Nuti-Mati matemaatika RAHVASPORT II etapp - 336 võistlejat, Kuni 1. klass
Koht KP Võistleja Regioon Võistkond Klass 1.k. 2.k. 3.k. 4.k. 5.k. Tulem
1. Rasmus Põder Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 8 415 8 791 8 631 8 482 0 8 791
2. Brigitta Paabo Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 1.b 8 580 8 438 8 700 8 468 0 8 700
3. 99 Raul Toom Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 8 428 8 017 8 506 8 347 0 8 506
4. Ken Ink Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 764 8 467 0 0 0 8 467
5. Jarmo Luik Viljandimaa Tarvastu Lasteaed Eelk. 8 306 8 179 8 424 0 0 8 424
6. Arti Mägi Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.a 8 405 0 0 0 0 8 405
7. Uku Nõmm Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 78 8 371 0 0 0 8 371
8. Linde Leetberg Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 8 358 0 0 0 0 8 358
9. Kevin Kirsipuu Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 7 411 8 057 8 352 0 0 8 352
10. Henry Samolberg Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 8 262 8 337 0 0 0 8 337
11. Martten Toomejõe Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.a 8 336 0 0 0 0 8 336
12. Jan-Elmar Sarapik Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 7 226 7 382 8 321 8 204 7 645 8 321
13. Käroli Vaher Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 8 303 0 0 0 0 8 303
14. Mattias Liivamäe Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 8 121 8 280 0 0 0 8 280
15. Andris Reimaa Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 8 258 0 0 0 0 8 258
16. 95 Andri Tätte Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.a 8 245 0 0 0 0 8 245
17. Kristjan Naarits Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 8 189 2 229 0 0 0 8 189
18. 94 Maarja Ruul Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 8 186 7 393 6 450 6 482 0 8 186
19. Gregor Lääne Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 7 767 7 981 7 494 8 180 7 786 8 180
20. Lisette Kalmus Viljandimaa Paistu Kool 1. 8 174 0 0 0 0 8 174
21. 93 Keitrin Seene Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 7 672 8 162 8 086 0 0 8 162
22. 93 Joosep Rebane Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 8 156 0 0 0 0 8 156
23. Chris Thor Tahker Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 8 154 7 989 7 957 8 072 0 8 154
24. 92 Marten Rüütel Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 7 815 8 143 7 398 7 919 0 8 143
25. 92 Ingrid Kask Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 8 138 8 122 7 812 8 141 0 8 141
26. 92 Kaspar Järv Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 6 959 8 133 7 624 7 532 0 8 133
27. Rasmus Mägisoo Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.a 8 126 0 0 0 0 8 126
28. Ewert Piirisalu Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.b 8 119 0 0 0 0 8 119
29. Joel Remmelg Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 8 103 0 0 0 0 8 103
30. 91 Marie Emilia Kolkhonen Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 8 102 0 0 0 0 8 102
31. Raidon Suuk Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 8 091 0 0 0 0 8 091
32. Kristen Soha Harjumaa Vaida Põhikool 1. 8 088 0 0 0 0 8 088
33. Georg Martin Ilus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b -10 6 937 8 080 0 0 8 080
34. Miia Ulm Läänemaa Metsküla Algkool 1. 7 788 8 079 0 0 0 8 079
35. 89 Ragnar Kirsel Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 7 673 7 311 8 044 8 066 0 8 066
36. 89 Natali Karis Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 8 066 0 0 0 0 8 066
37. Renate Kastein Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 8 065 0 0 0 0 8 065
38. Loit Laanemets Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 236 6 804 7 789 8 063 0 8 063
39. 88 Kendro Saar Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 7 918 7 947 8 047 7 373 0 8 047
40. Kevin Kändma Viljandimaa Võhma Kool 1. 8 037 0 0 0 0 8 037
41. Steven Matt Harjumaa Vaida Põhikool 1. 8 027 0 0 0 0 8 027
42. 87 Vincent Mesias Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 7 823 8 020 7 540 0 0 8 020
43. 87 Tobias Valk Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 8 016 0 0 0 0 8 016
44. 86 Kätlin Plado Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 8 005 7 820 7 982 7 911 0 8 005
45. 86 Remi Orle Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 7 497 7 358 8 004 7 475 0 8 004
46. Mia Maret Palang Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 992 0 0 0 0 7 992
47. 86 Vlada Karpljuk Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 7 961 7 985 7 943 0 0 7 985
48. Triinu Aru Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 7 982 0 0 0 0 7 982
49. 85 Lysandra Otti Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 7 980 0 0 0 0 7 980
50. 85 Ralf-Randel Randva Valgamaa Hargla Kool 1. 7 818 7 862 7 696 7 979 0 7 979
51. 84 Rainer Mägi Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 970 0 0 0 0 7 970
52. Carolyn Karro Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.a 7 965 0 0 0 0 7 965
53. 84 Sebastian Ehavald Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 962 7 689 0 0 0 7 962
54. 83 Teele Valdlo Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.a 7 958 0 0 0 0 7 958
55. 83 Sebastian Luks Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 7 953 7 087 7 418 7 201 0 7 953
56. 83 Katriina Nasikovski Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 7 011 7 355 7 934 0 0 7 934
57. 83 Beatrice Nurmetalo Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 6 577 7 932 0 0 0 7 932
58. Rasmus Tõnurist Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.a 7 927 0 0 0 0 7 927
59. Darina Maslova Harjumaa Vaida Põhikool 1. 7 926 0 0 0 0 7 926
60. 82 Nora Tekko Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 7 824 76 7 926 221 423 7 926
61. 81 Sergo-Kaspar Klaus Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 7 882 7 923 0 0 0 7 923
62. 81 Emili Uudeküll Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 1.b 7 916 7 487 7 240 0 0 7 916
63. Henry Heinmets Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 7 907 7 656 0 0 0 7 907
64. Adele Saamot Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 7 907 7 889 0 0 0 7 907
65. 80 Katlin Kesa Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 7 907 7 813 6 955 0 0 7 907
66. Ken Andre Tamm Raplamaa Vana-Vigala Põhikool 1. 7 900 0 0 0 0 7 900
67. 80 Delisa Lotte Tokman Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 7 898 0 0 0 0 7 898
68. Nele Niibo Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 894 7 889 312 0 0 7 894
69. 79 Gea Koser Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 1 559 7 889 0 0 0 7 889
70. 79 Kaur Kiviste Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.d 7 876 0 0 0 0 7 876
71. 78 Tristan Rao Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 1.a 7 875 0 0 0 0 7 875
72. 78 Trevor Lilles Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.a 7 875 0 0 0 0 7 875
73. 78 Robin Hoop Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1. 7 470 7 873 0 0 0 7 873
74. 77 Hugo Aleksander Kolsar Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 872 6 877 0 0 0 7 872
75. 77 Artur Hallik Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 1.b 6 348 7 871 0 0 0 7 871
76. Alexandra-Mariah Rõuk Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 1.b 7 868 0 0 0 0 7 868
77. 77 Ketlin Kumari Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 7 856 0 0 0 0 7 856
78. 76 Anders Aim Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 1.b 6 761 7 850 0 0 0 7 850
79. 76 Carmen Sinisoo Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 7 470 7 839 0 0 0 7 839
80. Miikael Mõttus Harjumaa Vaida Põhikool 1. 7 835 0 0 0 0 7 835
81. 75 Rasmus Mattias Hanga Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.d 7 833 0 0 0 0 7 833
82. Laura Liisa Üksik Hiiumaa Käina Kool 1. 7 832 0 0 0 0 7 832
83. 75 Robert Brauer Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 7 831 0 0 0 0 7 831
84. Juhan Koppel Viljandimaa Paistu Kool 1. 7 823 6 978 0 0 0 7 823
85. 74 Delisa Valving Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 7 744 7 818 0 0 0 7 818
86. 74 Kristen Sild Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 7 810 0 0 0 0 7 810
87. 74 Keitlin Piilman Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 7 809 7 626 0 0 0 7 809
88. 73 Maria-Helga Järvis Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 7 809 0 0 0 0 7 809
89. 73 Mirtel Tallinn Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 498 7 804 0 0 0 7 804
90. 73 Valter Anton Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 802 1 207 0 0 0 7 802
91. 72 Eliise Lees Hiiumaa Kärdla Põhikool 1. 7 802 0 0 0 0 7 802
92. Anete-Liis Kingsepp Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 7 801 0 0 0 0 7 801
93. 72 Mikk-Marin Reimann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 100 7 173 7 434 7 801 0 7 801
94. 72 Rannar Merimaa Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 7 796 7 751 7 556 6 319 0 7 796
95. 71 Kert Holtsmann Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 6 753 7 792 7 519 7 458 0 7 792
96. 71 Ilona Kurnikov Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 792 0 0 0 0 7 792
97. Mattias Laurits Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.d 7 784 0 0 0 0 7 784
98. Eliise Tamm Hiiumaa Käina Kool 1. 7 780 0 0 0 0 7 780
99. 70 Kristofer Pirnipuu Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 692 7 776 0 0 0 7 776
100. 70 Ivan Semjonov Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 4 409 7 770 6 396 0 0 7 770
101. 69 Kevin Verismaa Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 7 765 5 951 7 605 0 0 7 765
102. 69 Madis Tomp Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 7 291 7 361 7 763 0 7 209 7 763
103. 69 Joonas Pruks Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 7 762 0 0 0 0 7 762
104. 69 Rannar Asi Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.b 7 759 0 0 0 0 7 759
105. 68 Eric Sälg Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 7 757 3 906 0 0 0 7 757
106. 68 Sander Elmi Hiiumaa Käina Kool 1. 7 756 0 0 0 0 7 756
107. 68 Andreas Kasemets Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 6 104 7 751 0 0 0 7 751
108. 67 Sten-Martin Suvinõmm Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.a 7 748 0 0 0 0 7 748
109. 67 Liise-Lotte Ehasalu Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 7 731 0 0 0 0 7 731
110. 67 Marii Soosalu Läänemaa Virtsu Kool 1. 7 731 0 0 0 0 7 731
111. 66 Emiilia Yarviste Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 7 431 7 268 7 730 0 0 7 730
112. 66 Carola Vahter Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 7 729 6 987 0 0 0 7 729
113. 66 Marten Miller Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 5 892 7 726 0 0 0 7 726
114. 66 Kaisa Tali Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 7 724 0 0 0 0 7 724
115. 65 Karel Kissand Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 7 711 7 120 0 0 0 7 711
116. 65 Jan Samorodni Hiiumaa Kärdla Põhikool 1. 7 706 0 0 0 0 7 706
117. 65 Irmeli Rokka Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 7 696 0 0 0 0 7 696
118. 64 Leandra Williams Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 6 465 7 695 0 0 0 7 695
119. 64 Tauri Tuul Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 7 681 0 0 0 0 7 681
120. Brenda Vals Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.b 7 676 0 0 0 0 7 676
121. 63 Lisette Peetersoo Valgamaa Hargla Kool 1. 5 122 0 6 714 7 674 0 7 674
122. 63 Miia Jonuks Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 1.b 7 672 0 0 0 0 7 672
123. 63 Johan Tiidemann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 664 7 512 0 0 0 7 664
124. 63 Melissa- Angela Paks Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 7 660 0 0 0 0 7 660
125. 62 Steven Tarkusep Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.a 7 656 0 0 0 0 7 656
126. Siiri Saare Läänemaa Metsküla Algkool 1. 7 656 0 0 0 0 7 656
127. Naatan Kastepõld Läänemaa Metsküla Algkool 1. 7 650 0 0 0 0 7 650
128. 61 Kaspar Liivamägi Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.b 7 643 0 0 0 0 7 643
129. 61 Evelina Feldveber Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 7 642 7 455 6 397 0 0 7 642
130. 61 Tauri Lehtsaar Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 7 642 0 0 0 0 7 642
131. Hanna Pruul Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 7 628 0 0 0 0 7 628
132. 60 Liis Vares Viljandimaa Paistu Kool 1. 7 626 5 426 0 0 0 7 626
133. Lauraliis Mändla Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.d 7 625 0 0 0 0 7 625
134. 60 Triinabel-Liisa Tuul Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 6 337 7 612 0 0 0 7 612
135. 59 Birgit Rand Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 7 611 0 0 0 0 7 611
136. 59 Annaliisa Suigusaar Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 7 610 0 0 0 0 7 610
137. 59 Marleen Uutar Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 7 607 5 888 3 486 0 0 7 607
138. Kert Kangur Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 1.d 7 606 0 0 0 0 7 606
139. 58 Kärt Vahisalu Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 1.b 6 214 7 606 3 783 0 0 7 606
140. 58 Lisandra Pärnamets Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 7 596 0 0 0 0 7 596
141. 58 Frank Christopher Nurm Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.d 7 594 0 0 0 0 7 594
142. 57 Clen Eric Kokk Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 593 0 0 0 0 7 593
143. Hannagret Kangert Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 571 0 0 0 0 7 571
144. 57 Dariel Lukašenko Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 7 565 7 461 0 0 0 7 565
145. 56 Amanda Allipere Raplamaa Vana-Vigala Põhikool 1. 3 903 7 556 0 0 0 7 556
146. 56 Laura Rand Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 545 0 0 0 0 7 545
147. Aleksa Lily Truija Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.b 7 541 0 0 0 0 7 541
148. Liisbet Laigu Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 7 535 0 0 0 0 7 535
149. 55 Zlata Erm Valgamaa Hargla Kool 1. 6 620 7 291 7 527 0 0 7 527
150. 55 Jako Sedrik Hiiumaa Käina Kool 1. 7 521 0 0 0 0 7 521
151. 55 Marthi Mooses Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 7 519 0 0 0 0 7 519
152. 54 Georg Tamm Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 7 517 7 057 0 0 0 7 517
153. 54 Feliks Uiboaed Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 1.b 7 514 0 0 0 0 7 514
154. 54 Annika Uudeberg Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 7 488 7 510 7 197 0 0 7 510
155. 53 Karl-Markus Grosberger Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.d 7 507 0 0 0 0 7 507
156. 53 Hannariin Tähtsalu Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 503 7 261 0 0 0 7 503
157. Robin Baumann Harjumaa Vaida Põhikool 1. 7 500 0 0 0 0 7 500
158. 52 Frida Gabral Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 445 7 416 7 484 7 214 0 7 484
159. 52 Brigitta Välja Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 7 481 4 222 6 443 0 0 7 481
160. 52 Simo Laherand Harjumaa Vaida Põhikool 1. 7 477 6 638 0 0 0 7 477
161. 52 Herman Avandi Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 7 400 7 474 7 082 0 0 7 474
162. 51 Johannes Kübar Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 7 461 0 0 0 0 7 461
163. Hedonel Hermaküla Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 459 0 0 0 0 7 459
164. 51 Siiri Laanemets Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 1.b 346 7 442 0 0 0 7 442
165. 50 Kertu Sudi Harjumaa Vaida Põhikool 1. 7 440 0 0 0 0 7 440
166. 50 Lauri Saar Viljandimaa Paistu Kool 1. 7 432 3 642 0 0 0 7 432
167. 50 Lillepuu Lillepuu Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.a 7 430 0 0 0 0 7 430
168. 50 Ketlin Sisask Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 5 024 6 185 7 416 5 932 0 7 416
169. 49 Aleksander Kuznetsov Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 7 415 0 0 0 0 7 415
170. 49 Mattias Toming Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 7 413 6 899 0 0 0 7 413
171. 49 Erold Kaldamäe Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 3 124 7 411 0 0 0 7 411
172. 48 Ingo Jagomägi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 408 0 0 0 0 7 408
173. 48 Aleksandra Varts Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 1.b 7 396 7 280 4 936 0 0 7 396
174. 48 Loreene Lille Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 7 395 4 977 0 0 0 7 395
175. 47 Rasmus Turkel Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 7 392 5 984 7 054 0 0 7 392
176. Erki Pranno Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 7 383 0 0 0 0 7 383
177. 47 Sten Baumann Harjumaa Vaida Põhikool 1. 70 7 377 0 0 0 7 377
178. 47 Mirjam Hendrikson Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 7 377 0 0 0 0 7 377
179. 46 Andero Sahtel Hiiumaa Kärdla Põhikool 1. 0 -7 -4 1 635 7 367 7 367
180. 46 Rauno Pentinen Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.a 7 365 0 0 0 0 7 365
181. 46 Lola Koskin Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 365 7 042 0 0 0 7 365
182. 45 Katariina Leola Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 7 336 6 425 0 0 0 7 336
183. 45 Sandra Reino Hiiumaa Kärdla Põhikool 1. 4 237 7 332 0 0 0 7 332
184. 45 Rihard Kaleva Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.a 7 324 0 0 0 0 7 324
185. 44 Ilja Sinkonen Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 7 316 0 0 0 0 7 316
186. 44 Marta Annijerv Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.d 7 303 0 0 0 0 7 303
187. 44 Kirke Villo Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.d 7 289 0 0 0 0 7 289
188. 44 Varvara Raud Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 7 277 0 0 0 0 7 277
189. Ken Marten Soosaar Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.b 7 274 0 0 0 0 7 274
190. 43 Andre Vlassov Jõgevamaa Esku-Kamari Kool 1. 7 265 0 0 0 0 7 265
191. 43 Lennart Võigemast Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 265 0 0 0 0 7 265
192. Pilleriin Ermel Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 7 261 0 0 0 0 7 261
193. Sebastian Salla Harjumaa Vaida Põhikool 1. 7 257 0 0 0 0 7 257
194. 42 Karoliina Nikolajeva Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 7 253 5 831 7 188 0 0 7 253
195. 41 Lisette Roosve Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 247 3 191 0 0 0 7 247
196. 41 Lisethe Kask Hiiumaa Kärdla Põhikool 1. 7 246 0 0 0 0 7 246
197. Henri Tarv Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 7 245 0 0 0 0 7 245
198. 41 Carmen Hüüdma Hiiumaa Käina Kool 1. 7 241 0 0 0 0 7 241
199. 40 Elisabeth Ratassepp Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.d 7 241 0 0 0 0 7 241
200. 40 Kevin Koemets Valgamaa Hargla Kool 1. 6 894 4 438 7 233 0 0 7 233