8. 216 Madleen Pähna Harjumaa Vaida Põhikool 5. 8 351 0 8 149 8 250
9. 214 Arp Harald Tamm Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool 5. 8 599 0 7 855 8 227
10. 212 Romio Tikka Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 4.a 8 125 0 8 310 8 218
11. 210 Laura Trei Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 5. 8 247 6 617 8 149 8 198
12. 208 Verner Ellermäe Hiiumaa Emmaste Põhikool 4. 7 554 8 173 8 096 8 135
13. 206 Mikk Vaarmari Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 5.c 8 129 8 093 7 711 8 111
14. 204 Silja-Liis Same Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a 8 172 0 7 996 8 084
15. 202 Mihkel Toomsoo Hiiumaa Emmaste Põhikool 4. 8 257 0 7 891 8 074
16. 200 Eva-Maria Kastepõld Läänemaa Metsküla Algkool 5. 8 161 0 7 957 8 059
17. 198 Adeliis Karro Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.b 8 090 0 7 983 8 037
18. 196 Gerli Kreek Jõgevamaa Tabivere põhikool 5. 7 770 0 8 224 7 997
19. 194 Marta Heinļa Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool 5. 7 914 8 007 7 613 7 961
20. 192 Kertu Hurbola Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.b 8 176 4 099 7 743 7 960
21. 190 Kerttu Nõmm Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 5. 8 217 7 671 7 065 7 944
22. 188 Mattias Grutop Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 5.b 7 292 8 553 8 234 7 923
23. 186 Airi Illopmägi Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5.b 7 736 8 103 6 663 7 920
24. 184 Rasmus Raie Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.b 7 713 8 071 7 834 7 892
25. 182 Anne-Liis Otter Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.b 7 993 7 752 7 642 7 873
26. 180 Lotte Teppe Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5.b 7 730 7 955 7 458 7 843
27. 178 Janely Liivrand Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 5.b 7 884 0 7 714 7 799
28. 176 Stella Laineste Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 5.b 7 995 0 7 572 7 784
29. 174 Alvar Nikkel Läänemaa Metsküla Algkool 5. 7 874 5 726 7 694 7 784
30. 172 Ringa Palmiste Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5.b 8 339 1 999 7 198 7 769
31. 170 Karl August Menson Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5.a 7 341 1 625 8 164 7 753
32. 169 Annabel Valge Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.a 7 543 3 328 7 957 7 750
33. 168 Remo Sauks Viljandimaa Paistu Kool 5. 7 706 1 644 7 757 7 732
34. 167 Marleen Markus Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.c 7 737 0 7 672 7 705
35. 166 Geron Noor Läänemaa Virtsu Kool 5. 7 840 0 7 462 7 651
36. 165 Martin Jürissoo Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 5.b 8 103 6 666 7 167 7 635
37. 164 Hanna-Liisa Vaino Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5.a 7 889 0 7 365 7 627
38. 163 Arthur Reinfeldt Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 4.a 3 611 7 741 7 487 7 614
39. 162 Mihkel Koitmäe Viljandimaa Võhma Kool 5. 7 384 7 820 7 315 7 602
40. 161 Loviisa Hoffmann Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 5.a 7 776 0 7 405 7 591
41. 160 Richard Valge Põlvamaa Mikitamäe Kool 4. 0 7 525 7 638 7 582
42. 159 Triinu Jalg Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5.a 8 053 0 7 086 7 570
43. 158 Rebeka Kind Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.c 7 852 7 274 6 358 7 563
44. 157 Lauri Kallari Põlvamaa Mikitamäe Kool 5. 7 027 8 080 0 7 554
45. 156 Johannes Lepp Läänemaa Metsküla Algkool 5. 7 151 7 953 6 864 7 552
46. 155 Karoli Metsma Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.a 7 705 2 069 7 358 7 532
47. 154 Robin Rämmer Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.d 7 303 4 925 7 666 7 485
48. 153 Liisa Umbleja Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.c 7 349 0 7 617 7 483
49. 152 Janeli Kivimurd Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5.a 7 192 0 7 753 7 473
50. 151 Mait Mihkel Toikka Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool 4. 7 548 7 367 5 151 7 458
51. 150 Evert Markus Sirendi Põlvamaa Mikitamäe Kool 4. 6 160 7 737 7 179 7 458
52. 149 Margareeta Käär Hiiumaa Emmaste Põhikool 5. 7 720 3 763 7 134 7 427
53. 148 Moorits Enel Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 4. 6 800 2 681 8 050 7 425
54. 147 Kerttu-Liis Soosalu Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5.b 6 813 8 033 7 143 7 423
55. 146 Roland Põld Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.e 7 103 5 259 7 708 7 406
56. 145 Laura Ulm Läänemaa Metsküla Algkool 5. 6 890 7 902 7 651 7 396
57. 144 Karl Dutt Harjumaa Vaida Põhikool 5. 7 172 4 861 7 617 7 395
58. 143 Paula Kristiina Valter Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b 7 393 2 051 7 394 7 394
59. 142 Heleri Kruusamägi Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 5.a 7 167 3 433 7 547 7 357
60. 141 Ilona Sedrik Hiiumaa Käina Kool 5. 7 470 6 532 7 228 7 349
61. 140 Kaspar Kokk Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 5.a 6 858 1 444 7 822 7 340
62. 139 Kreeta Roose Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.b 7 502 3 870 7 176 7 339
63. 138 Victoria Mandma Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a 6 972 1 333 7 684 7 328
64. 137 Rico Jakob Kask Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a 6 655 7 967 7 365 7 311
65. 136 Kaspar Joala Põlvamaa Individuaalne 5. 7 343 7 271 7 079 7 307
66. 135 Kirke Kübar Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 5.a 6 936 0 7 659 7 298
67. 134 Anne-Mai Ugam Hiiumaa Emmaste Põhikool 5. 7 381 6 379 7 207 7 294
68. 133 Meelis Sõmer Hiiumaa Kärdla Põhikool 4.b 6 829 0 7 721 7 275
69. 132 Alice Tacy Tahker Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 5.b 7 231 0 7 316 7 274
70. 131 Samuel Sülla Hiiumaa Emmaste Põhikool 5. 6 887 962 7 611 7 249
71. 130 Ralf Robert Pilt Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 5.b 7 842 0 6 626 7 234
72. 129 Andreas Aasmaa Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5.a 7 940 2 796 6 484 7 212
73. 128 Ats Härmson Hiiumaa Käina Kool 5. 7 672 2 696 6 712 7 192
74. 127 Nora Aron Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 5.a 6 216 4 908 8 150 7 183
75. 126 Anna Säkki Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b 7 373 0 6 991 7 182
76. 125 Natalie Sikk Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.b 3 103 7 918 6 420 7 169
77. 124 Steffen Soha Harjumaa Vaida Põhikool 5. 7 747 0 6 572 7 160
78. 123 Karmo Varatu Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.c 7 227 0 7 061 7 144
79. 122 Karl Mitt Harjumaa Vaida Põhikool 5. 7 002 0 7 228 7 115
80. 121 Steven Koik Viljandimaa Paistu Kool 5. 6 916 0 7 309 7 113
81. 120 Elerin Pilnik Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.c 7 683 0 6 513 7 098
82. 119 Maria Post Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 5.b 6 851 3 705 7 314 7 083
83. 118 Siim Roht Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 5. 6 652 7 468 2 179 7 060
84. 117 Raul Maidvee Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.c 6 879 2 675 7 230 7 055
85. 116 Angelika Makarenkova Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4. 7 067 1 672 7 037 7 052
86. 115 Karl Niklus Harjumaa Vaida Põhikool 5. 7 800 0 6 279 7 040
87. 114 Gert-Marten Kaup Viljandimaa Võhma Kool 5. 5 924 8 113 7 496 7 019
88. 113 Sandraly Ilves Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 5.b 7 587 0 6 379 6 983
89. 112 Marie Alas Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 5.b 6 186 0 7 760 6 973
90. 111 Sven Marten Tikerpe Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.c 6 759 5 634 7 182 6 971
91. 110 Joosep Rand Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.a 7 338 6 599 5 998 6 969
92. 109 Gerrit Lehe Harjumaa Vaida Põhikool 5. 6 424 0 7 497 6 961
93. 108 Pille-Riin Maal Tartumaa Puhja Gümnaasium 5. 7 330 6 578 5 137 6 954
94. 107 Maria Terep Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.a 6 530 7 374 6 880 6 952
95. 106 Elisabet Eha Harjumaa Vaida Põhikool 5. 6 942 0 6 947 6 945
96. 105 Helerin Vaik Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a 7 136 0 6 731 6 934
97. 104 Karl Jõgila Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.c 6 922 1 626 6 944 6 933
98. 103 Richard Vaaks Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a 7 050 1 936 6 758 6 904
99. 102 Tauri Lill Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 5.a 7 683 1 339 6 121 6 902
100. 101 Jakob-Jass Jäämets Põlvamaa Mikitamäe Kool 5. 6 228 7 576 0 6 902
101. 100 Laura Kann Läänemaa Virtsu Kool 5. 7 944 0 5 841 6 893
102. 99 Mirell Remmel Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.d 7 034 3 074 6 749 6 892
103. 98 Ingmar Ivask Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.c 7 530 2 258 6 195 6 863
104. 97 Iti Matt Harjumaa Vaida Põhikool 5. 6 552 0 7 139 6 846
105. 96 Anna-Sofie Aaslaid Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a 6 899 6 771 5 805 6 835
106. 95 Rasmus Paavel Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5.a 7 443 6 219 5 670 6 831
107. 94 Karina Dreimann Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 5.b 6 800 2 431 6 835 6 818
108. 93 Tormi Hunt Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a 7 377 2 479 6 253 6 815
109. Annabel Alaveer Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5.a 7 986 0 5 613 6 800
110. Erik Georg Nõmme Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.d 6 697 3 592 6 868 6 783
111. Rasmus Veike Hiiumaa Käina Kool 4. 0 6 524 7 006 6 765
112. Therese Heidov Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b 6 824 0 6 677 6 751
113. 88 Karoli Unnuk Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 5.b 6 492 0 6 922 6 707
114. 87 Berit Purk Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 4.a 0 7 650 5 758 6 704
115. 86 Jesper Alapert Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 4.b 6 374 5 097 6 957 6 666
116. 85 Berly Meriloo Valgamaa Hargla Kool 5. 5 507 0 7 792 6 650
117. 84 Elisabeth Veiler Tartumaa Puhja Gümnaasium 5. 7 602 3 435 5 627 6 615
118. Kris Talving Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 5.b 7 032 6 177 5 984 6 605
119. Hendrik Kose Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.c 5 342 4 934 7 852 6 597
120. 81 Imre Gabriel Keldu Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 5. 6 485 0 6 695 6 590
121. 80 Elar Udumets Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 4.a 5 518 0 7 659 6 589
122. 79 Laura Unt Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.e 6 131 0 7 038 6 585
123. 78 Reelike Kupits Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 5. 6 036 2 646 7 116 6 576
124. Ann Getter Tammeveski Hiiumaa Käina Kool 4. 0 5 873 7 192 6 533
125. Reino Jätsa Hiiumaa Käina Kool 5. 6 261 2 935 6 787 6 524
126. Raimo Raud Tartumaa Puhja Gümnaasium 5. 5 622 306 7 332 6 477
127. Ristofer Aljak Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.b 0 6 152 6 801 6 477
128. Liisa Viktooria Puurand Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.b 6 717 6 207 0 6 462
129. Margaret Irval Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.c 6 489 0 6 301 6 395
130. Johanna Pärendson Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5.a 7 803 0 4 930 6 367
131. 70 Anna Liis Norre Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.e 4 721 7 975 6 743 6 348
132. Lauraliisa Liikvart Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 5.a 6 668 3 234 6 020 6 344
133. 68 Keitlin Meribel Mägi Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 4.a 0 6 638 6 049 6 344
134. Mattias Mets Hiiumaa Emmaste Põhikool 5. 6 545 2 890 6 135 6 340
135. Eliisabet Soosalu Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5.a 8 236 0 4 398 6 317
136. Rainer Truks Valgamaa Hargla Kool 5. 6 515 0 6 117 6 316
137. Maia Vatsfeldt Läänemaa Virtsu Kool 5. 6 376 0 6 254 6 315
138. Jakob Hiiemets Hiiumaa Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4. 4 899 6 818 5 793 6 306
139. Tristan Köhler Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.b 6 627 5 759 5 973 6 300
140. Aho Hiiemäe Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 5.b 5 287 2 158 7 271 6 279
141. Getlyn Koplimaa Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b 6 878 5 632 0 6 255
142. Olaf Olev Alakivi Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.d 5 501 1 615 7 004 6 253
143. Pilleriin Sillakivi Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 5.b 6 503 3 605 5 994 6 249
144. Ketlin Rebane Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 4.a 0 6 892 5 511 6 202
145. Markus Koks Viljandimaa Võhma Kool 5. 5 919 0 6 468 6 194
146. Joonatan Kahre Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.b 0 5 317 7 037 6 177
147. Kaur Kirsipuu Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 5.a 6 769 0 5 552 6 161
148. Christiina Karoliina Peedu Hiiumaa Käina Kool 5. 5 760 1 357 6 484 6 122
149. Kseniia Galat Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.d 0 6 255 5 986 6 121
150. Henri Georg Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.c 5 506 1 034 6 725 6 116
151. Klaara Erepuu Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.e 7 501 4 660 4 729 6 115
152. Bert Omann Hiiumaa Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4. 0 6 698 5 531 6 115
153. Gregor Rasva Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.c 7 532 4 673 0 6 103
154. Triinu Lillepeska Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 5. 5 693 0 6 415 6 054
155. Sten Soomre Läänemaa Virtsu Kool 5. 7 006 184 5 082 6 044
156. Aivar Lukk Hiiumaa Kärdla Põhikool 4.b 0 5 135 6 945 6 040
157. Randar Raidma Viljandimaa Paistu Kool 5. 5 448 5 981 6 596 6 022
158. Axel Vara Hiiumaa Emmaste Põhikool 4. 5 261 2 426 6 730 5 996
159. Egert Põld Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 5.a 5 759 0 6 193 5 976
160. Triinu Algma Raplamaa Vana-Vigala Põhikool 5. 5 323 0 6 568 5 946
161. Iris Torim Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.c 6 611 0 5 277 5 944
162. Karl Graf Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.c 5 358 0 6 493 5 926
163. Ragnar-Marten Orgjõe Läänemaa Virtsu Kool 5. 5 765 6 076 4 335 5 921
164. Artur Tolli Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 5.b 5 345 0 6 311 5 828
165. Emma Pastak Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.a 6 086 2 680 5 558 5 822
166. Kenno Platonov Tartumaa Puhja Gümnaasium 4. 1 943 5 210 6 420 5 815
167. Georg Maripuu Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool 5. 6 006 0 5 613 5 810
168. Karl Ilves Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 5. 5 514 1 857 6 094 5 804
169. Hanna Tafenau Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 5. 4 276 4 543 7 318 5 797
170. Victoria Isabel Koovit Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a 3 963 2 331 7 616 5 790
171. Sten Ivanov Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 5. 6 952 3 663 4 616 5 784
172. Sandra Pütsepp Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.d 2 989 4 864 6 674 5 769
173. Helen Talu Hiiumaa Kärdla Põhikool 4.b 0 4 950 6 575 5 763
174. Enrico Rooma Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 5.b 7 151 0 4 369 5 760
175. Emil Sala Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5.b 5 327 2 707 6 163 5 745
176. Karl-Marten Kütt Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 5.b 6 579 1 392 4 852 5 716
177. Mark Erik Juus Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 5.b 3 743 1 546 7 605 5 674
178. Ailar Arumets Põlvamaa Mikitamäe Kool 5. 6 570 0 4 774 5 672
179. Liisbet Reinsalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a 5 191 4 758 6 136 5 664
180. Oliver Mätik Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 4.c 1 241 4 719 6 553 5 636
181. Rebeka Toomsalu Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 5.a 6 461 0 4 808 5 635
182. Oliver Kivi Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool 5. 5 360 0 5 899 5 630
183. Grete Liis Reimand Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b 5 135 6 119 0 5 627
184. Ernst Rudolf Tokman Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 5. 5 514 5 713 4 433 5 614
185. Eleriin Vaher Hiiumaa Kärdla Põhikool 4.b 0 5 135 6 069 5 602
186. Tristan Thor Tennasilm Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 5. 6 401 2 870 4 796 5 599
187. Lisette Luik Läänemaa Virtsu Kool 5. 5 962 1 972 5 226 5 594
188. Bianca-Ly Leinus Tartumaa Puhja Gümnaasium 5. 4 099 1 815 6 922 5 511
189. Mihkel Loo Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.b 4 858 1 449 6 144 5 501
190. Romet Rohtvee Hiiumaa Käina Kool 4. 0 3 526 7 448 5 487
191. Keirin Nestra Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 5. 5 937 5 008 4 333 5 473
192. Mariann Mustonen Tartumaa Puhja Gümnaasium 5. 6 130 0 4 755 5 443
193. Jan Raudsepp Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 4. 4 120 2 646 6 710 5 415
194. Martha Holst Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.b 4 526 6 254 5 889 5 390
195. Martin Liivaoja Harjumaa Vaida Põhikool 5. 5 950 376 4 816 5 383
196. Lisett Rämson Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 5.b 3 926 0 6 798 5 362
197. Marii-Merell Ross Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.b 3 129 3 706 7 513 5 321
198. Ragne Urm Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 5. 6 659 0 3 918 5 289
199. Joosep Vihandi Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.d 5 922 0 4 590 5 256
200. Sigvrid Soots Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 5.b 7 816 0 2 690 5 253