Nuti-Mati matemaatika I + II etapp - 492 võistlejat, 10. klass ja vanemad
Koht
KOKKU
järgi
Koht
MAX
järgi
Võistleja Regioon Võistkond Klass 1.et. 2.et. 3.et. 4.et. KOKKU MAX
1 1 Marje Orav Raplamaa Vana-Vigala Põhikool Täisk. 11 073 10 669 21 742 11 073
2 2 Merle Lint Tartumaa Puhja Gümnaasium Täisk. 10 916 10 582 21 498 10 916
3 3 Kristina Pešehodko Tallinn Random Pro Team Täisk. 10 573 10 894 21 467 10 894
4 4 Tanel Tärgla Tartumaa Individuaalne Täisk. 10 546 10 225 20 771 10 546
5 6 Robin Kool Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 9 911 10 309 20 220 10 309
6 9 Margus Sõmer Hiiumaa Emmaste Põhikool Täisk. 10 060 10 142 20 202 10 142
7 8 Kairi Karlson Tartumaa Individuaalne Täisk. 9 724 10 146 19 870 10 146
8 5 Auli Reitel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium Täisk. 9 404 10 426 19 830 10 426
9 10 Ave Külter Tartumaa Puhja Gümnaasium Täisk. 9 827 9 709 19 536 9 827
10 13 Siivi Jõgi Läänemaa Virtsu Kool Täisk. 9 510 9 694 19 204 9 694
11 19 Elisa Litvin Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 9 462 9 568 19 030 9 568
12 20 Rael Kalda Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 9 401 9 565 18 966 9 565
13 7 Maiko Metsalu Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 8 628 10 282 18 910 10 282
14 31 Karl Reimand Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 9 394 9 329 18 723 9 394
15 12 Georg Demidov Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 9 733 8 979 18 712 9 733
16 32 Anneli Joandi Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium Täisk. 9 379 9 267 18 646 9 379
17 26 Rasmus Vaher Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 9 495 9 107 18 602 9 495
18 25 Kaspar Markus Lepp Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 998 9 519 18 517 9 519
19 27 Anna Elise Toikka Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 9 034 9 445 18 479 9 445
20 36 Birgit Lill Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 9 165 9 281 18 446 9 281
21 14 Helika Toikka Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool Täisk. 8 776 9 627 18 403 9 627
22 16 Lauri Takk Tallinn Random Pro Team Täisk. 8 750 9 611 18 361 9 611
23 24 Liisa-Marie Printsmann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 676 9 548 18 224 9 548
24 41 Tõnu Puieste Põlvamaa Mikitamäe Kool Täisk. 9 198 9 008 18 206 9 198
25 38 Joel Perlov Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 8 989 9 211 18 200 9 211
26 43 Birgit Sõrmus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 9 175 8 944 18 119 9 175
27 18 Merili Kaarna Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 536 9 569 18 105 9 569
28 17 Anette Anslan Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 9 576 8 523 18 099 9 576
29 39 Erik Mandel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 9 209 8 848 18 057 9 209
30 22 Georg-Romet Topkin Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 8 496 9 556 18 052 9 556
31 44 Enrique Sarap Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 9 175 8 819 17 994 9 175
32 53 Marilin Moor Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 900 9 085 17 985 9 085
33 52 Johann Zeiger Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 789 9 093 17 882 9 093
34 40 Indrek Tammeväli Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 8 663 9 207 17 870 9 207
35 21 Caro Kristiine Kallas Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 11.a 9 565 8 287 17 852 9 565
36 45 Nele-Rita Põldma Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 8 584 9 149 17 733 9 149
37 30 Natalja Tcherikova Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 8 252 9 411 17 663 9 411
38 23 Laura Lorette Takel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 051 9 554 17 605 9 554
39 37 Rainer Randmaa Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 282 9 230 17 512 9 230
40 77 Kristel Tamm Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium Täisk. 8 666 8 726 17 392 8 726
41 48 Timo Siim Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 8 194 9 117 17 311 9 117
42 62 Kalev Põldsaar Viljandimaa Paistu Kool Täisk. 8 301 8 936 17 237 8 936
43 79 Arko Gert Tuisk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 706 8 521 17 227 8 706
44 60 Kätlin Eveli Epner Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 251 8 951 17 202 8 951
45 54 Tambet Järve Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 9 081 8 114 17 195 9 081
46 76 Aleksander Väär Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 733 8 448 17 181 8 733
47 69 Meeri Vainola Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 294 8 857 17 151 8 857
48 87 Naatan Johannes Bender Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.h 8 678 8 459 17 137 8 678
49 78 Raul-Alar Haak Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 417 8 714 17 131 8 714
50 33 Maksim Malkovski Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 7 738 9 354 17 092 9 354
51 59 Helin Haljak Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 990 8 095 17 085 8 990
52 11 Mari Liis Sukk Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 7 261 9 791 17 052 9 791
53 81 Karl Jaagup Kask Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 351 8 701 17 052 8 701
54 84 Taniel Tokar Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 368 8 682 17 050 8 682
55 91 Toivo Saabas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 389 8 625 17 014 8 625
56 86 Mari Puhang Tallinn Audentese Erakool Täisk. 8 304 8 680 16 984 8 680
57 98 Geitrud Pank Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 446 8 532 16 978 8 532
58 90 Rasmus Allikvee Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 637 8 335 16 972 8 637
59 80 Teodor Hirvoja Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 705 8 259 16 964 8 705
60 107 Peep Kolberg Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 8 441 8 431 16 872 8 441
61 115 Holger Bremen Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool Täisk. 8 393 8 398 16 791 8 398
62 72 Marnet Meister Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 7 941 8 832 16 773 8 832
63 83 Jasper Jõgi Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.g 8 684 8 056 16 740 8 684
64 50 Rasmus Aarla Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 9 109 7 628 16 737 9 109
65 96 Ene Hainsoo Põlvamaa Mikitamäe Kool Täisk. 8 537 8 195 16 732 8 537
66 85 Klaarika Prii Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool Täisk. 8 681 8 033 16 714 8 681
67 35 Tony-Brei Vilbiks Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 7 400 9 297 16 697 9 297
68 15 Robert Nõmmann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 015 9 621 16 636 9 621
69 51 Ernst Valdmaa Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 7 499 9 106 16 605 9 106
70 89 Kaarel Kütt Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 7 938 8 666 16 604 8 666
71 49 Jana Saastamoinen Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 396 9 111 16 507 9 111
72 109 Roosi-Ann Tõlgu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 024 8 431 16 455 8 431
73 112 Katariina Kordemets Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 411 8 038 16 449 8 411
74 123 Markus Keller Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 8 314 8 135 16 449 8 314
75 66 Eliise Lindre Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 7 525 8 876 16 401 8 876
76 126 Marie Heleen Kappet Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 050 8 306 16 356 8 306
77 61 Madli Kaevats Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 305 8 937 16 242 8 937
78 133 Helene Põder Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 966 8 233 16 199 8 233
79 132 Kerly Roosmägi Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 7 888 8 263 16 151 8 263
80 135 Marion Villak Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.h 7 933 8 191 16 124 8 191
81 114 Henri Laats Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 399 7 639 16 038 8 399
82 104 Paul Schifrin Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 557 8 455 16 012 8 455
83 127 Sandra Silm Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 7 667 8 302 15 969 8 302
84 116 Annabel Teetamm Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 580 8 369 15 949 8 369
85 140 Simona Liisbet Seppi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 120 7 812 15 932 8 120
86 118 Kinne Tõnnison Tallinn Random Pro Team Täisk. 8 352 7 574 15 926 8 352
87 111 Inger Krutto Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 413 7 486 15 899 8 413
88 159 Anette Andresoo Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 7 759 7 950 15 709 7 950
89 145 Helena Zarubin Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 7 581 8 090 15 671 8 090
90 56 Eike Siilbek Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 6 576 9 055 15 631 9 055
91 176 Igor Širai Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 821 7 806 15 627 7 821
92 156 Ingmar Nõmmann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 961 7 547 15 508 7 961
93 177 Kirkke Eliise Põldsalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 816 7 593 15 409 7 816
94 183 Joonas Simuste Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 7 615 7 755 15 370 7 755
95 106 Fredy Kohv Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 8 446 6 881 15 327 8 446
96 70 Ralf Aron Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 6 477 8 843 15 320 8 843
97 113 Markus Vedler Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 6 892 8 402 15 294 8 402
98 195 Aleks Martin Rebane Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 7 644 7 629 15 273 7 644
99 136 Laura Lüll Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 8 191 7 050 15 241 8 191
100 152 Regiina Vendla Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 7 221 8 013 15 234 8 013
101 163 Kärt Aru Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 7 907 7 306 15 213 7 907
102 150 Anete Mürk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 138 8 041 15 179 8 041
103 151 Harald Ainla Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 8 023 7 126 15 149 8 023
104 134 Priit Pärn Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 6 907 8 215 15 122 8 215
105 88 Kristian Melgas Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 6 445 8 671 15 116 8 671
106 206 Grete Haube Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 527 7 574 15 101 7 574
107 128 Ragnar Kadai Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 6 775 8 297 15 072 8 297
108 193 Marek Käsper Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 398 7 658 15 056 7 658
109 146 Triinu Margens Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 8 086 6 961 15 047 8 086
110 211 Robin Lepik Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 7 501 7 542 15 043 7 542
111 110 Viktoria Aleksandrova Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 6 611 8 417 15 028 8 417
112 201 Jürgen Leppsalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 420 7 597 15 017 7 597
113 205 Liisgren Lauringson Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 577 7 440 15 017 7 577
114 147 Kevin Nefjodov Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 080 6 868 14 948 8 080
115 180 Kirsika Kokla Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 7 112 7 788 14 900 7 788
116 165 Iris-Annabel Metsik Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 6 938 7 880 14 818 7 880
117 191 Kaimar Kalm Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 7 670 7 123 14 793 7 670
118 130 Risto Tõldsep Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 282 6 503 14 785 8 282
119 122 Walter Armulik Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 6 456 8 318 14 774 8 318
120 161 Maarja Ann Ormisson Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 6 747 7 935 14 682 7 935
121 189 Rain Köstner Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 7 682 6 940 14 622 7 682
122 231 Kristina Puksa Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 352 7 247 14 599 7 352
123 220 Kristjan Laid Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 432 7 088 14 520 7 432
124 219 Aarto Pihlapuu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 068 7 439 14 507 7 439
125 226 Ave Liina Tennokese Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 386 7 117 14 503 7 386
126 238 Kerli Pelt Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 7 257 7 215 14 472 7 257
127 230 Sandri Land Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 7 355 7 103 14 458 7 355
128 148 Kristiina Angela Kelder Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 6 370 8 058 14 428 8 058
129 168 Gert Haalen Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 7 848 6 501 14 349 7 848
130 71 Hillar Orav Raplamaa Vana-Vigala Põhikool Täisk. 5 466 8 840 14 306 8 840
131 221 Katharina Kala Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 432 6 844 14 276 7 432
132 225 Tarvo Dubinin Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 7 398 6 843 14 241 7 398
133 232 Gerthrud Tints Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 7 349 6 837 14 186 7 349
134 199 Erko Luik Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 6 543 7 615 14 158 7 615
135 198 Andra Tooming Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 6 511 7 626 14 137 7 626
136 235 Monica Sakkool Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 6 837 7 289 14 126 7 289
137 203 Helen Truuverk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 588 6 460 14 048 7 588
138 253 Kerstin Lind Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 034 7 004 14 038 7 034
139 245 Theresa Pekka Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 6 810 7 177 13 987 7 177
140 119 Johanna Maria Pärn Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 344 5 628 13 972 8 344
141 228 Sandra Piho Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 6 546 7 359 13 905 7 359
142 101 Kristofer Käosaar Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 5 362 8 515 13 877 8 515
143 214 Katre Sofia Palm Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 496 6 375 13 871 7 496
144 218 Liis Oengo Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 6 388 7 447 13 835 7 447
145 257 Jaagup Nael Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 6 978 6 837 13 815 6 978
146 265 Kärttu Kivinukk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 6 864 6 946 13 810 6 946
147 157 Paula Moerbeek Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 952 5 795 13 747 7 952
148 166 Fenella Lucia Sulp Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 5 880 7 861 13 741 7 861
149 202 Rasmus Kastein Hiiumaa Individuaalne Täisk. 7 597 6 083 13 680 7 597
150 237 Heleri Rebane Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 11.a 7 278 6 357 13 635 7 278
151 244 Annabel Saar Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.h 6 413 7 192 13 605 7 192
152 68 Anu Reimann Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 4 739 8 861 13 600 8 861
153 280 Marian Pärn Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 6 712 6 804 13 516 6 804
154 229 Hergo Tasuja Hiiumaa Emmaste Põhikool Täisk. 6 157 7 358 13 515 7 358
155 259 Holger Saarik Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 6 975 6 445 13 420 6 975
156 273 Brett Hankewitz Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 6 848 6 536 13 384 6 848
157 207 Kerlyn Roosipõld Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 5 771 7 574 13 345 7 574
158 239 Sonja Sõrmus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 6 078 7 249 13 327 7 249
159 131 Marko Albert Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 12. 5 011 8 272 13 283 8 272
160 258 Liisa Ojavere Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 6 271 6 976 13 247 6 976
161 268 Anni Kurmiste Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 6 321 6 907 13 228 6 907
162 174 Marten Mõttus Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 7 825 5 371 13 196 7 825
163 270 Eino Tiirinen Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 6 882 6 293 13 175 6 882
164 190 Rupert Erits Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 672 5 471 13 143 7 672
165 279 Matthias Pärn Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.c 6 248 6 810 13 058 6 810
166 274 Kristi Kreek Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.d 6 174 6 842 13 016 6 842
167 234 Bert Pettai Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 7 319 5 630 12 949 7 319
168 269 Robin Nool Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 6 057 6 883 12 940 6 883
169 192 Indrek Lalin Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 10. 5 112 7 664 12 776 7 664
170 290 Taavi Oliinik Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 6 688 6 062 12 750 6 688
171 216 Karl Taul Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.h 5 117 7 474 12 591 7 474
172 310 Aleksander Karl Simovart Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 6 419 6 170 12 589 6 419
173 185 Liisi Rand Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.a 4 865 7 721 12 586 7 721
174 272 Mihkel Pent Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 5 683 6 876 12 559 6 876
175 289 Grete Sikka Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 6 693 5 801 12 494 6 693
176 295 Jakob Toomsalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 5 777 6 609 12 386 6 609
177 260 Ivo Eller Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 11. 5 405 6 955 12 360 6 955
178 325 Knut Nuudi Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 5 969 6 238 12 207 6 238
179 250 Rebeka Kallaste Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 5 025 7 070 12 095 7 070
180 196 Mihkel Kull Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 11. 4 319 7 632 11 951 7 632
181 292 Mehis Vungi Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 6 672 5 236 11 908 6 672
182 264 Karin Britta Suimets Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 6 948 4 956 11 904 6 948
183 282 Joel Roomet Raud Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 6 793 4 951 11 744 6 793
184 194 Mari-Liis Valk Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 3 890 7 654 11 544 7 654
185 309 Markus Kompus Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 4 944 6 426 11 370 6 426
186 314 Kaisu Saag Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 6 389 4 937 11 326 6 389
187 351 Agnes Lea Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.j 5 317 5 899 11 216 5 899
188 352 Victoria Zelinski Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.j 5 895 5 313 11 208 5 895
189 334 Mirella Kikerpill Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.j 6 107 4 966 11 073 6 107
190 285 Evelin Kupits Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.d 4 329 6 737 11 066 6 737
191 266 Lislotte Minejev Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 6 937 4 088 11 025 6 937
192 347 Emili Selgis Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 5 981 4 988 10 969 5 981
193 326 Grete-Liis Kasvandik Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 4 754 6 200 10 954 6 200
194 241 Marii-Anett Lillemägi Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 7 217 3 640 10 857 7 217
195 288 Taavi Pillesaar Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 6 699 4 151 10 850 6 699
196 312 Laura-Liisa Voojärv Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 4 372 6 408 10 780 6 408
197 323 Joosep Sulev Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 10.a 6 263 4 239 10 502 6 263
198 223 Karl Seenmaa Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 2 946 7 429 10 375 7 429
199 222 Marten Ritson Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 7 432 2 933 10 365 7 432
200 391 Mia Henriette Riismaa Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 5 051 5 186 10 237 5 186
201 375 Helena Tiido Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 4 683 5 411 10 094 5 411
202 335 Riho Valdok Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 3 842 6 083 9 925 6 083
203 28 Karl Oskar Pungas Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 9 416 0 9 416 9 416
204 29 Nikita Leo Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 9 413 0 9 413 9 413
205 385 Annika Annus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 4 048 5 298 9 346 5 298
206 34 Mattias Rass Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 9 328 0 9 328 9 328
207 361 Aare Krüüts Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 5 733 3 589 9 322 5 733
208 371 Elise Jõgi Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.j 3 637 5 558 9 195 5 558
209 42 Angelika Anette Antsmäe Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 0 9 193 9 193 9 193
210 46 Kristina Mumm Tallinn Random Pro Team 10. 9 141 0 9 141 9 141
211 47 Johan Tõugjas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 9 118 0 9 118 9 118
212 55 Illimar Laanisto Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.j 9 070 0 9 070 9 070
213 57 Maria Sein Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 9 049 0 9 049 9 049
214 410 Anna-Liis Rähn Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 4 248 4 800 9 048 4 800
215 58 Anneliis Saarend Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 9 032 0 9 032 9 032
216 63 Tiina Koit Hiiumaa Emmaste Põhikool Täisk. 0 8 935 8 935 8 935
217 64 Sander Metsküla Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 8 922 0 8 922 8 922
218 276 Angela Lill Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 2 067 6 825 8 892 6 825
219 65 Monika Varter Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 8 888 0 8 888 8 888
220 67 Karl-Rasmus Ilves Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 0 8 874 8 874 8 874
221 73 Mart Kiis Tartumaa Individuaalne Täisk. 0 8 829 8 829 8 829
222 74 Aleksandr Kalnitski Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 797 0 8 797 8 797
223 307 Marek Kütt Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 2 304 6 481 8 785 6 481
224 75 Thyle Kelder Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 753 0 8 753 8 753
225 82 Triinu Jogi Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 695 0 8 695 8 695
226 92 Katrin Kookla Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 0 8 623 8 623 8 623
227 93 Hannamari Ots Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 577 0 8 577 8 577
228 94 Johanna Angela Bremen Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 11. 0 8 558 8 558 8 558
229 95 Ramona Mägi Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 0 8 544 8 544 8 544
230 97 Katrin Rohumaa Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium Täisk. 0 8 536 8 536 8 536
231 99 Stiina Salumets Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 528 0 8 528 8 528
232 100 Anneli Luik Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool Täisk. 8 519 0 8 519 8 519
233 102 Siiri Piirisaar Harjumaa Prangli Kool Täisk. 8 482 0 8 482 8 482
234 103 Victoria Helenurm Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 12.b 8 475 0 8 475 8 475
235 425 Ralf-Robert Luik Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 4 057 4 405 8 462 4 405
236 105 Alvar Lohk Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 0 8 451 8 451 8 451
237 108 Hans Matthias Andreas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 432 0 8 432 8 432
238 400 Betty Annette Laas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 3 394 4 987 8 381 4 987
239 117 Laura Schifrin Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 0 8 359 8 359 8 359
240 120 Stella Vellevoog Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 328 0 8 328 8 328
241 121 Mattias Metsna Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 324 0 8 324 8 324
242 125 Norman Aasma Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 309 0 8 309 8 309
243 124 Kristiina Krause Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 309 0 8 309 8 309
244 129 Saskia Bergmann Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 289 0 8 289 8 289
245 402 Joosep Murd Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 3 264 4 959 8 223 4 959
246 137 Merili Laur Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 8 149 0 8 149 8 149
247 138 Henri Kerde Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 143 0 8 143 8 143
248 139 Aale Kokk Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium Täisk. 8 141 0 8 141 8 141
249 404 Sander Õunapuu Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 3 183 4 950 8 133 4 950
250 141 Rimante Valancauskaite Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 0 8 120 8 120 8 120
251 142 Anne Grete Aps Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 115 0 8 115 8 115
252 143 Marcus Ehasoo Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 110 0 8 110 8 110
253 144 Stella Leoste Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 8 099 0 8 099 8 099
254 149 Karl-Oscar Piipuu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 8 044 0 8 044 8 044
255 153 Jane Särg Tallinn Random Pro Team Täisk. 8 005 0 8 005 8 005
256 349 Sigrid Topper Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 2 073 5 920 7 993 5 920
257 213 Silvia Jürmann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 462 7 512 7 974 7 512
258 154 Sofia Pribludnaja Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 0 7 966 7 966 7 966
259 155 Siim Melles Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 964 0 7 964 7 964
260 158 Laura Niinemägi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 0 7 951 7 951 7 951
261 160 Hindrek Klaos Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 7 938 0 7 938 7 938
262 162 Mari-Liis Kalla Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 12. 0 7 911 7 911 7 911
263 164 Sander Sinnep Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 884 0 7 884 7 884
264 167 Annika Kosenkranius Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 856 0 7 856 7 856
265 169 Laura Karilaid Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 7 839 0 7 839 7 839
266 170 Mart Enel Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 11. 0 7 838 7 838 7 838
267 171 Lisanna Põlluaas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 7 831 0 7 831 7 831
268 172 Kenneth Toi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 0 7 830 7 830 7 830
269 173 Alvar Arming Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 7 829 0 7 829 7 829
270 175 Antero Kevin Leedu Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 0 7 822 7 822 7 822
271 178 Siim Mõtshärg Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 816 0 7 816 7 816
272 179 Sten Salumets Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 0 7 802 7 802 7 802
273 181 Christopher Järve Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 0 7 772 7 772 7 772
274 182 Kevin Telliskivi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 7 770 0 7 770 7 770
275 184 Deili Kaju Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 7 733 0 7 733 7 733
276 186 Marko Lilllemägi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 719 0 7 719 7 719
277 187 Mattias Allpere Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 7 696 0 7 696 7 696
278 188 Inger Mägi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 690 0 7 690 7 690
279 197 Isabel Silla Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 11.a 0 7 631 7 631 7 631
280 427 Liisi Tõnumaa Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 4 333 3 286 7 619 4 333
281 200 Marten Niilop Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.c 0 7 613 7 613 7 613
282 298 Linell Raud Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 1 032 6 579 7 611 6 579
283 204 Mariette Vassus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.c 0 7 581 7 581 7 581
284 208 Marian Keller Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.c 0 7 565 7 565 7 565
285 209 Kristin Remmelgas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.b 7 560 0 7 560 7 560
286 210 Juhan Tiitus Raidal Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 7 544 0 7 544 7 544
287 212 Anu Kadri Uustalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 537 0 7 537 7 537
288 215 Timo Nõmmeots Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 7 488 0 7 488 7 488
289 217 Ingel Liis Hedgren Haljas Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 11. 0 7 457 7 457 7 457
290 224 Arianna Jater Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 7 414 0 7 414 7 414
291 442 Marit Tamm Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 12. 3 841 3 565 7 406 3 841
292 227 Merilyn Litvinov Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 377 0 7 377 7 377
293 233 Trine Tamm Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.a 0 7 340 7 340 7 340
294 236 Janno Pissarev Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 7 288 0 7 288 7 288
295 293 Laura Ikmelt Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.j 6 639 609 7 248 6 639
296 240 Aaron Levin Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 7 232 0 7 232 7 232
297 408 Mia Lota Ojaots Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 2 298 4 908 7 206 4 908
298 242 Gertin Kender Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 7 203 0 7 203 7 203
299 243 Roald Heinrich Ivask Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 7 198 0 7 198 7 198
300 246 Ilona Troitskaja Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 0 7 175 7 175 7 175