Nuti-Mati matemaatika TIPPSPORT II etapp - 477 võistlejat, 6.-7. klass
Koht KP Võistleja Regioon Võistkond Klass Protse Liigmu
ja seg
Harili
murdud
Tulem
1. 250 Mathias Robert Uibokant Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 9 704 8 512 0 9 108
2. 240 Mart Narva Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 9 299 8 490 0 8 895
3. 233 Ralf Joosep Kask Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 8 448 8 987 0 8 718
4. 228 Mari-Liis Tšigina Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.b 8 363 8 973 0 8 668
5. 224 Samuel Boeijkens Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 595 8 694 0 8 645
6. 221 Elisa Vahur Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 8 372 8 850 5 971 8 611
7. 218 Maarja-Liis Nirgi Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.a 8 603 8 545 0 8 574
8. 216 Pilleriin Saarepera Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7.a 8 618 8 430 0 8 524
9. 214 Elis Vingisar Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 7.b 8 185 8 793 6 471 8 489
10. 212 Vanessa Viiding Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 8 392 8 563 8 203 8 478
11. 210 Anita Alexandra Dapon Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 260 8 631 7 381 8 446
12. 208 Hanna Lotta Kadarpik Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7.a 8 104 8 754 7 780 8 429
13. 206 William Erik Kilkson Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 453 8 384 0 8 419
14. 204 Remo Torn Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 328 8 490 4 567 8 409
15. 202 Erko Jonne Tõugjas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 8 410 8 360 0 8 385
16. 200 Helena Valk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 8 416 8 272 0 8 344
17. 198 Marti Kütt Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 204 8 444 0 8 324
18. 196 Ave Kuusk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 241 8 339 0 8 290
19. 194 Maria-Elise Poom Tartumaa Puhja Gümnaasium 7. 8 130 8 402 3 301 8 266
20. 192 Mattias Siilbek Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 014 8 471 6 299 8 243
21. 190 Gregori Tuuling Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 041 8 442 0 8 242
22. 188 Elis Siilbek Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 713 8 725 8 238 8 219
23. 186 Markus Erik Tommula Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 499 7 887 0 8 193
24. 184 Martin Raudkepp Harjumaa Vaida Põhikool 7. 8 139 8 241 0 8 190
25. 182 Andres Parusk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 030 8 333 1 616 8 182
26. 180 Sofia Nazarova Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7.b 7 932 8 390 0 8 161
27. 178 Kärttu Põrk Viljandimaa Paistu Kool 6. 0 8 126 8 140 8 133
28. 176 Liz Margaret Kõõra Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 132 8 119 6 140 8 126
29. 174 Freja Persson Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 956 8 264 0 8 110
30. 172 Elina Rinalodo Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7.a 7 532 8 637 7 290 8 085
31. 170 Sandra Örd Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 911 8 216 0 8 064
32. 169 Miia Kams Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 745 8 360 0 8 053
33. 168 Kristjan Ugam Hiiumaa Emmaste Põhikool 7. 7 445 8 637 0 8 041
34. 167 Miia Marta Tärgla Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 8 176 7 889 0 8 033
35. 166 Kristofer Maasalu Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.a 0 8 282 7 770 8 026
36. 165 Siim Tiivel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 456 7 574 6 079 8 015
37. 164 Karl Mattias Arulepp Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 432 8 579 7 976 8 006
38. 163 Helena Pruul Hiiumaa Emmaste Põhikool 6. 0 8 430 7 560 7 995
39. 162 Oskar Sarapuu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 639 8 318 0 7 979
40. 161 Martin Toomiste Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 624 8 328 7 211 7 976
41. 160 Elisabeth Tingas Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 4 933 7 900 7 917 7 909
42. 159 Teele Saag Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 912 7 880 6 690 7 896
43. 158 Karl Eerik Kala Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 758 8 022 0 7 890
44. 157 Janar Leppikson Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 886 7 880 5 782 7 883
45. 156 Hanna Viia Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 2 480 7 865 7 883 7 874
46. 155 Tobias Remmelg Hiiumaa Emmaste Põhikool 6. 0 8 031 7 665 7 848
47. 154 Aurelia Kuum Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 704 7 984 6 598 7 844
48. 153 Anna-Marie Parktal Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 514 8 174 0 7 844
49. 152 Marttis Ladev Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.b 7 313 8 308 0 7 811
50. 151 Iris Vilba Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 0 8 489 7 114 7 802
51. 150 Merili Tamm Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 6. 3 790 7 854 7 733 7 794
52. 149 Saskia Emily Mylle Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 397 8 179 6 882 7 788
53. 148 Greta Pajusaar Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a 4 875 8 004 7 470 7 737
54. 147 Oskar Tiidemann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 379 8 088 7 696 7 734
55. 146 Inga Morozov Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 806 0 6 609 7 708
56. 145 Markus Kährik Tartumaa Puhja Gümnaasium 7. 7 440 7 972 0 7 706
57. 144 Harmo Ron Kallaste Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 183 8 216 0 7 700
58. 143 Krisliin Kivimaa Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 332 8 010 7 594 7 671
59. 142 Sonja Kaur Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 332 7 977 7 651 7 655
60. 141 Lisette Pihor Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7.b 7 955 5 963 7 346 7 651
61. 140 Ida Tuule Jõgi Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 238 8 056 7 943 7 647
62. 139 Kaspar Suvi Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7.b 7 654 7 581 2 896 7 618
63. 138 Sofia Kors Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 6 187 9 016 8 583 7 602
64. 137 Mihkel Kruusmann Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 0 8 206 6 998 7 602
65. 136 Saskia Kordemets Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 270 7 924 6 379 7 597
66. 135 Art Hendrik Tiit Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 6 555 8 610 0 7 583
67. 134 Robin Püvi Harjumaa Vaida Põhikool 7. 7 212 7 940 0 7 576
68. 133 Mihkel Kougia Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.c 0 7 874 7 273 7 574
69. 132 Johanna Kaare Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 964 7 177 6 547 7 571
70. 131 Ralf Markus Klementa Hiiumaa Emmaste Põhikool 6. 0 7 661 7 440 7 551
71. 130 Annmari Meriste Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.c 0 7 663 7 418 7 541
72. 129 Hanna Loore Piiriste Harjumaa Vaida Põhikool 7. 6 979 8 099 2 092 7 539
73. 128 Kristiine Kaldmaa Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 0 8 146 6 921 7 534
74. 127 Hendrik Jaks Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 3 005 8 665 6 394 7 530
75. 126 Mattias Linholm Harjumaa Prangli Kool 7. 7 208 7 847 0 7 528
76. 125 Liisa Maria Heinsoo Harjumaa Vaida Põhikool 6. 220 7 559 7 494 7 527
77. 124 Carmen Ilves Põlvamaa Mikitamäe Kool 7. 7 342 7 705 0 7 524
78. 123 Karl Lumiste Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.c 0 7 109 7 921 7 515
79. 122 Lisanna Pruul Hiiumaa Emmaste Põhikool 6. 0 7 659 7 320 7 490
80. 121 Anna-Martha Reino Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7.a 7 877 7 056 6 516 7 467
81. 120 Lisete Härma Põlvamaa Krootuse Põhikool 7. 6 779 8 145 0 7 462
82. 119 Reimo Kaabel Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7.b 6 680 8 238 7 734 7 459
83. 118 Marit Hagel Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.d 0 8 340 6 560 7 450
84. 117 Madis Ääremann Läänemaa Virtsu Kool 6. 0 7 615 7 259 7 437
85. 116 Lauri Haidak Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 3 794 7 643 7 224 7 434
86. 115 Samuel Kastepõld Läänemaa Metsküla Algkool 6. 0 8 069 6 760 7 415
87. 114 Ekke Kõu Leitham Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 6 972 6 592 7 827 7 400
88. 113 Leelo Aino Jürgenstein Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 6 840 7 959 7 940 7 400
89. 112 Helena Heinlo Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 7.b 6 540 8 173 3 382 7 357
90. 111 Robin Massur Tartumaa Puhja Gümnaasium 6. 1 695 8 219 6 490 7 355
91. 110 Johan Villem Kaare Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.c 0 6 975 7 718 7 347
92. 109 Anett Pluum Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 6 273 8 383 2 695 7 328
93. 108 Mark Prits Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7.a 6 913 7 731 0 7 322
94. 107 Kärolain Kindsiveer Põlvamaa Tilsi Põhikool 6. 0 6 804 7 831 7 318
95. 106 Markus Tamm Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 0 7 905 6 713 7 309
96. 105 Daniel Erik Kiuru Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 752 6 833 4 564 7 293
97. 104 Emili Visnapuu Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 5 965 8 621 7 288 7 293
98. 103 Aleksander Tassa Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6.b 0 8 027 6 541 7 284
99. 102 Heleri Savolainen Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 5 964 8 588 7 928 7 276
100. 101 Miree Madleen Püttsepp Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 0 7 819 6 723 7 271
101. 100 Asmus Soodla Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 6 677 7 861 6 333 7 269
102. 99 Kätlin Luht Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 840 6 684 0 7 262
103. 98 Crystal Zalitis Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.c 6 662 7 860 5 470 7 261
104. 97 Mattias Rahnu Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.b 0 7 117 7 368 7 243
105. Rahel Reinumägi Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6. 3 376 8 070 6 364 7 217
106. 95 Jaagup Sass Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 5 801 8 613 6 329 7 207
107. 94 Marion Köhler Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 3 772 6 566 7 833 7 200
108. 93 Leana Jete Korb Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 448 703 6 920 7 184
109. 92 Rudolf Kõivupuu Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 0 8 000 6 311 7 156
110. Jakob Valk Hiiumaa Emmaste Põhikool 7. 7 439 6 845 6 000 7 142
111. 90 Marta Kalmus Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.c 0 8 366 5 914 7 140
112. 89 Rait Kõllo Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 6 110 8 133 7 657 7 122
113. 88 Simone Heinsaar Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.a 0 7 278 6 958 7 118
114. 87 Triinu Luts Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 8 013 6 189 3 651 7 101
115. 86 Ott Allik Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.c 0 6 609 7 533 7 071
116. 85 Ralf Marcus Veedler Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 076 6 205 7 056 7 066
117. 84 Kristjan Säärits Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7.b 5 983 8 140 7 997 7 062
118. Kaisa Kaldjärv Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.a 0 6 471 7 647 7 059
119. 82 Ragnar Raamik Põlvamaa Mikitamäe Kool 6. 0 7 611 6 416 7 014
120. 81 Tsirk Oras Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.a 0 7 479 6 520 7 000
121. Anna Marii Lette Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.c 0 8 382 5 601 6 992
122. Anna Katriin Iro Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 5 943 8 027 5 133 6 985
123. 78 Mirell-Maria Mesi Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 7.b 5 673 8 295 5 346 6 984
124. 77 Elin Anijärv Viljandimaa Paistu Kool 7. 7 501 6 449 3 508 6 975
125. 76 Sandra Velling Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.a 5 773 8 141 0 6 957
126. Paulina Lo Luik Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 6 281 0 7 631 6 956
127. Gregor Romanovski Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 6 156 7 708 0 6 932
128. Fjodor Derbnev Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7.b 5 558 8 300 0 6 929
129. 72 Tristan Hoffmann Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7.a 6 383 7 438 3 651 6 911
130. Rasmus Freirich Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.b 6 903 6 862 3 947 6 883
131. Moonika Talas Põlvamaa Mikitamäe Kool 7. 6 251 7 466 0 6 859
132. Kristiina Lell Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 6 599 7 117 3 917 6 858
133. Malin Püttsepp Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 5 805 7 910 4 688 6 858
134. Rahel Pettai Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 5 546 8 162 7 609 6 854
135. 66 Melystiin Hüsson Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 6.a 0 7 938 5 760 6 849
136. Aleks Kallari Põlvamaa Mikitamäe Kool 7. 7 085 6 608 0 6 847
137. 64 Haldja Hermaküla Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 6 929 6 059 6 737 6 833
138. 63 Hanna Marta Tsäkko Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.c 0 7 402 6 262 6 832
139. Marten Kahar Põlvamaa Tilsi Põhikool 6. 2 781 7 674 5 976 6 825
140. 61 Kaspar Gutmann Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 0 6 112 7 523 6 818
141. Gern-Kristofer Petin Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.a 2 662 6 121 7 487 6 804
142. Pauline Ööpik Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 6 902 6 686 6 185 6 794
143. 58 Grete Espenberg Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.c 0 7 304 6 281 6 793
144. 57 Anette Ama Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.a 0 6 972 6 598 6 785
145. Casandra Persidski Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 7.b 6 301 7 186 3 048 6 744
146. 55 Kevin Kaldalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 5 494 7 987 0 6 741
147. Maria Säkki Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b 3 875 8 728 4 743 6 736
148. 53 Robin Ressar Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 6 996 6 473 0 6 735
149. Mari-Liis Freienthal Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.b 5 324 8 134 0 6 729
150. Kevin Parts Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 6.b 7 004 5 195 6 442 6 723
151. Anna Milena Linder Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b 6 880 6 546 0 6 713
152. Marcus Beet Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 6.b 7 384 6 032 3 353 6 708
153. Alina Latõševa Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6.a 0 7 783 5 594 6 689
154. Germo Partsioja Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.a 6 498 6 776 0 6 637
155. Rain Kittus Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.c 0 6 037 7 232 6 635
156. Jan Erik Jakstein Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.b 0 7 339 5 880 6 610
157. Gert Kanter Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7.b 5 301 7 875 6 472 6 588
158. Robert Ilves Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 1 726 6 434 6 741 6 588
159. Karis Kasekamp Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 6. 2 238 6 859 6 266 6 563
160. Mikk Kaasik Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7.b 6 352 4 858 6 765 6 559
161. Maarja Kõiv Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.b 6 863 6 245 0 6 554
162. Tulev Mägi Põlvamaa Krootuse Põhikool 7. 6 634 6 448 0 6 541
163. Kertu Liisa Põtter Hiiumaa Emmaste Põhikool 6. 0 6 689 6 356 6 523
164. Loretta Kaart Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b 4 259 8 770 0 6 515
165. Maria Sokk Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.b 6 960 6 068 3 066 6 514
166. Silver Nikkel Läänemaa Metsküla Algkool 6. 0 6 624 6 395 6 510
167. Alex Legkov Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.a 6 278 6 714 0 6 496
168. Hans Martti Nellis Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.c 0 5 416 7 573 6 495
169. Patrick Antero Lehtinen Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 6.b 0 8 139 4 848 6 494
170. Eliisabet Kaasik Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 6 363 6 603 5 660 6 483
171. Kaarel Volk Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.b 6 122 6 830 0 6 476
172. Lisell Aare Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 4 931 7 995 5 029 6 463
173. Freja Torstenberg Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.a 5 448 7 447 4 096 6 448
174. Marie Elisabeth Hunt Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 7.b 4 760 8 133 5 576 6 447
175. Rea Nukk Põlvamaa Krootuse Põhikool 7. 4 788 8 079 0 6 434
176. Helina Lilleoks Harjumaa Prangli Kool 6. 5 984 6 852 4 082 6 418
177. Kristyn Pukki Tartumaa Puhja Gümnaasium 7. 4 343 8 481 4 475 6 412
178. Gerthrud Villiste Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 7.a 4 798 7 995 7 041 6 397
179. Markus Saarepuu Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 4 485 8 309 5 346 6 397
180. Hanna Haljasorg Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 0 7 460 5 334 6 397
181. Sander Kapsi Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.b 5 352 7 431 0 6 392
182. Elisabeth Maripuu Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 0 7 807 4 962 6 385
183. Hanna Kangur Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a 3 404 6 307 6 457 6 382
184. Loviisa Lätt Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 609 6 648 6 099 6 374
185. Eleanora Aunap Jõgevamaa Tabivere põhikool 7. 5 698 6 351 7 021 6 360
186. Rasmus Nigu Hiiumaa Emmaste Põhikool 7. 8 465 4 240 0 6 353
187. Rasmus Uibokand Tartumaa Puhja Gümnaasium 7. 6 406 4 299 6 279 6 343
188. Markus Õssu Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.c 0 6 913 5 757 6 335
189. Lennart Rakitin Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 5 743 6 914 5 241 6 329
190. Oliver Jalakas Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a 4 920 7 705 1 148 6 313
191. Thea Pali Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a 3 962 8 097 4 525 6 311
192. Martin Oks Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.b 1 067 7 918 4 698 6 308
193. Alina Zahhartšuk Harjumaa Vaida Põhikool 7. 4 684 7 909 3 185 6 297
194. Darius Kostõgov Põlvamaa Tilsi Põhikool 6. 0 7 904 4 682 6 293
195. Anna Lorvi Harjumaa Vaida Põhikool 6. 1 130 6 217 6 340 6 279
196. Kristin Tõnisson Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.a 0 8 155 4 382 6 269
197. Hanno Remmelg Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 6 046 6 468 6 047 6 257
198. Juhan Uudeküll Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.a 4 356 8 133 0 6 245
199. Anette Emilie Lail Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 6. 4 205 4 814 7 650 6 232
200. Johannes Teekel Hiiumaa Emmaste Põhikool 6. 4 072 6 599 5 859 6 229