Nuti-Mati matemaatika RAHVASPORT II etapp - 905 võistlejat, 6.-7. klass
Koht KP Võistleja Regioon Võistkond Klass Protse Liigmu
ja seg
Harili
murdud
Tulem
1. Martin Raudkepp Harjumaa Vaida Põhikool 7. 8 616 9 268 0 8 942
2. 99 Robin Liiber Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 6. 8 773 8 918 0 8 846
3. Mari-Liis Tšigina Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.b 8 616 9 076 0 8 846
4. Mathias Robert Uibokant Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 683 8 902 0 8 793
5. 99 Harri Mähar Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.a 8 562 8 953 0 8 758
6. 99 Ken-Marten Puusaar Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.a 8 613 8 675 0 8 644
7. 99 Kertu Liisa Põtter Hiiumaa Emmaste Põhikool 6. 7 067 8 883 8 400 8 642
8. Lisete Härma Põlvamaa Krootuse Põhikool 7. 8 266 8 951 0 8 609
9. Kärolain Kindsiveer Põlvamaa Tilsi Põhikool 6. 8 036 8 764 8 374 8 569
10. Ekke Kõu Leitham Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 402 8 662 0 8 532
11. 98 Moonika Talas Põlvamaa Mikitamäe Kool 7. 8 402 8 653 0 8 528
12. Kristjan Ugam Hiiumaa Emmaste Põhikool 7. 8 186 8 855 0 8 521
13. 98 Germo Partsioja Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.a 8 022 8 877 0 8 450
14. Samuel Boeijkens Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 229 8 638 0 8 434
15. 98 Oliver Jalakas Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a 0 8 794 8 057 8 426
16. 98 Kris Õispuu Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a 7 250 8 613 8 190 8 402
17. Vanessa Viiding Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 883 8 898 7 796 8 391
18. Tobias Remmelg Hiiumaa Emmaste Põhikool 6. 8 162 8 563 0 8 363
19. 97 Darius Kostõgov Põlvamaa Tilsi Põhikool 6. 7 950 8 775 7 896 8 363
20. 97 Steven Kuusik Hiiumaa Palade Põhikool 7. 7 954 8 739 7 100 8 347
21. Johanna Kaare Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 8 023 8 640 0 8 332
22. 97 Gregor Harry Tuul Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b 8 028 8 614 0 8 321
23. 97 Lisete Adul Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.b 1 532 8 292 8 304 8 298
24. 97 Gregor Romanovski Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 8 035 8 555 0 8 295
25. Maria-Elise Poom Tartumaa Puhja Gümnaasium 7. 8 266 8 281 0 8 274
26. 97 Marlene Torstenberg Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.a 7 937 8 600 7 896 8 269
27. 97 Rahel Reinumägi Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6. 0 8 587 7 951 8 269
28. Mattias Siilbek Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 108 8 400 7 759 8 254
29. 96 Hanna Kadri Toikka Ida-Virumaa Lüganuse Keskkool 6. 7 956 8 545 7 349 8 251
30. 96 Rasmus Freirich Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.b 8 148 8 346 0 8 247
31. Ida Tuule Jõgi Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 843 8 631 0 8 237
32. Erko Jonne Tõugjas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 8 121 8 343 0 8 232
33. Mattias Rahnu Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.b 0 8 672 7 792 8 232
34. Helena Pruul Hiiumaa Emmaste Põhikool 6. 0 8 913 7 526 8 220
35. Emili Visnapuu Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 8 046 8 383 0 8 215
36. Greta Pajusaar Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a 0 8 505 7 902 8 204
37. Merili Tamm Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 6. 0 8 499 7 901 8 200
38. 95 Fjodor Derbnev Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7.b 7 976 8 414 7 384 8 195
39. Ralf Markus Klementa Hiiumaa Emmaste Põhikool 6. 7 626 8 728 0 8 177
40. 95 Anna Katriin Iro Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 096 8 245 0 8 171
41. 95 Anastasia Puzakova Tartumaa Puhja Gümnaasium 7. 7 853 8 464 0 8 159
42. 95 Daniel Pisarenko Põlvamaa Tilsi Põhikool 6. 6 498 8 587 7 709 8 148
43. 95 Karl Johanson Hiiumaa Emmaste Põhikool 6. 5 885 8 718 7 569 8 144
44. Siim Tiivel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 866 8 416 0 8 141
45. Saskia Kordemets Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 697 8 582 0 8 140
46. 94 Angelika Apuhtin Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.a 7 677 8 584 5 624 8 131
47. Helena Heinlo Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 7.b 7 715 8 540 6 865 8 128
48. 94 Kristin-Johanna Silla Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.a 7 726 8 492 6 350 8 109
49. 94 Georg Filippov Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a 0 8 335 7 859 8 097
50. Martin Toomiste Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 607 8 585 0 8 096
51. Sofia Nazarova Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7.b 8 202 7 983 0 8 093
52. 94 Janika Rõbakova Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.a 7 420 8 765 7 663 8 093
53. Hanna Loore Piiriste Harjumaa Vaida Põhikool 7. 7 765 8 407 0 8 086
54. Heleri Savolainen Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 603 8 554 0 8 079
55. 93 Kaisa Kaldjärv Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.a 7 025 8 346 7 812 8 079
56. 93 Randar Vahtrik Tartumaa Miina Härma Gümnaasium 6.b 5 362 8 179 7 979 8 079
57. Elina Rinalodo Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7.a 7 712 8 434 0 8 073
58. Harmo Ron Kallaste Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 895 8 248 5 444 8 072
59. Robin Püvi Harjumaa Vaida Põhikool 7. 7 728 8 413 2 308 8 071
60. 93 Rea Nukk Põlvamaa Krootuse Põhikool 7. 7 623 8 513 0 8 068
61. 93 Mari-Lii Lume Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.a 7 694 8 437 0 8 066
62. Asmus Soodla Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 953 8 167 0 8 060
63. 93 Jakob Valk Hiiumaa Emmaste Põhikool 7. 8 098 8 008 0 8 053
64. 92 Maria Säkki Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b 7 599 8 497 3 252 8 048
65. Anna-Marie Parktal Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 689 8 392 0 8 041
66. 92 Marelle Miil Põlvamaa Tilsi Põhikool 6. 4 497 7 906 8 168 8 037
67. 92 Martin Oks Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.b 0 8 144 7 913 8 029
68. 92 Kelli Kree Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.c 0 8 293 7 760 8 027
69. 92 Ei Tea Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 6. 7 946 8 105 0 8 026
70. Sonja Kaur Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 736 8 311 7 667 8 024
71. 92 Alex Legkov Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.a 7 914 8 128 0 8 021
72. 92 Rait Roland Rodi Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 646 8 383 0 8 015
73. 91 Hanno Remmelg Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 604 8 402 0 8 003
74. 91 Marten Kahar Põlvamaa Tilsi Põhikool 6. 7 748 8 255 7 543 8 002
75. Marttis Ladev Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.b 7 656 8 344 0 8 000
76. 91 Mari-Liis Freienthal Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.b 8 040 7 955 0 7 998
77. 91 Alina Zahhartšuk Harjumaa Vaida Põhikool 7. 7 757 8 227 0 7 992
78. Anita Alexandra Dapon Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 832 8 145 0 7 989
79. 91 Anna Marii Lette Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.c 0 8 051 7 918 7 985
80. 91 Vaiko Aasaküla Viljandimaa Võhma Kool 6. 0 8 386 7 581 7 984
81. 91 Gerda Feldveber Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 6. 4 502 8 277 7 664 7 971
82. Markus Erik Tommula Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 017 7 884 0 7 951
83. 90 Rasmus Nigu Hiiumaa Emmaste Põhikool 7. 7 863 8 015 0 7 939
84. Maarja-Liis Nirgi Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.a 8 230 7 637 0 7 934
85. 90 Nataly-Anette Kade Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.a 0 8 293 7 565 7 929
86. 90 Angelika Palm Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6. 6 740 8 553 7 298 7 926
87. 90 Kevin Parts Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 6.b 7 768 8 082 6 610 7 925
88. 90 Kaisa Vaakmann Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7.b 7 583 8 259 6 030 7 921
89. Jaagup Sass Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 399 8 439 7 580 7 919
90. 90 Siim Muutra Tartumaa Puhja Gümnaasium 6. 6 896 8 935 0 7 916
91. 89 Ade Sild Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.b 0 8 706 7 126 7 916
92. Kätlin Luht Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 010 7 814 0 7 912
93. 89 Elisabet Maranik Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 6. 7 050 8 442 7 370 7 906
94. Robin Massur Tartumaa Puhja Gümnaasium 6. 7 581 8 225 0 7 903
95. Freja Persson Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 425 8 373 0 7 899
96. 89 Meery Runtal Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 7.a 7 584 8 206 7 722 7 895
97. 89 Rahel Pettai Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 429 8 352 0 7 891
98. Ralf Joosep Kask Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 962 7 816 0 7 889
99. 89 Piibe Mirell Ploom Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 288 8 484 0 7 886
100. Aurelia Kuum Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 473 8 282 0 7 878
101. 88 Markus Saarepuu Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 366 8 390 6 631 7 878
102. 88 Kristyn Pukki Tartumaa Puhja Gümnaasium 7. 7 176 8 568 0 7 872
103. Elis Vingisar Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 7.b 7 630 8 107 0 7 869
104. 88 Luisa Viisileht Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 680 8 055 0 7 868
105. 88 Rayen-Mirko Talur Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.a 7 300 8 432 0 7 866
106. 88 Lennart Rakitin Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 264 8 465 0 7 865
107. Sandra Örd Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 952 7 768 0 7 860
108. 88 Paulina Lo Luik Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 8 022 0 7 692 7 857
109. 87 Marten Kirs Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.b 0 8 207 7 503 7 855
110. Saskia Emily Mylle Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 550 8 157 0 7 854
111. 87 Saskia Sova Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.a 7 552 8 135 6 654 7 844
112. 87 Elisabet Kibe Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.c 0 8 196 7 490 7 843
113. 87 Steffi Salu Põlvamaa Tilsi Põhikool 7. 7 863 7 820 5 409 7 842
114. Elis Siilbek Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 268 8 411 0 7 840
115. Liisa Maria Heinsoo Harjumaa Vaida Põhikool 6. 0 8 312 7 368 7 840
116. 87 Tere Headaegu Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 7.b 7 145 8 527 96 7 836
117. 87 Casandra Persidski Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 7.b 7 346 8 322 0 7 834
118. 86 Hanna Nõmmik Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.b 0 8 088 7 571 7 830
119. Carmen Ilves Põlvamaa Mikitamäe Kool 7. 8 106 7 551 0 7 829
120. Oskar Sarapuu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 895 7 761 0 7 828
121. Marion Köhler Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 4 642 8 351 7 295 7 823
122. 86 Silver Nikkel Läänemaa Metsküla Algkool 6. 0 7 776 7 870 7 823
123. Mihkel Kruusmann Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 0 8 755 6 882 7 819
124. 86 Kelly Pindek Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 6.a 0 8 249 7 387 7 818
125. 86 Kerstin Nurmsalu Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 6. 0 7 928 7 708 7 818
126. 86 Kristin Tõnisson Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.a 0 8 078 7 547 7 813
127. 85 Tanel Lille Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.b 0 7 800 7 817 7 809
128. 85 Hans Martti Nellis Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.c 0 7 810 7 804 7 807
129. Hanna Lotta Kadarpik Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7.a 7 829 7 783 0 7 806
130. Pilleriin Saarepera Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7.a 7 931 7 677 0 7 804
131. 85 Aleks Kallari Põlvamaa Mikitamäe Kool 7. 7 811 7 792 0 7 802
132. 85 Henri Paul Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b 0 8 633 6 961 7 797
133. 85 Karl Kevin Keldu Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 7.a 7 612 7 976 1 887 7 794
134. 85 Andre Sild Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 6. 7 482 8 106 6 568 7 794
135. 85 Marten Lilleorg Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6. 7 006 8 580 5 528 7 793
136. 84 Kadri Hõim Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 7.a 7 487 8 096 0 7 792
137. 84 Getlin Juhe Hiiumaa Palade Põhikool 6. 0 8 086 7 494 7 790
138. Iris Vilba Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 0 8 559 7 017 7 788
139. 84 Kertu Soomets Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.b 0 8 332 7 232 7 782
140. Markus Kährik Tartumaa Puhja Gümnaasium 7. 7 708 7 848 0 7 778
141. 84 Ülle Suur Põlvamaa Krootuse Põhikool 7. 6 792 8 759 0 7 776
142. 84 Joosep Molodõk Põlvamaa Mikitamäe Kool 7. 7 443 8 106 0 7 775
143. 84 Rayen Käsik Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 7.a 7 637 7 908 5 191 7 773
144. 84 Anette-Laura Aas Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 6.a 0 7 871 7 675 7 773
145. Ave Kuusk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 974 7 562 0 7 768
146. Kärttu Põrk Viljandimaa Paistu Kool 6. 8 277 0 7 253 7 765
147. 83 Liisbeth Koppel Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.a 7 774 7 755 5 968 7 765
148. 83 Sonja Siimson Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.b 0 8 235 7 294 7 765
149. 83 Kristiina Talts Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 7.a 7 679 6 746 7 845 7 762
150. 83 Ragnar Paavel Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7.a 7 406 8 107 3 639 7 757
151. 83 Patrick Antero Lehtinen Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 6.b 0 8 401 7 112 7 757
152. 83 Tobias Toomas Peterson Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 390 8 122 7 648 7 756
153. Liz Margaret Kõõra Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 185 8 325 0 7 755
154. Karl Lumiste Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.c 0 8 056 7 453 7 755
155. 82 Robert Parts Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 739 7 768 6 903 7 754
156. 82 Freja Torstenberg Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.a 7 446 8 060 0 7 753
157. 82 Stefi Marie Talver Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.d 0 8 163 7 339 7 751
158. 82 Kert Rudissaar Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7.b 7 383 8 108 6 331 7 746
159. Gregori Tuuling Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 648 7 842 0 7 745
160. 82 Rasmus Bozen Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6.a 0 8 200 7 289 7 745
161. 82 Pauline Ööpik Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 050 8 437 0 7 744
162. Rait Kõllo Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 664 7 821 6 425 7 743
163. 82 Kristiina Strukova Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 7.b 7 229 8 252 5 215 7 741
164. 81 Heleri Hansen Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.b 0 7 550 7 927 7 739
165. Kristjan Säärits Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7.b 8 062 7 412 0 7 737
166. 81 Mart Mikiveer Läänemaa Virtsu Kool 7. 7 248 8 225 0 7 737
167. Crystal Zalitis Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.c 7 314 8 156 0 7 735
168. 81 Elis Soo Põlvamaa Krootuse Põhikool 7. 7 032 8 438 0 7 735
169. 81 Martin Vendt Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.a 0 7 640 7 828 7 734
170. 81 Ralf Rokko Koemets Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.a 7 359 8 106 4 735 7 733
171. 81 Annabel Rõõm Tartumaa Puhja Gümnaasium 7. 8 194 7 269 6 845 7 732
172. 81 Mihkel Proos Hiiumaa Palade Põhikool 7. 7 160 8 297 4 668 7 729
173. 80 Marleen Roomet Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b 0 8 331 7 126 7 729
174. 80 Mikk Kaasik Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7.b 7 309 8 147 0 7 728
175. 80 Maksim Znamenski Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 6.a 0 8 194 7 260 7 727
176. 80 Hanna Kangur Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a 4 463 8 401 7 050 7 726
177. 80 Lisandra Nirgi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b 6 867 8 053 7 390 7 722
178. 80 Kadriann Vengerfeldt Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.c 0 7 937 7 493 7 715
179. Reimo Kaabel Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7.b 7 090 8 327 0 7 709
180. Annmari Meriste Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.c 0 7 837 7 579 7 708
181. 80 Kristiina Saar Viljandimaa Võhma Kool 6. 0 8 025 7 377 7 701
182. 79 Nora Reinsalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b 0 8 258 7 132 7 695
183. 79 Karl Erik Strandberg Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7.b 7 518 7 866 6 612 7 692
184. 79 Alina Latõševa Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6.a 0 8 107 7 272 7 690
185. Andres Parusk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 095 7 273 0 7 684
186. 79 Kasper Ivanov Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.a 6 934 8 426 0 7 680
187. Markus Tamm Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 0 8 553 6 806 7 680
188. 79 Sofia Saarnak Hiiumaa Emmaste Põhikool 6. 7 423 7 418 7 929 7 676
189. Elisa Vahur Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 711 7 636 0 7 674
190. 79 Rasmus Kaupmees Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 7.a 7 411 7 934 0 7 673
191. 78 Martin Pugast Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.a 7 088 8 252 0 7 670
192. Janar Leppikson Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 6 915 8 423 0 7 669
193. 78 Gert Kanter Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7.b 6 910 8 421 0 7 666
194. 78 Sandra Tinnuri Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 6. 0 8 179 7 150 7 665
195. 78 Lovisa Hiiop Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 586 7 741 0 7 664
196. Kristofer Maasalu Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.a 0 8 516 6 810 7 663
197. 78 Anna Milena Linder Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b 7 487 7 828 0 7 658
198. 78 Anita Algus Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 7.b 7 763 7 550 0 7 657
199. 78 Loviisa Lätt Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 0 8 434 6 868 7 651
200. 77 Maarja Runtal Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 7.a 7 252 8 039 7 677 7 646
201. 77 Aksinja Dobrosotskaja Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6.b 0 8 427 6 859 7 643
202. 77 Kristiina Lell Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 733 7 547 0 7 640
203. 77 Kermo Tarv Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.b 0 7 644 7 633 7 639
204. 77 Katariina Šalda Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 7.a 7 459 7 817 0 7 638
205. 77 Eliise Viljamaa Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 266 8 001 0 7 634
206. 77 Mariliis Raudsepa Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7.a 7 364 7 902 3 966 7 633
207. 77 Rene Rande Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7.b 7 116 8 150 5 038 7 633
208. 77 Maria Sokk Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.b 7 027 8 235 0 7 631
209. 76 Christofer Kaevand Hiiumaa Emmaste Põhikool 6. 2 323 8 122 7 128 7 625
210. 76 Anne-Liis Sazonov Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6. 7 418 7 829 5 782 7 624
211. 76 Sten Luige Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7.b 7 517 7 713 7 596 7 615
212. 76 Brita Rannamets Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 6. 0 8 404 6 823 7 614
213. 76 Erik Jõevere Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.a 7 127 8 098 6 887 7 613
214. 76 Richard Heering Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a 6 893 8 254 6 971 7 613
215. 76 Gabriel Palm Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.a 0 8 101 7 122 7 612
216. Kristiine Kaldmaa Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 0 7 612 7 611 7 612
217. Rudolf Kõivupuu Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 0 8 350 6 859 7 605
218. 75 Malin Püttsepp Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 421 7 786 0 7 604
219. 75 Andreas Lindsalu Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 6 985 8 223 0 7 604
220. Ragnar Raamik Põlvamaa Mikitamäe Kool 6. 6 884 8 314 0 7 599
221. Inga Morozov Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 8 333 0 6 857 7 595
222. 75 Andra Mari Kukk Harjumaa Vaida Põhikool 7. 7 242 7 946 0 7 594
223. 75 Karl-Richard Kuus Hiiumaa Palade Põhikool 7. 7 565 7 612 5 096 7 589
224. 75 Renoremec Kilp Läänemaa Virtsu Kool 7. 7 119 8 056 0 7 588
225. Mattias Linholm Harjumaa Prangli Kool 7. 7 576 7 584 0 7 580
226. Miree Madleen Püttsepp Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 0 8 424 6 732 7 578
227. 74 Travis Olle Hiiumaa Palade Põhikool 7. 7 471 7 681 2 716 7 576
228. 74 Gerthrud Villiste Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 7.a 7 357 7 795 6 389 7 576
229. 74 Helen Talvistu Viljandimaa Võhma Kool 7. 6 864 8 277 7 727 7 571
230. Art Hendrik Tiit Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 6 754 8 388 0 7 571
231. 74 Reno Padjus Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7.b 7 363 7 777 2 012 7 570
232. 74 Tuuli Rätsep Valgamaa Hargla Kool 7. 6 914 8 219 960 7 567
233. 74 Marcus Tamme Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.c 0 8 049 7 084 7 567
234. Lisette Pihor Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7.b 7 391 7 735 0 7 563
235. 74 Joosep Laanemägi Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.b 0 8 193 6 932 7 563
236. 73 Tulev Mägi Põlvamaa Krootuse Põhikool 7. 7 705 7 419 0 7 562
237. 73 Kerli Kaaarna Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.a 7 742 7 378 5 710 7 560
238. Mark Prits Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7.a 7 247 7 871 0 7 559
239. 73 Karl Kaspar Leedo Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 509 0 7 607 7 558
240. William Erik Kilkson Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 6 864 8 250 0 7 557
241. 73 Ralf Vaarend Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 6 681 8 425 0 7 553
242. 73 Gregor Usin Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.b 0 7 270 7 835 7 553
243. 73 Juhan Uudeküll Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.a 7 124 7 980 0 7 552
244. 73 Sander Sirge Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 7.b 6 957 8 138 7 666 7 548
245. Marta Kalmus Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.c 0 8 057 7 038 7 548
246. 72 Getter Iris Näkk Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7.a 7 498 7 596 7 273 7 547
247. 72 Karmen Elken Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.a 7 721 7 370 0 7 546
248. 72 Anette Erstu Põlvamaa Krootuse Põhikool 7. 7 668 7 422 0 7 545
249. 72 Janely Pumpernikel Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 6. 0 8 540 6 545 7 543
250. 72 Kerttu Galka Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 6.b 0 8 419 6 665 7 542
251. 72 Anette Emilie Lail Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 6. 0 7 568 7 514 7 541
252. 72 Kristo Albrant Harjumaa Vaida Põhikool 7. 6 584 8 496 4 125 7 540
253. Sofia Kors Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 311 0 7 761 7 536
254. Daniel Erik Kiuru Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 297 7 773 0 7 535
255. 71 Marcus Beet Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 6.b 7 167 7 894 5 386 7 531
256. 71 Rasmus Jürgenson Järvamaa Paide Ühisgümnaasium 6.b 0 8 344 6 714 7 529
257. 71 Robert Ilves Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 0 8 120 6 938 7 529
258. Elisabeth Tingas Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 2 473 8 376 6 679 7 528
259. 71 Elisabeth Räni Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 7.b 7 269 7 780 0 7 525
260. 71 Jaanus Sõmer Hiiumaa Kärdla Põhikool 7.b 6 780 8 270 0 7 525
261. 71 Brite Tõniste Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.c 0 8 052 6 996 7 524
262. 71 Sten Kerk Hiiumaa Emmaste Põhikool 6. 4 959 8 556 6 490 7 523
263. Kaspar Suvi Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7.b 6 617 8 424 0 7 521
264. 70 Mirko Leppik Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.c 6 973 8 062 3 883 7 518
265. 70 Eleanora Aunap Jõgevamaa Tabivere põhikool 7. 6 806 8 226 6 710 7 516
266. 70 Trinity Õismets Läänemaa Virtsu Kool 7. 7 328 0 7 701 7 515
267. 70 Eric Mettus Viljandimaa Paistu Kool 7. 6 813 8 210 5 116 7 512
268. 70 Anna Elisabeth Remmelg Hiiumaa Emmaste Põhikool 6. 0 8 265 6 753 7 509
269. Helena Valk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 259 7 757 0 7 508
270. 70 Sten-Egert Märtson Tallinn Audentese Erakool 6.b 7 176 7 838 5 828 7 507
271. 70 Hanna Haljasorg Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 0 7 847 7 167 7 507
272. 69 Lisell Aare Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 6 629 8 381 0 7 505
273. 69 Liisbeth Pomber Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.c 0 8 283 6 727 7 505
274. 69 Caylen Raid Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 7.a 7 354 0 7 653 7 504
275. Leana Jete Korb Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 733 0 7 270 7 502
276. 69 Helina Kade Tartumaa Puhja Gümnaasium 7. 7 214 7 786 0 7 500
277. 69 Robin Paberit Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.c 0 8 195 6 804 7 500
278. 69 Mägi Mägi Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6. 6 996 8 002 3 220 7 499
279. 69 Brigita Kilp Tallinn Audentese Erakool 6.a 5 331 8 239 6 759 7 499
280. 69 Dennys Rudinski Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6.b 755 8 174 6 821 7 498
281. Karl Eerik Kala Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 272 7 714 0 7 493
282. 68 Karoliina Raudberg Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 6.a 0 8 309 6 674 7 492
283. 68 Heleriin Peterson Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.a 0 8 203 6 778 7 491
284. 68 Laure Kiivit Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.a 0 7 382 7 596 7 489
285. 68 Lauren Saimre Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.a 7 152 7 811 2 390 7 482
286. Miia Marta Tärgla Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 697 7 264 0 7 481
287. 68 Gert Olde Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.a 6 808 8 149 0 7 479
288. Teele Saag Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 893 7 062 0 7 478
289. 68 Stephan Redko Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.c 7 430 7 526 4 572 7 478
290. 67 Jan Erik Jakstein Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.b 0 8 138 6 817 7 478
291. Madis Ääremann Läänemaa Virtsu Kool 6. 0 7 800 7 155 7 478
292. 67 Ott Raidma Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 505 7 436 6 976 7 471
293. 67 Rain Kittus Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.c 0 8 230 6 708 7 469
294. 67 Renee Oras Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7.a 7 333 7 602 3 935 7 468
295. Hanna Viia Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 3 450 8 261 6 663 7 462
296. 67 Keidy-Kätriin Kink Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 6.a 0 8 003 6 908 7 456
297. 67 Lisette Vildak Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6.a 0 7 496 7 416 7 456
298. 67 Kätlin Kübard Põlvamaa Tilsi Põhikool 6. 6 777 7 856 7 035 7 446
299. 66 Kärt Hüdsi Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.a 6 956 7 931 6 207 7 444
300. 66 Johanna Juhkam Põlvamaa Krootuse Põhikool 7. 6 472 8 416 0 7 444
301. 66 Henri Siimsalu Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 7.b 7 238 7 647 4 364 7 443
302. 66 Cristel Kikerpill Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.a 1 414 8 504 6 382 7 443
303. Marti Kütt Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 951 6 929 0 7 440
304. 66 Sander Kapsi Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.b 7 434 7 442 0 7 438
305. 66 Rasmus Uibokand Tartumaa Puhja Gümnaasium 7. 6 494 8 374 0 7 434
306. 66 Kasper Looga Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7.a 6 387 8 477 0 7 432
307. 66 Roland Täär Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.a 1 032 6 940 7 924 7 432
308. 66 Jete Liisa Kiik Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.c 0 8 323 6 541 7 432
309. Tsirk Oras Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.a 0 8 191 6 671 7 431
310. 65 Teivo Limbak Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7.a 7 261 7 174 7 597 7 429
311. 65 Krister Kass Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.b 0 7 228 7 628 7 428
312. 65 Aleks Aus Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6. 7 428 7 424 2 197 7 426
313. 65 Elisabeth Maripuu Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 0 8 141 6 707 7 424
314. 65 Joosep Topolev Tartumaa Puhja Gümnaasium 7. 7 670 7 174 0 7 422
315. 65 Lisbeth Männiste Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 6.a 0 7 409 7 435 7 422
316. 65 Maarja Õmblus Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.c 0 7 409 7 434 7 422
317. 65 Bruno Filipozzi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b 6 757 0 8 084 7 421
318. 64 Marcus Ilves Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 7.b 6 200 8 640 5 725 7 420
319. 64 Helen Tammer Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a 1 969 8 214 6 614 7 414
320. 64 Kirke Suur Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 7.a 6 583 8 238 0 7 411
321. 64 Kaisa Koonik Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 7.b 7 470 7 349 229 7 410
322. 64 Christin Johanna Eli Hermits Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.b 0 8 176 6 644 7 410
323. Triinu Luts Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 953 0 6 858 7 406
324. 64 Martin Lehtla Harjumaa Vaida Põhikool 7. 7 156 7 651 0 7 404
325. 64 Eva Liisa Kuivonen Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 660 7 146 0 7 403
326. 64 Romet Röömel Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.c 0 8 136 6 666 7 401
327. Samuel Kastepõld Läänemaa Metsküla Algkool 6. 5 663 9 131 0 7 397
328. 63 Gern-Kristofer Petin Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.a 0 7 428 7 364 7 396
329. 63 Kristjan Poobus Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 7.a 6 711 8 072 0 7 392
330. 63 Caroline Kiviberg Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 6. 0 8 003 6 778 7 391
331. 63 Elisabeth Valter Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 6 374 8 402 0 7 388
332. 63 Henri Kivisalu Läänemaa Virtsu Kool 6. 0 8 048 6 728 7 388
333. 63 Mairiin Vainus Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 6. 0 8 095 6 678 7 387
334. 63 Helina Lilleoks Harjumaa Prangli Kool 6. 7 665 7 104 0 7 385
335. 63 Markus Meinhart Rego Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 6. 6 050 7 758 7 009 7 384
336. Lisanna Pruul Hiiumaa Emmaste Põhikool 6. 0 7 974 6 794 7 384
337. 62 Mona Rebeka Adson Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.c 0 7 241 7 526 7 384
338. 62 Arabella Vassus Harjumaa Vaida Põhikool 6. 0 7 987 6 779 7 383
339. Tristan Hoffmann Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7.a 6 854 7 905 0 7 380
340. Simone Heinsaar Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.a 0 8 466 6 291 7 379
341. 62 Grete-Lisette Uuemäe Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.b 0 7 927 6 827 7 377
342. 62 Tarmo Peedo Tartumaa Puhja Gümnaasium 7. 7 338 7 412 0 7 375
343. 62 Raivo Raja Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7.b 7 172 7 576 6 875 7 374
344. 62 Marten Kuus Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6.a 0 7 586 7 162 7 374
345. 61 Liisel Põder Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.c 0 7 245 7 502 7 374
346. 61 Rebeka Käpa Tartumaa Puhja Gümnaasium 7. 7 048 7 688 0 7 368
347. Karl Mattias Arulepp Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 601 7 112 0 7 357
348. 61 Karina Agnes Raudkats Jõgevamaa Tabivere põhikool 7. 7 253 0 7 444 7 349
349. 61 Anna Cordey Põlvamaa Krootuse Põhikool 7. 6 411 8 283 0 7 347
350. Mirell-Maria Mesi Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 7.b 7 172 7 519 6 572 7 346
351. Mart Narva Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 8 266 6 424 0 7 345
352. 61 Dimitri Krot Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 6.a 0 7 271 7 415 7 343
353. 61 Samuel Roost Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.a 6 675 8 004 0 7 340
354. 60 Oliver Soopa Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.c 4 765 7 968 6 710 7 339
355. 60 Taavi Piigert Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 7.a 7 188 7 481 0 7 335
356. 60 Paula Faucheux Tartumaa Puhja Gümnaasium 7. 6 541 8 126 0 7 334
357. 60 Danil Murajev Harjumaa Vaida Põhikool 7. 6 412 8 254 0 7 333
358. 60 Loretta Kaart Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 6.b 6 211 8 455 0 7 333
359. Leelo Aino Jürgenstein Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 7 299 7 362 5 835 7 331
360. Hendrik Jaks Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 0 7 834 6 826 7 330
361. 60 Kaarel Volk Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 7.b 7 785 0 6 866 7 326
362. 60 Ele-Riin Reiss Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.c 0 7 595 7 054 7 325
363. 59 Kristo Luup Hiiumaa Emmaste Põhikool 7. 8 076 6 571 0 7 324
364. 59 Liis Alver Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a 2 014 8 009 6 637 7 323
365. 59 Liis-Beth Markus Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.c 0 7 352 7 294 7 323
366. Remo Torn Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 143 7 496 0 7 320
367. 59 Georg Villem Kärner Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 1 302 7 480 7 160 7 320
368. 59 Jan Endrik Kostin Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.c 0 7 449 7 191 7 320
369. Sandra Velling Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.a 7 271 7 365 0 7 318
370. 59 Helene Tamm Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.a 0 7 461 7 171 7 316
371. 59 Krislin Pihus Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium 7.b 7 304 7 324 4 970 7 314
372. Anett Pluum Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 6 366 8 257 4 114 7 312
373. 58 Sergei Int Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 6. 0 7 572 7 052 7 312
374. Krisliin Kivimaa Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 7.b 6 545 8 075 0 7 310
375. 58 Kristjan Mäestu Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.b 2 801 7 986 6 624 7 305
376. 58 Liis Lumisalu Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 6.a 0 8 170 6 433 7 302
377. 58 Karl-Kristian Kõrts Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.b 7 323 7 277 5 416 7 300
378. 58 Karolin Gerdt Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.b 0 7 362 7 233 7 298
379. 58 Triinu Tobreluts Põlvamaa Mikitamäe Kool 7. 6 734 7 856 0 7 295
380. 58 Gabriela Turkin Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 6.a 0 8 403 6 184 7 294
381. 57 Alice Raik Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6.b 0 8 041 6 543 7 292
382. 57 Eve-Liis Oolo Viljandimaa Võhma Kool 6. 0 7 637 6 944 7 291
383. 57 Anita Laanet Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.c 0 7 862 6 713 7 288
384. 57 Riho Lipp Jõgevamaa Tabivere põhikool 7. 7 360 7 210 0 7 285
385. Ralf Marcus Veedler Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 618 0 6 950 7 284
386. 57 Hannabell Ool Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 6.c 0 7 302 7 266 7 284
387. 57 Tuuli Randmäe Viljandimaa Võhma Kool 6. 0 7 379 7 183 7 281
388. 57 Karis Kasekamp Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 6. 0 8 214 6 343 7 279
389. 57 Orm Leopold Lukas Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 6.a 0 8 190 6 367 7 279
390. 56 Tanel Alekand Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.b 0 7 792 6 751 7 272
391. Haldja Hermaküla Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 499 0 7 042 7 271
392. 56 Kermo-Raiki Väli Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 7.a 7 027 7 509 0 7 268
393. 56 Anete Marie Uibu Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.b 0 7 231 7 304 7 268
394. 56 Romet Keerig Viljandimaa Paistu Kool 7. 7 266 7 267 0 7 267
395. 56 Igor Brjantsev Valgamaa Hargla Kool 7. 7 333 7 198 6 352 7 266
396. 56 Arthur Haudsaar Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 6.a 6 940 7 591 4 292 7 266
397. 56 Hedi Tamm Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7.a 5 830 8 701 6 786 7 266
398. 56 Egert Koppel Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 7.a 7 216 0 7 311 7 264
399. Miia Kams Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 7.c 7 587 6 933 0 7 260
400. 55 Kirill Semenov Läänemaa Virtsu Kool 6. 0 7 439 7 081 7 260