MINIKARIKAS - II etapp (15 kooli)      MIDIKARIKAS - II etapp (26 kooli)      MAKSIKARIKAS - II etapp (14 kooli)
1. 786 Metsküla Algkool 1. 1521 Emmaste Põhikool 1. 2290 Tartu Kivilinna Kool
228 Naatan Kastepõld  1.  250 Renate Kastein  1.  250 Jaan Otter  8.b
200 Eva-Maria Kastepõld  5.  233 Aveliin Post  5.  250 Eerik Pärtel Kull  3.c 
184 Mirell Rand  3.  214 Joel Remmelg  1.  240 Ralf Robert Paabo  4.b 
174 Alvar Nikkel  5.  210 Kaspar Jaakson  9.  240 Brigitta Paabo  1.b 
208 Verner Ellermäe  4.  233 Elina Saealle  2.d 
2. 768 Paistu Kool 204 Ahti Vara  3.  228 Henri Prillop  3.d 
218 Triinu Orav  8.  202 Mihkel Toomsoo  4.  221 Oskar Saareall  4.b 
204 Lisette Põrk  9.  214 Elis Vingisar  7.b 
178 Kärttu Põrk  6.  2. 1466 Käina Kool 212 Rasmus Mikheim  3.d 
168 Remo Sauks  5.  240 Uku Härmson  3.  202 Fredi Kuuse  3.b 
224 Regita Luukas  9. 
3. 743 Virtsu Kool 224 Karl Kustas Toimra  3.  2. 2259 Gustav Adolfi Gümnaasium
233 Alari Nuut  8.  218 Kermo Põtter  3.  250 Mathias Robert Uibokant  7.c 
174 Rovar Kivisalu  3.  206 Rasmus Luure  3.  240 Rait Robert Suurmets  8.b 
169 Lysette Vahtra  9.  192 Sander Miller  9.  240 Mart Narva  7.b 
167 Lii Urb  8.  162 Kermo Jääger  3.  233 Ralf Joosep Kask  7.b 
224 Samuel Boeijkens  7.c 
4. 656 Vana-Vigala Põhikool 3. 1429 Tamsalu Gümnaasium 221 Hanna Mia Sooman  8.b 
218 Ken Andre Tamm  1.  228 Mari-Liis Tšigina  7.b 221 Elisa Vahur  7.b 
210 Andre Kuusk  3.  221 Maiko Metsalu  11. 214 Grete-Liis Suisalu  8.b 
140 Börte Vanikov  3.  218 Maarja-Liis Nirgi  7.a 210 Anita Alexandra Dapon  7.c 
88 Reijo Vanikov  5.  218 Eva-Maria Raudsepp  5. 206 Kati Lõhmus  8.b 
184 Natalja Tcherikova  11.
5. 591 Mikitamäe Kool 182 Maksim Malkovski  11. 3. 1770 Tartu Mart Reiniku Kool
160 Richard Valge  4.  178 Tony-Brei Vilbiks  11. 212 Vanessa Viiding  7.b 
157 Lauri Kallari  5.  192 Kertu Hurbola  5.b 
150 Evert Markus Sirendi  4.  4. 1339 Vaida Põhikool 186 Roosi Gertrud Tärgla  9.b 
124 Carmen Ilves  7.  216 Madleen Pähna  5.  184 Rasmus Raie  5.b 
214 Gregor Jäätma  3.  169 Annabel Valge  5.a 
6. 459 Prangli Kool 190 Johanna Pintman  3.  167 Miia Marta Tärgla  7.b 
216 Hannes Piirisaar  2.  188 Rasmus Golukbov  3.  167 Marleen Markus  5.c 
126 Mattias Linholm  7.  185 Kristen Soha  1.  166 Kristofer Maasalu  6.a 
63 Helina Lilleoks  6.  184 Martin Raudkepp  7.  164 Romet Salu  9.c 
54 Annamaria Linholm  2.  162 Kaur Teras  8.  163 Hanna Marta Nellis  9.b 
7. 450 Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 5. 1337 Räpina Ühisgümnaasium 4. 1734 Pärnu Vanalinna Põhikool
143 Anni Hiiemets  2.  221 Cordelia Liiv  3.a  223 Raidon Suuk  1.b 
122 Elisabet Kallas  3.  212 Romio Tikka  4.a  203 Gregor Lääne  1.b 
96 Bert Omann  4.  200 Oliver Kaljuvee  3.a  194 Marta Kirsipuu  3.a 
89 Hildegard Martin  2.  180 Kirke Tammpere  9.a  178 Janely Liivrand  5.b 
180 Jaan Junson  3.b  176 Stella Laineste  5.b 
8. 428 Martna Kool 174 Veronica Oidingu  9.a  165 Martin Jürissoo  5.b 
149 Sander Saska  9.  170 Kevin Nirk  9.a  153 Epp Kirsipuu  3.a 
125 Jaanis Soosaar  9.  149 Jan-Elmar Sarapik  1.b 
81 Mattias Kerge  8.  6. 1272 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 147 Aron Oja  3.a 
73 Alice Ütsik  8.  250 Kristiina Rae  5.b  146 Kevin-Kristofer Lainela  3.a 
186 Airi Illopmägi  5.b 
9. 397 Tilsi Põhikool 180 Sofia Nazarova  7.b  5. 1689 Tallinna Prantsuse Lütseum
107 Kärolain Kindsiveer  6.  180 Lotte Teppe  5.b  212 Mari Liis Sukk  10.a 
98 Marianne Veberson  8.  172 Ringa Palmiste  5.b  194 Georg-Romet Topkin  10.a 
97 Darius Kostõgov  6.  154 Kirsika Eero  9.b  188 Mattias Grutop  5.b 
95 Daniel Pisarenko  6.  150 Elis-Liselle Soosalu  9.a  167 Nele-Rita Põldma  10.a 
163 Arthur Reinfeldt  4.a 
10. 394 Krootuse Põhikool 7. 1270 Haljala Gümnaasium 163 Ernst Valdmaa  10.a 
120 Lisete Härma  7.  233 Mattias Liivamäe  1.b  160 Triinu Piliste  8.b 
93 Katrin Valdas  9.  210 Martten Toomejõe  1.a  157 Stella Reinumägi  8.b 
93 Rea Nukk  7.  200 Liisbet Laigu  1.b  148 Greta Pajusaar  6.a 
88 Kelli Parind  8.  188 Rasmus Mägisoo  1.a  137 Kristian Melgas  10.a 
155 Käroli Vaher  1.b 
11. 380 Palade Põhikool 146 Henry Samolberg  1.b  6. 1652 Tallinna Inglise Kolledž
97 Steven Kuusik  7.  138 Henry Heinmets  1.b  208 Markus Vaher  9.b 
97 Oliver Piil  5.  196 Mia Ööbik  9.b 
93 Robin Rommel  5.  8. 1216 Kärdla Põhikool 184 Robert Sarnet  9.a 
93 Berit Britt Kivisalu  5.  216 Andres Sõmer  8.a  178 Kaarel August Kurik  9.a 
178 Kristjan Kabanen  3.a  168 Magnar Markvart  9.b 
12. 331 Hargla Kool 176 Meribel Piil  3.a  159 Steven Laas  2.q 
85 Berly Meriloo  5.  169 Lisandra Liit  3.a  158 Georg Demidov  10.a 
85 Ken Tristan Lüüs  4.  163 Gregor Berkmann  3.b  141 Triinu-Liis Loit  9.b 
85 Ralf-Randel Randva  1.  160 Henri-Paul Tamleht  3.b  134 Kaarel Süld  9.b 
76 Kris Lüüs  9.  154 Kätlin Mast  3.b  126 Matthias Veinmann  9.b 
ERIKARIKAS – II etapp (13 vk.) 9. 1145 Tarvastu Gümnaasium 7. 1632 Lähte Ühisgümnaasium
1. 877 Tartumaa TK 224 Kerreth Arula  5.  212 Kadi-Liis Peiponen  9.g 
233 Merle Lint  Täisk. 210 Laura Trei  5.  206 Märt Kaljuvee  1.b 
218 Tanel Tärgla  Täisk. 191 Andris Reimaa  1.h  186 Robin Vaher  3.b 
216 Kairi Karlson  Täisk. 190 Kerttu Nõmm  5.  182 Erki Semidotski  9.g 
210 Ave Külter  Täisk. 132 Rasmus Põder  1.i  161 Loviisa Hoffmann  5.a 
99 Robin Liiber  6.  141 Lisette Pihor  7.b 
2. 733 Jõgevamaa Gümnaasium 99 Raul Toom  1.i  140 Eliise Anijalg  9.g 
224 Robin Kool  10.k  139 Kaspar Suvi  7.b 
176 Birgit Lill  10.l  10. 1111 Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 135 Kirke Kübar  5.a 
169 Indrek Tammeväli  11.i  170 Karl August Menson  5.a  130 Ralf Robert Pilt  5.b 
164 Rasmus Vaher  11.i  166 Sander Kõiv  8. 
164 Hanna-Liisa Vaino  5.a  8. 1293 Kiili Gümnaasium
3. 639 Tallinna TK 159 Triinu Jalg  5.a  161 Ken Ink  1.a 
228 Auli Reitel  Täisk. 152 Leena Karin Toots  9.  153 Liisa Umbleja  5.c 
142 Kristel Tamm  Täisk. 152 Janeli Kivimurd  5.a  151 Riine Maidvee  3.b 
138 Mari Puhang  Täisk. 148 Moorits Enel  4.  126 Mattias Laurits  1.d 
131 Katrin Rohumaa  Täisk. 123 Karmo Varatu  5.c 
11. 1079 Kanepi Gümnaasium 121 Oskar Sepp  3.a 
4. 594 Suure-Jaani Gümnaasium 208 Kristella Kängsep  3.  119 Kaur-Kennert Nurmik  3.b 
170 Joel Perlov  11.  182 Aleksa Lily Truija  1.b  118 Mia Maret Palang  1.a 
166 Timo Siim  11.  166 Kermo Mehik  2.a  117 Raul Maidvee  5.c 
134 Katrin Kookla  10.  150 Merili Tamm  6.  104 Karl Jõgila  5.c 
124 Alvar Lohk  10.  143 Arti Mägi  1.a 
118 Siim Roht  5.  9. 1291 Rapla Vesiroosi Gümnaasium
5. 523 Random Pro Team 112 Ewert Piirisalu  1.b  216 Pilleriin Saarepera  7.a 
250 Kristina Pešehodko  Täisk. 208 Hanna Lotta Kadarpik  7.a 
202 Lauri Takk  Täisk. 12. 972 Lüganuse Keskkool 206 Mikk Vaarmari  5.c 
66 Kinne Tõnnison  Täisk. 214 Arp Harald Tamm  5.  172 Elina Rinalodo  7.a 
5 Karit Kilgi  Täisk. 194 Marta Heinļa  5.  88 Karoli Unnuk  5.b 
151 Mait Mihkel Toikka  4.  84 Nora Riisenberg  5.b 
6. 441 Hiiumaa TK 115 Andreas Akerman  3.  84 Anette-Laura Aas  6.a 
214 Margus Sõmer  Täisk. 107 Kaur Konrad Tamm  3.  79 Karl Erik Strandberg  7.b 
153 Tiina Koit  Täisk. 96 Hanna Kadri Toikka  6.  77 Mariliis Raudsepa  7.a 
45 Hergo Tasuja  Täisk. 95 Georg Maripuu  5.  77 Rene Rande  7.b 
29 Rasmus Kastein  Täisk.
13. 882 Puhja Gümnaasium 10. 976 Viljandi Kesklinna Kool
7. 386 Raplamaa TK 194 Maria-Elise Poom  7.  143 Kristjan Uus  8.c 
240 Marje Orav  Täisk. 145 Markus Kährik  7.  97 Mattias Rahnu  6.b 
146 Hillar Orav  Täisk. 134 Linde Leetberg  1.  97 Lisete Adul  6.b 
111 Robin Massur  6.  93 Liisa Marie Printsmann  8.a 
8. 344 Põlvamaa TK 108 Pille-Riin Maal  5.  92 Helene Dimitrijev  8.a 
159 Tõnu Puieste  Täisk. 95 Johanna Tomson  8.a  92 Martin Oks  6.b 
104 Ene Hainsoo  Täisk. 95 Anastasia Puzakova  7.  92 Kelli Kree  6.c 
81 Karin Joala  Täisk. 91 Anna Marii Lette  6.c 
14. 837 Võhma Kool 90 Keliis Lillemets  8.a 
9. 328 Viljandimaa TK 167 Kevin Kändma  1.  89 Ade Sild  6.b 
174 Anneli Joandi  Täisk. 162 Mihkel Koitmäe  5. 
154 Kalev Põldsaar  Täisk. 118 Martin Bergmann  9.a  11. 950 Kadrina Keskkool
114 Gert-Marten Kaup  5.  133 Johanna Angela Bremen  11. 
93 Kaisa-Mari Lehis  9.a  129 Berta Laaniste  8.a 
92 Merilin Prantsus  9.a  94 Helena Victoria Viise  4.a 
91 Vaiko Aasaküla  6.  87 Reele Raap  4.a 
87 Ketlin Rebane  4.a 
Täisk. 15. 770 Kunda Ühisgümnaasium 87 Berit Purk  4.a 
Täisk. 152 Kevin Kirsipuu  1.a  84 Indrek Lehtme  4.a 
Täisk. 140 Kaspar Kokk  5.a  84 Maris Piispea  4.a 
Täisk. 127 Nora Aron  5.a  83 Laura-Eliise Sokk  4.a 
93 Keitrin Seene  1.a  82 Matteus Miilpalu  8.a 
Täisk. 89 Britte Karu  4.b 
Täisk. 86 Vlada Karpljuk  1.a  12. 414 Türi Põhikool
83 Patrick Antero Lehtinen  6.b  108 Kärt Rannik  8. 
80 Jaagup Luts  8.a 
15. 676 Tabivere Põhikool 49 Teet Beljaev  8.a 
196 Gerli Kreek  5.  45 Jago Kadak  8.b 
156 Liis Küpar  9.  35 Kai-Melli Kapten  8.a 
71 Kristin Pärtel  5.  34 Karoliina Elizabeth Pettai  8.a 
70 Eleanora Aunap  7.  33 Hugo Kadak  8.b 
62 Eliise Eddor  5.  30 Marleen Nõlvak  8.a 
61 Karina Agnes Raudkats  7. 
60 Keiti Tuhkur  5.