Nuti-Mati matemaatika RAHVASPORT I etapp - 676 võistlejat, 10. kl. ja vanemad
Koht KP Võistleja Regioon Võistkond Klass Arvu
ruutju
Võrran
lahend
Pikkus
teisen
Tulem
1. Elisa Litvin Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 10 311 0 9 292 9 802
2. Marje Orav Raplamaa Vana-Vigala Põhikool Täisk. 10 072 9 509 0 9 791
3. Kristina Pešehodko Tallinn Random Pro Team Täisk. 10 187 0 9 375 9 781
4. Rasmus Aarla Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 10 192 0 9 278 9 735
5. Johan Tõugjas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 10 155 0 8 989 9 572
6. Robin Kool Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 10 172 0 8 926 9 549
7. Kristina Mumm Tallinn Random Pro Team 10. 10 032 0 8 984 9 508
8. Kairi Karlson Tartumaa Individuaalne Täisk. 9 835 0 9 126 9 481
9. Margus Sõmer Hiiumaa Emmaste Põhikool Täisk. 9 924 8 942 0 9 433
10. 98 Kerttu Saadi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 9 909 0 8 947 9 428
11. Tanel Tärgla Tartumaa Individuaalne Täisk. 9 840 8 909 0 9 375
12. Auli Reitel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium Täisk. 10 136 0 8 588 9 362
13. 98 Hindrek Klaos Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 9 533 0 9 134 9 334
14. Rasmus Vaher Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 9 852 0 8 706 9 279
15. Enrique Sarap Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 9 616 0 8 938 9 277
16. Kätlin Eveli Epner Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 9 661 0 8 837 9 249
17. 97 Kerly Roosmägi Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 9 479 0 8 982 9 231
18. Lauri Takk Tallinn Random Pro Team Täisk. 9 497 8 892 0 9 195
19. 97 Henri Erke Kaup Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.c 9 533 7 251 8 824 9 179
20. Georg Demidov Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 9 396 0 8 955 9 176
21. Anette Anslan Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 9 493 0 8 838 9 166
22. Kristel Tamm Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium Täisk. 9 571 0 8 723 9 147
23. Birgit Sõrmus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 9 470 7 377 8 822 9 146
24. Karl Oskar Pungas Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 9 473 0 8 814 9 144
25. 96 Karl Seenmaa Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 9 690 0 8 595 9 143
26. Siivi Jõgi Läänemaa Virtsu Kool Täisk. 9 340 0 8 873 9 107
27. Maria Sein Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 9 224 0 8 807 9 016
28. Rael Kalda Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 9 311 0 8 713 9 012
29. Tõnu Puieste Põlvamaa Mikitamäe Kool Täisk. 9 220 0 8 795 9 008
30. Ave Külter Tartumaa Puhja Gümnaasium Täisk. 9 376 0 8 585 8 981
31. Anneli Joandi Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium Täisk. 9 081 0 8 858 8 970
32. 95 Aleks Roland Kappet Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 9 428 0 8 504 8 966
33. Helin Haljak Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 9 486 0 8 407 8 947
34. Anneliis Saarend Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 819 0 8 984 8 902
35. 94 Roosi-Ann Tõlgu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 9 061 2 634 8 710 8 886
36. Merili Kaarna Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 9 322 0 8 400 8 861
37. Ene Hainsoo Põlvamaa Mikitamäe Kool Täisk. 9 344 0 8 368 8 856
38. Anneli Luik Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool Täisk. 8 836 0 8 847 8 842
39. 94 Harald Ainla Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 9 266 0 8 400 8 833
40. Indrek Tammeväli Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 9 012 0 8 640 8 826
41. 93 Karl Kukk Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.f 9 390 0 8 245 8 818
42. Sander Metsküla Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 9 317 8 313 0 8 815
43. Kalev Põldsaar Viljandimaa Paistu Kool Täisk. 9 160 0 8 460 8 810
44. Monika Varter Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 9 256 7 688 8 352 8 804
45. 93 Mattias Allpere Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 9 108 0 8 497 8 803
46. 93 Igor Širai Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 885 0 8 714 8 800
47. 93 Rasmus Kastein Hiiumaa Individuaalne Täisk. 9 000 1 972 8 546 8 773
48. Merle Lint Tartumaa Puhja Gümnaasium Täisk. 9 493 8 003 0 8 748
49. 92 Ingmar Nõmmann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 9 098 0 8 378 8 738
50. Marilin Moor Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 706 6 609 8 759 8 733
51. 92 Annabell Katalsepp Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 8 925 7 125 8 538 8 732
52. 92 Hetter Tammvere Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 9 405 6 183 8 054 8 730
53. Rasmus Allikvee Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 749 0 8 705 8 727
54. 92 Astrid Elken Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 9 256 0 8 190 8 723
55. 91 Mirjam Reino Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 9 555 6 228 7 857 8 706
56. 91 Helerin Roomet Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.c 9 384 0 8 003 8 694
57. Toivo Saabas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 781 0 8 604 8 693
58. 91 Laura Ikmelt Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.j 9 325 5 412 8 058 8 692
59. 91 Juhan Tiitus Raidal Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 8 586 8 433 8 798 8 692
60. Hannamari Ots Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 986 0 8 393 8 690
61. 90 Karmen Juhkam Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.c 9 090 8 280 8 284 8 687
62. Anna Elise Toikka Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 9 539 0 7 832 8 686
63. Nele-Rita Põldma Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 9 028 0 8 322 8 675
64. Arko Gert Tuisk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 712 0 8 631 8 672
65. 90 Helene Põder Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 487 0 8 814 8 651
66. 90 Carisse Vooremaa Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10. 9 131 8 005 8 150 8 641
67. Nikita Leo Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 8 841 8 420 0 8 631
68. 89 Sander Sinnep Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 663 0 8 592 8 628
69. 89 Kaarel Kütt Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 8 735 0 8 468 8 602
70. 89 Helen Truuverk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 954 1 911 8 229 8 592
71. Holger Bremen Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool Täisk. 0 8 540 8 635 8 588
72. Peep Kolberg Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 8 856 0 8 309 8 583
73. Tambet Järve Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 9 461 0 7 680 8 571
74. Victoria Helenurm Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 12.b 8 757 0 8 378 8 568
75. Teodor Hirvoja Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 879 8 240 0 8 560
76. 88 Kristi Ojala Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 8 561 6 047 8 529 8 545
77. Kaspar Markus Lepp Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 893 0 8 191 8 542
78. 88 Robin Nool Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 861 8 212 7 519 8 537
79. Aale Kokk Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium Täisk. 8 852 6 593 8 201 8 527
80. Laura Lorette Takel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 9 093 354 7 956 8 525
81. Mari Puhang Tallinn Audentese Erakool Täisk. 8 954 8 091 0 8 523
82. Rainer Randmaa Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 727 0 8 313 8 520
83. 87 Elen Riiman Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 8 955 0 8 079 8 517
84. Merili Laur Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 8 751 7 184 8 272 8 512
85. Birgit Lill Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 9 183 0 7 830 8 507
86. Caro Kristiine Kallas Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 11.a 9 190 0 7 822 8 506
87. Joel Perlov Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 8 701 1 924 8 290 8 496
88. 87 Katrin Kütt Lääne-Virumaa Rakvere Eragümnaasium Täisk. 9 581 6 115 7 408 8 495
89. 86 Karoliine Tiik Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.j 9 354 1 277 7 616 8 485
90. Klaarika Prii Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool Täisk. 7 759 8 455 8 498 8 477
91. 86 Sofia Pribludnaja Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 416 6 825 8 513 8 465
92. 86 Mari Liis Sukk Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 8 742 0 8 185 8 464
93. Hans Matthias Andreas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 557 0 8 369 8 463
94. Karl Jaagup Kask Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 506 0 8 381 8 444
95. 85 Robin Lepik Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 9 146 0 7 738 8 442
96. 85 Maria Alas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 8 614 0 8 266 8 440
97. 85 Agris Janisk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 656 6 591 8 213 8 435
98. 85 Merilyn Idion Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 10. 8 805 7 447 8 039 8 422
99. 85 Karl-Erik Korell Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 8 304 0 8 499 8 402
100. Helika Toikka Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool Täisk. 9 109 0 7 692 8 401
101. 85 Sume Värv Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 581 6 443 8 210 8 396
102. 84 Marko Lilllemägi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 047 0 8 728 8 388
103. Stiina Salumets Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 9 001 0 7 773 8 387
104. 84 Rando Koll Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.g 8 566 3 393 8 202 8 384
105. Aleksander Väär Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 990 0 8 774 8 382
106. 84 Mare Viks Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium Täisk. 8 501 8 018 8 260 8 381
107. 84 Arianna Jater Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 9 773 6 971 0 8 372
108. 84 Holger Saarik Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 8 820 5 916 7 916 8 368
109. Meeri Vainola Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 895 0 8 819 8 357
110. 83 Kirkke Eliise Põldsalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 609 0 8 085 8 347
111. Illimar Laanisto Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.j 8 659 7 778 8 026 8 343
112. Inger Krutto Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 396 3 406 8 280 8 338
113. Georg-Romet Topkin Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 8 712 0 7 957 8 335
114. 83 Erko Luik Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 9 648 0 7 018 8 333
115. Liisa-Marie Printsmann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 895 0 7 758 8 327
116. 82 Kerstin Lind Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 961 0 7 688 8 325
117. Marcus Ehasoo Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 991 419 7 648 8 320
118. 82 Sandri Land Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 8 043 0 8 569 8 306
119. 82 Taavi Oliinik Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 7 761 0 8 838 8 300
120. Kristiina Krause Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 9 330 0 7 254 8 292
121. 82 Mathias Einamann Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.f 8 061 0 8 507 8 284
122. 81 Johanna-Lisa Zelinski Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 344 0 8 221 8 283
123. Geitrud Pank Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 821 7 742 0 8 282
124. 81 Tarvo Dubinin Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 8 425 0 8 123 8 274
125. Laura Lüll Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 8 627 0 7 912 8 270
126. 81 Ave Liina Tennokese Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 441 0 8 094 8 268
127. 81 Inger Mägi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 722 7 800 7 730 8 261
128. Karl-Oscar Piipuu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 8 485 8 037 7 140 8 261
129. 80 Rain Köstner Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 8 350 0 8 172 8 261
130. Markus Keller Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 9 076 0 7 441 8 259
131. 80 Aare Kauss Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.h 8 387 5 550 8 124 8 256
132. 80 Grete Haube Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 930 0 8 574 8 252
133. 80 Marek Käsper Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 418 0 8 081 8 250
134. 80 Simone Soomuste Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 8 353 0 8 108 8 231
135. 80 Karolin Kuiv Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 8 495 2 698 7 964 8 230
136. 79 Liisa Lotta Saga Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 8 293 0 8 143 8 218
137. 79 Karlis Sepper Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 8 083 0 8 350 8 217
138. 79 Vanessa Viira Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 361 0 8 066 8 214
139. 79 Sten Salumets Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 398 5 847 8 020 8 209
140. 79 Karl-Reinhard Kärk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 8 152 5 846 8 258 8 205
141. 79 Aaron Levin Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 491 0 7 915 8 203
142. 79 Jane Eiche Lääne-Virumaa Rakvere Eragümnaasium 10. 9 022 6 870 7 377 8 200
143. 78 Anna-Liis Remmel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 8 580 7 809 7 289 8 195
144. 78 Kaimo Annuk Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.d 8 270 0 8 115 8 193
145. 78 Brett Hankewitz Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 590 0 7 788 8 189
146. 78 Jaan Roop Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 8 209 6 515 8 161 8 185
147. 78 Kaspar Salve Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 11. 7 905 7 130 8 465 8 185
148. 78 Mihkel Talivee Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 8 329 8 037 7 541 8 183
149. 77 Sandra Piho Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 307 7 124 8 045 8 176
150. Thyle Kelder Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 667 0 7 672 8 170
151. 77 Tarvo Laane Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 10. 8 357 1 818 7 980 8 169
152. 77 Artur Nael Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.d 7 781 5 922 8 539 8 160
153. 77 Sandra Silm Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 8 470 0 7 847 8 159
154. 77 Anna Martha Seer Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 969 6 549 7 338 8 154
155. 77 Jürgen Leppsalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 708 6 410 7 600 8 154
156. Kärt Aru Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 8 410 0 7 894 8 152
157. Kinne Tõnnison Tallinn Random Pro Team Täisk. 8 425 652 7 874 8 150
158. 76 Karl Suurkaev Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 657 5 782 7 637 8 147
159. 76 Maarja Ann Ormisson Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 7 900 5 828 8 376 8 138
160. 76 Mia Kaabel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 8 563 7 690 5 105 8 127
161. 76 Merilyn Litvinov Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 725 0 8 519 8 122
162. 76 Deili Kaju Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 8 031 6 258 8 182 8 107
163. 75 Taso Toomik Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 8 709 7 291 7 467 8 088
164. Annika Kosenkranius Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 887 4 618 7 278 8 083
165. 75 Robert Nõmmann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 449 0 8 710 8 080
166. 75 Margen Peterson Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 10. 8 840 0 7 283 8 062
167. Timo Siim Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 8 475 0 7 641 8 058
168. Triinu Jogi Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 574 0 7 531 8 053
169. 75 Angela Lill Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 8 451 7 616 5 546 8 034
170. 74 Grete Rannu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 848 4 880 8 220 8 034
171. 74 Karolina Tupits Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.g 8 238 0 7 823 8 031
172. 74 Venno Sellak Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.d 7 548 4 920 8 503 8 026
173. 74 Hermann Armulik Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 719 6 297 8 302 8 011
174. 74 Kristin Remmelgas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.b 8 155 7 865 0 8 010
175. 74 Theresa Pekka Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 8 020 0 7 980 8 000
176. 74 Kelly Hiietamm Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 380 0 7 603 7 992
177. 73 Mia Lota Ojaots Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 8 247 7 727 0 7 987
178. 73 Liisa Ojavere Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 556 7 389 0 7 973
179. Paula Moerbeek Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 951 7 972 0 7 962
180. 73 Laura Pild Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 8 357 0 7 561 7 959
181. 73 Tambet Toim Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 11. 8 381 0 7 534 7 958
182. 73 Agnes Soodla Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 794 3 470 8 122 7 958
183. 72 Priit Pärn Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 8 681 3 223 7 233 7 957
184. 72 Ralf Aron Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 052 0 7 859 7 956
185. 72 Lelii Aare Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.d 8 130 0 7 779 7 955
186. Lisanna Põlluaas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 8 807 6 383 7 092 7 950
187. 72 Gerthrud Tints Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 8 369 0 7 526 7 948
188. 72 Hillar Orav Raplamaa Vana-Vigala Põhikool Täisk. 8 008 4 639 7 847 7 928
189. 72 Tomi Meitus Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.f 7 753 1 862 8 092 7 923
190. 71 Tony-Brei Vilbiks Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 8 382 0 7 446 7 914
191. 71 Kerli Pelt Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 8 194 0 7 627 7 911
192. 71 Grete-Liis Kasvandik Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 861 2 683 7 943 7 902
193. 71 Kert Uiga Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.h 8 282 0 7 505 7 894
194. Saskia Bergmann Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 9 518 6 264 0 7 891
195. 71 Paul Schifrin Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 691 0 8 088 7 890
196. 71 Joel Pastimäe Lääne-Virumaa Rakvere Eragümnaasium 10. 7 370 6 623 8 409 7 890
197. 70 Hendrik Vikkat Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.j 7 989 7 778 7 324 7 884
198. 70 Karin Britta Suimets Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 7 718 0 8 043 7 881
199. Siiri Piirisaar Harjumaa Prangli Kool Täisk. 0 7 810 7 951 7 881
200. 70 Anete Mürk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 555 0 7 179 7 867
201. 70 Demi Epro Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.c 8 145 6 400 7 589 7 867
202. 70 Andres Palusalu Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 10.b 7 507 5 908 8 216 7 862
203. 70 Mathilda Viigimäe Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 7 457 0 8 250 7 854
204. Katariina Kordemets Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 022 0 7 665 7 844
205. 69 Tanel Truus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 8 034 6 903 7 649 7 842
206. Laura Karilaid Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 8 207 6 936 7 459 7 833
207. 69 Rebeka Kallaste Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 706 0 6 957 7 832
208. 69 Eike Siilbek Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 6 848 0 8 807 7 828
209. 69 Paul Lees Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.c 7 989 0 7 656 7 823
210. 68 Aarto Pihlapuu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 234 0 7 399 7 817
211. Johanna Maria Pärn Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 135 5 800 7 483 7 809
212. Norman Aasma Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 280 0 7 330 7 805
213. 68 Marek Kütt Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 8 218 0 7 383 7 801
214. 68 Richard Alexander Olehnev Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 7 414 6 239 8 175 7 795
215. 68 Andra Tooming Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 7 966 0 7 620 7 793
216. 68 Mia Henriette Riismaa Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 715 6 864 0 7 790
217. 67 Merit Vaidem Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 7 906 1 958 7 632 7 769
218. 67 Kärttu Kivinukk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 6 955 6 676 8 570 7 763
219. 67 Rupert Erits Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 999 0 7 516 7 758
220. 67 Johanna Kruusement Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 7 538 7 976 7 391 7 757
221. 67 Kristel Rjabov Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 6 985 7 652 8 527 7 756
222. 67 Henry U Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 543 0 7 957 7 750
223. 67 Sonja Sõrmus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 7 582 0 7 915 7 749
224. 66 Gertin Kender Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 9 212 6 275 0 7 744
225. 66 Walter Armulik Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 742 7 740 7 534 7 741
226. 66 Raili Mikko Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.j 9 439 6 041 5 368 7 740
227. 66 Jaak Martin Kaarepere Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.h 7 810 0 7 670 7 740
228. 66 Mehis Vungi Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 8 441 0 7 028 7 735
229. 66 Taavi Pillesaar Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 8 310 0 7 150 7 730
230. 66 Sven Albi Lääne-Virumaa Rakvere Eragümnaasium 11. 7 769 0 7 686 7 728
231. 65 Brigita-Liisa Piipuu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 7 302 626 8 149 7 726
232. 65 Maiken Kukor Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium Täisk. 7 389 8 049 0 7 719
233. Johann Zeiger Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 442 0 6 989 7 716
234. 65 Eino Tiirinen Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 623 0 7 802 7 713
235. 65 Kristel Kuldvere Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 8 371 0 7 031 7 701
236. 65 Algmar Erik Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 10.b 8 064 0 7 337 7 701
237. 64 Kärt Vaher Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.g 7 355 0 8 030 7 693
238. 64 Marten Ritson Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 7 595 0 7 789 7 692
239. 64 Liisgren Lauringson Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 433 0 6 948 7 691
240. Stella Vellevoog Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 150 7 227 0 7 689
241. 64 Kent Pluutus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 8 651 0 6 722 7 687
242. 64 Henri Ahtiäinen Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.c 7 487 2 578 7 878 7 683
243. 64 Mirella Kikerpill Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.j 9 686 4 403 5 669 7 678
244. 63 Markus Vedler Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 404 1 980 7 940 7 672
245. 63 Harald Suurorg Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 691 7 172 7 645 7 668
246. 63 Janno Pissarev Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 7 370 0 7 953 7 662
247. Taniel Tokar Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 983 0 7 297 7 640
248. Triinu Margens Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 7 881 0 7 356 7 619
249. 63 Timo Nõmmeots Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 7 468 0 7 760 7 614
250. 63 Kaarel Loide Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.f 8 480 3 984 6 743 7 612
251. Karl Reimand Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 10 295 0 4 912 7 604
252. Siim Melles Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 979 6 214 0 7 597
253. 62 Villem Jamnes Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 7 454 254 7 738 7 596
254. 62 Mart Oja Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.h 7 537 0 7 653 7 595
255. 62 Henri Kübe Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 10. 7 680 5 377 7 506 7 593
256. 62 Haldja Tooming Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 8 180 0 7 002 7 591
257. 62 Kristofer Käosaar Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 7 027 0 8 145 7 586
258. 61 Kristella Kaasik Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 7 521 7 649 7 615 7 585
259. 61 Anni Kurmiste Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 385 0 6 777 7 581
260. 61 Cornelia Tšaplõgin Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 7 140 3 016 8 010 7 575
261. 61 Anu Reimann Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 7 417 7 724 0 7 571
262. 61 Deisi Tihemets Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.h 8 823 0 6 317 7 570
263. 61 Mart-Markus Kraak Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 11. 7 477 0 7 651 7 564
264. 61 Anna-Liis Rähn Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 8 390 6 732 2 126 7 561
265. 60 Laura-Liisa Voojärv Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 7 878 7 237 0 7 558
266. 60 Johanne Sinisalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 8 613 6 501 6 491 7 557
267. 60 Evelin Kupits Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.d 8 807 2 901 6 304 7 556
268. Marion Villak Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.h 8 327 0 6 783 7 555
269. 60 Katre Sofia Palm Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 714 0 6 394 7 554
270. 60 Karit Kilgi Tallinn Random Pro Team Täisk. 8 574 0 6 527 7 551
271. 59 Antero Kevin Leedu Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 7 440 0 7 659 7 550
272. 59 Victoria Zelinski Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.j 6 935 1 748 8 157 7 546
273. 59 Joonas Simuste Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 7 669 0 7 405 7 537
274. 59 Teet Simson Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 6 973 0 8 088 7 531
275. 59 Villem K Lääne-Virumaa Rakvere Eragümnaasium 11. 7 875 1 876 7 180 7 528
276. Gert Haalen Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 8 081 4 782 6 973 7 527
277. 59 Maarja Kompus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 241 6 419 6 809 7 525
278. Jasper Jõgi Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.g 6 899 0 8 151 7 525
279. 58 Silver-Toomas Ant Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.c 7 559 7 382 7 483 7 521
280. 58 Laura Viljamaa Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 6 979 6 345 8 059 7 519
281. Anette Andresoo Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 931 0 6 091 7 511
282. 58 Madli Kaevats Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 364 0 6 657 7 511
283. Naatan Johannes Bender Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.h 7 970 0 7 049 7 510
284. 58 Anneli Morgenson Lääne-Virumaa Tapa Vene Põhikool Täisk. 0 8 345 6 668 7 507
285. 57 Mihkel Helm Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.d 7 155 0 7 844 7 500
286. 57 Katharina Kala Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 147 6 846 0 7 497
287. 57 Kristin Reinas Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.d 8 210 2 837 6 777 7 494
288. 57 Eva Lotta Penjam Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.c 8 742 5 498 6 244 7 493
289. Risto Tõldsep Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 983 4 667 6 993 7 488
290. 57 Eike Teder Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.c 7 465 6 690 7 508 7 487
291. 57 Hergo Tasuja Hiiumaa Emmaste Põhikool Täisk. 6 753 7 867 7 104 7 486
292. 56 Marii-Anett Lillemägi Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 6 865 0 8 101 7 483
293. 56 Georg Rahu Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 7 656 7 308 0 7 482
294. 56 Kevin Aas Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 7 582 0 7 380 7 481
295. 56 Uno Tavast Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 526 634 6 418 7 472
296. 56 Oskar Tuvike Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 12. 8 295 6 643 6 448 7 469
297. 56 Lydia Härm Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 7 021 0 7 913 7 467
298. Fredy Kohv Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 7 279 2 596 7 644 7 462
299. 55 Nikita Mikson Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 445 4 691 7 467 7 456
300. 55 Ivo Eller Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 11. 7 292 7 614 5 670 7 453
301. 55 Jana Saastamoinen Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 082 0 7 819 7 451
302. 55 Artur Kont Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 10. 7 476 7 423 5 007 7 450
303. 55 Joonas Särglep Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.c 9 197 0 5 693 7 445
304. 55 Viktoria Aleksandrova Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 7 123 0 7 767 7 445
305. 54 Karl Taul Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.h 7 673 0 7 198 7 436
306. 54 Martin Kiik Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 6 232 6 836 8 639 7 436
307. 54 Keiti Djakonova Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 7 094 2 482 7 763 7 429
308. 54 Betty Annette Laas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 215 0 6 641 7 428
309. 54 Tia Maria Kallaste Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 658 2 803 6 194 7 426
310. 54 Karoliina Virkus Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.g 7 060 0 7 774 7 417
311. 54 Felix Ranne Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.g 6 978 7 831 6 903 7 405
312. 53 Taavi Lipp Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 8 103 1 835 6 693 7 398
313. 53 Robin Vaks Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 7 603 0 7 191 7 397
314. 53 Jaanika Vainula Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 7 106 7 683 7 120 7 395
315. 53 Kristiina Päll Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 9 272 0 5 490 7 381
316. 53 Iris-Annabel Metsik Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 820 5 934 0 7 377
317. 53 Reili Lopp Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.j 7 674 7 074 5 243 7 374
318. 53 Johannes Pihlak Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 7 921 6 216 6 806 7 364
319. 52 Linell Raud Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 7 912 2 991 6 815 7 364
320. 52 Edda Johanna Punnisk Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 10. 7 747 2 513 6 970 7 359
321. Natalja Tcherikova Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 8 372 0 6 337 7 355
322. 52 Vladislav Priske Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 779 3 102 6 921 7 350
323. 52 Sander Peterson Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 7 507 0 7 186 7 347
324. 52 Ariina Mürkhain Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 7 401 5 875 7 286 7 344
325. Marie Heleen Kappet Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 657 0 7 011 7 334
326. 51 Roald Heinrich Ivask Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 7 433 7 232 7 012 7 333
327. 51 Aive Paas Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.j 9 360 0 5 297 7 329
328. Erik Mandel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 670 6 982 0 7 326
329. 51 Villu Lillik Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 6 436 0 8 190 7 313
330. 51 Marian Pärn Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 7 628 0 6 982 7 305
331. 51 Bert Pettai Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 6 800 0 7 802 7 301
332. 50 Kristina Puksa Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 388 6 205 0 7 297
333. Aleksandr Kalnitski Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 7 706 0 6 888 7 297
334. 50 Kedry Hannus Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 8 589 0 5 998 7 294
335. 50 Triinu Sinimets Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 7 749 0 6 826 7 288
336. 50 Daan Zekker Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 10.b 8 511 0 6 058 7 285
337. 50 Dimitri Zarov Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 10. 7 913 683 6 656 7 285
338. 50 Anna-Maria Kazakov Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 6 693 0 7 850 7 272
339. Raul-Alar Haak Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 569 0 5 964 7 267
340. 49 Ronald Smorodin Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 10. 7 177 0 7 348 7 263
341. 49 Raivo Rummo Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 11. 6 688 7 834 5 779 7 261
342. 49 Sidny Uue Lääne-Virumaa Rakvere Eragümnaasium 10. 7 529 5 349 6 983 7 256
343. Annabel Teetamm Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 129 6 342 0 7 236
344. 49 Agnes Lea Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.j 7 970 5 391 6 500 7 235
345. 49 Oliver Kruusamägi Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 10.b 6 246 0 8 219 7 233
346. Henri Kerde Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 9 129 5 325 0 7 227
347. 48 Joosep Sulev Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 10.a 8 314 1 803 6 139 7 227
348. 48 Marko Albert Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 12. 7 096 6 372 7 358 7 227
349. Stella Leoste Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 6 565 7 353 7 883 7 224
350. 48 Greete Soha Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 7 934 0 6 498 7 216
351. 48 Helen Vainola Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.b 6 965 6 395 7 461 7 213
352. 48 Indrek Lalin Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 10. 6 457 6 032 7 948 7 203
353. 47 Fenella Lucia Sulp Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 150 0 6 228 7 189
354. 47 Maarja Rebane Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.g 6 020 0 8 346 7 183
355. 47 Almar Kaarend Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 7 164 6 420 7 195 7 180
356. 47 Victoria Boisen Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 11. 8 408 3 142 5 941 7 175
357. 47 Renet Rämman Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 11. 8 284 5 248 6 040 7 162
358. 47 Rasmus Kurušev Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 8 090 0 6 234 7 162
359. 46 Kaia-Karina Kreitsman Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 7 653 0 6 651 7 152
360. 46 Mirjam Vaher Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 6 273 0 8 026 7 150
361. 46 Keir Rämson Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 10. 7 475 6 822 4 345 7 149
362. 46 Ralf-Robert Luik Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 7 475 0 6 809 7 142
363. Kevin Nefjodov Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 070 0 7 192 7 131
364. 46 Regiina Vendla Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 7 339 0 6 921 7 130
365. 46 Nora-Liis Köster Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 6 169 5 653 8 078 7 124
366. 45 Maarja Tiits Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.h 7 480 3 085 6 762 7 121
367. 45 Maia Liisa Salk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 272 2 755 6 970 7 121
368. 45 Ernst Valdmaa Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 8 087 6 141 5 299 7 114
369. Mattias Metsna Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 7 189 0 7 038 7 114
370. 45 Silvia Ilu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 8 980 0 5 246 7 113
371. 45 Aare Krüüts Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 5 557 6 689 8 669 7 113
372. 45 Mark Joonas Toomsalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.a 7 044 3 120 7 164 7 104
373. 44 Martin Maipuu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.b 6 111 8 095 7 565 7 103
374. 44 Sander Saluste Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 8 403 0 5 800 7 102
375. 44 Mihkel Pent Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 7 340 3 251 6 860 7 100
376. 44 Dagmar Lui Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 10. 6 390 0 7 796 7 093
377. Maksim Malkovski Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 6 677 0 7 507 7 092
378. 44 Matthias Pärn Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.c 7 506 3 363 6 664 7 085
379. 44 Kaivo Sang Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.h 8 556 0 5 605 7 081
380. 43 Andra Värnik Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.g 6 651 0 7 511 7 081
381. 43 Tauri Voolaid Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.g 7 085 5 911 7 073 7 079
382. 43 Einar Susi Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 7 567 3 387 6 577 7 072
383. 43 Telver Objärtel Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 6 799 2 076 7 340 7 070
384. 43 Christopher Järve Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 7 766 630 6 362 7 064
385. 43 Ragnar Kadai Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 6 976 0 7 147 7 062
386. Mattias Rass Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 007 0 6 110 7 059
387. 42 Rebecca Õunap Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.a 6 908 3 350 7 207 7 058
388. Anu Kadri Uustalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 667 0 6 437 7 052
389. 42 Aleksander Karl Simovart Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 9 044 0 5 058 7 051
390. 42 Triin Nelk Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 11. 8 541 2 585 5 558 7 050
391. 42 Külliki Liin Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.h 7 164 0 6 930 7 047
392. 42 Darja Rabski Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 10. 6 577 1 889 7 505 7 041
393. 41 Jaagup Nael Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 5 396 209 8 676 7 036
394. 41 Liis Arras Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.d 6 587 5 425 7 479 7 033
395. 41 Annabel Saar Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.h 8 250 0 5 808 7 029
396. 41 Lislotte Minejev Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 432 3 362 6 619 7 026
397. 41 Dan Maapalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.a 7 085 0 6 946 7 016
398. 41 Liina Kinks Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.h 7 888 0 6 137 7 013
399. 41 Mari-Liis Valk Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 8 574 5 405 0 6 990
400. 40 Eva-Lotta Elmanovitš Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 8 035 3 244 5 906 6 971