Nuti-Mati matemaatika RAHVASPORT II etapp - 895 võistlejat, 4.-5. klass
Koht KP Võistleja Regioon Võistkond Klass Jaguvu Ristkü
ümberm
Korrut
ja jag
Tulem
1. Romio Tikka Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 4.a 3 656 8 459 9 027 8 743
2. Aveliin Post Hiiumaa Emmaste Põhikool 5. 8 551 7 601 8 709 8 630
3. Nora Aron Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 5.a 8 272 6 246 8 667 8 470
4. Eva-Maria Raudsepp Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 5. 8 113 0 8 817 8 465
5. Ralf Robert Paabo Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.b 0 8 237 8 576 8 407
6. Roland Põld Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.e 8 333 0 8 396 8 365
7. Oskar Saareall Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.b 0 8 027 8 566 8 297
8. Verner Ellermäe Hiiumaa Emmaste Põhikool 4. 8 181 0 8 388 8 285
9. Kerreth Arula Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 5. 8 160 0 8 408 8 284
10. Arthur Reinfeldt Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 4.a 0 8 132 8 424 8 278
11. Eva-Maria Kastepõld Läänemaa Metsküla Algkool 5. 8 127 0 8 358 8 243
12. Janeli Kivimurd Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5.a 7 870 7 342 8 548 8 209
13. Paula Kristiina Valter Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b 7 840 0 8 571 8 206
14. Mattias Grutop Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 5.b 7 935 8 440 8 356 8 188
15. Alice Tacy Tahker Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 5.b 8 028 0 8 335 8 182
16. Angelika Makarenkova Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4. 4 940 7 995 8 363 8 179
17. Anna Säkki Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b 7 622 0 8 667 8 145
18. Geron Noor Läänemaa Virtsu Kool 5. 8 078 0 8 204 8 141
19. 97 Hendrik Kose Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.c 8 132 8 128 0 8 130
20. 97 Oliver Piil Hiiumaa Palade Põhikool 5. 7 995 7 503 8 244 8 120
21. Karina Saealle Tartumaa Miina Härma Gümnaasium 4.a 7 606 0 8 623 8 115
22. 97 Karl Ilves Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 5. 8 077 0 8 149 8 113
23. Adeliis Karro Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.b 8 003 0 8 177 8 090
24. Margareeta Käär Hiiumaa Emmaste Põhikool 5. 8 224 7 916 0 8 070
25. Alvar Nikkel Läänemaa Metsküla Algkool 5. 7 862 0 8 275 8 069
26. Natalie Sikk Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.b 5 161 7 906 8 229 8 068
27. Samuel Sülla Hiiumaa Emmaste Põhikool 5. 7 871 4 952 8 251 8 061
28. Karl Dutt Harjumaa Vaida Põhikool 5. 7 728 148 8 379 8 054
29. Laura Trei Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 5. 8 418 0 7 615 8 017
30. 96 Axel Vara Hiiumaa Emmaste Põhikool 4. 7 914 0 8 106 8 010
31. 96 Rasmus Veike Hiiumaa Käina Kool 4. 0 7 898 8 116 8 007
32. Kristiina Rae Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5.b 8 538 7 466 0 8 002
33. Karl Jõgila Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.c 7 879 8 110 6 732 7 995
34. 96 Bert Omann Hiiumaa Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4. 0 7 794 8 189 7 992
35. Triinu Jalg Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5.a 7 755 0 8 222 7 989
36. Mihkel Koitmäe Viljandimaa Võhma Kool 5. 7 791 7 766 8 181 7 986
37. Hanna-Liisa Vaino Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5.a 7 751 0 8 202 7 977
38. 95 Annabel Alaveer Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5.a 8 182 0 7 769 7 976
39. 95 Georg Maripuu Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool 5. 7 740 0 8 208 7 974
40. 95 Keili Krabbi Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.b 3 345 7 802 8 143 7 973
41. 95 Riho Tärk Hiiumaa Emmaste Põhikool 4. 3 174 7 840 8 104 7 972
42. Ringa Palmiste Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5.b 7 884 5 786 8 055 7 970
43. Rasmus Raie Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.b 7 767 7 631 8 144 7 956
44. 95 Lisett Rämson Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 5.b 8 017 6 251 7 884 7 951
45. Kerttu-Liis Soosalu Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5.b 8 097 5 261 7 782 7 940
46. Kaspar Joala Põlvamaa Individuaalne 5. 7 715 7 496 8 154 7 935
47. Stella Laineste Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 5.b 7 716 0 8 152 7 934
48. 94 Elise Paabo Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 5.a 7 781 0 8 045 7 913
49. Heleri Kruusamägi Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 5.a 7 705 0 8 119 7 912
50. Mait Mihkel Toikka Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool 4. 7 835 0 7 966 7 901
51. Gert-Marten Kaup Viljandimaa Võhma Kool 5. 7 893 0 7 878 7 886
52. 94 Gregor Rasva Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.c 7 671 8 088 7 759 7 880
53. 94 Helena Victoria Viise Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 4.a 0 7 633 8 081 7 857
54. Martin Jürissoo Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 5.b 7 281 7 356 8 423 7 852
55. 93 Robin Rommel Hiiumaa Palade Põhikool 5. 7 960 0 7 738 7 849
56. 93 Erik Georg Nõmme Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.d 7 810 7 303 7 885 7 848
57. 93 Emma Pastak Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.a 7 729 4 052 7 966 7 848
58. Jakob-Jass Jäämets Põlvamaa Mikitamäe Kool 5. 7 929 7 758 0 7 844
59. 93 Berit Britt Kivisalu Hiiumaa Palade Põhikool 5. 7 367 4 929 8 303 7 835
60. 93 Krettel Kivisaar Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 5.a 7 480 0 8 180 7 830
61. Ilona Sedrik Hiiumaa Käina Kool 5. 7 686 0 7 966 7 826
62. Rebeka Kind Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.c 7 746 0 7 895 7 821
63. Siim Roht Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 5. 8 019 6 147 7 610 7 815
64. 92 Erle-Mai Pabusk Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 5.a 7 608 0 7 994 7 801
65. 92 Therese Heidov Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b 7 884 0 7 715 7 800
66. Sandraly Ilves Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 5.b 7 691 0 7 867 7 779
67. Ats Härmson Hiiumaa Käina Kool 5. 7 032 5 413 8 521 7 777
68. 92 Eliisabet Soosalu Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5.a 7 564 0 7 985 7 775
69. Kertu Hurbola Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.b 7 656 7 415 7 889 7 773
70. Meelis Sõmer Hiiumaa Kärdla Põhikool 4.b 0 7 477 8 069 7 773
71. 92 Ron Rudolf Teesaar Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.c 4 305 7 772 7 765 7 769
72. Janely Liivrand Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 5.b 8 041 0 7 492 7 767
73. 91 Kadri Maarja Arismaa Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.b 7 581 3 439 7 945 7 763
74. Marleen Markus Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.c 7 778 0 7 725 7 752
75. 91 Anette Teder Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.b 0 8 129 7 374 7 752
76. Maria Post Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 5.b 7 400 7 568 8 101 7 751
77. Anne-Liis Otter Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.b 7 795 7 539 7 699 7 747
78. 91 Liisi Laus Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.d 7 574 6 391 7 919 7 747
79. 91 Fridebert Võrk Raplamaa Järvakandi Kool 4. 0 7 347 8 133 7 740
80. 91 Patrik Tool Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.b 7 498 7 123 7 979 7 739
81. Maria Terep Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.a 7 345 6 255 8 109 7 727
82. 90 Hendri Alliksoo Hiiumaa Emmaste Põhikool 4. 0 7 443 7 975 7 709
83. 90 Saamuel $lutter Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.b 7 429 2 785 7 986 7 708
84. Pille-Riin Maal Tartumaa Puhja Gümnaasium 5. 7 597 4 818 7 807 7 702
85. Robin Rämmer Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.d 6 412 7 241 8 160 7 701
86. 90 Elina Kab Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.c 5 294 7 236 8 142 7 689
87. 90 Saara-Lee Raide Tartumaa Puhja Gümnaasium 4. 0 7 467 7 908 7 688
88. Kreeta Roose Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.b 7 294 6 956 8 035 7 665
89. Silja-Liis Same Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a 6 917 6 667 8 411 7 664
90. 89 Britte Karu Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 4.b 0 7 991 7 335 7 663
91. 89 Jakob Hiiemets Hiiumaa Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4. 0 7 628 7 690 7 659
92. Mihkel Toomsoo Hiiumaa Emmaste Põhikool 4. 7 741 0 7 573 7 657
93. Richard Vaaks Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a 7 503 5 670 7 810 7 657
94. Victoria Mandma Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a 7 603 0 7 683 7 643
95. Ralf Robert Pilt Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 5.b 7 474 0 7 808 7 641
96. 89 Getlyn Koplimaa Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b 7 485 0 7 791 7 638
97. Marie Alas Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 5.b 7 494 0 7 773 7 634
98. Anna-Sofie Aaslaid Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a 7 797 7 461 6 088 7 629
99. Karl Mitt Harjumaa Vaida Põhikool 5. 7 318 0 7 939 7 629
100. 88 Reijo Vanikov Raplamaa Vana-Vigala Põhikool 5. 7 830 7 420 7 382 7 625
101. Gerli Kreek Jõgevamaa Tabivere põhikool 5. 7 668 5 962 7 580 7 624
102. Karl Niklus Harjumaa Vaida Põhikool 5. 7 412 1 876 7 831 7 622
103. 88 Ander Vokk Harjumaa Kiili Gümnaasium 4.b 4 575 6 851 8 392 7 622
104. 88 Laura Palo Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 4.b 0 7 122 8 109 7 616
105. 88 Jan Raudsepp Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 4. 5 169 7 012 8 217 7 615
106. 88 Artur Tolli Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 5.b 7 603 0 7 622 7 613
107. 88 Ristofer Aljak Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.b 0 6 927 8 268 7 598
108. 87 Keitlin Kärmas Tartumaa Puhja Gümnaasium 4. 0 7 551 7 640 7 596
109. 87 Reele Raap Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 4.a 0 7 181 8 007 7 594
110. 87 Victoria Isabel Koovit Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a 7 586 0 7 599 7 593
111. 87 Kenno Platonov Tartumaa Puhja Gümnaasium 4. 0 7 339 7 843 7 591
112. 87 Ketlin Rebane Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 4.a 0 6 906 8 275 7 591
113. 87 Ailar Arumets Põlvamaa Mikitamäe Kool 5. 6 957 8 078 8 212 7 585
114. Karmo Varatu Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.c 8 181 6 983 0 7 582
115. Rico Jakob Kask Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a 7 278 6 045 7 884 7 581
116. Richard Valge Põlvamaa Mikitamäe Kool 4. 0 7 626 7 536 7 581
117. Marta Heinļa Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool 5. 7 587 7 571 0 7 579
118. 86 Lisette Luik Läänemaa Virtsu Kool 5. 7 599 0 7 548 7 574
119. 86 Kert Tallinn Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.c 7 564 7 570 0 7 567
120. Joosep Rand Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.a 7 668 0 7 456 7 562
121. 86 Raimo Raud Tartumaa Puhja Gümnaasium 5. 7 089 1 697 8 030 7 560
122. 86 Katja Viglina Lääne-Virumaa Tapa Vene Põhikool 5. 6 958 4 226 8 162 7 560
123. Anne-Mai Ugam Hiiumaa Emmaste Põhikool 5. 7 417 7 698 0 7 558
124. 86 Mattias Mets Hiiumaa Emmaste Põhikool 5. 8 243 6 868 0 7 556
125. 86 Enrico Rooma Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 5.b 7 512 0 7 590 7 551
126. Andreas Aasmaa Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5.a 7 277 7 822 0 7 550
127. 85 Kris Talving Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 5.b 7 260 7 832 7 757 7 546
128. Elerin Pilnik Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.c 7 596 0 7 493 7 545
129. 85 Karl-Marten Kütt Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 5.b 7 549 0 7 522 7 536
130. 85 Helen Talu Hiiumaa Kärdla Põhikool 4.b 0 6 722 8 347 7 535
131. Remo Sauks Viljandimaa Paistu Kool 5. 7 313 7 730 0 7 522
132. 85 Ken Tristan Lüüs Valgamaa Hargla Kool 4. 0 7 823 7 215 7 519
133. 85 Hans Alfons Haljas Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 5.b 7 146 5 347 7 890 7 518
134. 85 Laur Hindrik Kartus Hiiumaa Käina Kool 4. 0 7 730 7 305 7 518
135. 84 Indrek Lehtme Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 4.a 0 7 048 7 985 7 517
136. Mikk Vaarmari Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 5.c 6 889 0 8 136 7 513
137. 84 Kristjan Endrekson Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.e 7 025 4 059 7 999 7 512
138. 84 Reino Jätsa Hiiumaa Käina Kool 5. 7 382 6 231 7 639 7 511
139. 84 Margaret Irval Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.c 7 455 0 7 545 7 500
140. 84 Kadiliis Lohk Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.c 7 240 7 753 7 442 7 497
141. 84 Nora Riisenberg Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 5.b 6 698 0 8 286 7 492
142. 84 Maris Piispea Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 4.a 0 7 526 7 450 7 488
143. Karoli Metsma Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.a 7 347 7 627 0 7 487
144. 83 Kertu Reimal Raplamaa Järvakandi Kool 4. 7 676 5 503 7 288 7 482
145. 83 Darja Hramtsova Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5.b 7 424 7 370 7 532 7 478
146. Lauri Kallari Põlvamaa Mikitamäe Kool 5. 7 077 7 878 7 037 7 478
147. 83 Stiina Marie Sarevet Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.c 7 404 1 384 7 550 7 477
148. 83 Grete Liis Reimand Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b 7 376 0 7 575 7 476
149. Arp Harald Tamm Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool 5. 7 029 7 911 0 7 470
150. Johannes Lepp Läänemaa Metsküla Algkool 5. 7 313 0 7 614 7 464
151. 83 Bianca-Ly Leinus Tartumaa Puhja Gümnaasium 5. 7 730 4 097 7 195 7 463
152. 83 Laura-Eliise Sokk Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 4.a 0 7 605 7 317 7 461
153. 82 Valeria Romaneko Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 5.a 7 806 156 7 108 7 457
154. 82 Mariann Mustonen Tartumaa Puhja Gümnaasium 5. 7 294 0 7 616 7 455
155. 82 Mikkkristjan Tüür Hiiumaa Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4. 0 7 818 7 089 7 454
156. 82 Joonatan Kahre Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.b 0 7 630 7 275 7 453
157. Loviisa Hoffmann Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 5.a 6 589 0 8 314 7 452
158. Kaspar Kokk Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 5.a 6 515 3 416 8 384 7 450
159. 82 Richard Rannu Hiiumaa Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4. 0 7 797 7 090 7 444
160. Karina Dreimann Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 5.b 7 475 6 233 7 390 7 433
161. 82 Kamilla Rudtšenko Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.c 2 507 7 621 7 240 7 431
162. 81 Eleriin Vaher Hiiumaa Kärdla Põhikool 4.b 0 7 449 7 413 7 431
163. 81 Keron Lepp Harjumaa Vaida Põhikool 5. 7 157 7 700 7 517 7 429
164. Laura Kann Läänemaa Virtsu Kool 5. 7 074 0 7 775 7 425
165. 81 Ken Egnar Kiis Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.c 4 444 6 736 8 094 7 415
166. 81 Ott-Oliver Saartok Hiiumaa Kärdla Põhikool 4.b 0 7 245 7 585 7 415
167. Rasmus Paavel Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5.a 6 965 7 861 0 7 413
168. 81 Markus Koks Viljandimaa Võhma Kool 5. 7 273 4 840 7 548 7 411
169. 81 Georg Reinsalu Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5.a 6 993 4 653 7 822 7 408
170. 81 Kaur Kirsipuu Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 5.a 6 859 0 7 935 7 397
171. 80 Ann Getter Tammeveski Hiiumaa Käina Kool 4. 0 7 509 7 284 7 397
172. 80 Terli-Tristina Laurits Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 5.b 7 393 0 7 390 7 392
173. 80 Oliver Kivi Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool 5. 7 088 0 7 693 7 391
174. Karl August Menson Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5.a 6 464 6 945 8 312 7 388
175. Elisabeth Veiler Tartumaa Puhja Gümnaasium 5. 7 380 7 378 0 7 379
176. 80 Sandra Jõepere Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 4.c 1 488 7 155 7 595 7 375
177. 80 Johanna Pärendson Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5.a 7 628 0 7 112 7 370
178. 80 Karl Graf Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.c 7 345 0 7 388 7 367
179. Sven Marten Tikerpe Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.c 6 245 6 566 8 168 7 367
180. Jesper Alapert Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 4.b 6 885 5 074 7 834 7 360
181. 79 Ragnar Sirk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b 6 729 0 7 986 7 358
182. 79 Uku Tõugjas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b 7 496 0 7 213 7 355
183. Ingmar Ivask Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.c 6 620 8 084 0 7 352
184. 79 Liisa Viktooria Puurand Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.b 6 731 7 847 7 964 7 348
185. 79 Keneli Aasamägi Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool 4. 0 6 782 7 909 7 346
186. 79 Kristjan Koido Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 5.b 7 181 0 7 504 7 343
187. Evert Markus Sirendi Põlvamaa Mikitamäe Kool 4. 3 890 7 033 7 652 7 343
188. Karoli Unnuk Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 5.b 7 514 0 7 165 7 340
189. Annabel Valge Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.a 6 503 0 8 169 7 336
190. 78 Maia Vatsfeldt Läänemaa Virtsu Kool 5. 7 045 5 881 7 619 7 332
191. 78 Arabella Antons Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.b 6 962 5 289 7 700 7 331
192. Elisabet Eha Harjumaa Vaida Põhikool 5. 7 525 0 7 128 7 327
193. 78 Andri Jõesaar Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.c 3 381 6 527 8 122 7 325
194. 78 Reelike Kupits Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 5. 6 307 4 887 8 341 7 324
195. Kerttu Nõmm Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 5. 7 340 0 7 298 7 319
196. Imre Gabriel Keldu Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 5. 6 805 4 662 7 830 7 318
197. 78 Nikita Brezgin Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b 6 414 0 8 221 7 318
198. 77 Kaur Tristan Kommussaar Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.b 6 442 74 8 192 7 317
199. Gerrit Lehe Harjumaa Vaida Põhikool 5. 7 210 0 7 420 7 315
200. 77 Liisbet Reinsalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a 6 318 4 626 8 310 7 314
201. Helerin Vaik Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a 7 325 0 7 297 7 311
202. 77 Ott Nõmm Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 5.b 5 972 0 8 650 7 311
203. Steven Koik Viljandimaa Paistu Kool 5. 7 109 0 7 510 7 310
204. 77 Roger Pilt Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 4.b 0 7 346 7 257 7 302
205. 77 Martha Holst Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.b 6 537 8 060 0 7 299
206. 77 Iris Torim Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.c 6 836 0 7 756 7 296
207. 76 Triinu Algma Raplamaa Vana-Vigala Põhikool 5. 7 197 0 7 391 7 294
208. 76 Rainer Truks Valgamaa Hargla Kool 5. 6 922 0 7 649 7 286
209. 76 Rebeka Toomsalu Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 5.a 6 802 0 7 769 7 286
210. Mirell Remmel Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.d 6 855 2 985 7 715 7 285
211. Tauri Lill Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 5.a 7 164 0 7 398 7 281
212. 76 Adele Punnek Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 5.a 6 359 0 8 197 7 278
213. Elar Udumets Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 4.a 6 617 0 7 929 7 273
214. 76 Kelina Asu Viljandimaa Võhma Kool 5. 6 795 2 286 7 741 7 268
215. Berit Purk Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 4.a 0 7 423 7 104 7 264
216. Laura Ulm Läänemaa Metsküla Algkool 5. 7 434 0 7 088 7 261
217. 75 Randar Raidma Viljandimaa Paistu Kool 5. 6 955 0 7 556 7 256
218. 75 Klaara Erepuu Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.e 6 926 3 685 7 586 7 256
219. Steffen Soha Harjumaa Vaida Põhikool 5. 7 299 1 922 7 205 7 252
220. 75 Jaas Vanaküla Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 4.a 0 6 120 8 381 7 251
221. 75 Egert Põld Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 5.a 7 309 0 7 189 7 249
222. 75 Aho Hiiemäe Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 5.b 6 714 5 938 7 780 7 247
223. 75 Mirtel Mooses Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 4.a 0 6 208 8 268 7 238
224. 75 Mehis Paar Hiiumaa Emmaste Põhikool 4. 5 597 7 630 6 839 7 235
225. 74 Keirin Nestra Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 5. 7 143 6 438 7 318 7 231
226. Liisa Umbleja Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.c 6 891 7 571 0 7 231
227. 74 Ken-Märten Müütnik Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.b 7 273 6 242 7 184 7 229
228. Kirke Kübar Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 5.a 7 515 0 6 938 7 227
229. 74 Marko Naaber Viljandimaa Paistu Kool 5. 6 860 7 592 0 7 226
230. 74 Karoli Kool Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 4.b 0 6 705 7 746 7 226
231. Berly Meriloo Valgamaa Hargla Kool 5. 7 005 0 7 437 7 221
232. 74 Maria Elisabeth Viies Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b 6 842 0 7 598 7 220
233. 73 Lisett Laurson Tartumaa Puhja Gümnaasium 5. 7 318 0 7 119 7 219
234. 73 Rasmus Rumask Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 5.b 6 752 7 673 7 281 7 213
235. 73 Hanna Tafenau Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 5. 6 431 7 994 0 7 213
236. 73 Kseniia Galat Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.d 897 7 116 7 307 7 212
237. 73 Kert Veri Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.b 0 7 188 7 232 7 210
238. 73 Ragne Urm Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 5. 6 892 6 651 7 522 7 207
239. 73 Uku Pisa Hiiumaa Käina Kool 4. 0 6 553 7 859 7 206
240. 73 Hele-Riin Karus Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 5. 7 097 0 7 313 7 205
241. Airi Illopmägi Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5.b 7 475 6 933 0 7 204
242. 72 Keiko Paavel Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 4.a 0 6 679 7 729 7 204
243. 72 Gabriela Taylor Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b 6 939 0 7 465 7 202
244. Moorits Enel Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 4. 5 233 5 619 8 783 7 201
245. 72 Carl Kunman Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.d 6 045 7 072 8 350 7 198
246. 72 Marii-Merell Ross Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.b 6 446 7 094 7 946 7 196
247. 72 Margareth Ennok Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.e 6 571 0 7 819 7 195
248. Iti Matt Harjumaa Vaida Põhikool 5. 7 253 0 7 129 7 191
249. 72 Aljona Koch Harjumaa Vaida Põhikool 5. 7 118 0 7 263 7 191
250. 72 Karla Mets Tartumaa Puhja Gümnaasium 4. 0 6 465 7 903 7 184
251. 71 Lisette Kosemaa Harjumaa Kiili Gümnaasium 4.c 4 127 7 290 7 073 7 182
252. 71 Hendrik Luup Hiiumaa Kärdla Põhikool 4.b 0 6 590 7 772 7 181
253. 71 Arette Reigo Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 4.b 0 7 250 7 102 7 176
254. 71 Käroli Kütt Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.c 6 457 7 492 7 893 7 175
255. 71 Kristin Pärtel Jõgevamaa Tabivere põhikool 5. 6 406 6 422 7 936 7 171
256. 71 Janeli Patrael Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 4. 0 6 731 7 608 7 170
257. 71 Jakko Püvi Viljandimaa Võhma Kool 5. 6 927 6 473 7 411 7 169
258. 71 Christiina Karoliina Peedu Hiiumaa Käina Kool 5. 6 644 4 419 7 689 7 167
259. 71 Ragnar-Marten Orgjõe Läänemaa Virtsu Kool 5. 6 876 0 7 456 7 166
260. 70 Maarja Parktal Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b 7 271 0 7 042 7 157
261. 70 Olaf Olev Alakivi Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.d 6 558 4 268 7 748 7 153
262. 70 Rene Peltser Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 5. 6 805 7 474 0 7 140
263. 70 Isabelle Kornak Harjumaa Kiili Gümnaasium 4.b 6 329 7 951 0 7 140
264. 70 Triinu Lillepeska Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 5. 6 011 0 8 250 7 131
265. 70 Lauraliisa Liikvart Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 5.a 7 245 0 7 014 7 130
266. 70 Aivar Lukk Hiiumaa Kärdla Põhikool 4.b 0 6 838 7 420 7 129
267. Laura Unt Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.e 6 426 0 7 827 7 127
268. 70 Rasmus Noppel Raplamaa Vana-Vigala Põhikool 4. 430 6 004 8 249 7 127
269. 69 Oliver Mätik Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 4.c 5 831 7 135 7 095 7 115
270. 69 Evelin Piirisild Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5.a 7 801 0 6 427 7 114
271. 69 Eva Maria Krupp Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b 6 858 6 812 7 366 7 112
272. 69 Eliise Jõras Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.b 0 6 458 7 762 7 110
273. 69 Sten Ivanov Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 5. 6 094 8 112 8 026 7 103
274. 69 Mihkel Loo Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.b 7 257 5 475 6 944 7 101
275. 69 Anete Talas Põlvamaa Mikitamäe Kool 5. 7 180 7 021 5 982 7 101
276. 69 Archie Ojamägi Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.b 0 7 111 7 090 7 101
277. 69 Mark Erik Juus Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 5.b 6 387 0 7 811 7 099
278. 68 Linda Sarap Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b 6 666 4 443 7 522 7 094
279. Raul Maidvee Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.c 7 245 6 936 0 7 091
280. 68 Andre Paidre Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.b 6 022 7 015 8 155 7 089
281. 68 Henri Georg Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.c 6 492 1 007 7 674 7 083
282. 68 Tristan Köhler Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.b 5 740 7 286 8 422 7 081
283. 68 Alex Kulberg Lääne-Virumaa Tapa Vene Põhikool 5. 6 575 1 563 7 582 7 079
284. 68 Gerda Emily Treufeldt Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.b 6 232 7 749 7 926 7 079
285. 68 Keitlin Meribel Mägi Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 4.a 0 6 294 7 862 7 078
286. 68 Laura Aess Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 4.a 0 7 011 7 122 7 067
287. 67 Anette Apuhtin Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.c 4 478 6 233 7 897 7 065
288. 67 Mia-Triin Ütsik Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 5. 5 927 0 8 199 7 063
289. 67 Pilleriin Sillakivi Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 5.b 6 041 6 009 8 078 7 060
290. 67 Getter-Liis Kukk Tartumaa Puhja Gümnaasium 4. 7 094 4 990 7 015 7 055
291. 67 Mia Grete Volmer Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 4.c 13 6 520 7 589 7 055
292. 67 Martin Liivaoja Harjumaa Vaida Põhikool 5. 5 977 1 731 8 127 7 052
293. 67 Emil Sala Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5.b 7 285 0 6 817 7 051
294. 67 Romet Rohtvee Hiiumaa Käina Kool 4. 0 5 949 8 145 7 047
295. Lotte Teppe Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5.b 6 724 7 367 0 7 046
296. 66 Aigar Nurk Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 4.a 0 7 403 6 685 7 044
297. 66 Liisa Tafenau Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 5. 6 588 7 495 6 881 7 042
298. Anna Liis Norre Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.e 5 699 0 8 383 7 041
299. 66 Sigvrid Soots Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 5.b 6 733 0 7 338 7 036
300. 66 Joosep Vihandi Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.d 6 098 0 7 971 7 035
301. Tormi Hunt Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.a 7 025 6 781 7 027 7 026
302. 66 Lisete Kalvet Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 4.a 0 7 310 6 740 7 025
303. 66 Sandra Pütsepp Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.d 0 6 177 7 871 7 024
304. Madleen Pähna Harjumaa Vaida Põhikool 5. 7 010 0 7 033 7 022
305. 65 Ernst Rudolf Tokman Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 5. 6 514 7 506 0 7 010
306. 65 Rihhard Poltan Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 5.a 6 213 6 633 7 802 7 008
307. 65 Sten Soomre Läänemaa Virtsu Kool 5. 5 942 574 8 074 7 008
308. 65 Tristan Thor Tennasilm Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 5. 6 348 7 662 6 760 7 005
309. 65 Beatrice Barbo Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 5.b 6 037 0 7 972 7 005
310. 65 Adriana Ojasaar Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.d 6 423 7 118 7 579 7 001
311. 65 Melani-Marite Kasuk Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 5. 5 653 0 8 334 6 994
312. 65 Joonas Haug Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.e 6 026 7 708 7 959 6 993
313. 65 Markus Laanes Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5.a 5 950 8 033 8 008 6 992
314. 64 Oona Norkko Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.c 7 076 5 458 6 896 6 986
315. 64 Maria Toomsalu Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 5.a 6 753 0 7 209 6 981
316. 64 Robert Vari Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.c 5 900 7 972 8 031 6 966
317. 64 Markus Parts Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.d 6 473 7 457 7 365 6 965
318. 64 Mariliis Soo Viljandimaa Võhma Kool 5. 6 107 3 386 7 813 6 960
319. 64 Kaspar Tuvike Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 4. 5 188 6 457 7 462 6 960
320. 64 Kristjan Rannaste Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 5.a 5 431 7 153 8 487 6 959
321. 64 Markko Paloson Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool 5. 6 011 5 764 7 900 6 956
322. 64 Anton Mihhailov Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5.b 6 138 4 495 7 760 6 949
323. 63 Philip Jõgi Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.d 5 795 6 131 8 098 6 947
324. 63 Karl Eerik Kotter Hiiumaa Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 5. 6 277 1 882 7 604 6 941
325. 63 Kaspar Tiisler Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.c 4 079 6 256 7 621 6 939
326. 63 Regina Aasorg Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 5.c 6 240 2 232 7 613 6 927
327. 63 Triinu Taimi Priinits Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 5. 6 181 6 472 7 666 6 924
328. 63 Anti Karm Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.b 5 905 7 007 7 909 6 907
329. 63 Grete Magerramov Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.c 6 235 3 362 7 562 6 899
330. 63 Linda Parn Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.c 6 267 7 516 6 864 6 892
331. 63 Kreete Pilv Hiiumaa Palade Põhikool 5. 6 437 7 019 7 308 6 873
332. 62 Andri Kutsar Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.d 5 735 6 858 7 991 6 863
333. 62 Helena Kann Läänemaa Virtsu Kool 5. 6 677 5 930 7 045 6 861
334. 62 Minni Riin Lamp Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.b 3 640 6 685 7 031 6 858
335. 62 Eliise Eddor Jõgevamaa Tabivere põhikool 5. 6 860 6 556 6 849 6 855
336. 62 Keidi Viisimaa Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 5.b 7 227 0 6 481 6 854
337. 62 Erik Nikopensius Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.c 7 111 0 6 587 6 849
338. 62 Dmitri Zverkov Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 4.a 4 361 5 486 8 212 6 849
339. 62 Karola Leinus Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 5. 5 706 7 987 7 685 6 847
340. 62 Artur Ruul Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.a 5 165 8 035 8 528 6 847
341. 61 Kadri Rätsepp Valgamaa Hargla Kool 4. 0 7 421 6 271 6 846
342. 61 Miia Kaare Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.b 5 906 1 782 7 759 6 833
343. 61 Elis Sala Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.b 6 520 2 464 7 130 6 825
344. 61 Siim Raidla Põlvamaa Mikitamäe Kool 4. 5 066 7 626 5 997 6 812
345. 61 Espen Mägi Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.c 6 431 0 7 189 6 810
346. 61 Kelli Kuusk Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.d 5 754 363 7 837 6 796
347. 61 Ele-Liis Puusaag Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 5.b 6 624 0 6 959 6 792
348. 61 Egert Põllu Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 4.a 0 6 284 7 294 6 789
349. 61 Ronald Puhk Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.b 5 087 7 700 8 489 6 788
350. 60 Naatan Treiman Hiiumaa Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4. 0 6 796 6 771 6 784
351. 60 Jarmo Resen Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 4. 5 261 0 8 286 6 774
352. 60 Adele Kuusk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b 6 408 0 7 114 6 761
353. 60 Jesse Pors Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.d 5 493 1 682 8 023 6 758
354. 60 Rico-Rasmus Luts Viljandimaa Võhma Kool 5. 6 834 1 580 6 671 6 753
355. 60 Jass Jõgi Läänemaa Virtsu Kool 4. 0 6 764 6 740 6 752
356. 60 Dmitri Bogdanov Lääne-Virumaa Tapa Vene Põhikool 5. 5 416 165 8 071 6 744
357. 60 Keiti Tuhkur Jõgevamaa Tabivere põhikool 5. 5 700 0 7 778 6 739
358. 60 Ralf Org Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.d 5 284 7 119 8 193 6 739
359. 59 Anete Liit Hiiumaa Käina Kool 4. 0 5 730 7 746 6 738
360. 59 Rasmus Jaakson Hiiumaa Emmaste Põhikool 4. 5 729 6 186 7 281 6 734
361. 59 Kirke Kaska Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.c 7 297 3 317 6 161 6 729
362. 59 Marten Kasela Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 5.b 5 538 7 471 7 916 6 727
363. 59 Sanne-Lee Pannel Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.d 5 730 6 052 7 719 6 725
364. 59 Mattias Leiger Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.b 5 488 7 001 7 961 6 725
365. 59 Maia Kaunispaik Harjumaa Kiili Gümnaasium 5.b 5 979 4 496 7 467 6 723
366. 59 Anastacia Viks Tartumaa Puhja Gümnaasium 5. 6 785 6 656 5 706 6 721
367. 59 Rasmus Tiisler Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.c 5 917 4 743 7 495 6 706
368. 58 Viktor Lumiste Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.c 5 380 5 581 8 015 6 698
369. 58 Miina Lensment Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.b 5 890 5 915 7 498 6 694
370. 58 Mattias Stražev Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 5.c 5 479 0 7 878 6 679
371. 58 Vardo Parool Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 5.a 5 180 6 195 8 172 6 676
372. 58 Märten Toom Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.b 5 582 3 648 7 765 6 674
373. 58 Keidi-Käroli Kase Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 5.a 6 665 0 6 673 6 669
374. 58 Gert Taim Viljandimaa Paistu Kool 5. 5 514 0 7 818 6 666
375. 58 Iris Väinsaar Harjumaa Vaida Põhikool 5. 5 871 6 427 7 457 6 664
376. 58 Markus Villako Tartumaa Puhja Gümnaasium 5. 7 098 358 6 227 6 663
377. 57 Säde Lee Karjatse Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 4.b 5 654 5 641 7 668 6 661
378. 57 Krisette Sander Tartumaa Puhja Gümnaasium 5. 6 893 0 6 415 6 654
379. 57 Renee Mestiljainen Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 5.a 5 955 4 993 7 351 6 653
380. 57 Keiti Olgo Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.e 4 822 3 249 8 476 6 649
381. 57 Gerda - Marleen Pärli Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.d 5 286 7 990 8 008 6 647
382. 57 Henrik Kreinin Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.a 5 252 7 000 8 042 6 647
383. 57 Viktoria Järv Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 5. 5 652 6 908 7 640 6 646
384. 57 Marilin Tisler Hiiumaa Käina Kool 4. 0 5 731 7 555 6 643
385. 57 Toomas-Erik Vahtra Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.c 5 605 5 368 7 675 6 640
386. 56 Alvar Allmäe Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 4.b 0 5 366 7 899 6 633
387. 56 Andreas Jürgenson Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.b 5 394 6 729 7 870 6 632
388. 56 Rasmus Nõmmm Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b 5 098 6 691 8 136 6 617
389. 56 Sebastian Salumae Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 4.b 3 818 6 135 7 094 6 615
390. 56 Andre Songisepp Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.b 5 297 5 479 7 928 6 613
391. 56 Alexander Kruusoja Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b 5 259 6 530 7 962 6 611
392. 56 Eneliis Beljaev Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 5.a 5 210 0 7 994 6 602
393. 56 Andreas Uusküla Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 5.c 6 730 1 179 6 455 6 593
394. 56 Rasmus Mikk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 5.b 4 940 0 8 239 6 590
395. 55 Lorete Müürsepp Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 4.b 4 377 5 542 7 633 6 588
396. 55 Heti Toom Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 4.a 0 6 297 6 861 6 579
397. 55 Jaagup Murd Hiiumaa Kärdla Põhikool 4.b 0 5 938 7 212 6 575
398. 55 Maris Karu Tartumaa Puhja Gümnaasium 5. 6 140 1 197 7 003 6 572
399. 55 Martin Vislapuu Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 4.d 4 563 5 113 8 021 6 567
400. 55 Pääsu Helina Tärgla Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 5.d 6 763 6 348 5 517 6 556