Nuti-Mati matemaatika RAHVASPORT II etapp - 470 võistlejat, 10. kl. ja vanemad
Koht KP Võistleja Regioon Võistkond Klass Funkts
graafi
Arvuta
ajaühi
Kümnen
korrut
Tulem
1. Elisa Litvin Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 9 744 9 256 0 9 500
2. Siivi Jõgi Läänemaa Virtsu Kool Täisk. 9 428 9 111 0 9 270
3. Auli Reitel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium Täisk. 9 323 9 115 0 9 219
4. Margus Sõmer Hiiumaa Emmaste Põhikool Täisk. 9 099 9 301 0 9 200
5. Marje Orav Raplamaa Vana-Vigala Põhikool Täisk. 9 087 9 247 0 9 167
6. Kairi Karlson Tartumaa Individuaalne Täisk. 9 127 8 910 0 9 019
7. Robin Kool Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 8 754 9 274 0 9 014
8. Merle Lint Tartumaa Puhja Gümnaasium Täisk. 9 150 8 825 0 8 988
9. 98 Rasmus Aarla Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 9 069 8 792 0 8 931
10. 97 Merili Laur Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 9 043 8 692 7 786 8 868
11. Tanel Tärgla Tartumaa Individuaalne Täisk. 8 904 8 821 0 8 863
12. Laura Lorette Takel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 9 080 8 636 2 084 8 858
13. 97 Karl Kukk Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.f 8 937 8 762 6 854 8 850
14. Karl Reimand Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 679 8 992 0 8 836
15. Ave Külter Tartumaa Puhja Gümnaasium Täisk. 9 107 8 526 0 8 817
16. Johann Zeiger Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 800 8 827 0 8 814
17. Georg Demidov Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 991 8 586 0 8 789
18. Liisa-Marie Printsmann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 891 8 672 0 8 782
19. Anette Anslan Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 769 8 775 0 8 772
20. Kristina Pešehodko Tallinn Random Pro Team Täisk. 0 9 220 8 288 8 754
21. 95 Artur Nael Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.d 8 993 8 502 6 276 8 748
22. Tõnu Puieste Põlvamaa Mikitamäe Kool Täisk. 9 301 0 8 186 8 744
23. Georg-Romet Topkin Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 8 391 9 071 0 8 731
24. Helika Toikka Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool Täisk. 9 068 8 345 0 8 707
25. Jasper Jõgi Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.g 8 539 8 869 0 8 704
26. Lauri Takk Tallinn Random Pro Team Täisk. 8 742 8 611 7 502 8 677
27. Alvar Lohk Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 8 768 8 571 0 8 670
28. Rainer Randmaa Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 759 8 497 0 8 628
29. Enrique Sarap Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 464 8 775 0 8 620
30. Kätlin Eveli Epner Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 577 8 611 0 8 594
31. Karl Jaagup Kask Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 9 042 8 109 0 8 576
32. Markus Keller Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 8 493 8 659 0 8 576
33. Kristian Melgas Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 8 336 8 812 0 8 574
34. Kristel Tamm Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium Täisk. 8 567 8 557 0 8 562
35. Tiina Koit Hiiumaa Emmaste Põhikool Täisk. 8 625 8 484 7 345 8 555
36. 92 Isabel Silla Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 11.a 8 751 8 353 7 826 8 552
37. 92 Ingmar Nõmmann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 721 8 379 0 8 550
38. Kaspar Markus Lepp Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 363 8 736 0 8 550
39. Merili Kaarna Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 951 8 112 0 8 532
40. 91 Kristjan Laid Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 252 8 787 7 542 8 520
41. 91 Simona Liisbet Seppi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 338 8 668 0 8 503
42. Rael Kalda Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 514 8 482 0 8 498
43. Regiina Vendla Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 8 806 8 136 0 8 471
44. Robert Nõmmann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 628 8 279 0 8 454
45. Arko Gert Tuisk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 151 8 749 0 8 450
46. Ramona Mägi Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 8 482 8 396 0 8 439
47. 90 Laura Niinemägi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 062 8 797 0 8 430
48. 89 Sonja Sõrmus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 8 916 7 916 0 8 416
49. 89 Mare Viks Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium Täisk. 0 8 597 8 176 8 387
50. Ene Hainsoo Põlvamaa Mikitamäe Kool Täisk. 0 8 530 8 191 8 361
51. 89 Mathias Einamann Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.f 8 488 8 215 0 8 352
52. 88 Kirsika Kokla Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 8 209 8 492 0 8 351
53. 88 Robin Lepik Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 8 306 8 393 0 8 350
54. 88 Enrih Sinilaid Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 8 769 7 928 7 087 8 349
55. 88 Joel Roomet Raud Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 7 918 8 779 0 8 349
56. 88 Ingrid Laurikainen Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.f 9 152 6 859 7 529 8 341
57. Rasmus Allikvee Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 071 8 583 0 8 327
58. 87 Kirkke Eliise Põldsalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 871 0 7 738 8 305
59. Katrin Rohumaa Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium Täisk. 8 961 0 7 629 8 295
60. Kerly Roosmägi Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 8 355 8 228 0 8 292
61. Marilin Moor Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 449 9 132 0 8 291
62. 86 Erko Luik Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 8 228 8 351 4 359 8 290
63. Anette Andresoo Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 8 183 8 376 7 527 8 280
64. Eliise Lindre Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 8 188 8 365 0 8 277
65. Marko Albert Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 12. 8 157 8 394 0 8 276
66. Annabel Teetamm Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 140 8 403 0 8 272
67. 85 Raili Mikko Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.j 8 152 8 367 0 8 260
68. 85 Laura Karilaid Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 8 969 7 547 7 388 8 258
69. Johanna Angela Bremen Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 11. 7 984 8 478 0 8 231
70. Hillar Orav Raplamaa Vana-Vigala Põhikool Täisk. 8 440 8 019 0 8 230
71. 84 Henri Ahtiäinen Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.c 7 953 8 468 7 372 8 211
72. Natalja Tcherikova Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 8 743 0 7 660 8 202
73. Mari-Liis Kalla Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 12. 8 336 8 066 0 8 201
74. 84 Vanessa Viira Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 089 8 311 7 274 8 200
75. 84 Liis Oengo Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 615 7 773 0 8 194
76. 83 Kärttu Kivinukk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 976 8 391 4 235 8 184
77. Jana Saastamoinen Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 598 7 768 0 8 183
78. Helin Haljak Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 369 0 7 996 8 183
79. Helene Põder Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 482 8 877 0 8 180
80. Karl-Rasmus Ilves Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 878 8 449 0 8 164
81. 82 Johanna-Lisa Zelinski Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 728 0 7 579 8 154
82. Kaarel Kütt Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 8 160 8 119 0 8 140
83. Birgit Lill Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 8 250 8 021 0 8 136
84. 82 Hardi-Mikk Meitern Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 7 912 8 348 5 879 8 130
85. Nele-Rita Põldma Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 8 498 7 756 0 8 127
86. 81 Karin Joala Põlvamaa Individuaalne Täisk. 8 084 8 160 5 118 8 122
87. 81 Karl Taul Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.h 8 014 8 198 0 8 106
88. 81 Emili Selgis Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 7 911 8 295 0 8 103
89. 81 Monica Sakkool Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 7 295 8 910 0 8 103
90. Anneli Joandi Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium Täisk. 8 078 8 106 0 8 092
91. 80 Hendrik Vikkat Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.j 7 767 8 399 6 582 8 083
92. Madli Kaevats Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 963 8 201 0 8 082
93. 80 Mirjam Reino Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 8 640 6 946 7 522 8 081
94. 80 Robin Nool Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 557 8 602 0 8 080
95. 79 Mehis Vungi Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 7 974 8 136 0 8 055
96. 79 Liisgren Lauringson Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 845 8 254 0 8 050
97. 79 Jaan Roop Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 8 375 7 708 7 462 8 042
98. 79 Rupert Erits Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 788 8 273 7 773 8 031
99. Antero Kevin Leedu Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 8 135 7 924 0 8 030
100. 78 Jaagup Nael Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 8 085 7 974 5 376 8 030
101. Sofia Pribludnaja Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 122 7 928 5 724 8 025
102. 78 Kärt Aru Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 8 684 7 347 0 8 016
103. 78 Tomi Meitus Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.f 8 151 6 996 7 879 8 015
104. Marie Heleen Kappet Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 249 7 773 0 8 011
105. Joel Perlov Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 8 050 7 939 0 7 995
106. 77 Katharina Kala Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 174 0 7 803 7 989
107. 77 Aare Krüüts Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 8 032 7 943 5 127 7 988
108. 77 Jakob Toomsalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 600 7 366 0 7 983
109. Helena Zarubin Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 8 046 7 909 0 7 978
110. Kenneth Toi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 952 7 999 5 496 7 976
111. 76 Inger Krutto Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 830 8 104 7 804 7 967
112. Birgit Sõrmus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 8 608 0 7 304 7 956
113. Klaarika Prii Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool Täisk. 7 474 8 318 7 593 7 956
114. 75 Rebecca Roots Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.j 7 460 8 451 6 002 7 956
115. Holger Bremen Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool Täisk. 0 8 287 7 595 7 941
116. 75 Laura-Liisa Voojärv Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 8 288 7 136 7 586 7 937
117. Sten Salumets Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 6 964 8 902 0 7 933
118. Walter Armulik Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 117 7 733 6 748 7 925
119. Roosi-Ann Tõlgu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 512 8 336 0 7 924
120. 74 Sandra Melsas Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 10. 8 382 7 457 0 7 920
121. 74 Kaimar Kalm Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 8 813 0 7 025 7 919
122. 74 Richard Nõmm Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 12.b 8 349 0 7 484 7 917
123. 73 Sten-Erik Simmo Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 592 8 226 0 7 909
124. 73 Madis Bauman Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 887 7 919 7 166 7 903
125. 73 Kristina Puksa Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 746 8 049 0 7 898
126. Anete Mürk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 344 8 448 0 7 896
127. 73 Aleks Roland Kappet Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 434 8 351 0 7 893
128. 72 Jürgen Leppsalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 855 7 926 5 593 7 891
129. Joonas Simuste Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 7 911 7 869 0 7 890
130. 72 Annika Annus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 7 761 7 994 6 758 7 878
131. 72 Ave Liina Tennokese Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 000 0 7 710 7 855
132. 71 Eino Tiirinen Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 558 8 143 0 7 851
133. Mari Puhang Tallinn Audentese Erakool Täisk. 0 7 576 8 108 7 842
134. Peep Kolberg Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 8 558 0 7 123 7 841
135. 71 Joosep Sulev Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 10.a 7 151 8 527 0 7 839
136. 71 Laura Paju Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.c 7 661 7 990 5 661 7 826
137. 70 Grete Haube Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 179 7 462 0 7 821
138. Anu Reimann Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 7 542 8 081 0 7 812
139. 70 Johanna Maria Kaleininkas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.c 7 603 8 016 0 7 810
140. Teodor Hirvoja Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 216 163 7 400 7 808
141. 70 Robin Vaks Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 8 092 0 7 523 7 808
142. Eike Siilbek Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 355 0 7 252 7 804
143. 69 Kristo Lippur Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.a 7 688 7 912 6 256 7 800
144. 69 Ramon Raude Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 6 922 8 670 4 860 7 796
145. 69 Kelly Hiietamm Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 963 0 7 612 7 788
146. 69 Kristi Kreek Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.d 7 948 7 622 1 932 7 785
147. 68 Sigrid Topper Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 7 423 8 147 7 345 7 785
148. 68 Karin Britta Suimets Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 7 402 8 167 5 339 7 785
149. 68 Paula Moerbeek Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 782 7 776 6 884 7 779
150. 68 Ivo Eller Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 11. 7 677 7 877 0 7 777
151. Erik Mandel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 574 7 977 0 7 776
152. 67 Knut Nuudi Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 7 494 8 030 0 7 762
153. Laura Schifrin Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 7 915 0 7 587 7 751
154. 67 Kevin Nefjodov Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 211 8 286 0 7 749
155. Igor Širai Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 8 093 0 7 382 7 738
156. 66 Mia Lota Ojaots Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 7 373 8 100 6 355 7 737
157. 66 Silvia Jürmann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 8 140 7 323 1 055 7 732
158. 66 Kinne Tõnnison Tallinn Random Pro Team Täisk. 0 8 069 7 373 7 721
159. 66 Fredy Kohv Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 6 824 8 608 7 376 7 716
160. 66 Alari Remmelg Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 7 291 8 129 4 657 7 710
161. Kristiina Angela Kelder Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 514 0 7 873 7 694
162. 65 Leana Kalve Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 398 7 984 278 7 691
163. Marek Käsper Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 379 8 001 0 7 690
164. 65 Gerli Parve Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.a 7 233 8 145 6 790 7 689
165. Mari Liis Sukk Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 8 054 7 322 0 7 688
166. Ragnar Kadai Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 7 302 8 065 0 7 684
167. Andra Tooming Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 7 768 7 593 0 7 681
168. 64 Matthias Pärn Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.c 6 784 8 567 6 047 7 676
169. 64 Greete-Liis Kalmus Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 7 230 8 119 0 7 675
170. 63 Johanna Varik Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 7 247 8 086 0 7 667
171. 63 Taso Toomik Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 7 850 7 478 0 7 664
172. 63 Jane Sassiad Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 7 317 8 011 0 7 664
173. Naatan Johannes Bender Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.h 7 491 7 822 0 7 657
174. 63 Karl Vaikla Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.c 7 367 7 941 7 001 7 654
175. 62 Lislotte Minejev Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 563 7 462 7 736 7 650
176. Angelika Anette Antsmäe Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 113 8 162 0 7 638
177. Maarja Ann Ormisson Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 7 624 7 636 0 7 630
178. 62 Nora-Liis Köster Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 487 7 769 6 319 7 628
179. 61 Laura Lüll Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 8 258 6 980 5 303 7 619
180. 61 Marten Mõttus Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 7 065 8 172 0 7 619
181. 61 Kaarel Loide Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.f 8 500 6 735 0 7 618
182. 61 Diana Sammel Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 7 594 7 634 0 7 614
183. 61 Venno Sellak Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.d 7 690 7 525 6 258 7 608
184. 60 Dan Maapalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.a 6 878 8 337 0 7 608
185. 60 Riho Valdok Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 7 034 8 163 0 7 599
186. 60 Aarto Pihlapuu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 863 7 327 5 255 7 595
187. 60 Hanna Peeters Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.a 7 140 8 050 0 7 595
188. Marnet Meister Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 7 242 7 942 0 7 592
189. 59 Rasmus Kurušev Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 6 986 8 191 7 001 7 589
190. Aleksander Väär Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 009 8 145 0 7 577
191. 59 Helena Tiido Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 6 886 8 266 0 7 576
192. 59 Hanna-Britt Augasmägi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 634 7 515 6 465 7 575
193. 59 Anna-Liis Remmel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 8 106 7 035 5 973 7 571
194. Viktoria Aleksandrova Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 7 108 8 023 0 7 566
195. Aleks Martin Rebane Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 10.a 6 229 8 899 0 7 564
196. 58 Eliis Tischler Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.a 6 949 8 167 0 7 558
197. 58 Johanna Maria Pärn Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 948 6 378 7 166 7 557
198. 57 Marek Kütt Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 7 043 8 071 0 7 557
199. Paul Schifrin Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 177 7 918 0 7 548
200. 57 Kaur Kadak Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 6 486 8 590 6 559 7 538
201. Fenella Lucia Sulp Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 142 0 6 921 7 532
202. Katariina Kordemets Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 6 774 8 288 0 7 531
203. 56 Heleri Rebane Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 11.a 6 722 8 326 0 7 524
204. Caro Kristiine Kallas Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 11.a 6 925 8 111 0 7 518
205. Indrek Lalin Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 10. 8 421 6 612 0 7 517
206. 56 Annabel Saar Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.h 8 641 0 6 391 7 516
207. Tony-Brei Vilbiks Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 7 066 7 965 0 7 516
208. 55 Gert Haalen Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.b 7 049 7 983 3 985 7 516
209. 55 Johanna Kalme Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 7 352 7 676 3 593 7 514
210. 55 Grete-Liis Kasvandik Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 8 021 0 6 985 7 503
211. 55 Kaisu Saag Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 6 895 8 111 5 889 7 503
212. Timo Siim Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 7 411 7 582 0 7 497
213. 54 Marko Lilllemägi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 836 7 148 0 7 492
214. 54 Helen Truuverk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 249 0 7 732 7 491
215. 54 Hans Matthias Andreas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 6 909 8 067 0 7 488
216. 54 Anna-Krete Karv Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 8 110 6 864 4 333 7 487
217. 53 Sander Saluste Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 8 033 6 932 0 7 483
218. 53 Mirella Kikerpill Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.j 6 823 8 143 242 7 483
219. Toivo Saabas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 8 297 0 6 666 7 482
220. 53 Elise Jõgi Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.j 6 950 7 983 4 836 7 467
221. Katrin Kookla Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 6 914 8 016 0 7 465
222. Sandra Silm Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 6 863 8 067 6 069 7 465
223. Maiko Metsalu Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 11. 7 419 7 506 0 7 463
224. 52 Bert Pettai Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 7 615 7 295 0 7 455
225. Priit Pärn Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 7 251 7 655 1 032 7 453
226. 52 Mihkel Pent Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 7 561 7 340 0 7 451
227. 51 Alfred Kalm Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 7 306 7 589 0 7 448
228. 51 Triinu Pajumäe Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 6 675 8 220 5 149 7 448
229. 51 Aive Paas Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.j 7 056 7 812 6 536 7 434
230. 51 Kaarel Kütt Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 10. 7 330 7 522 3 092 7 426
231. 50 Agnes Värk Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 6 916 7 934 2 736 7 425
232. 50 Silver Soots Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 11. 7 171 7 677 0 7 424
233. 50 Kristjan Pint Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.f 7 500 7 344 5 457 7 422
234. 50 Simone Soomuste Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 026 0 7 806 7 416
235. 50 Ralf-Robert Luik Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 6 711 8 118 6 203 7 415
236. 49 Annaliisa Must Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 11. 8 113 2 866 6 715 7 414
237. Raul-Alar Haak Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 517 7 308 0 7 413
238. 49 Aleksander Karl Simovart Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 6 790 8 035 6 458 7 413
239. 49 Karl Seenmaa Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.b 8 312 6 495 0 7 404
240. 49 Anne-Mari Kukk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.c 8 011 6 796 0 7 404
241. 48 Joonas Särglep Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.c 6 887 7 916 6 782 7 402
242. 48 Marit Tamm Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 12. 6 335 8 468 4 571 7 402
243. 48 Evelin Kupits Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.d 7 137 7 665 5 575 7 401
244. 48 Reili Lopp Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.j 6 128 8 661 4 772 7 395
245. 47 Nikolet Kortšak Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 12. 7 051 7 737 0 7 394
246. 47 Liis Jälle Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 7 513 7 119 7 248 7 381
247. 47 Jüri Lepp Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.a 7 797 6 954 4 539 7 376
248. 47 Markus Kompus Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 6 367 8 379 0 7 373
249. Rasmus Vaher Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 7 065 7 679 0 7 372
250. 46 Angela Lill Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 7 110 7 604 7 619 7 365
251. 46 Ilona Troitskaja Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 6 638 8 083 0 7 361
252. 46 Anette Truus Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.j 7 279 7 433 6 425 7 356
253. Kalev Põldsaar Viljandimaa Paistu Kool Täisk. 7 154 0 7 556 7 355
254. Kristofer Käosaar Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 7 178 7 519 0 7 349
255. Anna Elise Toikka Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 207 7 487 0 7 347
256. 45 Rebeka Kallaste Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 069 0 7 620 7 345
257. Mari-Liis Valk Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.l 7 936 0 6 745 7 341
258. 45 Kent Pluutus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 7 349 7 333 6 871 7 341
259. 45 Eger Tiitus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.c 7 076 7 604 0 7 340
260. 44 Tarvo Dubinin Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 7 258 7 418 6 979 7 338
261. Mart Enel Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 11. 7 208 7 441 0 7 325
262. 44 Gunnars Salumäes Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 122 0 7 520 7 321
263. 44 Ann Metsaots Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.a 7 462 7 173 0 7 318
264. 43 Kaimo Annuk Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.d 7 157 0 7 472 7 315
265. 43 Theresa Pekka Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 6 343 8 285 0 7 314
266. 43 Harald Suurorg Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 7 611 7 014 6 541 7 313
267. 43 Holger Saarik Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.k 6 123 8 502 0 7 313
268. 43 Brett Hankewitz Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 7 192 7 430 0 7 311
269. 42 Artur Kont Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 10. 7 272 7 343 4 698 7 308
270. 42 Laura Ikmelt Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 10.j 7 502 7 104 2 641 7 303
271. Markus Vedler Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 6 659 7 941 0 7 300
272. 42 Merilyn Litvinov Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.d 8 125 0 6 465 7 295
273. Trine Tamm Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.a 7 066 7 513 0 7 290
274. Christopher Järve Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 7 619 6 951 6 779 7 285
275. Tambet Järve Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 7 070 0 7 494 7 282
276. Marian Keller Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.c 7 973 0 6 585 7 279
277. 41 Linell Raud Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 6 908 7 626 6 609 7 267
278. Taniel Tokar Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 6 600 6 542 7 934 7 267
279. 40 Grete Sikka Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 6 675 1 924 7 847 7 261
280. 40 Marianne Purru Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 6 999 7 518 0 7 259
281. Iris-Annabel Metsik Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 10.a 7 571 0 6 945 7 258
282. Meeri Vainola Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 6 531 7 982 0 7 257
283. 39 Risto Tõldsep Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.d 6 038 8 474 7 892 7 256
284. 39 Kerstin Lind Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 739 0 6 771 7 255
285. 39 Triinu Margens Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 7 010 7 495 2 254 7 253
286. Ralf Aron Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 7 076 7 423 0 7 250
287. 39 Marten Ritson Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 7 515 6 981 0 7 248
288. Henri Laats Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 6 242 8 253 0 7 248
289. Marten Niilop Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.c 6 832 7 659 0 7 246
290. 38 Anni Zimmermann Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 11. 7 653 6 836 6 069 7 245
291. 38 Arabella Kiting Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 11. 6 387 8 099 0 7 243
292. 38 Marii-Anett Lillemägi Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 5 828 8 658 0 7 243
293. 37 Sander Õunapuu Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 11.i 7 981 0 6 502 7 242
294. 37 Rene Tõldsep Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 11.c 7 798 0 6 686 7 242
295. 37 Laura Viira Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.c 8 753 0 5 717 7 235
296. Geitrud Pank Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 10.e 7 466 7 002 0 7 234
297. Kerli Pelt Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 10. 7 284 0 7 162 7 223
298. Rimante Valancauskaite Jõgevamaa Jõgevamaa Gümnaasium 12.e 7 322 7 119 0 7 221
299. 36 Sume Värv Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 12.d 6 872 7 556 7 338 7 214
300. 36 Rain Köstner Viljandimaa Suure-Jaani Gümnaasium 11. 6 048 8 379 0 7 214