Nuti-Mati matemaatika RAHVASPORT I etapp - 309 võistlejat, Kuni 1. klass
Koht KP Võistleja Regioon Võistkond Klass 1.k. 2.k. 3.k. 4.k. 5.k. Tulem
1. Rasmus Põder Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 7 954 8 518 7 756     8 518
2. Naatan Kastepõld Läänemaa Metsküla Algkool 1. 8 508         8 508
3. 99 Kristen Sild Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 7 989 8 194 8 507     8 507
4. Andris Reimaa Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 8 501 8 170 8 018     8 501
5. Markus Vurm Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 1.b 8 381         8 381
6. Georg Martin Ilus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 8 045 8 317       8 317
7. 97 Madis Tomp Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 7 716 8 049 7 675 8 312 7 672 8 312
8. 97 Tauri Tuul Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 8 115 8 112 8 255 8 305 7 910 8 305
9. Melisandra Roosipuu Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 8 281         8 281
10. 96 Heili Insler Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 1.b 7 614 8 100 7 308 8 187 8 280 8 280
11. Emil Fürstenberg Hiiumaa Palade Põhikool 1. 8 279         8 279
12. 96 Brigitta Välja Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 8 268 8 277 8 018 8 167   8 277
13. 95 Delisa Lotte Tokman Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 8 207 8 265 7 994     8 265
14. Brigitta Paabo Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 1.b 8 233         8 233
15. Miia Ulm Läänemaa Metsküla Algkool 1. 8 187         8 187
16. Anna Leemet Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 7 997 8 168       8 168
17. 94 Rannar Asi Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.b 6 788 8 167 8 051 8 156 7 605 8 167
18. Hedonel Hermaküla Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 8 151 8 062 8 041 8 002   8 151
19. Martten Toomejõe Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.a 8 141         8 141
20. Liisbet Laigu Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 8 125         8 125
21. 93 Lisette Kalmus Viljandimaa Paistu Kool 1. 8 122         8 122
22. 92 Risto Leis Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 8 122         8 122
23. Remi Orle Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 8 110 7 663 7 916     8 110
24. Rannar Merimaa Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 8 053 8 104 7 411     8 104
25. Laur Martin Talvi Hiiumaa Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1. 8 100         8 100
26. Käroli Vaher Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 8 092         8 092
27. Reinar Berg Viljandimaa Võhma Kool 1. 8 089         8 089
28. Jarmo Luik Viljandimaa Tarvastu Lasteaed Eelk. 8 087         8 087
29. Marii Soosalu Läänemaa Virtsu Kool 1. 8 072         8 072
30. 90 Ingrid Kask Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 7 109 8 052 7 760     8 052
31. Anete-Liis Kingsepp Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 8 048         8 048
32. 89 Gerda Juhe Hiiumaa Palade Põhikool 1. 8 044         8 044
33. 89 Melissa- Angela Paks Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 8 031         8 031
34. Linde Leetberg Tartumaa Puhja Gümnaasium 1.   7 652 8 024     8 024
35. Ilona Kurnikov Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 8 024         8 024
36. 88 Henry Heinmets Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 8 022         8 022
37. Katlin Kesa Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 8 016         8 016
38. 87 Mari Ann Merits Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 1.b 8 016 7 817       8 016
39. Mattias Liivamäe Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 8 008         8 008
40. Henry Samolberg Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 8 008         8 008
41. 86 Ewert Piirisalu Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.b 7 999         7 999
42. 86 Johannes Kübar Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 7 994 6 711 1 958     7 994
43. Hannariin Tähtsalu Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 989         7 989
44. 85 Maarja Ruul Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 709 7 696 7 458 7 978   7 978
45. 85 Daniel Songisepp Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 1.b 7 968         7 968
46. 85 Natali Karis Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 7 834 7 966       7 966
47. Ken Ink Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 956         7 956
48. Gerda Käärma Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 1.b 7 937         7 937
49. Mattias Juhe Hiiumaa Palade Põhikool 1. 7 936         7 936
50. 83 Geron Riik Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 7 754 7 934       7 934
51. Lysandra Otti Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 7 928         7 928
52. Ken Andre Tamm Raplamaa Vana-Vigala Põhikool 1. 7 850 7 922       7 922
53. 82 Beatrice Nurmetalo Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 919         7 919
54. Tereesa Lepp Läänemaa Metsküla Algkool 1. 7 908         7 908
55. 82 Kristofer Toomas Viirand Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 904         7 904
56. Tauri Lehtsaar Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 7 904         7 904
57. 81 Annaliisa Suigusaar Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 7 902 7 885 7 862     7 902
58. 81 Karolin Nurk Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 7 899         7 899
59. 80 Paula Liisa Jegorov Harjumaa Aegviidu Kool 1. 7 890         7 890
60. Anders Aim Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 1.b 7 884         7 884
61. Raul Toom Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 7 878 7 109 7 496     7 878
62. Rainer Mägi Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 878         7 878
63. Kristjan Naarits Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 641 7 867 3 271     7 867
64. 79 Keitrin Seene Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 7 858 7 789       7 858
65. Kaspar Järv Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 7 797 7 744 7 854     7 854
66. 78 Miia Jonuks Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 1.b 279 7 840       7 840
67. Leandra Williams Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 822         7 822
68. 77 Reinold Paulus Hiiumaa Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1. 5 033 3 602 7 821     7 821
69. 77 Kristo Laisk Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 7 444 7 819       7 819
70. 77 Uku Nõmm Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 7 811         7 811
71. Laura Suislep Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 806         7 806
72. 76 Robin Hoop Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1. 7 401 7 801       7 801
73. 76 Kätlin Plado Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 7 063 6 608 7 791     7 791
74. 76 Aleksa Lily Truija Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.b 7 315 7 783 7 541     7 783
75. Adele Saamot Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 7 768         7 768
76. 75 Irmeli Rokka Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 7 765         7 765
77. 75 Eric Sälg Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 7 649 7 463 7 758     7 758
78. 74 Lisette Roosve Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 751         7 751
79. 74 Henri Tarv Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 7 749         7 749
80. 74 Karoliine Puidet Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 7 747         7 747
81. Eva Lisl Freiman Hiiumaa Kärdla Põhikool 1. 7 739         7 739
82. 73 Gea Koser Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 7 733         7 733
83. 73 Keitlin Piilman Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 7 733         7 733
84. Jan Samorodni Hiiumaa Kärdla Põhikool 1. 4 785 7 722       7 722
85. Joonatan Valk Tartumaa Tartu Luterlik Peetri Kool 1. 7 721         7 721
86. 72 Rami Kaits Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 7 619 7 719       7 719
87. 71 Karl Gustav Väli Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 717 7 074 7 495     7 717
88. Sergo-Kaspar Klaus Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 7 708         7 708
89. Märt Kaljuvee Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 7 705         7 705
90. Marie Emilia Kolkhonen Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 704         7 704
91. Dariel Lukašenko Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 7 703         7 703
92. Brenda Vals Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.b 7 703         7 703
93. 69 Marleen Uutar Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 7 572 7 464 7 699 5 980   7 699
94. Elmo Linno Läänemaa Metsküla Algkool 1. 7 698         7 698
95. 69 Teele Valdlo Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.a 7 670         7 670
96. Mia Lilium Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 311 7 667       7 667
97. 68 Georg Tamm Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 7 662         7 662
98. 68 Keilin-Lorise Talisainen Viljandimaa Võhma Kool 1. 7 658         7 658
99. 67 Kaisa Johanna Kajak Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 7 644 6 860       7 644
100. 67 Ragnar Kirsel Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 7 068 548 7 639     7 639
101. 67 Pilleriin Ermel Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 7 634         7 634
102. 66 Maik Ott Eber Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 3 372 7 633       7 633
103. 66 Juhan Koppel Viljandimaa Paistu Kool 1. 7 630         7 630
104. 66 Hugo Aleksander Kolsar Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 049 7 629       7 629
105. Oliver Tikerpuu Hiiumaa Palade Põhikool 1. 7 612         7 612
106. 65 Rasmus Turkel Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 7 612         7 612
107. 65 Andero Sahtel Hiiumaa Kärdla Põhikool 1. 4 094 7 599 1 588     7 599
108. 65 Emma Rosental Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 7 582 6 101 5 047     7 582
109. 64 Ketlin Sisask Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 7 053 7 439 7 576     7 576
110. 64 Steffi Carlotta Pukk Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.b 7 572         7 572
111. 64 Grete-Liis Mardiste Viljandimaa Paistu Kool 1. 7 569         7 569
112. Renate Kastein Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 7 563         7 563
113. 63 Evelina Feldveber Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 7 556 7 096 5 020     7 556
114. 63 Darina Maslova Harjumaa Vaida Põhikool 1. 7 552         7 552
115. 62 Mirtel Tallinn Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 534         7 534
116. 62 Mari-Liis Ilover Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 449 7 531       7 531
117. 62 Annaliisa Palm Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.a 7 528         7 528
118. 61 Pääsu Taro Põlvamaa Mikitamäe Kool 1. 7 517 5 653       7 517
119. 61 Anete Aljes Põlvamaa Mikitamäe Kool 1. 7 508         7 508
120. 61 Liisa Viires Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.b 7 507   7 396     7 507
121. 60 Elis Soom Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 5 235 257 7 506     7 506
122. 60 Mirtel Pilv Raplamaa Vana-Vigala Põhikool 1. 7 480 6 418       7 480
123. 60 Carmen Hüüdma Hiiumaa Käina Kool 1. 7 480 7 434       7 480
124. 59 Liisa Laura Viru Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 152 7 404 7 467     7 467
125. 59 Joonas Pruks Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 7 091 7 457       7 457
126. 59 Amanda Liister Hiiumaa Palade Põhikool 1. 7 456         7 456
127. 58 Loreene Lille Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 7 444 1 726       7 444
128. 58 Trevor Lilles Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.a 7 439         7 439
129. Ken-Mattias Meri Hiiumaa Kärdla Põhikool 1. 187 7 428       7 428
130. 57 Karl-Marten Kesküll Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 1.b 7 028 7 420       7 420
131. Siiri Laanemets Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 1.b 376 7 417       7 417
132. 57 Thea Leppik Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 1.b 7 412         7 412
133. 56 Elis Marksoo Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 7 403 5 923 7 394     7 403
134. 56 Emil Juhani Puttonen Hiiumaa Käina Kool 1. 7 393 2 058       7 393
135. 56 Lauri Saar Viljandimaa Paistu Kool 1. 7 389         7 389
136. 55 Kevin Kirsipuu Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 6 522 7 388       7 388
137. Miia-Liisa Tüür Hiiumaa Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1. 7 373         7 373
138. 55 Annika Uudeberg Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 7 369         7 369
139. Johan Tiidemann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 354         7 354
140. 54 Feliks Uiboaed Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 1.b 7 352         7 352
141. 54 Orm August Ojasoo Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 343         7 343
142. 54 Emili Uudeküll Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 1.b 7 338         7 338
143. 53 Kristofer Pirnipuu Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 305         7 305
144. 53 Priit Lepp Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 7 302         7 302
145. 53 Lillepuu Lillepuu Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.a 5 067 7 299       7 299
146. 52 Tobias Valk Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 7 272         7 272
147. 52 Ivan Semjonov Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 7 260         7 260
148. 52 Raiden Õunapuu Hiiumaa Kärdla Põhikool 1. 7 239         7 239
149. 51 Liisa Rätte Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 7 222         7 222
150. 51 Birgit Rand Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 7 216         7 216
151. 51 Emiilia Yarviste Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 7 207         7 207
152. Hanna Pruul Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 7 201         7 201
153. 50 Mirjam Hendrikson Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 7 195         7 195
154. Lisandra Pärnamets Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 7 170         7 170
155. Tristan Rao Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 1.a 7 169         7 169
156. 49 Helen Larionov Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 7 159         7 159
157. 49 Kevin Kändma Viljandimaa Võhma Kool 1. 4 528 7 154       7 154
158. 48 Hugo Oskar Kopli Hiiumaa Käina Kool 1. 4 792 7 150       7 150
159. 48 Andreas Kasemets Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 7 149         7 149
160. 48 Helena Lohk Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 136         7 136
161. Joel Remmelg Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 7 135         7 135
162. Griffen Reintal Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 133         7 133
163. 47 Nele Niibo Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 126         7 126
164. 46 Remi Zieds Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 6 755 7 104 1 249     7 104
165. 46 Marten Rüütel Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 6 368 6 175 7 086     7 086
166. 46 Nora Reseeda Puu Hiiumaa Käina Kool 1. 6 458 7 043 900     7 043
167. 45 Robin Baumann Harjumaa Vaida Põhikool 1. 4 743   7 043     7 043
168. 45 Ats Padu Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 3 441 7 032 2 306     7 032
169. 45 Liis Vares Viljandimaa Paistu Kool 1. 7 031         7 031
170. 44 Erold Kaldamäe Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 1 209 7 029       7 029
171. 44 Riti Valo Viljandimaa Võhma Kool 1. 7 028         7 028
172. 44 Marek Vesk Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 7 026         7 026
173. 44 Aleksandra Varts Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 1.b 7 024         7 024
174. Kristen Soha Harjumaa Vaida Põhikool 1. 7 012         7 012
175. Rainer Meier Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 1.b 7 002         7 002
176. 43 Helena Annama Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 1.c 6 995         6 995
177. Kelin Arumäe Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 6 954         6 954
178. 42 Chris Thor Tahker Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 6 951         6 951
179. Rainer Tikerpuu Hiiumaa Palade Põhikool 1. 6 949         6 949
180. 41 Karel Kissand Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b   6 922       6 922
181. 41 Kristel Heinloo Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.a 5 327 4 434 6 922     6 922
182. 41 Vlada Karpljuk Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 6 908         6 908
183. 40 Siiri Saare Läänemaa Metsküla Algkool 1. 6 880         6 880
184. 40 Sandra Reino Hiiumaa Kärdla Põhikool 1. 6 863         6 863
185. 40 Jette Tamm Hiiumaa Käina Kool 1. 6 861 5 341       6 861
186. 39 Miikael Mõttus Harjumaa Vaida Põhikool 1. 6 640 6 860 6 860     6 860
187. Marta Maripuu Hiiumaa Kärdla Põhikool 1. 6 831         6 831
188. 39 Marten Miller Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 6 822         6 822
189. 38 Jako Sedrik Hiiumaa Käina Kool 1. 6 804 3 036       6 804
190. 38 Carmen Sinisoo Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 6 772         6 772
191. 38 Theodor Tats Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 2 437 2 318 6 771     6 771
192. 37 Katriina Nasikovski Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 6 743         6 743
193. 37 Marko Tulp Viljandimaa Paistu Kool 1. 6 741         6 741
194. Liise-Lotte Ehasalu Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 6 715         6 715
195. 36 Kärt Vahisalu Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 1.b 6 705         6 705
196. 36 Triinabel-Liisa Tuul Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 5 463 5 002 6 681     6 681
197. 36 Kert Kangur Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 1.d 24 6 645       6 645
198. 35 Frida Gabral Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 6 641         6 641
199. 35 Katariina Leola Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 6 610         6 610
200. 35 Kaisa Tali Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 6 472         6 472