Nuti-Mati matemaatika RAHVASPORT I etapp - 928 võistlejat, 6.-7. klass
Koht KP Võistleja Regioon Võistkond Klass Kümnen
ümarda
Harili
murdud
Punkti
märkim
Tulem
1. 99 James Rock Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 7.a 8 895 8 003 8 989 8 942
2. 99 Anette Erstu Põlvamaa Krootuse Põhikool 7. 8 673 0 8 877 8 775
3. 99 Maria-Elise Poom Tartumaa Puhja Gümnaasium 7. 8 709 0 8 734 8 722
4. Mari-Liis Freienthal Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.b 8 579 0 8 855 8 717
5. 99 Oskar Sarapuu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 8 539 0 8 845 8 692
6. 99 Ida Tuule Jõgi Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 8 680 8 257 8 679 8 680
7. Martin Raudkepp Harjumaa Vaida Põhikool 7. 9 103 8 202 0 8 653
8. Kertu Liisa Põtter Hiiumaa Emmaste Põhikool 6. 9 408 7 831 0 8 620
9. 99 Elis Soo Põlvamaa Krootuse Põhikool 7. 9 048 8 178 0 8 613
10. Johanna Kaare Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 9 057 8 156 0 8 607
11. Teele Saag Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 8 886 8 291 0 8 589
12. 98 Harri Mähar Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.a 9 088 8 063 8 010 8 576
13. Helena Pruul Hiiumaa Emmaste Põhikool 6. 9 058 8 094 0 8 576
14. 98 Ken-Marten Puusaar Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.a 8 917 8 199 7 921 8 558
15. 98 Carmen Ilves Põlvamaa Mikitamäe Kool 7. 8 413 0 8 656 8 535
16. Inga Morozov Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 758 8 293 0 8 526
17. 98 Martin Vendt Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.a 8 607 7 569 8 445 8 526
18. Kristjan Ugam Hiiumaa Emmaste Põhikool 7. 9 302 7 696 0 8 499
19. Gregori Tuuling Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 546 0 8 414 8 480
20. 97 Lisete Härma Põlvamaa Krootuse Põhikool 7. 8 893 8 055 0 8 474
21. Jakob Valk Hiiumaa Emmaste Põhikool 7. 8 384 0 8 563 8 474
22. Vanessa Viiding Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 8 910 7 993 0 8 452
23. 97 Daniel Pisarenko Põlvamaa Tilsi Põhikool 6. 8 546 7 319 8 319 8 433
24. Markus Erik Tommula Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 789 0 8 058 8 424
25. Ralf Joosep Kask Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 8 794 0 8 046 8 420
26. 97 Steffi Salu Põlvamaa Tilsi Põhikool 7. 8 197 7 252 8 619 8 408
27. Mattias Siilbek Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 611 8 190 0 8 401
28. 96 Ülle Suur Põlvamaa Krootuse Põhikool 7. 8 778 8 009 0 8 394
29. 96 Heleriin Peterson Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.a 8 370 7 544 8 392 8 381
30. 96 Maria Sokk Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.b 8 628 0 8 118 8 373
31. Elina Rinalodo Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7.a 8 462 7 088 8 269 8 366
32. 96 Markus Meinhart Rego Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 6. 8 435 0 8 294 8 365
33. Hanna Lotta Kadarpik Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7.a 8 450 0 8 271 8 361
34. 96 Rasmus Sadul Hiiumaa Emmaste Põhikool 6. 8 388 7 507 8 324 8 356
35. Maarja-Liis Nirgi Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.a 8 633 8 045 0 8 339
36. Tobias Remmelg Hiiumaa Emmaste Põhikool 6. 8 659 8 004 0 8 332
37. Mari-Liis Tšigina Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.b 9 120 7 542 0 8 331
38. 95 Triinu Tobreluts Põlvamaa Mikitamäe Kool 7. 8 521 0 8 123 8 322
39. Elis Siilbek Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 469 8 173 0 8 321
40. 95 Krisliin Kivimaa Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 8 595 8 044 7 903 8 320
41. 95 Kris Õispuu Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a 0 7 835 8 779 8 307
42. 95 Grete-Liisa Aalmaa Viljandimaa Paistu Kool 7. 8 819 0 7 791 8 305
43. 95 Freja Torstenberg Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.a 8 445 7 383 8 161 8 303
44. Samuel Kastepõld Läänemaa Metsküla Algkool 6. 8 804 7 799 0 8 302
45. 95 Egert Koppel Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7.a 8 555 6 073 8 033 8 294
46. Andres Parusk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 464 0 8 113 8 289
47. Ralf Marcus Veedler Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 627 7 948 0 8 288
48. Ave Kuusk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 719 7 854 0 8 287
49. 94 Markus Kährik Tartumaa Puhja Gümnaasium 7. 8 484 0 8 060 8 272
50. Kärttu Põrk Viljandimaa Paistu Kool 6. 9 266 7 275 0 8 271
51. Darius Kostõgov Põlvamaa Tilsi Põhikool 6. 7 695 7 252 8 810 8 253
52. 94 Rando Vanikov Raplamaa Vana-Vigala Põhikool 7. 8 307 7 099 8 193 8 250
53. Hanno Remmelg Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 8 825 0 7 669 8 247
54. 94 Johanna Juhkam Põlvamaa Krootuse Põhikool 7. 9 067 7 411 0 8 239
55. Pilleriin Saarepera Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7.a 8 521 7 948 0 8 235
56. Ragnar Raamik Põlvamaa Mikitamäe Kool 6. 8 469 7 999 0 8 234
57. Heleri Savolainen Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 8 302 8 156 0 8 229
58. 93 Uku Johannes Kiik Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.b 8 304 0 8 150 8 227
59. Aleks Kallari Põlvamaa Mikitamäe Kool 7. 8 413 8 034 0 8 224
60. Siim Tiivel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 231 0 8 201 8 216
61. 93 Joonas Talvik Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 7. 8 185 7 151 8 245 8 215
62. Saskia Emily Mylle Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 469 7 955 0 8 212
63. Paulina Lo Luik Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 8 769 7 629 0 8 199
64. 93 Oleg Šapovalov Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7.a 8 648 7 604 7 710 8 179
65. Mathias Robert Uibokant Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 720 7 634 0 8 177
66. 92 Joosep Topolev Tartumaa Puhja Gümnaasium 7. 8 688 0 7 666 8 177
67. Catleen Koort Harjumaa Kiili Gümnaasium 7.a 8 181 6 394 8 170 8 176
68. Martin Toomiste Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 8 384 7 760 7 966 8 175
69. 92 Karl Mattias Arulepp Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 955 7 351 0 8 153
70. Mart Narva Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 9 037 0 7 264 8 151
71. Kristjan Säärits Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7.b 8 794 7 507 0 8 151
72. Anna Milena Linder Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b 8 512 7 781 0 8 147
73. Leana Jete Korb Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 769 7 507 0 8 138
74. Reimo Kaabel Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7.b 8 595 7 672 0 8 134
75. 91 Asmus Soodla Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 430 7 829 0 8 130
76. 91 Tõnis Kald Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 7. 8 399 6 311 7 840 8 120
77. Sofia Kors Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 819 7 417 0 8 118
78. Ralf Markus Klementa Hiiumaa Emmaste Põhikool 6. 8 724 7 499 0 8 112
79. 91 Rea Nukk Põlvamaa Krootuse Põhikool 7. 8 532 7 690 0 8 111
80. 91 Kärolain Kindsiveer Põlvamaa Tilsi Põhikool 6. 8 697 7 204 7 523 8 110
81. Moonika Talas Põlvamaa Mikitamäe Kool 7. 8 925 7 273 0 8 099
82. 91 Martin Pugast Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.a 8 549 0 7 638 8 094
83. 91 Marten Kahar Põlvamaa Tilsi Põhikool 6. 7 989 7 887 8 199 8 094
84. Lisanna Pruul Hiiumaa Emmaste Põhikool 6. 8 674 7 507 0 8 091
85. Iris Vilba Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 8 555 7 624 0 8 090
86. Richard Viiart Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7.b 8 285 7 883 7 630 8 084
87. Kaisa Kaldjärv Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.a 8 057 8 109 0 8 083
88. 90 Silver Nikkel Läänemaa Metsküla Algkool 6. 7 736 4 951 8 426 8 081
89. Freja Persson Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 8 421 7 719 0 8 070
90. Germo Partsioja Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.a 8 285 7 848 0 8 067
91. 90 Nora Reinsalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b 7 707 0 8 420 8 064
92. Maria Rüster Tallinn Tallinna Lilleküla Gümnaasium 6.c 7 634 138 8 479 8 057
93. Siim Pärss Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7.b 8 287 7 825 0 8 056
94. 89 Kreete Freienthal Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 6. 0 7 738 8 365 8 052
95. 89 Trinity Õismets Läänemaa Virtsu Kool 7. 7 768 0 8 326 8 047
96. 89 Miree Madleen Püttsepp Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 8 420 7 664 0 8 042
97. 89 Hanna Kangur Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a 0 7 639 8 443 8 041
98. 89 Reio Põldmaa Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.b 8 482 0 7 575 8 029
99. 89 Mattias Linholm Harjumaa Prangli Kool 7. 8 918 0 7 120 8 019
100. 89 Robin Massur Tartumaa Puhja Gümnaasium 6. 8 634 7 397 0 8 016
101. 89 Gerthrud Villiste Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 7.a 8 276 7 756 0 8 016
102. 89 Lisete Liiva Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 8 322 7 225 7 697 8 010
103. Lisette Pihor Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7.b 8 488 7 529 0 8 009
104. 88 Angelika Hainatskaja Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7.b 8 584 7 419 0 8 002
105. Mikk Kaasik Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7.b 8 552 7 421 0 7 987
106. Tanel Kallari Põlvamaa Mikitamäe Kool 7. 8 368 7 597 0 7 983
107. Ott Allik Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.c 8 598 0 7 366 7 982
108. Janete Post Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7.a 8 460 7 493 0 7 977
109. Eliisabet Kaasik Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 525 0 8 426 7 976
110. Martin Ottas Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 7.b 8 300 7 645 0 7 973
111. Rasmus Bozen Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6.a 8 780 7 156 0 7 968
112. Oskar Tiidemann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 509 7 423 0 7 966
113. 87 Dimitri Krot Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 6.a 0 7 868 8 057 7 963
114. 87 Romi-Liis Poobus Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7.b 7 681 6 464 8 242 7 962
115. Kaarel Volk Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.b 7 650 0 8 274 7 962
116. Hanna Haljasorg Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 7 946 7 971 7 506 7 959
117. 87 Robert Idvani Läänemaa Virtsu Kool 6. 8 766 7 146 0 7 956
118. 87 Karl Kevin Keldu Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 7.a 7 623 2 017 8 289 7 956
119. Hedi Tamm Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7.a 7 969 7 941 0 7 955
120. Elin Anijärv Viljandimaa Paistu Kool 7. 8 049 7 858 0 7 954
121. 86 Mirgit Nõmmsalu Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7.b 8 229 6 638 7 670 7 950
122. 86 Angelo Raoul Lombardo Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.b 8 681 7 207 0 7 944
123. Sandra Örd Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 079 7 795 0 7 937
124. Lisell Aare Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 8 196 7 672 0 7 934
125. 86 Kätlin Kübard Põlvamaa Tilsi Põhikool 6. 7 597 7 025 8 266 7 932
126. 86 Karina Agnes Raudkats Jõgevamaa Tabivere põhikool 7. 8 030 7 832 0 7 931
127. 86 Jakob Täht Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 6.b 8 540 3 130 7 308 7 924
128. 86 Rayen-Mirko Talur Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.a 8 027 5 262 7 818 7 923
129. Alina Zahhartšuk Harjumaa Vaida Põhikool 7. 8 367 7 476 0 7 922
130. Jaanus Sõmer Hiiumaa Kärdla Põhikool 7.b 8 338 7 495 0 7 917
131. 85 Kristiine Kaldmaa Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 8 327 7 502 7 187 7 915
132. 85 Alina Latõševa Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6.a 8 708 7 118 0 7 913
133. Hanna Viia Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 8 549 7 277 0 7 913
134. 85 Simone Heinsaar Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.a 7 961 7 862 0 7 912
135. Jaagup Sass Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 712 8 034 8 103 7 908
136. 85 Anna Linda Meerbach Viljandimaa Võhma Kool 6. 7 751 3 351 8 049 7 900
137. 85 Romet Liidemaa Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 5 718 7 390 8 403 7 897
138. 85 Ralf Konrad Suik Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 8 356 7 430 0 7 893
139. Miia Kams Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 678 7 099 0 7 889
140. 84 Deniss Tsvetkov Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7.a 8 241 7 536 2 465 7 889
141. 84 Artur Levandi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b 0 7 389 8 379 7 884
142. 84 Karolin Gerdt Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.b 7 605 4 594 8 150 7 878
143. 84 Johannes Teekel Hiiumaa Emmaste Põhikool 6. 8 685 7 065 3 272 7 875
144. 84 Madis Mäekalle Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a 8 146 1 809 7 580 7 863
145. 84 David Kallas Tartumaa Puhja Gümnaasium 7. 8 276 0 7 445 7 861
146. 84 Gregor Paas Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.a 8 247 7 474 0 7 861
147. 84 Anna Cordey Põlvamaa Krootuse Põhikool 7. 8 389 7 309 0 7 849
148. 84 Gern-Kristofer Petin Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.a 7 984 7 705 0 7 845
149. 83 Eleanora Aunap Jõgevamaa Tabivere põhikool 7. 7 919 7 767 0 7 843
150. Krisliin Kivimaa Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 735 7 348 7 948 7 842
151. 83 Kaisa Kütt Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7.a 7 890 5 432 7 783 7 837
152. 83 Tulev Mägi Põlvamaa Krootuse Põhikool 7. 8 568 7 098 0 7 833
153. Kristiine Kaldmaa Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 8 480 7 163 0 7 822
154. Kätlin Luht Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 815 0 7 828 7 822
155. 83 Aksinja Dobrosotskaja Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6.b 8 446 7 168 0 7 807
156. Bruno Filipozzi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b 8 650 6 961 0 7 806
157. 83 Liisa Maria Heinsoo Harjumaa Vaida Põhikool 6. 8 576 7 027 5 454 7 802
158. 82 Laure Kiivit Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.a 8 196 3 346 7 397 7 797
159. 82 Krislin Pihus Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7.b 8 046 7 534 0 7 790
160. 82 Liisa Vaigla Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6.a 8 623 0 6 941 7 782
161. 82 Joonas Asumets Raplamaa Vana-Vigala Põhikool 6. 8 179 7 383 3 890 7 781
162. 82 Caylen Raid Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 7.a 7 925 7 637 0 7 781
163. Jane Nikopensius Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.a 8 339 7 208 0 7 774
164. 82 Anastasia Puzakova Tartumaa Puhja Gümnaasium 7. 7 453 0 8 094 7 774
165. 82 German Avakjan Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7.b 8 364 7 174 0 7 769
166. William Erik Kilkson Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 563 6 965 0 7 764
167. 82 Sarah Bouirabdane Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.a 7 582 6 427 7 945 7 764
168. 81 Kaspar Gutmann Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 6 132 7 628 7 900 7 764
169. Oleander Saar Hiiumaa Emmaste Põhikool 6. 7 893 7 629 0 7 761
170. 81 Ott Raidma Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 8 086 0 7 434 7 760
171. 81 Alice Raik Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6.b 8 307 7 209 0 7 758
172. 81 Loviisa Lätt Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 8 161 7 351 6 803 7 756
173. Triinu Luts Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 8 754 6 753 0 7 754
174. Haldja Hermaküla Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 429 7 078 0 7 754
175. Samuel Boeijkens Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 672 0 6 834 7 753
176. Anita Alexandra Dapon Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 793 7 701 0 7 747
177. 80 Liisa-Maria Jürilo Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a 7 537 3 521 7 956 7 747
178. 80 Kristyn Pukki Tartumaa Puhja Gümnaasium 7. 7 307 0 8 185 7 746
179. 80 Piia Ruotsi Valgamaa Hargla Kool 6. 3 364 7 345 8 142 7 744
180. 80 Taavi Kõrgeperv Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.a 8 574 6 673 6 912 7 743
181. 80 Markus Kriiskütt Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.a 7 276 7 384 8 198 7 737
182. 80 Helen Tambla Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b 8 468 6 351 6 997 7 733
183. 80 Karl-Kristian Kõrts Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 8 328 0 7 138 7 733
184. 80 Markus Saarepuu Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 8 240 7 214 0 7 727
185. 80 Lisanna Kadarik Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7.b 7 239 4 569 8 212 7 726
186. Elisa Vahur Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 8 051 7 388 0 7 720
187. 79 Nataly-Anette Kade Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.a 7 992 7 445 0 7 719
188. 79 Marten Kuus Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6.a 8 155 0 7 281 7 718
189. 79 Johan Villem Kaare Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.c 8 047 7 385 7 293 7 716
190. 79 Erik Jõevere Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.a 7 549 7 869 7 771 7 709
191. 79 Raul Randma Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.b 8 325 0 7 091 7 708
192. Ekke Kõu Leitham Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 290 7 108 0 7 699
193. 79 Merili Tamm Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 6. 8 098 7 297 0 7 698
194. 79 Dima Konjahhin Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6.a 8 149 7 245 3 057 7 697
195. Robin Püvi Harjumaa Vaida Põhikool 7. 7 543 7 031 7 848 7 696
196. Karl Cristofer Virro Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a 7 522 7 330 7 868 7 695
197. 78 Kristin-Johanna Silla Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.a 7 713 7 675 6 745 7 694
198. 78 Getlin Juhe Hiiumaa Palade Põhikool 6. 7 754 4 392 7 614 7 684
199. 78 Kaisa Kivirand Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.a 7 344 0 8 023 7 684
200. 78 Kasper Looga Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7.a 7 641 6 819 7 708 7 675
201. 78 Sandra Poltan Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.b 8 276 0 7 049 7 663
202. 78 Anastasija Antonova Põlvamaa Tilsi Põhikool 6. 6 210 7 175 8 150 7 663
203. Gregor Harry Tuul Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b 7 419 7 879 0 7 649
204. 78 Marlene Torstenberg Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.a 7 639 7 656 7 139 7 648
205. 77 Hendrik Jaks Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 8 092 6 062 7 169 7 631
206. Lovisa Hiiop Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 8 280 6 976 0 7 628
207. 77 Helena Valk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 511 7 744 0 7 628
208. Kätlin Kergand Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7.a 8 294 6 943 0 7 619
209. 77 Rene Rande Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7.b 7 565 7 030 7 669 7 617
210. 77 Sander Kapsi Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.b 7 541 0 7 691 7 616
211. 77 Steven Kuusik Hiiumaa Palade Põhikool 7. 6 964 7 473 8 267 7 616
212. 77 Liisbeth Koppel Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.a 7 628 7 600 0 7 614
213. Miia Marta Tärgla Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 8 339 6 884 0 7 612
214. Kevin Kaldalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 8 369 6 823 0 7 596
215. Sofia Nazarova Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7.b 8 065 7 122 0 7 594
216. 76 Anete Koll Jõgevamaa Tabivere põhikool 7. 7 860 7 326 0 7 593
217. Elis Vingisar Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 7.b 8 518 6 645 0 7 582
218. Remo Torn Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 096 7 066 0 7 581
219. 76 Rasmus Uibokand Tartumaa Puhja Gümnaasium 7. 6 634 6 490 8 514 7 574
220. Leelo Aino Jürgenstein Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 8 304 6 834 0 7 569
221. 76 Eliise Viljamaa Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 978 7 155 6 057 7 567
222. 76 Riste Sofie Käär Hiiumaa Emmaste Põhikool 7. 7 346 5 516 7 757 7 552
223. 75 Rait Kõllo Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 892 6 846 7 206 7 549
224. 75 Hardi Tohvri Põlvamaa Krootuse Põhikool 7. 8 327 6 766 0 7 547
225. 75 Karl-Richard Kuus Hiiumaa Palade Põhikool 7. 8 405 6 671 5 923 7 538
226. 75 Karl Lumiste Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.c 7 410 7 371 7 663 7 537
227. 75 Martin Lehtla Harjumaa Vaida Põhikool 7. 7 962 7 100 0 7 531
228. 75 Robin Schmalz Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b 7 759 5 486 7 294 7 527
229. 75 Aleksei Kekisev Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6.a 8 860 6 190 0 7 525
230. 75 Günter Suitso Harjumaa Vaida Põhikool 6. 8 284 3 958 6 766 7 525
231. 75 Kärt Hüdsi Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.a 8 328 6 713 6 574 7 521
232. 75 Rasmus Freirich Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.b 7 655 7 384 0 7 520
233. 74 Merili Pihlak Harjumaa Kiili Gümnaasium 7.a 7 994 7 040 0 7 517
234. 74 Mairo Kool Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6.a 8 649 5 450 6 374 7 512
235. 74 Loretta Kaart Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b 8 922 6 092 0 7 507
236. Greta Pajusaar Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a 0 7 670 7 343 7 507
237. 74 Janika Rõbakova Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.a 7 861 7 141 6 091 7 501
238. 74 Marti Kütt Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 729 6 270 0 7 500
239. Janar Leppikson Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 700 7 300 0 7 500
240. 74 Ralf Rokko Koemets Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6. 0 7 879 7 110 7 495
241. 74 Aurelia Kuum Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 460 6 517 0 7 489
242. 73 Reili Rebane Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7.a 8 575 6 391 3 673 7 483
243. 73 Anni Ruth Aavik Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a 7 713 7 250 0 7 482
244. 73 Maksim Znamenski Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 6.a 0 7 454 7 509 7 482
245. 73 Lisann Türk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 452 7 502 0 7 477
246. 73 Mirjam Võsu Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7.b 8 043 6 899 0 7 471
247. 73 Lennart Rakitin Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 054 7 885 0 7 470
248. Mart Mikiveer Läänemaa Virtsu Kool 7. 7 131 7 799 0 7 465
249. 73 Aleks Aus Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6. 7 690 5 269 7 233 7 462
250. 73 Helen Talvistu Viljandimaa Võhma Kool 7. 7 562 5 749 7 362 7 462
251. 72 Deili Tammet Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.a 1 495 7 219 7 704 7 462
252. Kirke Niinemets Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 7.b 8 749 3 908 6 173 7 461
253. 72 Renata Sootla Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7.a 7 293 7 623 7 192 7 458
254. 72 Henri Paul Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b 8 614 6 300 0 7 457
255. 72 Sandra Tinnuri Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 6. 8 136 0 6 763 7 450
256. 72 Markus Tamm Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 7 833 7 064 0 7 449
257. 72 Anna-Martha Reino Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7.a 7 738 7 123 7 007 7 431
258. 72 Mark Prits Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7.a 6 533 0 8 323 7 428
259. Kermo Tarv Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.b 6 937 4 819 7 917 7 427
260. Saskia Kordemets Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 504 0 7 340 7 422
261. 71 Elisabeth Valter Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 164 6 676 0 7 420
262. 71 Henry Zoludev Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 6.a 8 311 6 527 4 280 7 419
263. 71 Leila Väester Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.b 7 732 5 421 7 081 7 407
264. 71 Oliver Jalakas Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a 7 431 7 234 7 371 7 401
265. 71 Georg Filippov Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a 7 410 7 388 6 760 7 399
266. 71 Marion Köhler Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 8 509 5 908 6 275 7 392
267. 71 Sirli Siret Sepping Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.a 8 428 6 346 0 7 387
268. 71 Otto Ermann Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7.a 7 762 7 004 6 295 7 383
269. 71 Marten Marten Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.b 7 982 6 776 0 7 379
270. 70 Nora Kangro Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a 0 7 803 6 954 7 379
271. 70 Joosep Timmi Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 7.a 8 045 5 262 6 706 7 376
272. 70 Kerttu Galka Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 6.b 7 634 7 111 0 7 373
273. 70 Sander Sirge Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 7.b 8 472 6 266 0 7 369
274. 70 Kert Rudissaar Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7.b 8 128 5 843 6 585 7 357
275. 70 Tanel Maasik Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7.a 6 776 7 937 0 7 357
276. 70 Martin Moik Viljandimaa Võhma Kool 7. 8 068 5 347 6 638 7 353
277. 70 Mona Rebeka Adson Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.c 6 427 2 794 8 278 7 353
278. Anna Lorvi Harjumaa Vaida Põhikool 6. 8 071 6 618 1 492 7 345
279. 69 Maarja Kõiv Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.b 8 378 6 306 0 7 342
280. 69 Eva Liisa Kuivonen Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 450 0 7 232 7 341
281. 69 Loviisa Lätt Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 7 410 7 172 7 259 7 335
282. 69 Dmitri Lazarski Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 7.b 7 729 6 939 2 593 7 334
283. 69 Andrus Sild Põlvamaa Mikitamäe Kool 6. 8 611 0 6 054 7 333
284. 69 Andra Mari Kukk Harjumaa Vaida Põhikool 7. 7 845 6 818 4 676 7 332
285. 69 Robin Liiber Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 6. 0 7 278 7 384 7 331
286. 69 Casandra Persidski Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 7.b 8 036 6 622 0 7 329
287. 69 Mattias Mõttus Harjumaa Vaida Põhikool 7. 8 001 6 651 6 508 7 326
288. 68 Karl Erik Strandberg Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7.b 7 530 7 107 3 966 7 319
289. 68 Marcus Ilves Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 7.b 7 184 1 908 7 437 7 311
290. 68 Carl-Daaniel Sillat Viljandimaa Võhma Kool 7. 8 099 6 513 5 778 7 306
291. 68 Rasmus Nigu Hiiumaa Emmaste Põhikool 7. 7 344 7 268 0 7 306
292. 68 Elisabeth Räni Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 7.b 7 404 2 226 7 197 7 301
293. 68 Raigo Milvaste Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 7.b 6 755 2 806 7 827 7 291
294. 68 Getter Lizbeth Kekkonen Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 7.b 7 924 6 454 6 641 7 283
295. Germo Visnu Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7.a 8 429 6 134 0 7 282
296. 68 Anette Peiponen Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7.a 8 303 6 251 3 485 7 277
297. 68 Mia Metalu Tallinn Audentese Erakool 6.b 7 607 6 936 0 7 272
298. Harmo Ron Kallaste Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 817 6 718 0 7 268
299. 67 Getter Kask Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 6. 7 501 0 7 026 7 264
300. 67 Arthur Haudsaar Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.a 6 453 6 129 8 073 7 263
301. 67 Patrick Mauer Tallinn Tallinna Lilleküla Gümnaasium 6.b 7 372 0 7 152 7 262
302. 67 Tristan Hoffmann Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7.a 6 453 0 8 062 7 258
303. 67 Andreas Lindsalu Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 399 7 115 6 980 7 257
304. 67 Robert Potapenko Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a 6 691 0 7 819 7 255
305. 67 Keitlin Vaher Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 6.b 0 6 527 7 976 7 252
306. 67 Elisabeth Tingas Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 7 107 7 389 0 7 248
307. 66 Gregory Kenneth Pekka Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7.b 6 706 7 790 6 680 7 248
308. 66 Markhnedrik Kõuts Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b 8 331 6 161 4 893 7 246
309. Luisa Viisileht Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 8 008 6 482 0 7 245
310. 66 Helena Siimsoo Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7.b 7 387 7 102 4 694 7 245
311. 66 Ingrid Janter Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.d 7 020 7 165 7 322 7 244
312. 66 Karl Pärtel Aasrand Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7.a 6 865 7 620 7 436 7 243
313. 66 Karina Kolosova Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 6.a 0 6 927 7 556 7 242
314. 66 Rene Helen Saar Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.a 7 510 6 970 5 687 7 240
315. 66 Riho Lipp Jõgevamaa Tabivere põhikool 7. 7 164 7 315 0 7 240
316. 65 Andre Sild Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 6. 0 7 263 7 209 7 236
317. 65 Andre Martin Kljutsivski Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7.a 7 432 7 029 6 678 7 231
318. 65 Frode Hallik Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 6. 0 6 233 8 225 7 229
319. 65 Mihkel Mägi Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 6.b 0 6 628 7 828 7 228
320. 65 Stella Paeste Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7.b 7 210 7 240 5 063 7 225
321. 65 Helina Kade Tartumaa Puhja Gümnaasium 7. 8 225 2 824 6 220 7 223
322. 65 Robin Marten Murre Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.b 7 399 0 7 035 7 217
323. 65 Milena Lumiste Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.d 0 7 318 7 111 7 215
324. 65 Karis Kasekamp Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 6. 8 185 6 236 0 7 211
325. 65 Teivo Limbak Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7.a 6 783 6 523 7 630 7 207
326. 64 Annabel Rõõm Tartumaa Puhja Gümnaasium 7. 7 726 0 6 685 7 206
327. Daniel Erik Kiuru Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 791 6 609 0 7 200
328. 64 Paula Faucheux Tartumaa Puhja Gümnaasium 7. 8 088 6 294 6 200 7 191
329. 64 Ragnar Kübarsepp Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.a 0 6 045 8 330 7 188
330. 64 Rain Kittus Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.c 8 628 5 732 0 7 180
331. 64 Johanna Elisabeth Ader Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b 7 284 4 096 7 075 7 180
332. 64 Siim Muutra Tartumaa Puhja Gümnaasium 6. 7 470 6 883 0 7 177
333. 64 Karina Neidla Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6.b 8 357 5 981 0 7 169
334. Rait Roland Rodi Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 6 382 7 952 0 7 167
335. 63 Tambet Palgi Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 7 198 7 092 0 7 145
336. 63 Karolin Abro Viljandimaa Võhma Kool 7. 6 815 3 517 7 472 7 144
337. 63 Caroline Kiviberg Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 6. 6 372 3 702 7 887 7 130
338. 63 Robert Ilves Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 7 550 6 318 6 705 7 128
339. 63 Tauri Tammela Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 7.b 8 145 6 098 2 895 7 122
340. 63 Thea Pali Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a 6 900 7 026 7 212 7 119
341. 63 Kerli Kaaarna Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.a 7 896 6 339 1 933 7 118
342. 63 Robin Ressar Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 601 0 6 611 7 106
343. 63 Kelly Bettan Kreek Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b 7 585 6 120 6 616 7 101
344. 62 Minna Gielen Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.a 6 125 3 761 8 077 7 101
345. 62 Kelly Järv Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 7. 6 065 0 8 136 7 101
346. 62 Liis Alver Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a 8 064 6 132 0 7 098
347. 62 Joonas Rubeika Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7.a 7 406 5 776 6 785 7 096
348. 62 Tiit Sulling Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b 0 7 244 6 935 7 090
349. 62 Brita Juske Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b 6 866 7 303 5 467 7 085
350. 62 Marili Kirs Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7.b 7 322 6 840 0 7 081
351. 62 Kristo Kõiv Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 7.a 8 054 0 6 096 7 075
352. Emili Visnapuu Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 137 4 129 7 010 7 074
353. 62 Janely Pumpernikel Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 6. 6 985 7 155 5 024 7 070
354. 61 Margaret Niklus Harjumaa Vaida Põhikool 7. 8 421 2 915 5 717 7 069
355. 61 Danil Murajev Harjumaa Vaida Põhikool 7. 7 719 3 827 6 417 7 068
356. 61 Juhan Uudeküll Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.a 7 408 6 728 2 691 7 068
357. 61 Henrik Leier Viljandimaa Võhma Kool 6. 7 221 3 359 6 911 7 066
358. 61 Marta Põld Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b 6 698 4 687 7 424 7 061
359. 61 Gert Kanter Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7.b 6 899 7 220 0 7 060
360. Sofia Saarnak Hiiumaa Emmaste Põhikool 6. 8 613 5 495 0 7 054
361. 61 Tuuli Randmäe Viljandimaa Võhma Kool 6. 6 881 4 966 7 224 7 053
362. 61 Gleen Gross Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.a 7 808 3 948 6 289 7 049
363. 60 Rayen Käsik Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 7.a 6 364 3 284 7 729 7 047
364. 60 Patrick Antero Lehtinen Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 6.b 0 6 634 7 452 7 043
365. 60 Ragnar Paavel Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7.a 7 190 6 485 6 888 7 039
366. 60 Joosep Laanemägi Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.b 6 967 7 111 2 184 7 039
367. 60 Sonja Kaur Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 8 676 5 393 0 7 035
368. 60 Helina Lilleoks Harjumaa Prangli Kool 6. 7 677 0 6 376 7 027
369. Pauline Ööpik Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 8 187 5 856 0 7 022
370. 60 Mailis Vincjunaite Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7.a 6 358 7 681 6 001 7 020
371. 60 Keidy-Kätriin Kink Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 6.a 0 7 312 6 722 7 017
372. 59 Rahel Pettai Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 813 6 216 0 7 015
373. 59 Margaret Oll Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b 7 451 6 570 6 125 7 011
374. Anna Katriin Iro Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 575 6 434 0 7 005
375. 59 Kristiina Strukova Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 7.b 6 695 7 314 0 7 005
376. Alex Legkov Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.a 8 479 5 524 0 7 002
377. 59 Richard Heering Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a 7 319 6 682 0 7 001
378. Tanel Lille Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.b 7 450 6 545 0 6 998
379. 59 Randal Rainis Kruus Jõgevamaa Tabivere põhikool 7. 7 429 0 6 567 6 998
380. 59 Lotta Kivistik Tallinn Tallinna Lilleküla Gümnaasium 6.c 7 321 5 895 6 665 6 993
381. Anna-Marie Parktal Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 768 6 211 0 6 990
382. 58 Mihkel Kruusmann Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 7 930 6 028 0 6 979
383. Anette Emilie Lail Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 6. 6 337 7 612 4 758 6 975
384. 58 Marianna Kalnina Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6.a 8 553 4 337 5 372 6 963
385. 58 Kirill Semenov Läänemaa Virtsu Kool 6. 7 563 6 363 0 6 963
386. 58 Marja Kirss Viljandimaa Paistu Kool 7. 7 766 2 842 6 150 6 958
387. 58 Kristo Luup Hiiumaa Emmaste Põhikool 7. 7 942 125 5 965 6 954
388. 58 Laura Pärnaste Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7.b 7 482 6 410 5 085 6 946
389. 58 Reimo Nurm Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6.a 7 428 5 533 6 462 6 945
390. Gregor Romanovski Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 6 962 6 928 0 6 945
391. 57 Grete Grünberg Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 7. 6 259 0 7 614 6 937
392. 57 Kristen Kanarbik Raplamaa Vana-Vigala Põhikool 7. 7 297 0 6 551 6 924
393. 57 Kersti Roht Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 6. 6 894 3 927 6 952 6 923
394. 57 Maarja Runtal Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 7.a 6 929 6 910 4 766 6 920
395. 57 Ralf Vaarend Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 661 0 6 174 6 918
396. 57 Rebeka Käpa Tartumaa Puhja Gümnaasium 7. 8 594 0 5 235 6 915
397. 57 Hans Narusk Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 6.a 0 6 907 6 921 6 914
398. 57 Lauri Haidak Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 7 183 6 642 0 6 913
399. 57 Gabriela Turkin Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a 0 6 533 7 286 6 910
400. 56 Mikk Korkmann Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7.b 6 736 7 082 0 6 909