Nuti-Mati matemaatika RAHVASPORT II etapp - 658 võistlejat, 2.-3. klass
Koht KP Võistleja Regioon Võistkond Klass Korrut
ja jag
Tähe
arvvää
Kalend Tulemus Tulem
1. Toomas Sõmer Hiiumaa Kärdla Põhikool 2.a 9 104 9 259 0 9 182
2. Rasmus Mikheim Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.d 9 070 8 692 7 838 8 881
3. Kermo Mehik Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 2.a 8 905 8 819 8 366 8 862
4. Mirtel Must Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 8 930 8 713 0 8 822
5. Eerik Pärtel Kull Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.c 8 951 8 519 0 8 735
6. Marleen Möller Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 8 676 8 778 0 8 727
7. Ahti Vara Hiiumaa Emmaste Põhikool 3. 8 433 8 976 8 695 8 705
8. 98 Hugo Hiiemäe Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 3.b 8 799 8 602 0 8 701
9. Cordelia Liiv Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 8 575 8 808 0 8 692
10. Elina Saealle Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 2.d 8 924 8 445 0 8 685
11. Andre Kuusk Raplamaa Vana-Vigala Põhikool 3. 8 910 8 445 7 789 8 678
12. Georg Neimann Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 8 667 8 672 0 8 670
13. Fredi Kuuse Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.b 8 789 8 544 0 8 667
14. Ander Konsap Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 8 715 8 610 0 8 663
15. Oliver Kaljuvee Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 8 654 8 661 0 8 658
16. 97 Patrik Uleksin Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.c 8 750 8 525 4 515 8 638
17. 97 Albert Leola Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 3.a 8 484 8 787 7 535 8 636
18. Berit Pallum Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.d 8 632 8 579 8 026 8 606
19. 97 Loviise Võigemast Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 3.a 8 685 7 847 8 504 8 595
20. Henri Prillop Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.d 8 085 9 090 698 8 588
21. Kevin Salve Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 8 620 8 547 0 8 584
22. Marta Kirsipuu Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 8 620 8 522 0 8 571
23. 96 Veronica Ellermäe Hiiumaa Emmaste Põhikool 2. 7 623 8 793 8 342 8 568
24. Gregor Jäätma Harjumaa Vaida Põhikool 3. 8 452 8 674 0 8 563
25. 96 Brendon Vals Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 3. 8 709 8 344 0 8 527
26. Kristjan Kabanen Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.a 8 674 8 324 6 434 8 499
27. Karoliine Torp Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.d 8 323 7 705 8 663 8 493
28. 95 Art Hubert Kobar Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 2.a 8 160 8 807 7 668 8 484
29. 95 Aliis Alliksoo Hiiumaa Emmaste Põhikool 3. 8 322 8 638 7 682 8 480
30. Kermo Jääger Hiiumaa Käina Kool 3. 8 700 8 255 0 8 478
31. Johanna Pintman Harjumaa Vaida Põhikool 3. 8 419 8 514 0 8 467
32. Emma Kivikas Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.d 8 457 8 474 8 170 8 466
33. Lisanne Sari Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 3.a 8 311 8 566 7 892 8 439
34. 94 Erik Pruul Hiiumaa Emmaste Põhikool 3. 9 062 7 810 7 554 8 436
35. Kermo Põtter Hiiumaa Käina Kool 3. 8 864 8 001 0 8 433
36. Rovar Kivisalu Läänemaa Virtsu Kool 3. 8 354 8 493 0 8 424
37. Oliver Hani Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.a 8 493 8 349 0 8 421
38. 94 Steven Sulg Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 2.b 0 8 490 8 331 8 411
39. 94 Mike Hideo Kahar Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 3.a 8 219 8 585 5 434 8 402
40. Jaan Junson Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 8 432 8 365 0 8 399
41. Uku Härmson Hiiumaa Käina Kool 3. 8 483 8 303 0 8 393
42. 93 Georg Nõlvak Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 3.b 8 443 8 328 0 8 386
43. Elisabet Kallas Hiiumaa Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3. 8 480 8 257 0 8 369
44. 93 Robert Lina Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 2.a 8 295 8 425 6 436 8 360
45. Rasmus Tähepõld Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 3.a 8 425 8 282 7 531 8 354
46. 93 Karl-August Uuemäe Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 3.a 8 286 8 420 6 573 8 353
47. Elisabet Laiv Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 8 426 8 274 0 8 350
48. 92 Kätryn Liblik Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 8 717 7 980 0 8 349
49. Meribel Toim Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 8 742 7 930 0 8 336
50. Coco Michele Ambrosius Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 3.a 8 100 8 568 7 472 8 334
51. Robin Vaher Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 3.b 8 167 8 485 0 8 326
52. 92 Cristofer Palm Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 3.b 8 318 8 323 0 8 321
53. Richard Liin Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 8 487 8 145 6 652 8 316
54. Katriin Liivat Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.a 8 522 8 107 0 8 315
55. 91 Patrick Aro Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3.a 8 461 8 169 7 423 8 315
56. 91 Kertu Reinson Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 8 194 8 420 0 8 307
57. 91 Martin Iva Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool 3. 8 046 8 564 5 172 8 305
58. Marvin Poltan Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 8 266 8 341 0 8 304
59. 91 Oskar Kastein Hiiumaa Emmaste Põhikool 3. 8 508 8 093 7 165 8 301
60. Rasmus Oijov Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 8 740 0 7 840 8 290
61. Violeta Vello Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.b 8 436 8 141 0 8 289
62. Ekke Kivikas Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.d 8 274 8 283 8 007 8 279
63. Romet Ula Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 8 403 8 147 0 8 275
64. Karl Kustas Toimra Hiiumaa Käina Kool 3. 8 481 8 063 0 8 272
65. Jakob Kastepold Läänemaa Metsküla Algkool 3. 8 268 8 244 4 310 8 256
66. Trevor Vahtrik Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 3.d 8 627 7 684 7 868 8 248
67. Sten Martten Parman Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 8 453 8 034 0 8 244
68. 89 Stefan Robin Lepp Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 2.b 0 7 992 8 483 8 238
69. Henri-Paul Tamleht Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.b 8 145 8 321 7 972 8 233
70. 89 Jarek Luik Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 2. 0 8 501 7 963 8 232
71. 89 Darleen Prükk Põlvamaa Tilsi Põhikool 3. 8 214 8 244 7 111 8 229
72. 89 Timo Raidla Põlvamaa Mikitamäe Kool 3. 8 058 8 365 4 851 8 212
73. 88 Tanel Liider Põlvamaa Mikitamäe Kool 3. 8 340 8 079 4 137 8 210
74. 88 Hanna-Liis Henn Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 3.a 8 121 8 296 1 724 8 209
75. 88 Annabel Jõgi Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3. 8 162 8 196 8 240 8 201
76. Kris-Matthias Randoja Harjumaa Vaida Põhikool 3. 8 570 7 823 7 038 8 197
77. 88 Rihard Valk Hiiumaa Emmaste Põhikool 3. 8 346 7 625 8 035 8 191
78. Klen-Markus Susi Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 3.a 8 125 8 235 0 8 180
79. Epp Kirsipuu Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 8 290 8 052 0 8 171
80. Meryl Talv Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 8 206 8 094 0 8 150
81. 87 Rasmus Telvik Hiiumaa Käina Kool 2. 0 8 202 8 073 8 138
82. Marleen Reiljan Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3.a 8 332 7 930 6 916 8 131
83. Mattias Luyck Harjumaa Vaida Põhikool 3. 7 900 7 499 8 290 8 095
84. 87 Karmen Kokk Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 3. 8 378 7 810 0 8 094
85. 87 Kaur Kala Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 7 922 8 261 0 8 092
86. 86 Karmen Nommik Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 3.a 7 969 8 204 0 8 087
87. 86 Rasmus Rebane Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 3.a 8 342 7 802 1 917 8 072
88. Melissa Lammartson Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.a 8 369 7 771 0 8 070
89. Rasmus Luure Hiiumaa Käina Kool 3. 8 420 7 714 0 8 067
90. Andreas Akerman Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool 3. 8 118 8 013 0 8 066
91. 86 Aleksei Dogadov Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 8 256 7 856 0 8 056
92. 86 Teili Unt Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.b 7 927 8 177 5 779 8 052
93. Kristofer Sõna Harjumaa Vaida Põhikool 3. 8 227 7 874 7 841 8 051
94. 85 Desiree Kostõgov Põlvamaa Tilsi Põhikool 3. 7 952 8 149 7 626 8 051
95. Steven Laas Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 2.q 7 890 7 921 8 173 8 047
96. 85 Birgit Liikvart Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 3.b 8 388 5 676 7 694 8 041
97. 85 Remon Ainson Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 7 801 8 265 0 8 033
98. 85 Kevin Gradickas Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.c 8 661 7 403 5 343 8 032
99. Ott Jonuks Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.b 7 727 8 327 0 8 027
100. Gregor Berkmann Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.b 8 383 7 655 2 007 8 019
101. 84 Lotta-Ly Rikkinen Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 3.a 8 334 7 591 7 701 8 018
102. 84 Reiko Vosmi Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 3.b 8 307 7 716 0 8 012
103. 84 Risto Koorep Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.a 8 591 1 189 7 411 8 001
104. 84 Anu-Liis Raudsepp Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 2.b 0 8 271 7 720 7 996
105. 84 Stella-Lisethe Kivilo Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 8 114 7 865 0 7 990
106. Kirsika Vasar Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.a 8 115 7 649 7 857 7 986
107. Robin Andri Alt Ida-Virumaa Toila Gümnaasium 3. 8 187 7 778 5 619 7 983
108. 83 Lisandra Kaarma Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 7 923 8 037 6 420 7 980
109. Ralf Kaasiku Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 3.a 8 116 7 840 6 852 7 978
110. 83 Meribell Rüütel Hiiumaa Käina Kool 3. 8 226 7 724 7 309 7 975
111. 83 Jonatan Saarnak Hiiumaa Emmaste Põhikool 3. 8 272 7 674 7 139 7 973
112. 83 Joosep Zuranjuk Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.a 7 993 7 944 3 425 7 969
113. 82 Ralp Raymond Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.a 7 861 8 076 7 421 7 969
114. Roger Lepp Harjumaa Vaida Põhikool 3. 7 948 7 976 4 961 7 962
115. Reiko Kattel Hiiumaa Käina Kool 3. 8 037 7 865 0 7 951
116. Karaina Mitt Harjumaa Vaida Põhikool 3. 8 091 7 801 0 7 946
117. 82 Darja Prussakov Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 8 113 70 7 763 7 938
118. 82 Markus Simmo Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.c 8 286 7 585 1 760 7 936
119. 81 Andri Toomasaar Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 8 451 7 419 5 274 7 935
120. 81 Lenna Reinson Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 8 637 7 225 6 242 7 931
121. Karoliis Rohtla Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 8 141 7 718 0 7 930
122. Konrad Aavik Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.a 8 266 7 588 0 7 927
123. 81 Carlis Tara Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.b 8 110 7 727 3 863 7 919
124. 81 Adri Külaots Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 3.a 7 542 8 285 0 7 914
125. 81 Heleliis Loops Läänemaa Virtsu Kool 3. 8 497 3 569 7 321 7 909
126. 80 Sabina Sumštšenko Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.c 7 450 8 360 7 557 7 905
127. Liisel Lillemägi Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.b 8 011 7 789 7 600 7 900
128. Kenert Koks Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3.a 7 772 8 020 7 897 7 896
129. Kätriin Punmann Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 8 295 7 495 0 7 895
130. 80 Holger Soll Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 3.a 8 210 7 575 0 7 893
131. 80 Grete Miil Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 3. 8 143 7 638 0 7 891
132. Kristella Kängsep Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 3. 8 066 7 703 0 7 885
133. Egert Nõulik Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.b 8 483 7 284 5 006 7 884
134. 79 Hendrik Visk Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 2.b 0 7 564 8 202 7 883
135. Oskar Sepp Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.a 8 245 6 499 7 514 7 880
136. 79 Kristel Kasak Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 3. 8 211 7 549 5 622 7 880
137. Kätlin Mast Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.b 8 435 7 293 5 886 7 864
138. Rasmus Golukbov Harjumaa Vaida Põhikool 3. 8 804 6 915 0 7 860
139. Simo Linno Läänemaa Metsküla Algkool 3. 7 920 0 7 795 7 858
140. Emma Emilia Puttonen Hiiumaa Käina Kool 3. 8 216 7 494 0 7 855
141. Aron Oja Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 7 800 7 559 7 901 7 851
142. Laura Villiste Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 8 039 7 645 7 052 7 842
143. 78 Temor Tomson Hiiumaa Kärdla Põhikool 2.a 8 200 7 470 4 853 7 835
144. Kristelle Platov Hiiumaa Käina Kool 3. 7 750 0 7 914 7 832
145. 77 Heleri Alliksoo Hiiumaa Emmaste Põhikool 2. 0 7 748 7 913 7 831
146. 77 Anna Helena Mägi Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.b 8 071 7 572 3 491 7 822
147. Kevin-Kristofer Lainela Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 8 284 7 151 7 338 7 811
148. 77 Kertu-Kätliin Kase Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 3.a 7 774 7 818 4 767 7 796
149. Elise-Marleen Eek Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 8 434 7 134 0 7 784
150. 77 Liisa Lotta Pung Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 3.a 8 178 7 388 5 411 7 783
151. 77 Carolin Algmaa Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 2.q 5 713 7 919 7 644 7 782
152. Joonas Tärno Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 3.a 7 359 8 199 2 345 7 779
153. 76 Artur Vesterinen Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 2.b 0 7 955 7 586 7 771
154. Jessica Post Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 7 810 7 725 7 051 7 768
155. 76 Janek Nikitin Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.d 7 897 4 620 7 637 7 767
156. 76 Robin Hansen Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3. 8 414 7 090 6 138 7 752
157. 76 Ander Õunapuu Läänemaa Virtsu Kool 3. 8 120 7 048 7 376 7 748
158. Mirell Rand Läänemaa Metsküla Algkool 3. 8 176 7 317 0 7 747
159. Lisandra Liit Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.a 8 204 7 287 7 081 7 746
160. 75 Revor Kongi Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.c 8 085 7 400 0 7 743
161. 75 Mihkel Toomas Heering Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 8 274 7 201 2 164 7 738
162. 75 Rii Mölder Harjumaa Paldiski Põhikool 2. 0 7 422 8 052 7 737
163. Riine Maidvee Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.b 7 913 7 558 0 7 736
164. 75 Caspar Raudkivi Harjumaa Vaida Põhikool 3. 7 675 7 797 3 787 7 736
165. 74 Aleksandr Rekonin Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 8 247 7 213 968 7 730
166. 74 Karl Koppel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 2.b 0 7 664 7 779 7 722
167. 74 Caroli Kriisa Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 8 501 6 941 0 7 721
168. 74 Mario Kütt Tartumaa Puhja Gümnaasium 2. 0 7 658 7 770 7 714
169. Meribel Piil Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.a 7 894 7 529 6 791 7 712
170. 74 Martin Unt Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.a 7 998 7 370 4 885 7 684
171. 74 Nele Reinson Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 8 375 6 976 0 7 676
172. Andreas Lumiste Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.b 7 704 7 641 5 472 7 673
173. Martamia Meier Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.a 7 450 7 882 0 7 666
174. 73 Heleri Lepik Hiiumaa Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3. 7 623 7 704 7 102 7 664
175. Helen Puuri Läänemaa Virtsu Kool 3. 8 229 7 033 0 7 631
176. Mirtel Ojaperv Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.a 8 370 6 890 1 261 7 630
177. 73 Egert Hiir Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 3. 8 644 6 613 4 322 7 629
178. 72 Anete-Mirell Lauri Tartumaa Puhja Gümnaasium 2. 0 7 707 7 551 7 629
179. 72 Hugo Erik Kaljola Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 3.b 7 801 7 453 1 466 7 627
180. 72 Taavet Lumi Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.b 7 626 7 612 4 643 7 619
181. Eneli Lütt Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 3.b 8 093 7 142 0 7 618
182. 72 Marten Tukk Hiiumaa Emmaste Põhikool 3. 8 268 6 963 4 273 7 616
183. Kristin Rosin Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 7 704 7 177 7 519 7 612
184. 72 Tanel Otsing Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 8 112 7 110 0 7 611
185. 71 Raigar Feldmann Harjumaa Paldiski Põhikool 2. 8 447 6 773 1 201 7 610
186. 71 Mihkel Kauts Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 3.a 8 632 6 586 4 558 7 609
187. Marten Pähna Harjumaa Vaida Põhikool 3. 8 388 6 806 5 805 7 597
188. 71 Nesta Mirt Krosmann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 3.a 8 350 6 842 4 323 7 596
189. 71 Gretel Laur Põlvamaa Mikitamäe Kool 2. 0 7 407 7 770 7 589
190. 71 Ralf Gramakovski Hiiumaa Kärdla Põhikool 2.a 7 459 7 694 0 7 577
191. 71 Stefanie Schneider Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 3.b 8 076 0 7 071 7 574
192. Martin Kääramees Hiiumaa Käina Kool 3. 8 144 6 998 0 7 571
193. 70 Hendrik Sulg Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 2.b 0 7 457 7 676 7 567
194. 70 Leila-Emili Martin Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool 3. 7 841 7 288 4 578 7 565
195. 70 Thereese Saar Hiiumaa Emmaste Põhikool 3. 7 447 7 274 7 670 7 559
196. Rasmus Mestiljainen Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 8 367 0 6 747 7 557
197. 70 Lenna - Loviisa Jõgi Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3.a 8 305 6 792 3 321 7 549
198. 69 Karola Jogi Tartumaa Puhja Gümnaasium 2. 7 336 6 431 7 762 7 549
199. 69 Emili Saarnak Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.a 7 844 7 242 5 950 7 543
200. Kätriin Kalvet Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 3.b 7 851 7 221 0 7 536
201. 69 Liisa Luik Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 2.a 1 182 7 557 7 509 7 533
202. 69 Kristjan Maidla Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.a 8 138 6 922 4 852 7 530
203. 69 Martin Väinsar Harjumaa Vaida Põhikool 3. 8 249 4 027 6 804 7 527
204. Sander Arula Läänemaa Virtsu Kool 3. 8 119 6 928 0 7 524
205. Margus Vannas Hiiumaa Käina Kool 3. 7 980 7 040 0 7 510
206. 68 Emma Grace Saar Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.c 7 804 7 211 0 7 508
207. 68 Ingel Adele Syld Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 3.b 7 947 7 067 0 7 507
208. 68 Kaspar Posti Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 2.b 0 8 321 6 689 7 505
209. 68 Kaisa Verismaa Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 2. 0 7 101 7 905 7 503
210. 68 Gustav Lamp Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 2.b 0 8 104 6 900 7 502
211. 67 Tanel Karma Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 8 069 6 932 2 461 7 501
212. 67 Laur Vaher Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 3.a 7 714 7 287 0 7 501
213. 67 Sander Alekand Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 3.a 8 109 84 6 865 7 487
214. 67 Joosep Lille Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 2.b 0 7 727 7 228 7 478
215. 67 Andris Toomel Põlvamaa Tilsi Põhikool 3. 7 018 7 929 7 388 7 474
216. Arli Raud Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 3.a 7 765 0 7 160 7 463
217. 67 Stefi Laht Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 3.b 8 371 3 792 6 524 7 448
218. 66 Markus Henno Hiiumaa Käina Kool 3. 7 228 7 667 0 7 448
219. 66 Leandra Bauman Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 2.b 0 8 140 6 746 7 443
220. 66 Airis Aavoja Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 2. 0 7 637 7 247 7 442
221. 66 Kevin Karoles Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.c 7 195 7 682 2 871 7 439
222. Heiko Einberg Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 3.b 8 627 6 240 0 7 434
223. 66 Patrick Kaasik Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 3.a 7 336 7 531 6 730 7 434
224. Kaur Konrad Tamm Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool 3. 7 218 7 633 0 7 426
225. 65 Mari Krashevski Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 2.q 5 244 8 342 6 510 7 426
226. 65 Roland Generalov Ida-Virumaa Toila Gümnaasium 3. 8 254 6 341 6 580 7 417
227. 65 Herbert Paurson Tartumaa Tartu Luterlik Peetri Kool 2. 2 715 6 607 8 220 7 414
228. 65 Britta Põrk Viljandimaa Paistu Kool 2. 0 7 251 7 544 7 398
229. 65 Mari-Liis Luts Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 2.b 0 7 776 7 010 7 393
230. 65 Liisa Kukk Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 2.q 2 776 6 950 7 827 7 389
231. 64 Oliver Marten Lillevälja Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 2. 0 7 997 6 760 7 379
232. 64 Iiris Rebeka Saffre Raplamaa Vana-Vigala Põhikool 2. 0 8 155 6 600 7 378
233. 64 Adeele Arrak Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 2.b 0 8 111 6 645 7 378
234. 64 Ronhenry Rühka Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.a 7 685 7 042 6 525 7 364
235. Sten-Eric Koit Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.a 7 975 6 744 3 915 7 360
236. Hildegard Martin Hiiumaa Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2. 0 7 989 6 730 7 360
237. 64 Anastasia Šlopova Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.d 7 711 4 475 7 004 7 358
238. 63 Mati Kants Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.b 8 298 6 415 4 693 7 357
239. 63 Roosa-Angelika Kübard Põlvamaa Tilsi Põhikool 3. 7 488 7 219 6 754 7 354
240. 63 Robin Jänes Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 2.b 0 6 745 7 961 7 353
241. Elise Lota Välba Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.a 7 604 7 092 6 399 7 348
242. Annabrit Ehamaa Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.a 7 998 6 684 0 7 341
243. 63 Mikk Vallikivi Hiiumaa Käina Kool 2. 0 7 062 7 619 7 341
244. 62 Carl Palmiste Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 2.a 7 438 7 241 0 7 340
245. 62 Karin Kamenik Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.c 7 342 6 754 7 334 7 338
246. 62 Marten Märks Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 7 836 0 6 828 7 332
247. Hannes Piirisaar Harjumaa Prangli Kool 2. 6 981 7 682 0 7 332
248. 62 Ardo Mägi Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 2.a 7 608 7 052 6 795 7 330
249. Kaspar Jakobsoo Tallinn Nõmme Erakool 2. 0 8 578 6 077 7 328
250. 62 Kaarel Aalpere Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 3.a 8 244 6 409 0 7 327
251. 61 Veiko Semjonov Veiko Semjonov Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 3.b 8 227 6 424 0 7 326
252. 61 Riina Hunt Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 7 919 3 573 6 710 7 315
253. 61 Richard Robert Rosenberg Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 2.b 0 7 480 7 135 7 308
254. 61 Karita Tõnuver Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 2.k 0 6 912 7 704 7 308
255. 61 Rikko Riiner Viljandimaa Paistu Kool 3. 6 916 0 7 678 7 297
256. Johan Alas Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.b 7 294 7 298 3 994 7 296
257. 61 Christopher Berkmann Hiiumaa Kärdla Põhikool 2.a 0 7 193 7 384 7 289
258. 60 Krisette-Lii Haabma Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 2.a 0 7 713 6 860 7 287
259. 60 Paul Martin Kabral Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 2.c 3 830 7 515 7 038 7 277
260. 60 Grete Anier Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 3.a 7 581 6 948 6 287 7 265
261. 60 Eva Lotta Paavel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 3.b 6 639 39 7 870 7 255
262. 60 Kenkristjan Jõesoo Viljandimaa Paistu Kool 3. 7 819 0 6 664 7 242
263. Aaron Torm Peebo Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 3.a 7 978 6 491 5 611 7 235
264. 59 Heleri Änilane Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.a 7 724 3 046 6 719 7 222
265. 59 Kirke Marleen Kool Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 3.b 7 531 1 259 6 894 7 213
266. 59 Merlin Metsalu Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 2.b 0 7 093 7 313 7 203
267. 59 Mirjam Nirk Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 3.b 8 143 3 459 6 257 7 200
268. 59 Kristjan Sokk Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.a 8 065 6 296 0 7 181
269. 59 Karl-Robert Härm Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 8 143 0 6 205 7 174
270. Melissa Miil Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.b 7 960 6 385 6 144 7 173
271. 58 Aron Martin Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 7 348 6 987 6 539 7 168
272. 58 Maia Melder Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 3.a 7 335 6 989 5 868 7 162
273. Helisa Tartu Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.a 8 149 6 168 5 307 7 159
274. 58 Laura Lill Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.d 8 246 6 067 1 038 7 157
275. 58 Mait Vestrik Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 3. 8 230 6 074 5 503 7 152
276. Börte Vanikov Raplamaa Vana-Vigala Põhikool 3. 7 827 6 471 0 7 149
277. 57 Meribel Malva Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.a 6 794 7 499 0 7 147
278. 57 Daniil Johanson Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 7 875 6 398 0 7 137
279. 57 Birgit Punkar Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 3.b 6 379 5 880 7 891 7 135
280. 57 Katriin Põder Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 2.a 3 904 5 970 8 299 7 135
281. 57 Kertrud Kõre Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 2.b 0 6 205 8 061 7 133
282. 57 Annina Männiksaar Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 2.b 0 7 656 6 591 7 124
283. 57 Kert-Kenneth Pilt Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 2.a 0 7 211 7 010 7 111
284. 56 Vladislav Zemski Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 2.b 0 8 008 6 211 7 110
285. Kaur-Kennert Nurmik Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.b 8 142 0 6 075 7 109
286. 56 Rebeka Rahasepp Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 7 729 0 6 478 7 104
287. 56 Keiro Serka Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 7 396 6 812 0 7 104
288. 56 Rudolf Roosa Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.b 7 183 6 981 5 734 7 082
289. 56 Maria Jüris Viljandimaa Paistu Kool 3. 6 883 4 998 7 269 7 076
290. 55 Teele Ehamaa Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 3.b 8 129 0 5 973 7 051
291. Gertrud Torra Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3. 7 080 7 007 0 7 044
292. 55 Carolina-Kaisa Häelme Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 2.a 6 475 7 605 5 577 7 040
293. 55 Sandra Hõlst Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 3. 8 205 3 182 5 857 7 031
294. 55 Paul Samolberg Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 2. 0 6 215 7 844 7 030
295. 55 Steven Savi Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 2. 0 7 303 6 718 7 011
296. 55 Marta Rehema Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.a 7 090 6 252 6 926 7 008
297. 54 Annamaria Linholm Harjumaa Prangli Kool 2. 0 5 823 8 191 7 007
298. Britt Anell Teemets Hiiumaa Käina Kool 3. 7 022 6 986 0 7 004
299. 54 Sebastian Nuutmann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 2.b 43 6 359 7 645 7 002
300. 54 Marten Koppel Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 2.a 0 7 337 6 665 7 001
301. 54 Maribel Masur Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 2.b 0 7 525 6 469 6 997
302. 54 Brigita Vanaaseme Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 3.b 7 377 0 6 600 6 989
303. 54 Kaur Rautkivi Harjumaa Vaida Põhikool 2. 0 8 042 5 924 6 983
304. 53 Oliver Truuts Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 3. 7 679 6 248 3 220 6 964
305. 53 Mildred Leenurm Hiiumaa Emmaste Põhikool 3. 7 802 5 052 6 117 6 960
306. 53 Aditi Anand Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 3.a 7 351 4 276 6 561 6 956
307. 53 Kristjan Pärnik Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 2.b 0 7 404 6 505 6 955
308. 53 Karl-Juhan Freienthal Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 2.b 0 6 509 7 397 6 953
309. 53 Ragnar Vesingi Hiiumaa Emmaste Põhikool 3. 7 973 5 922 5 462 6 948
310. 52 Henrik Leppik Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.d 7 814 0 6 081 6 948
311. 52 Susanna Pihor Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 2.a 0 6 064 7 823 6 944
312. 52 Anton Kusnets Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 8 453 164 5 432 6 943
313. 52 Melisandra Kask Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.c 8 130 5 729 0 6 930
314. Triinu Juhanson Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.a 7 810 6 044 0 6 927
315. 52 Markus Molder Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.c 8 532 0 5 310 6 921
316. 52 Freya Tamm Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 7 766 6 070 2 640 6 918
317. 51 Mia-Marta Randmäe Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.a 7 684 4 363 6 146 6 915
318. 51 Karoliine Lindre Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 2.b 0 7 193 6 629 6 911
319. 51 Reekab Elmi Hiiumaa Käina Kool 3. 7 603 0 6 188 6 896
320. 51 Merit Mannov Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.b 7 802 5 986 5 193 6 894
321. Liisi Koppel Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.b 7 548 6 237 5 258 6 893
322. 51 Andres Kuuse Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.b 8 111 5 673 4 861 6 892
323. 50 Kaur Valdok Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 2.b 0 6 370 7 406 6 888
324. 50 Marcus Erm Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 7 763 4 255 6 010 6 887
325. 50 Emma Vridolin Viljandimaa Paistu Kool 2. 0 7 285 6 472 6 879
326. 50 Evely Kaldma Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 2. 0 6 387 7 367 6 877
327. 50 Aleksander Tafiitsuk Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 2.q 0 7 469 6 269 6 869
328. 50 Ralf Grauberg Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.d 8 197 5 488 3 198 6 843
329. 50 Kermo Keedus Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 2.a 0 6 612 7 072 6 842
330. 49 Harlysteven Solman Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.a 7 252 6 418 0 6 835
331. 49 Harri Toivonen Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 3.b 7 830 5 807 0 6 819
332. 49 Rasmus Elstein Hiiumaa Kärdla Põhikool 2.a 0 6 512 7 084 6 798
333. 49 Meribel Sepp Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 3.b 7 136 5 838 6 452 6 794
334. 49 Karel Mändar Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.c 7 750 3 904 5 831 6 791
335. 49 Raimond Leima Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 2.c 6 689 6 869 5 565 6 779
336. 49 Ranet Andrejev Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool 3. 7 471 6 061 5 028 6 766
337. 48 Marvet Kirs Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 2.a 0 6 782 6 742 6 762
338. 48 Aleks Tuur Läänemaa Virtsu Kool 3. 7 890 5 630 0 6 760
339. 48 Gea Arumäe Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 2. 0 7 266 6 242 6 754
340. 48 Andro Vara Hiiumaa Emmaste Põhikool 3. 8 153 5 317 3 386 6 735
341. 48 Victoria Jeedas Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 2.c 0 7 002 6 465 6 734
342. 48 Reigo Raasik Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 2.b 0 7 434 6 028 6 731
343. 47 Maarja Vasil Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 2.a 0 6 250 7 211 6 731
344. 47 Mia Laaneväli Tartumaa Puhja Gümnaasium 2. 0 5 431 8 022 6 727
345. Sten Marten Villenthal Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 3.b 8 101 3 647 5 349 6 725
346. 47 Sander Uudeberg Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 3.a 7 285 6 160 5 913 6 723
347. 47 Karolin Rohtla Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3.a 8 115 1 759 5 316 6 716
348. 47 Kirke Veski Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.a 6 512 6 872 4 899 6 692
349. 47 Miia Liisa Tuvi Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 3.a 7 567 2 384 5 805 6 686
350. 46 Aleksandra Torpan Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 2. 0 7 332 6 027 6 680
351. 46 Oliver Paul Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 3.b 7 668 5 681 3 292 6 675
352. 46 Tambet Nurmetalo Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.b 8 336 0 5 003 6 670
353. 46 Lotta Laigu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 3.b 7 355 0 5 981 6 668
354. 46 Denis Judin Tartumaa Puhja Gümnaasium 2. 0 6 361 6 955 6 658
355. 46 Grete Rohi Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.a 7 460 5 816 3 348 6 638
356. 45 Gerda Kanter Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3.a 8 299 4 941 2 226 6 620
357. Anni Hiiemets Hiiumaa Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2. 0 7 777 5 459 6 618
358. Jürgen Orav Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.a 7 716 734 5 493 6 605
359. 45 Ksenija Lorvi Harjumaa Vaida Põhikool 2. 0 6 465 6 726 6 596
360. Maileli Lepa Hiiumaa Käina Kool 3. 7 617 0 5 558 6 588
361. 45 Kaur Pranno Hiiumaa Emmaste Põhikool 3. 6 428 6 741 4 893 6 585
362. 45 Evelina Pešehodko Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 2.b 0 5 384 7 774 6 579
363. 44 Carolin Pugovkin Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 3.b 7 064 4 828 6 088 6 576
364. 44 Liis Kaisel Läänemaa Virtsu Kool 2. 0 6 979 6 167 6 573
365. 44 Liivar Hakmaa Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 8 134 4 999 0 6 567
366. 44 Anton Aston Arro Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 2.c 0 6 360 6 746 6 553
367. 44 Aleks Raag Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.a 6 401 6 695 2 338 6 548
368. 44 Tormi Ulm Läänemaa Metsküla Algkool 2. 0 6 515 6 576 6 546
369. 44 Isabella Lopsik Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 8 620 3 361 4 434 6 527
370. 43 Merili Mänd Hiiumaa Kärdla Põhikool 3.b 7 426 5 608 3 625 6 517
371. 43 Revo Kais Läänemaa Virtsu Kool 3. 6 385 2 691 6 634 6 510
372. 43 Kerdo Pärna Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 2.a 0 7 666 5 337 6 502
373. 43 Oliver Post Hiiumaa Emmaste Põhikool 2. 0 7 439 5 564 6 502
374. 43 Getter Somelar Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 3.a 8 072 185 4 920 6 496
375. 43 Cristofer Maasik Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.c 8 279 4 671 3 616 6 475
376. 42 Emily Ilumets Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 3.b 6 543 6 389 6 171 6 466
377. 42 Keiro Ainsoo Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 2.b 0 7 318 5 601 6 460
378. 42 Hannaliisa Põdra Viljandimaa Paistu Kool 3. 5 867 7 047 0 6 457
379. 42 Andre Hansen Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 3.a 7 810 5 093 3 432 6 452
380. 42 Annes Ossi Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 3.b 7 189 5 706 1 493 6 448
381. 42 Emilia Kapp Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 8 457 4 107 4 386 6 422
382. 42 Robin Aasmaa Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 8 240 4 589 4 545 6 415
383. 41 Johanna Ilves Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.a 6 545 4 081 6 265 6 405
384. 41 Saara Salumäe Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 3.b 6 354 4 771 6 446 6 400
385. 41 Victoria Heleriin Viies Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 2.c 0 7 897 4 898 6 398
386. 41 Henry Neeme Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 3.a 7 296 5 090 5 493 6 395
387. 41 Tristan Kolla Harjumaa Vaida Põhikool 2. 0 7 881 4 865 6 373
388. 41 Anette Piilman Tartumaa Puhja Gümnaasium 2. 7 370 732 5 323 6 347
389. 40 Egela Leomar Hiiumaa Emmaste Põhikool 3. 7 248 5 432 4 023 6 340
390. 40 Kertu Liis Kaarus Harjumaa Kiili Gümnaasium 3.a 7 968 3 224 4 682 6 325
391. 40 Magnus Orgusaar Hiiumaa Kärdla Põhikool 2.a 0 6 580 6 045 6 313
392. 40 Henry Sülla Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 3.a 8 528 2 546 4 076 6 302
393. 40 Aleks Kozer Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 3.a 7 732 4 866 0 6 299
394. 40 Pärl Isabel Urb Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 2.b 0 6 258 6 312 6 285
395. 40 Rasmus Saarna Põlvamaa Tilsi Põhikool 3. 7 413 5 023 5 138 6 276
396. 39 Markus Saarnak Hiiumaa Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2. 0 7 520 5 024 6 272
397. 39 Ardo- Kevin Alumets Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 2. 0 4 866 7 623 6 245
398. 39 Raiki Miil Põlvamaa Tilsi Põhikool 3. 7 096 4 156 5 391 6 244
399. 39 Karola Ool Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 2.q 3 800 4 812 7 664 6 238
400. 39 Kristjan Täär Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 2.a 0 4 901 7 568 6 235