Nuti-Mati matemaatika RAHVASPORT I etapp - 853 võistlejat, 8.-9. klass
Koht KP Võistleja Regioon Võistkond Klass Mittet
ruutvõ
Sarnas
liikme
Abival
- sulg
Tulem
1. Jaan Otter Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 8.b 10 318 9 486 10 109 10 214
2. Regita Luukas Hiiumaa Käina Kool 9. 9 469 0 10 154 9 812
3. Lisette Põrk Viljandimaa Paistu Kool 9. 9 647 0 9 514 9 581
4. 99 Kevin Ibrus Viljandimaa Suure-Jaani Kool 9.a 9 379 0 9 658 9 519
5. 99 Veronica Oidingu Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.a 9 663 6 857 9 321 9 492
6. Alari Nuut Läänemaa Virtsu Kool 8. 0 8 891 9 920 9 406
7. Kirsika Eero Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.b 9 519 0 9 268 9 394
8. 99 Kirke Tammpere Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.a 9 524 0 9 245 9 385
9. Mia Ööbik Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 9 336 0 9 408 9 372
10. 98 Ragnar Naruski Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.a 9 443 0 9 144 9 294
11. Lii Urb Läänemaa Virtsu Kool 8. 0 8 744 9 844 9 294
12. Salme Vesingi Hiiumaa Emmaste Põhikool 9. 9 192 0 9 363 9 278
13. Rait Robert Suurmets Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 8 366 10 153 9 260
14. 98 Kati Lõhmus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 8 749 9 638 9 194
15. Lysette Vahtra Läänemaa Virtsu Kool 9. 9 335 0 9 047 9 191
16. Elina Heno Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.a 9 422 8 001 8 920 9 171
17. Triinu Orav Viljandimaa Paistu Kool 8. 0 8 869 9 451 9 160
18. 97 Anna-Leena Rämson Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.a 9 357 7 432 8 956 9 157
19. 97 Jaanika Piho Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.a 9 517 6 986 8 775 9 146
20. 97 Roberta Mikk Hiiumaa Käina Kool 9. 8 936 0 9 318 9 127
21. Monika Johanson Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.b 9 013 0 9 234 9 124
22. Kaarel Fridolin Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 8 842 9 402 9 122
23. 97 Annaly Gutjuma Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.a 9 258 7 860 8 973 9 116
24. Brigitta Uibo Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.b 9 648 0 8 440 9 044
25. 97 Tarvi Arbma Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.b 9 554 7 290 8 530 9 042
26. 96 Melani Vosmi Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.a 9 232 8 080 8 848 9 040
27. 96 Reno Kokmann Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.b 0 8 297 9 756 9 027
28. Rauno Valo Viljandimaa Võhma Kool 9.a 9 301 0 8 732 9 017
29. Sander Miller Hiiumaa Käina Kool 9. 9 180 0 8 798 8 989
30. Oliver Peenema Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 8 623 9 354 8 989
31. 96 Greete-Liis Kalda Põlvamaa Krootuse Põhikool 9. 9 410 8 288 8 560 8 985
32. 96 Jaanis Soosaar Läänemaa Martna Kool 9. 9 164 0 8 792 8 978
33. Bretely Jäätma Harjumaa Vaida Põhikool 9. 9 014 721 8 929 8 972
34. Karlis Karro Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 8 634 9 306 8 970
35. Argo Ers Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8. 0 8 658 9 248 8 953
36. Juhan Eerik Sova Viljandimaa Suure-Jaani Kool 9.a 8 697 0 9 167 8 932
37. 95 Anna Zaharova Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.b 9 526 7 385 8 325 8 926
38. 95 Romet Salu Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.c 8 822 8 272 8 974 8 898
39. 95 Tiago Golub Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 9 036 7 508 8 755 8 896
40. Triinu Piliste Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 8 525 9 265 8 895
41. 95 Robin Suursaar Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 8 979 8 732 8 805 8 892
42. Roosi Gertrud Tärgla Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.b 8 966 0 8 774 8 870
43. 94 Evelin Riimast Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.a 9 113 7 945 8 615 8 864
44. Mia Marta Ruus Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 8 541 9 170 8 856
45. 94 Renata Rosenberg Põlvamaa Krootuse Põhikool 9. 8 718 7 689 8 990 8 854
46. 94 Kaspar Jaakson Hiiumaa Emmaste Põhikool 9. 9 191 0 8 450 8 821
47. 94 Stevo Väli Viljandimaa Paistu Kool 9. 9 259 462 8 364 8 812
48. Melmariin Salumäe Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 8 036 9 583 8 810
49. 94 Alice Jaanus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.a 8 663 6 017 8 953 8 808
50. Kevin Paul Talviste Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.a 0 8 246 9 357 8 802
51. Sander Saska Läänemaa Martna Kool 9. 8 465 0 9 121 8 793
52. Sirli Sildever Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 8 276 9 302 8 789
53. 93 Triinu Sild Põlvamaa Mikitamäe Kool 8. 9 406 8 169 1 993 8 788
54. Hanna Marta Nellis Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.b 8 555 8 387 9 019 8 787
55. 93 Doora Elmi Hiiumaa Käina Kool 9. 8 667 6 734 8 902 8 785
56. 93 Mark Heidmets Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 0 8 378 9 175 8 777
57. 93 Rachel Kõllo Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.b 8 597 8 230 8 954 8 776
58. Taeri Saar Hiiumaa Käina Kool 8. 0 8 296 9 256 8 776
59. Kadi-Liis Peiponen Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 9.a 9 141 0 8 375 8 758
60. 92 Neidi Kull Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9. 8 870 0 8 640 8 755
61. 92 Hans Alasi Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.a 9 391 8 104 0 8 748
62. 92 Kristella Mariie Taimla Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 8 401 7 383 9 075 8 738
63. 92 Kristel Saul Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 8 949 7 550 8 525 8 737
64. Evelin Konsap Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.a 0 8 212 9 236 8 724
65. 92 Rasmus Mirma Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.b 0 8 070 9 373 8 722
66. 92 Eva Margareeta Kört Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.a 8 723 8 086 8 717 8 720
67. Gregory Torim Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 8 558 8 881 8 720
68. 92 Karl Saar Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 8 105 9 319 8 712
69. 91 Gertrud Soone Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 8 845 8 079 8 572 8 709
70. 91 Katrin Valdas Põlvamaa Krootuse Põhikool 9. 8 982 8 404 0 8 693
71. 91 Mihkel Org Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 8 547 7 373 8 804 8 676
72. Minna Lilleoja Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8.a 0 7 964 9 370 8 667
73. 91 Rocco Riigov Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.a 9 225 8 097 0 8 661
74. 91 Carmen Grete Egel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 8 410 8 897 8 654
75. Magnar Kaegas Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8.a 0 8 321 8 979 8 650
76. Robert Sarnet Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.a 8 779 0 8 517 8 648
77. 90 Loore-Liis Kauber Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 8 273 8 990 8 632
78. Märten Kala Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.a 0 8 214 9 045 8 630
79. 90 Kaari Kargu Läänemaa Martna Kool 9. 8 618 0 8 637 8 628
80. 90 Kärt Talumees Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.b 0 8 064 9 189 8 627
81. 90 Johannes Markus Altmäe Hiiumaa Emmaste Põhikool 9. 9 371 7 862 0 8 617
82. Helena Lepp Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 9 137 8 097 0 8 617
83. 90 Ketlyn Idion Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.a 8 529 7 544 8 700 8 615
84. Linda Tälli Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 7 845 9 378 8 612
85. Grete-Liis Suisalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 8 084 9 138 8 611
86. 89 Triinuliis Sillakivi Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.b 0 8 086 9 093 8 590
87. 89 Johanna Tammerand Hiiumaa Käina Kool 8. 0 8 186 8 992 8 589
88. 89 Emili Maiste Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 8 858 8 311 0 8 585
89. 89 Rauno Haidla Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 0 8 391 8 778 8 585
90. 89 Laura Veensalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 8 737 7 785 8 416 8 577
91. Marco Murro Hiiumaa Käina Kool 8. 0 8 290 8 863 8 577
92. Madis Suits Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 8.b 0 8 062 9 069 8 566
93. 89 Jakko Koort Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9. 9 001 8 127 0 8 564
94. 88 Annely Vahi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 8 141 8 985 8 563
95. Anna Brettin Suursalu Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 8 337 8 781 8 559
96. 88 Andreas Marten Aaviste Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 8 278 8 819 8 549
97. Jan Oskar Kõiv Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 8 133 8 956 8 545
98. 88 Andreas Simson Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 8 588 0 8 495 8 542
99. 88 Eric Justin Jõks Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.b 0 7 877 9 198 8 538
100. 88 Hele-Riin Tamm Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 8 078 8 993 8 536
101. 88 Kristjan Reinberg Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 8.a 0 8 168 8 893 8 531
102. 88 Tuuli Tiivel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 8 761 8 299 8 293 8 530
103. 87 Sven Aigar Tammeveski Hiiumaa Käina Kool 8. 0 8 082 8 959 8 521
104. 87 Annabel Gretely Ots Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 7 917 7 953 9 118 8 518
105. Saskia Järv Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.a 8 909 8 106 0 8 508
106. 87 Laura Saunamets Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 9. 8 804 8 209 7 977 8 507
107. 87 Reijo Sõukand Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.b 0 8 009 9 003 8 506
108. 87 Edgar Viljakainen Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.a 8 806 0 8 187 8 497
109. 87 Kevin Tontson Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 8 841 8 149 0 8 495
110. 87 Daili Kruusamägi Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.b 0 7 841 9 145 8 493
111. 87 Gea Maris Räis Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.b 8 558 7 403 8 422 8 490
112. 86 Johan Leoste Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 8 128 7 676 8 839 8 484
113. 86 Artur Salumäe Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 8 799 8 166 0 8 483
114. 86 Lisette Juhe Hiiumaa Palade Põhikool 8. 0 8 094 8 871 8 483
115. Katariina Ingerma Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 7 596 9 354 8 475
116. 86 Mart Mattias Rekkaro Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 7 895 9 043 8 469
117. 86 Kärt Haak Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.b 8 450 8 393 8 478 8 464
118. 86 Kertu Jõgi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 8 067 7 996 8 848 8 458
119. 86 Silvia Tootson Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9. 9 022 0 7 890 8 456
120. 85 Artur Yarmolenko Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 9. 8 807 8 101 7 682 8 454
121. 85 Glenn Rahasepp Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.b 0 7 707 9 188 8 448
122. Mark-Oliver Rahn Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 8 030 8 843 8 437
123. 85 Elisabeth Liiv Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 0 8 176 8 695 8 436
124. 85 Kertu Tammjõe Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 8 129 0 8 741 8 435
125. 85 Steven Beljaev Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.b 0 7 527 9 323 8 425
126. Sanna Lepik Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 8 059 8 786 8 423
127. 85 Margo-Kristo Rätto Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 8.a 0 7 532 9 311 8 422
128. 85 Maigret Soe Viljandimaa Võhma Kool 9.b 9 543 5 780 7 292 8 418
129. 84 Marian Seeme Põlvamaa Krootuse Põhikool 9. 8 877 7 952 0 8 415
130. 84 Karoliina Grauberg Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 8 537 8 276 8 197 8 407
131. Kaarel August Kurik Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.a 9 250 7 561 0 8 406
132. 84 Nils Holger Kõomägi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 8 935 7 874 3 880 8 405
133. Diana Ross Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 0 8 073 8 733 8 403
134. 84 Agnes Leek Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.b 0 7 744 9 049 8 397
135. 84 Kirke Paabo Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 8 055 8 731 8 393
136. 84 Sandra Vesseluha Viljandimaa Paistu Kool 8. 0 7 848 8 934 8 391
137. 83 Egor Seljagin Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 8.b 0 8 041 8 721 8 381
138. 83 Robert Võssokov Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 7 951 8 806 8 379
139. Darja Gužovskaja Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8. 0 7 040 9 713 8 377
140. Markus Pärn Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.a 8 549 8 184 0 8 367
141. 83 Marko Must Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.a 0 8 332 8 396 8 364
142. 83 Sepo Sedrik Hiiumaa Käina Kool 8. 0 7 673 9 052 8 363
143. 83 Brittany Korkma Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8.a 0 7 911 8 799 8 355
144. Rein Muda Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.a 0 8 494 8 204 8 349
145. 83 Magnar Markvart Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 8 690 8 004 0 8 347
146. Kaaro Saatmäe Läänemaa Virtsu Kool 8. 0 8 192 8 502 8 347
147. Raiko Valo Viljandimaa Võhma Kool 9.a 9 088 6 166 7 603 8 346
148. 82 Andreas Närep Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.b 0 7 601 9 083 8 342
149. 82 Johanna Konsen Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 8 139 8 531 8 335
150. 82 Sandra Kütt Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 8.b 0 7 958 8 708 8 333
151. 82 Anna-Maria Kukk Läänemaa Virtsu Kool 9. 7 747 0 8 916 8 332
152. Kati-Marleen Alliksoo Hiiumaa Emmaste Põhikool 8. 0 7 640 9 024 8 332
153. 82 Mait Filipozzi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 0 7 985 8 676 8 331
154. 81 Robert Tsvettsih Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 8 660 7 765 7 978 8 319
155. 81 Guayre Afanasjev Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.b 0 6 881 9 751 8 316
156. Johanna Maria Jõgisu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 7 842 8 786 8 314
157. 81 Karen Rämson Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.b 9 217 6 999 7 408 8 313
158. 81 Triinu-Liis Loit Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 8 001 6 404 8 619 8 310
159. 81 Triinu Sulg Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.c 8 699 7 735 7 915 8 307
160. Käti-Eliise Tobre Tartumaa Puhja Gümnaasium 8.a 0 7 991 8 620 8 306
161. 81 Elar Veedla Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 9. 8 385 0 8 224 8 305
162. 81 Lisandra Leetmaa Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 0 8 009 8 600 8 305
163. 80 Jan Seilenthal Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 8 374 8 226 0 8 300
164. 80 Marit-Jenna Tužilkina Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.b 8 598 7 853 8 000 8 299
165. Madleen Metstak Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 7 762 8 834 8 298
166. 80 Kätriin Helena Huttunen Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 8 201 6 675 8 393 8 297
167. 80 Andreas Vannas Hiiumaa Käina Kool 8. 0 7 953 8 640 8 297
168. 80 Linda Mae Nummert Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 7 833 8 758 8 296
169. 80 Ingel Iris Tofert Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 8 474 8 102 0 8 288
170. 80 Kärt Keek Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 7 840 8 718 8 279
171. Anton Jaska Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 8 244 8 312 8 278
172. 79 Allex Rummel Läänemaa Virtsu Kool 8. 0 7 728 8 825 8 277
173. 79 Oskar Arike Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.c 8 548 7 206 8 000 8 274
174. 79 Kaarel Kell Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8.a 0 7 959 8 586 8 273
175. 79 Oskar Laht Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.a 0 7 778 8 751 8 265
176. 79 Matthias Püvi Viljandimaa Võhma Kool 9.b 8 849 7 677 0 8 263
177. Säde Sooman Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 8 007 8 518 8 263
178. 79 Toomas Kilk Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.b 8 382 8 141 7 216 8 262
179. Eliise Virumäe Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 8 282 8 233 8 258
180. Elger Loops Läänemaa Virtsu Kool 8. 0 7 089 9 426 8 258
181. Siim Nigul Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 7 821 8 675 8 248
182. 78 Kaarel Süld Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 8 641 0 7 853 8 247
183. 78 Carmen Jastremski Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8.a 0 7 987 8 500 8 244
184. 78 Henry Laidma Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.a 8 115 0 8 368 8 242
185. 78 Taavi Truumure Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 0 7 973 8 509 8 241
186. Leena Karin Toots Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9. 8 765 7 690 0 8 228
187. 78 Kertu Purde Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 7 959 8 497 8 228
188. 77 Mathias Ausmeel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 8 325 8 126 7 421 8 226
189. 77 Anna Celine Kraus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 0 7 959 8 476 8 218
190. 77 Merit Rammul Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 9. 8 085 7 484 8 344 8 215
191. Helen-Kärt Käbin Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8. 0 7 727 8 697 8 212
192. 77 Johanna Põder Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 7 906 8 514 8 210
193. 77 Ardi Karpson Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.b 0 7 745 8 668 8 207
194. 77 Martin Bergmann Viljandimaa Võhma Kool 9.a 9 015 0 7 377 8 196
195. 77 Helena Veebel Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 7 959 8 432 8 196
196. 77 Erki Semidotski Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 9.b 8 549 4 911 7 839 8 194
197. 76 Elis-Liselle Soosalu Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.a 7 830 0 8 553 8 192
198. 76 Erik Rätsepso Viljandimaa Võhma Kool 9.b 8 967 5 256 7 406 8 187
199. 76 Rachel Peets Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 8 069 8 296 8 183
200. Eike-Roosi Toom Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 7 487 8 873 8 180
201. 76 Ann Marie Lepik Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 8 109 0 8 249 8 179
202. 76 Johanna Tomson Tartumaa Puhja Gümnaasium 8.a 0 7 834 8 523 8 179
203. 76 Jacqueline Lääne Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.a 6 731 7 574 8 777 8 176
204. Kristina Põld Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8. 0 7 521 8 823 8 172
205. Merilii Jalg Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9. 8 866 7 473 0 8 170
206. 75 Karmeli Kaasik Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 8.b 0 8 036 8 297 8 167
207. 75 Triin Vaino Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 8 158 8 162 1 949 8 160
208. 75 Sigrit Umerov Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8.a 0 7 755 8 562 8 159
209. 75 Erik Reinumägi Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 8 173 8 138 8 156
210. 75 Kristelle Michelson Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.a 0 8 034 8 273 8 154
211. 75 Markus Merbach Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 8.a 0 7 247 9 057 8 152
212. 75 Janis Jaaniste Viljandimaa Võhma Kool 9.a 8 470 7 828 0 8 149
213. 75 Iris Kreinin Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.a 0 7 651 8 647 8 149
214. 74 Sander Kõiv Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. 0 7 867 8 423 8 145
215. 74 Marianne Veberson Põlvamaa Tilsi Põhikool 8. 693 7 541 8 742 8 142
216. Dima Berestov Harjumaa Vaida Põhikool 8. 0 7 782 8 501 8 142
217. 74 Luisa Jõpiselg Hiiumaa Käina Kool 9. 7 296 8 216 8 957 8 127
218. 74 Hanna-Triinu Järvine Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 7 929 8 325 8 127
219. Mihkel Rohelpuu Viljandimaa Võhma Kool 9.a 8 841 6 428 7 410 8 126
220. 74 Elisabeth Eerme Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 8 079 8 173 8 126
221. 74 Kris Markus Maiste Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 0 7 614 8 636 8 125
222. 74 Kadri Kalve Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 9. 8 483 6 393 7 755 8 119
223. 73 Rainer Talvik Harjumaa Aegviidu Kool 8. 0 7 911 8 317 8 114
224. 73 Hanna Mia Sooman Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 7 054 9 168 8 111
225. Berta Laaniste Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8.a 0 7 541 8 679 8 110
226. Kaur Teras Harjumaa Vaida Põhikool 8. 0 7 798 8 420 8 109
227. 73 Martin Sööt Põlvamaa Mikitamäe Kool 9. 7 813 0 8 386 8 100
228. 73 Christopher Kasak Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.a 7 586 4 156 8 607 8 097
229. 73 Grete Marleen Kongo Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 0 8 147 8 040 8 094
230. Agnes Abermann Viljandimaa Paistu Kool 8. 0 7 195 8 984 8 090
231. 72 Oliver Harris Hütt Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9. 9 059 7 106 0 8 083
232. Vladimir Makarenkov Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 8.b 0 7 931 8 229 8 080
233. 72 Taimar Treier Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.b 0 6 977 9 181 8 079
234. Liisa-Airiin Räis Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool 9. 9 291 6 860 0 8 076
235. 72 Kaupo Kreela Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 8.b 0 7 588 8 563 8 076
236. 72 Tarvi Kõiv Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 8.b 0 7 942 8 206 8 074
237. 72 Markus Raudvee Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 7 905 8 230 8 068
238. 72 Heinrich Vannas Hiiumaa Käina Kool 8. 0 7 797 8 336 8 067
239. 72 Matteus Miilpalu Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8.a 0 7 480 8 651 8 066
240. 71 Roman Allsaar Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 8 163 7 966 8 065
241. 71 Risto Nelk Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.a 8 134 6 898 7 994 8 064
242. 71 Gertrud Martin Hiiumaa Käina Kool 8. 0 7 968 8 156 8 062
243. 71 Kristjan Pärnamäe Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8.a 0 7 533 8 584 8 059
244. Susan Začek Hiiumaa Käina Kool 8. 0 7 692 8 423 8 058
245. Hanna Anepaio Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.a 0 7 392 8 719 8 056
246. 71 Astra Ilsjan Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 7 451 8 004 8 659 8 055
247. 71 Äli Bergmann Viljandimaa Võhma Kool 9.a 8 589 7 518 0 8 054
248. 70 Tauno Püve Põlvamaa Mikitamäe Kool 9. 7 756 0 8 352 8 054
249. 70 Johanna Lilleõis Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 7 851 8 238 8 045
250. 70 Katarin Mägi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 7 142 7 299 8 924 8 033
251. 70 Anna-Maria Mustkivi Hiiumaa Käina Kool 9. 7 919 8 143 6 345 8 031
252. Mari Ann Kristiin Oras Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 8.b 0 8 042 8 011 8 027
253. 70 Alar Avarmaa Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.b 0 7 218 8 835 8 027
254. 70 Ann Maria Muuli Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 8 181 7 837 0 8 009
255. Kaarel Kristjan Katmuk Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 7 392 8 626 8 009
256. 70 Kaur Jansen Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 7 832 8 155 7 994
257. 69 Aleksander Kampus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 8 174 7 808 7 772 7 991
258. 69 Anette Kuusk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 8 201 4 544 7 777 7 989
259. 69 Stefan Lokuta Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 0 7 949 8 024 7 987
260. 69 Rudolf Valgerist Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 7 490 8 480 7 985
261. 69 Anna-Liisa Niinemets Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 0 7 733 8 234 7 984
262. Markus Maal Tartumaa Puhja Gümnaasium 8.a 0 7 195 8 768 7 982
263. 69 Jaanika Annuk Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.a 7 674 7 633 8 277 7 976
264. 69 Miriam Bernadt Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.a 8 410 7 537 0 7 974
265. 68 Lisette Tammisto Põlvamaa Mikitamäe Kool 8. 0 7 644 8 304 7 974
266. Jaron Kiiroja Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 7 917 7 994 7 956
267. Marten Rikberg Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 7 894 8 016 7 955
268. Elisabet Kiverik Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 7 994 7 913 7 954
269. 68 Lisette Liise Lilleorg Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8. 0 8 163 7 731 7 947
270. Teimar Vadi Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 7 734 8 160 7 947
271. 68 German Skuja Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.a 6 742 0 9 148 7 945
272. 68 Markus Vaher Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 7 208 8 676 7 942
273. Thor Erik Tikand Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 7 231 8 648 7 940
274. Austin Roose Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 7 604 8 274 7 939
275. Joosep Suuder Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 8.b 0 6 246 9 624 7 935
276. 67 Annemai Lembinen Viljandimaa Paistu Kool 9. 7 898 4 350 7 967 7 933
277. 67 Cätlin Tensing Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.b 7 211 8 018 8 654 7 933
278. 67 Anette Gutjuma Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.a 7 935 7 512 7 924 7 930
279. Kerly Väinsar Harjumaa Vaida Põhikool 8. 0 7 494 8 361 7 928
280. Mattias Kerge Läänemaa Martna Kool 8. 0 6 737 9 119 7 928
281. 67 Aksel Luik Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 8 094 7 755 3 489 7 925
282. 66 Jevgeni Lazarski Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 8.a 0 7 944 7 893 7 919
283. Paula Krosmann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 6 907 8 930 7 919
284. Eliise Kaups Hiiumaa Käina Kool 8. 0 7 347 8 485 7 916
285. 66 Anette Traus Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8.a 0 7 858 7 959 7 909
286. 66 Lisette Lillend Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 7 845 7 957 7 901
287. 66 Anete Lokko Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 0 7 853 7 939 7 896
288. 66 Ott Mets Tartumaa Puhja Gümnaasium 8.a 0 7 392 8 400 7 896
289. Ryan Kruberg Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9. 8 568 7 217 0 7 893
290. 66 Tuuli Annok Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.c 7 984 7 797 0 7 891
291. 65 Hanna Anepaio Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.a 0 7 431 8 326 7 879
292. 65 Laura-Lotte Varvas Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 7 668 0 8 082 7 875
293. 65 Marge Veskemaa Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 8. 0 7 460 8 282 7 871
294. Ilona Kruusamägi Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 8.a 0 7 415 8 322 7 869
295. Ethel Meriel Soodla Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. 0 7 296 8 439 7 868
296. 65 Sarah Puttonen Hiiumaa Käina Kool 9. 7 581 7 011 8 149 7 865
297. Helen Sisask Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 6 587 9 128 7 858
298. 65 Iulianija Erm Valgamaa Hargla Kool 9. 8 503 7 204 0 7 854
299. 64 Jaan-Erik Joosepson Lääne-Virumaa Rakvere Eragümnaasium 8. 0 6 980 8 715 7 848
300. 64 Eva-Lotta Palmiste Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9. 9 089 6 604 0 7 847
301. 64 Katarina Zernask Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 7 562 8 129 7 846
302. 64 Markus Christian Talvik Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.b 7 166 4 653 8 516 7 841
303. 64 Margot Nigol Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.c 7 378 8 282 7 041 7 830
304. 64 Maria Helene Tomberg Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 7 459 6 769 8 195 7 827
305. 64 Grete-Liis Kändma Viljandimaa Võhma Kool 8. 0 7 312 8 342 7 827
306. 64 Markus Karolin Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 0 8 115 7 537 7 826
307. 64 Hannah Verbeek Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 8. 0 7 530 8 108 7 819
308. 63 Pilletriin Peterson Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.a 0 7 425 8 202 7 814
309. 63 Andrea Jagur Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.c 8 418 0 7 207 7 813
310. 63 Taavi Pahk Hiiumaa Käina Kool 9. 7 234 7 445 8 385 7 810
311. 63 Terje-Riin Tätte Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 8. 0 7 179 8 438 7 809
312. 63 Alex Sevtsuk Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 8. 0 7 973 7 638 7 806
313. Stella Reinumägi Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 6 396 9 209 7 803
314. 63 Annabel Pure Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.b 7 528 7 551 8 045 7 787
315. 63 Karl Kristjan Sander Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 8 360 7 212 6 128 7 786
316. Marleen Riiner Viljandimaa Paistu Kool 8. 0 6 632 8 917 7 775
317. 62 Kristi Kendra Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.a 0 7 830 7 718 7 774
318. 62 Kris Normet Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 6 664 8 871 7 768
319. Elsa David Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.a 0 7 634 7 889 7 762
320. 62 Tristan Saupõld Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 0 8 083 7 435 7 759
321. Marten Mõru Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.a 0 6 988 8 521 7 755
322. 62 Eva Maria Ilves Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 7 867 7 635 7 751
323. 62 Johanna Otsman Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 8. 0 7 824 7 677 7 751
324. 62 Romek Makki Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 9. 8 472 7 027 0 7 750
325. 61 Kristel Kesküla Hiiumaa Palade Põhikool 8. 0 7 365 8 128 7 747
326. 61 Jan Eric Väljaots Viljandimaa Võhma Kool 8. 0 7 598 7 890 7 744
327. 61 Janne Haavistu Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.a 0 6 537 8 944 7 741
328. 61 Ralf-Stiven Viru Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 7 450 7 655 8 028 7 739
329. 61 Anette-Helena Endrekson-Hendriksma Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.c 7 612 7 863 5 232 7 738
330. Katarina Sutter Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 6 884 8 592 7 738
331. 61 Airiin Ling Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.b 7 527 7 943 7 858 7 735
332. 61 Matri Joosua Hollman Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.a 8 181 7 286 0 7 734
333. 61 Enar Leini Valgamaa Hargla Kool 8. 0 8 009 7 459 7 734
334. 60 Hannah Kurm Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 0 7 310 8 157 7 734
335. 60 Kristjan Paade Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 7 256 8 204 7 730
336. Nathali Vaasma Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 6 954 8 505 7 730
337. 60 Hanna Malk Läänemaa Virtsu Kool 9. 8 026 7 418 0 7 722
338. 60 Raimond Õunap Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 7 712 7 731 7 722
339. 60 Ines Sandra Junti Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.a 7 763 0 7 661 7 712
340. 60 Silver Kling Viljandimaa Võhma Kool 9.b 8 436 6 204 6 968 7 702
341. Märt Kruusmann Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 7 807 7 593 7 700
342. 59 Johannes Idasaar Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 8 467 6 923 7 695
343. 59 Alina Maria Viik Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 0 7 358 8 029 7 694
344. 59 Anvar Tipner Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8.a 0 7 892 7 489 7 691
345. 59 Kerstin Alpius Läänemaa Virtsu Kool 8. 0 7 743 7 622 7 683
346. Häli Lohk Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 6 882 8 475 7 679
347. 59 Raivo Kasepõld Viljandimaa Võhma Kool 8. 0 7 925 7 425 7 675
348. 59 Kevin Kester Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 8.a 0 7 706 7 640 7 673
349. 59 Karl Erik Kivimäe Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 7 762 7 575 7 669
350. Artur Raik Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 7 366 7 969 7 668
351. 58 Sandra Liblik Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 8.b 0 6 659 8 674 7 667
352. 58 Getter Rebane Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.a 9 020 6 300 3 226 7 660
353. 58 Anna Kristina Pihlakas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 6 626 8 687 7 657
354. 58 Vitali Kreek Jõgevamaa Tabivere põhikool 8. 0 6 600 8 710 7 655
355. 58 Lisett Heero Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.a 7 399 7 892 0 7 646
356. 58 Carol Toomeoja Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 8. 0 7 958 7 334 7 646
357. 58 Voldemar Jagomägi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.a 0 7 298 7 975 7 637
358. 58 Margus Burk Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 7 052 8 222 7 637
359. 57 Marcos Veeber Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 9.a 8 273 6 996 6 903 7 635
360. Kairi Pärtel Jõgevamaa Tabivere põhikool 8. 0 7 186 8 069 7 628
361. Aet Kubits Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 6 662 8 569 7 616
362. 57 Gerlin Käärma Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.b 7 103 7 654 8 124 7 614
363. 57 Philip Hrabrov Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.b 7 763 3 586 7 452 7 608
364. Alice Ütsik Läänemaa Martna Kool 8. 0 7 210 7 989 7 600
365. Mirjam Ojamaa Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 6 499 8 698 7 599
366. 57 Kevin Evisalu Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 8.a 0 6 696 8 499 7 598
367. 57 Nils Joonatan Rammo Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 6 919 8 253 7 586
368. 56 Karl-Arlis Suuk Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9. 8 377 6 792 0 7 585
369. 56 Madis Moik Viljandimaa Võhma Kool 8. 0 7 343 7 817 7 580
370. 56 Angelika Kivila Hiiumaa Palade Põhikool 9. 8 297 6 859 0 7 578
371. 56 Raiko Belausev Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.b 0 6 373 8 780 7 577
372. 56 Joonas Luts Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.c 7 030 8 119 518 7 575
373. 56 Reno Palmik Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.a 0 7 181 7 968 7 575
374. 56 Maris Haavapu Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 9. 7 485 7 659 0 7 572
375. 56 Martina Pilviste Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.a 955 7 351 7 782 7 567
376. 55 Lisete Koll Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. 0 7 567 7 555 7 561
377. 55 Diia Sild Viljandimaa Võhma Kool 9.b 8 941 2 430 6 170 7 556
378. 55 Mihkel Eek Viljandimaa Paistu Kool 8. 0 8 101 7 010 7 556
379. 55 Kristin Pilve Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8.c 0 7 215 7 897 7 556
380. 55 Mathias Randrüüt Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 6 883 8 224 2 659 7 554
381. 55 Rainer Piil Hiiumaa Emmaste Põhikool 8. 0 6 914 8 194 7 554
382. 55 Richard Henry Lao Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 7 206 7 880 0 7 543
383. 55 Laura-Mai Parts Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 8.b 0 6 634 8 447 7 541
384. 55 Tanel Tammik Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.a 0 6 518 8 534 7 526
385. 54 Mathias Merelaht Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 6 846 8 198 7 522
386. 54 George Aaron Richter Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 6 404 8 621 7 513
387. 54 Mario Kinsigo Tartumaa Puhja Gümnaasium 8.a 0 7 011 8 008 7 510
388. 54 Jürto Brauer Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 8.b 0 6 820 8 192 7 506
389. 54 Gerda Jamsja Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8.a 0 7 716 7 274 7 495
390. Merili Kais Läänemaa Virtsu Kool 8. 0 5 803 9 173 7 488
391. 54 Henri Tamsalu Hiiumaa Käina Kool 8. 0 7 642 7 324 7 483
392. 54 Liis Teppe Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8. 0 7 659 7 299 7 479
393. 53 Irina Solujazikova Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.a 0 7 622 7 336 7 479
394. 53 Mari-Liis Kirs Jõgevamaa Tabivere põhikool 8. 0 7 665 7 287 7 476
395. 53 Janne Eller Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. 0 7 335 7 616 7 476
396. Lisanna Pikla Läänemaa Virtsu Kool 8. 0 5 975 8 966 7 471
397. 53 Remi-Andero Õunapuu Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.a 5 824 7 923 9 099 7 462
398. Rena Emily Jõekallas Läänemaa Virtsu Kool 8. 0 6 676 8 233 7 455
399. 53 Tairi Tolmik Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.a 0 6 457 8 452 7 455
400. 53 Mariin Tikka Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.a 0 7 488 7 383 7 436