Nuti-Mati matemaatika RAHVASPORT II etapp - 780 võistlejat, 8.-9. klass
Koht KP Võistleja Regioon Võistkond Klass Funkts
graafi
Harili
murdud
Sulgud
avamin
Tulem
1. Jaan Otter Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 8.b 10 195 9 270 10 066 10 131
2. Triinu Orav Viljandimaa Paistu Kool 8. 9 370 0 9 375 9 373
3. Regita Luukas Hiiumaa Käina Kool 9. 9 435 0 9 155 9 295
4. Alari Nuut Läänemaa Virtsu Kool 8. 9 184 0 9 324 9 254
5. Andres Sõmer Hiiumaa Kärdla Põhikool 8.a 8 578 0 9 223 8 901
6. Lisette Põrk Viljandimaa Paistu Kool 9. 8 404 0 9 302 8 853
7. Triinu Piliste Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 8 484 9 087 8 786
8. Gregory Torim Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 8 519 9 004 8 762
9. Grete-Liis Suisalu Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 8 731 0 8 714 8 723
10. 98 Marianne Veberson Põlvamaa Tilsi Põhikool 8. 8 623 6 879 8 813 8 718
11. Lii Urb Läänemaa Virtsu Kool 8. 0 8 223 9 208 8 716
12. Kaarel Fridolin Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 8 213 9 202 8 708
13. Kristjan Uus Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 8.c 8 439 7 827 8 923 8 681
14. Salme Vesingi Hiiumaa Emmaste Põhikool 9. 8 380 0 8 955 8 668
15. 98 Jaanika Piho Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.a 8 532 5 953 8 793 8 663
16. Robin Suursaar Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 8 712 6 293 8 601 8 657
17. 97 Artur Salumäe Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 8 650 6 641 8 656 8 653
18. Bretely Jäätma Harjumaa Vaida Põhikool 9. 8 739 0 8 541 8 640
19. Anna-Leena Rämson Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.a 8 757 0 8 500 8 629
20. Karoliina Grauberg Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 8 659 8 003 8 550 8 605
21. Mia Ööbik Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 9 479 7 702 0 8 591
22. Madis Suits Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 8.b 8 477 0 8 697 8 587
23. Sander Saska Läänemaa Martna Kool 9. 8 169 0 9 001 8 585
24. Kirsika Eero Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.b 8 752 6 022 8 395 8 574
25. Romet Salu Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.c 8 326 7 702 8 750 8 538
26. Rocco Riigov Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.a 8 633 0 8 424 8 529
27. Stella Reinumägi Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 8 335 8 721 8 528
28. 96 Brigitta Uibo Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.b 8 944 3 819 8 097 8 521
29. Johannes Markus Altmäe Hiiumaa Emmaste Põhikool 9. 8 601 0 8 437 8 519
30. Rait Robert Suurmets Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 8 902 0 8 120 8 511
31. Kristella Mariie Taimla Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 8 402 7 500 8 618 8 510
32. 95 Kertu Jõgi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 8 324 6 687 8 688 8 506
33. Laura Sander Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.b 8 084 0 8 920 8 502
34. 95 Ott Velmet Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 8 065 8 896 8 481
35. 95 Elger Loops Läänemaa Virtsu Kool 8. 0 8 264 8 681 8 473
36. 95 Triinu Sild Põlvamaa Mikitamäe Kool 8. 8 253 0 8 677 8 465
37. Melmariin Salumäe Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 8 255 8 670 8 463
38. Veronica Oidingu Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.a 8 684 0 8 199 8 442
39. Elisabeth Viil Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.b 8 061 0 8 811 8 436
40. 94 Maiu Pošlina Põlvamaa Tilsi Põhikool 9. 8 976 6 965 7 890 8 433
41. Juhan Eerik Sova Viljandimaa Suure-Jaani Kool 9.a 8 112 0 8 747 8 430
42. 94 Lisett Heero Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.a 8 619 0 8 215 8 417
43. 94 Johan Leoste Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 8 582 7 839 8 241 8 412
44. 94 Eva Lestberg Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 7 788 9 026 8 407
45. 94 Marten Rikberg Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 8 150 8 662 8 406
46. 94 Ragnar Naruski Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.a 8 512 0 8 292 8 402
47. 93 Kaisa-Mari Lehis Viljandimaa Võhma Kool 9.a 8 323 6 333 8 446 8 385
48. 93 Liisa Marie Printsmann Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 8.a 0 8 004 8 756 8 380
49. Eliise Anijalg Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 9.g 8 211 0 8 507 8 359
50. Edgar Viljakainen Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.a 8 039 6 699 8 665 8 352
51. 93 Sepo Sedrik Hiiumaa Käina Kool 8. 0 8 291 8 398 8 345
52. Karlis Karro Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 8 004 8 666 8 335
53. 93 Oliver Peenema Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 7 811 8 790 8 301
54. 93 Katrin Valdas Põlvamaa Krootuse Põhikool 9. 7 988 0 8 609 8 299
55. 92 Roland Kudinov Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.b 8 443 1 993 8 153 8 298
56. 92 Helene Dimitrijev Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 8.a 6 177 8 125 8 463 8 294
57. 92 Annely Vahi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 8 262 0 8 300 8 281
58. 92 Jaanika Annuk Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.a 8 344 3 176 8 203 8 274
59. Kevin Paul Talviste Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.a 0 8 224 8 322 8 273
60. 92 Merilin Prantsus Viljandimaa Võhma Kool 9.a 7 968 7 555 8 575 8 272
61. 92 Marcus Jundas Hiiumaa Emmaste Põhikool 9. 7 820 7 701 8 715 8 268
62. Ethel Meriel Soodla Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. 4 577 7 886 8 646 8 266
63. 91 Taeri Saar Hiiumaa Käina Kool 8. 0 7 756 8 772 8 264
64. 91 Mai Ellermäe Hiiumaa Emmaste Põhikool 8. 7 857 0 8 638 8 248
65. 91 Artjom Esholts Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.b 8 011 5 310 8 476 8 244
66. 91 Diana Ross Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 0 8 149 8 329 8 239
67. Marko Must Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.a 0 7 908 8 562 8 235
68. 91 Merit Rammul Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 9. 8 201 7 369 8 253 8 227
69. 91 Tristan Saupõld Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 0 8 032 8 394 8 213
70. 91 Evelin Konsap Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.a 0 7 947 8 476 8 212
71. 90 Karmen Piirima Põlvamaa Tilsi Põhikool 8. 8 355 6 345 8 042 8 199
72. 90 Robert Tsvettsih Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 8 132 6 999 8 257 8 195
73. 90 Reno Kokmann Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.b 0 7 792 8 592 8 192
74. 90 Mariin Tikka Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.a 0 8 015 8 360 8 188
75. 90 Keliis Lillemets Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 8.a 0 8 257 8 107 8 182
76. Monika Johanson Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.b 7 421 6 057 8 936 8 179
77. Robert Võssokov Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 7 811 8 534 8 173
78. 90 Rena Emily Jõekallas Läänemaa Virtsu Kool 8. 0 7 714 8 632 8 173
79. Anna Brettin Suursalu Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 7 674 8 668 8 171
80. 89 Rasmus Tammet Viljandimaa Paistu Kool 9. 7 773 0 8 567 8 170
81. Liis Küpar Jõgevamaa Tabivere põhikool 9. 8 070 5 345 8 260 8 165
82. Kirke Paabo Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 8 235 8 080 0 8 158
83. 89 Anna Zaharova Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.b 8 521 6 380 7 784 8 153
84. 89 Marian Markna Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 9.g 7 869 5 577 8 429 8 149
85. 89 Susanna Kukke Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 8 210 8 072 7 871 8 141
86. 88 Tuuli Annok Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.c 7 484 7 657 8 777 8 131
87. 88 Matthias Mandel Põlvamaa Tilsi Põhikool 9. 8 295 6 751 7 906 8 101
88. 88 Laura Liisa Karron Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.a 8 249 7 948 0 8 099
89. 88 Kelli Parind Põlvamaa Krootuse Põhikool 8. 0 7 850 8 332 8 091
90. 88 Triinuliis Sillakivi Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.b 0 8 012 8 154 8 083
91. 88 Paula Krosmann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 1 457 7 696 8 454 8 075
92. Anna Kristina Pihlakas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 7 685 0 8 441 8 063
93. 88 Hanna Anepaio Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.a 0 7 685 8 441 8 063
94. 87 Oliver Harris Hütt Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9. 7 687 7 651 8 436 8 062
95. Carmen Grete Egel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 7 586 0 8 535 8 061
96. 87 Kristo Soika Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 8 124 6 506 7 993 8 059
97. 87 Karl Kristjan Sander Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 7 769 6 835 8 335 8 052
98. Mark-Oliver Rahn Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 8 463 7 633 0 8 048
99. Liisa Lekko Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 0 7 648 8 446 8 047
100. 87 Mihkel Org Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 7 791 8 134 8 300 8 046
101. Ketlyn Idion Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.a 8 010 0 8 076 8 043
102. Kadi-Liis Peiponen Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 9.g 8 952 7 131 0 8 042
103. 86 Carl-Joseph Suuroja Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 7 957 8 123 8 040
104. 86 Eric Justin Jõks Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.b 0 7 816 8 252 8 034
105. 86 Janek Oja Põlvamaa Krootuse Põhikool 8. 0 7 996 8 056 8 026
106. 86 Berbel Maribel Valgus Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 7 428 8 619 8 024
107. 86 Vanessa Poolgas Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.a 7 864 0 8 168 8 016
108. 86 Agathe Vega Rahula Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 7 757 8 246 8 002
109. Matthias Veinmann Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 8 294 7 704 0 7 999
110. 85 Roman Allsaar Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 7 360 8 636 7 998
111. Thor Erik Tikand Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 8 810 0 7 182 7 996
112. 85 Jako Variksaar Tartumaa Puhja Gümnaasium 8.a 8 081 1 859 7 910 7 996
113. 85 Andreas Närep Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.b 0 7 651 8 340 7 996
114. 85 Kärt Haak Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.b 7 616 7 072 8 366 7 991
115. 85 Oskar Laht Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.a 0 7 802 8 171 7 987
116. 85 Remi-Andero Õunapuu Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.a 8 620 0 7 351 7 986
117. Robert Sarnet Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.a 8 484 7 487 0 7 986
118. Kati-Marleen Alliksoo Hiiumaa Emmaste Põhikool 8. 0 7 842 8 120 7 981
119. 84 Lena Kurg Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 7 448 8 466 7 957
120. 84 Tanel Laas Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. 8 067 3 149 7 843 7 955
121. 84 Greete Piil Hiiumaa Palade Põhikool 9. 7 813 0 8 091 7 952
122. 84 Joonas Luts Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.c 8 111 7 763 7 772 7 942
123. 84 Marten Mõru Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.a 0 7 855 8 021 7 938
124. 84 Stevo Väli Viljandimaa Paistu Kool 9. 8 111 0 7 758 7 935
125. Leena Karin Toots Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9. 7 052 0 8 808 7 930
126. Kevin Ibrus Viljandimaa Suure-Jaani Kool 9.a 8 303 7 554 0 7 929
127. 83 Markkus M Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.b 8 249 7 609 0 7 929
128. 83 Raiko Belausev Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.b 0 7 641 8 216 7 929
129. 83 Chris Tammik Läänemaa Virtsu Kool 9. 7 743 3 674 8 110 7 927
130. 83 Gea Maris Räis Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.b 7 715 7 591 8 133 7 924
131. 83 Binjamin Kogan Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.a 7 605 7 173 8 242 7 924
132. 83 Egne Pisarenko Põlvamaa Tilsi Põhikool 9. 7 859 6 919 7 987 7 923
133. 82 Merlina Pajuste Tartumaa Puhja Gümnaasium 8.a 7 048 7 798 8 047 7 923
134. 82 Matteus Miilpalu Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8.a 0 7 227 8 618 7 923
135. Elis-Liselle Soosalu Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.a 7 811 0 8 021 7 916
136. 82 Lisanna Pikla Läänemaa Virtsu Kool 8. 0 7 067 8 763 7 915
137. 82 Margot Nigol Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.c 7 036 7 250 8 792 7 914
138. 82 Kasper Pisa Hiiumaa Käina Kool 9. 7 988 0 7 836 7 912
139. 82 Airiin Ling Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.b 7 598 7 658 8 225 7 912
140. Kati Lõhmus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 7 348 0 8 473 7 911
141. 81 Maria Tõnisberg Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.a 0 7 797 8 018 7 908
142. 81 Daili Kruusamägi Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.b 0 7 623 8 191 7 907
143. Liina Konsap Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.b 8 613 0 7 191 7 902
144. Andreas Marten Aaviste Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 7 620 8 183 7 902
145. Rachel Kõllo Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.b 7 679 7 211 8 123 7 901
146. 81 Mattias Kerge Läänemaa Martna Kool 8. 0 7 498 8 304 7 901
147. Johanna Konsen Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 7 722 0 8 077 7 900
148. 81 Merilii Jalg Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9. 7 507 0 8 274 7 891
149. 80 Janeli Puu Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 8.b 1 501 7 814 7 966 7 890
150. 80 Ines Sandra Junti Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.a 7 519 6 615 8 257 7 888
151. 80 Toomas Kilk Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.b 8 523 6 132 7 239 7 881
152. 80 Kärt Talumees Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.b 0 7 179 8 575 7 877
153. 80 Jaagup Luts Järvamaa Türi Põhikool 8.a 0 7 026 8 719 7 873
154. 80 Anette Gutjuma Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.a 8 551 0 7 187 7 869
155. 80 Johanna Põder Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 7 603 8 133 7 868
156. 80 Katarina Sutter Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 7 549 7 485 8 185 7 867
157. 79 Rasmus Mirma Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.b 0 7 339 8 392 7 866
158. 79 Sigrit Umerov Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8.a 0 7 601 8 115 7 858
159. 79 Anet Sirvel Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8.a 0 7 373 8 335 7 854
160. 79 Janne Eller Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. 6 892 6 268 8 812 7 852
161. Andrea Jagur Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.c 7 719 0 7 978 7 849
162. Kaspar Jaakson Hiiumaa Emmaste Põhikool 9. 8 341 7 349 0 7 845
163. 79 Ragnar Paas Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.b 7 586 0 8 103 7 845
164. Gerlin Käärma Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.b 7 998 7 636 7 689 7 844
165. 78 Karen Rämson Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.b 7 429 0 8 254 7 842
166. Janno Jürgens Harjumaa Vaida Põhikool 9. 7 843 0 7 829 7 836
167. 78 Riin Kalme Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. 6 695 7 538 8 133 7 836
168. 78 Rain Erik Trealt Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9. 7 414 6 551 8 255 7 835
169. 78 Stefan Lokuta Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 2 906 7 399 8 266 7 833
170. 78 Anette Kuusk Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 7 456 0 8 207 7 832
171. 78 Kathleen Loss Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 0 7 189 8 467 7 828
172. 77 Hannah Kurm Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 0 7 383 8 270 7 827
173. 77 Lisette Aavere Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.b 7 061 7 019 8 589 7 825
174. Kevin Nirk Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.a 7 348 0 8 290 7 819
175. Kadi Saviauk Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.c 0 7 657 7 981 7 819
176. 77 Glenn Rahasepp Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.b 0 7 558 8 079 7 819
177. 77 Markus Michelis Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 8.c 0 7 337 8 296 7 817
178. Markus Vaher Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 8 649 6 982 0 7 816
179. Kaarel August Kurik Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.a 8 410 7 222 0 7 816
180. 76 Anabel Oja Põlvamaa Krootuse Põhikool 8. 0 7 264 8 364 7 814
181. 76 Kerstin Alpius Läänemaa Virtsu Kool 8. 0 7 772 7 852 7 812
182. Roosi Gertrud Tärgla Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.b 7 885 0 7 732 7 809
183. 76 Kris Lüüs Valgamaa Hargla Kool 9. 7 583 6 227 8 033 7 808
184. 76 Greete-Liis Kalda Põlvamaa Krootuse Põhikool 9. 7 175 0 8 441 7 808
185. 76 Mihkel Rohelpuu Viljandimaa Võhma Kool 9.a 8 702 6 905 4 821 7 804
186. Markus Vaher Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 8 558 7 050 0 7 804
187. 76 Marit-Jenna Tužilkina Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.b 6 903 5 564 8 705 7 804
188. 75 Austin Roose Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 7 333 8 270 7 802
189. 75 Mallor Pihu Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.c 6 685 7 032 8 891 7 788
190. 75 Anton Jaska Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 7 442 8 134 7 788
191. 75 Säde Sooman Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 6 788 8 787 7 788
192. 75 Doora Elmi Hiiumaa Käina Kool 9. 7 367 0 8 198 7 783
193. 75 Aet Kubits Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 7 864 7 701 7 783
194. 75 Kristiina Kukk Läänemaa Virtsu Kool 8. 0 7 425 8 139 7 782
195. 75 Helen Sisask Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 7 309 8 254 7 782
196. 74 Lisette Juhe Hiiumaa Palade Põhikool 8. 0 7 248 8 312 7 780
197. 74 Käti Romandi Hiiumaa Käina Kool 9. 7 570 4 697 7 977 7 774
198. 74 Karl-Kristofer Kivisalu Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.a 0 7 552 7 991 7 772
199. 74 Marek Haas Hiiumaa Emmaste Põhikool 9. 7 206 6 850 8 333 7 770
200. 74 Siim Nigul Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 7 595 0 7 922 7 759
201. Berta Laaniste Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8.a 0 7 150 8 365 7 758
202. 74 Rauno Valo Viljandimaa Võhma Kool 9.a 7 957 7 556 0 7 757
203. 74 Christopher Kasak Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.a 8 273 7 231 0 7 752
204. 73 Cätlin Tensing Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.b 7 795 6 383 7 705 7 750
205. 73 Taimar Treier Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.b 0 7 434 8 055 7 745
206. Hanna Malk Läänemaa Virtsu Kool 9. 7 157 0 8 327 7 742
207. 73 Sandra Vesseluha Viljandimaa Paistu Kool 8. 0 7 298 8 183 7 741
208. 73 Alice Ütsik Läänemaa Martna Kool 8. 0 7 475 8 003 7 739
209. 73 Kristina Põld Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8. 0 6 611 8 853 7 732
210. Kaarel Kristjan Katmuk Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 6 997 8 465 7 731
211. 72 Mihkel Eek Viljandimaa Paistu Kool 8. 0 7 765 7 682 7 724
212. 72 Renata Rosenberg Põlvamaa Krootuse Põhikool 9. 6 530 0 8 912 7 721
213. 72 Samantha Niinemägi Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.c 7 217 6 822 8 221 7 719
214. 72 Lisandra Leetmaa Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 0 7 452 7 979 7 716
215. 72 Hele-Riin Tamm Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 7 194 0 8 235 7 715
216. Jan Seilenthal Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 7 629 7 797 0 7 713
217. 72 Rachel Peets Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 7 298 8 115 7 707
218. 72 Jevgeni Lazarski Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 8.a 0 7 272 8 141 7 707
219. 71 Martin Braun Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 8.a 3 836 7 534 7 876 7 705
220. 71 Mirjam Ojamaa Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 6 591 8 817 7 704
221. 71 Aksel Luik Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 8 090 7 314 0 7 702
222. Kärt Keek Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 7 599 7 797 7 698
223. 71 Lisette Põlgast Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 7 000 8 391 7 696
224. 71 Sander Nõlvak Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 9.k 6 773 7 369 8 617 7 695
225. 71 Karmen Kaev Harjumaa Vaida Põhikool 8. 6 433 7 368 8 013 7 691
226. 71 Rait Toomsoo Hiiumaa Emmaste Põhikool 9. 6 784 0 8 594 7 689
227. 70 Lisette Lillend Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 7 514 7 863 7 689
228. 70 Helena Veebel Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 7 330 8 037 7 684
229. 70 Keithlin Michelson Põlvamaa Krootuse Põhikool 9. 7 075 0 8 275 7 675
230. 70 Juudit Lindsalu Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.b 7 436 0 7 911 7 674
231. Vladimir Makarenkov Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 8.b 0 7 122 8 222 7 672
232. 70 Karl-Oskar Pajus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 0 7 548 7 793 7 671
233. 70 Agnes Leek Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.b 0 6 855 8 487 7 671
234. 70 Henry Volmerson Harjumaa Vaida Põhikool 9. 7 848 0 7 492 7 670
235. 69 Philip Hrabrov Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.b 7 369 3 781 7 971 7 670
236. 69 Eva-Lotta Palmiste Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9. 6 825 6 436 8 515 7 670
237. 69 Merili Kais Läänemaa Virtsu Kool 8. 0 6 992 8 347 7 670
238. 69 Matri Joosua Hollman Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.a 7 539 0 7 799 7 669
239. Jaanis Soosaar Läänemaa Martna Kool 9. 7 538 7 794 690 7 666
240. 69 Carmen Jastremski Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8.a 0 6 966 8 366 7 666
241. 69 Kristjan Kuuskler Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 7 562 7 591 7 737 7 664
242. 69 Mathias Ausmeel Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 7 099 7 413 8 228 7 664
243. 68 Madis Oro Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.b 7 207 0 8 118 7 663
244. 68 Kris Mozgovoi Viljandimaa Võhma Kool 8. 0 7 484 7 835 7 660
245. 68 Brittany Korkma Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8.a 0 6 912 8 406 7 659
246. 68 Anett Aasmäe Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.c 0 6 969 8 327 7 648
247. Sander Miller Hiiumaa Käina Kool 9. 7 860 0 7 420 7 640
248. 68 Gertrud Soone Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 7 746 7 525 7 320 7 636
249. 68 Marge Veskemaa Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 8. 0 6 998 8 256 7 627
250. 67 Vahur Aasaküla Viljandimaa Võhma Kool 9.a 7 513 1 677 7 728 7 621
251. 67 Talver Ulla Hiiumaa Käina Kool 8. 0 7 542 7 686 7 614
252. 67 Rasmus Juhe Hiiumaa Käina Kool 8. 0 7 648 7 574 7 611
253. 67 Dima Berestov Harjumaa Vaida Põhikool 8. 0 7 371 7 851 7 611
254. 67 Frank Liblikmann Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 7 128 0 8 092 7 610
255. Kaarel Süld Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 7 734 7 477 0 7 606
256. 67 Gerlys Marleen Nano Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.a 6 575 6 811 8 636 7 606
257. 67 Agnes Abermann Viljandimaa Paistu Kool 8. 0 6 630 8 582 7 606
258. 66 Risto Nelk Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 9.a 7 586 0 7 619 7 603
259. 66 Marian Seeme Põlvamaa Krootuse Põhikool 9. 7 282 0 7 919 7 601
260. 66 Eva Maria Ilves Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 6 918 8 282 7 600
261. 66 Johanna Tammerand Hiiumaa Käina Kool 8. 0 7 091 8 105 7 598
262. 66 Marleen Riiner Viljandimaa Paistu Kool 8. 0 6 680 8 509 7 595
263. 66 Rico Siim Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 7 142 8 044 7 593
264. 66 Jarmo Randmäe Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 8.a 0 6 891 8 295 7 593
265. 66 Madleen Metstak Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 6 630 8 555 7 593
266. 65 Jan Oskar Kõiv Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 6 711 8 472 7 592
267. 65 Tauri Laidro Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.b 7 644 2 108 7 537 7 591
268. 65 Britta Smolin Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 8.a 0 7 494 7 683 7 589
269. 65 Johannes Idasaar Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 6 548 8 629 7 589
270. 65 Märt Kruusmann Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 8 207 6 968 7 588
271. 65 Richard Henry Lao Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 7 534 0 7 636 7 585
272. 65 Renzo Limbak Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9. 6 805 4 126 8 353 7 579
273. 65 Kärt Hintsalu Viljandimaa Võhma Kool 8. 0 7 437 7 714 7 576
274. Sirli Sildever Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 7 935 7 215 7 575
275. Loore-Liis Kauber Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 7 631 7 514 0 7 573
276. 64 Martin Kalmus Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.c 7 613 5 740 7 528 7 571
277. 64 Laura Saunamets Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 9. 7 004 0 8 113 7 559
278. 64 Poul Jakob Levertand Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 0 6 273 8 844 7 559
279. 64 Anette Traus Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8.a 0 7 362 7 754 7 558
280. 64 Monika Kattai Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 9. 7 029 0 8 080 7 555
281. 64 Kadri Kalve Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 9. 7 755 5 332 7 345 7 550
282. 63 Hanna Rahel Slungin Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 9. 6 614 0 8 476 7 545
283. 63 Brita Lota Virolainen Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 8.b 0 7 267 7 821 7 544
284. 63 Maarja-Liisa Pintman Harjumaa Vaida Põhikool 8. 6 673 0 8 410 7 542
285. 63 Karel-Mattias Kolli Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8.a 0 7 542 7 533 7 538
286. 63 Maris Meikar Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 8.b 0 7 086 7 990 7 538
287. 63 Arbo Lepamaa Hiiumaa Käina Kool 9. 7 949 7 124 6 257 7 537
288. Lysette Vahtra Läänemaa Virtsu Kool 9. 7 735 3 409 7 339 7 537
289. 62 Jan Eric Väljaots Viljandimaa Võhma Kool 8. 0 7 296 7 776 7 536
290. 62 Andri Järvis Tartumaa Puhja Gümnaasium 8.a 7 162 4 375 7 905 7 534
291. 62 Mathias Merelaht Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 7 031 8 035 7 533
292. 62 Angela Brunfeldt Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 8.a 0 6 559 8 502 7 531
293. Hanna Marta Nellis Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.b 6 944 8 108 0 7 526
294. 62 Talis Paas Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.a 7 513 0 7 533 7 523
295. Kärt Rannik Järvamaa Türi Põhikool 8. 0 6 779 8 267 7 523
296. 62 Kertu Purde Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 7 272 0 7 765 7 519
297. 61 Kaaro Saatmäe Läänemaa Virtsu Kool 8. 0 8 030 7 007 7 519
298. 61 Brait Pill Põlvamaa Krootuse Põhikool 8. 0 6 772 8 266 7 519
299. 61 Laura Raus Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.a 7 324 7 606 7 702 7 513
300. 61 Richard Viil Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.b 7 221 4 579 7 797 7 509
301. 61 Siim Laherand Harjumaa Vaida Põhikool 8. 7 231 7 785 6 044 7 508
302. Markus Jõeveer Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 7 987 7 027 7 507
303. 61 Kadi Rindberg Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8.a 0 6 654 8 356 7 505
304. 61 Elsa David Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.a 2 573 7 204 7 789 7 497
305. Pauline Puusaar Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 6 739 8 254 7 497
306. 60 Egert Römer Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8.a 0 6 776 8 209 7 493
307. Andreas Vannas Hiiumaa Käina Kool 8. 0 7 019 7 963 7 491
308. Triinu-Liis Loit Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 7 071 5 658 7 904 7 488
309. Kaur Teras Harjumaa Vaida Põhikool 8. 5 181 6 664 8 302 7 483
310. 60 Aleksander Janson Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 7 358 7 593 7 476
311. Linda Tälli Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 7 843 7 090 7 467
312. 60 Evelin Riimast Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.a 6 303 7 442 8 627 7 465
313. 59 Christofer Vares Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 8.b 0 6 828 8 102 7 465
314. 59 Kristiina Roht Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 9. 8 300 6 626 0 7 463
315. 59 Crissteven Tamberg Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 8.a 0 7 250 7 674 7 462
316. Raimond Õunap Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 7 226 7 696 7 461
317. 59 Ats Vannus Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.a 6 781 5 717 8 139 7 460
318. Hans Alasi Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.a 8 505 6 409 0 7 457
319. Ann Maria Muuli Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 6 513 7 434 8 401 7 457
320. 59 Raivo Kasepõld Viljandimaa Võhma Kool 8. 0 7 036 7 877 7 457
321. 58 Roberta Bühler Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 6 804 8 110 7 457
322. 58 Andre Andre Jõgevamaa Tabivere põhikool 9. 7 978 6 933 6 749 7 456
323. 58 Ingel Iris Tofert Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 6 645 0 8 262 7 454
324. Sander Kõiv Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. 6 473 0 8 424 7 449
325. 58 Jennifer Järvetar Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 9.g 7 120 0 7 753 7 437
326. 58 Helen-Kärt Käbin Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8. 6 535 6 657 8 216 7 437
327. 58 Andreas Korju Põlvamaa Krootuse Põhikool 9. 7 301 0 7 565 7 433
328. 58 Keitlin Kõoleht Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 9. 7 684 2 201 7 180 7 432
329. Laura Sorainen Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 7 781 7 080 0 7 431
330. 57 Margus Burk Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 7 852 7 009 7 431
331. 57 Kadi Sepp Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.b 7 883 6 975 0 7 429
332. 57 Karolina Klimberg Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 5 240 7 006 7 851 7 429
333. 57 Laura-Lotte Varvas Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 6 604 0 8 227 7 416
334. Karl Saar Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 7 342 7 483 0 7 413
335. 57 Ralf-Stiven Viru Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 9.c 7 494 5 757 7 322 7 408
336. 56 Bruno Pugal Viljandimaa Paistu Kool 8. 7 447 7 367 0 7 407
337. 56 Gloria Rose Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 6 428 8 386 7 407
338. 56 Annabel Pure Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.b 6 189 7 935 8 623 7 406
339. Hanna Mia Sooman Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 6 087 0 8 724 7 406
340. Romet Sepp Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 6 715 8 096 7 406
341. 56 Hanna Liis Jõgeva Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.b 7 923 6 886 0 7 405
342. 56 Karl Eduard Juhkamsoo Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 8.a 3 239 6 733 8 074 7 404
343. Roberta Mikk Hiiumaa Käina Kool 9. 7 212 0 7 587 7 400
344. 55 Christopher Krutõh Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 8.b 0 7 372 7 427 7 400
345. 55 Reno Palmik Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.a 0 6 750 8 042 7 396
346. 55 Laura Lehtme Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 8.b 0 6 724 8 053 7 389
347. 55 Jakko Koort Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9. 6 856 7 911 0 7 384
348. Andra Palla Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.a 0 6 515 8 253 7 384
349. Kerly Väinsar Harjumaa Vaida Põhikool 8. 0 6 074 8 689 7 382
350. 55 Taavi Truumure Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 0 6 646 8 113 7 380
351. 55 Käti-Eliise Tobre Tartumaa Puhja Gümnaasium 8.a 7 444 0 7 300 7 372
352. 54 Kaarel Kell Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8.a 0 6 437 8 307 7 372
353. 54 Minna Lilleoja Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8.a 0 5 929 8 809 7 369
354. 54 Helen Maiman Hiiumaa Palade Põhikool 8. 0 7 014 7 722 7 368
355. 54 Lisethe Lanno Põlvamaa Tilsi Põhikool 8. 6 205 5 005 8 521 7 363
356. Rein Muda Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.a 0 7 094 7 632 7 363
357. 54 Markus Veem Hiiumaa Käina Kool 9. 6 905 7 068 7 801 7 353
358. 54 Sille Kuperjanov Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 8.b 0 6 672 8 033 7 353
359. 54 Otto Georg Ginter Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 6 773 7 927 7 350
360. 53 Helena Lepp Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 7 512 7 185 0 7 349
361. 53 George Aaron Richter Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 6 726 7 970 7 348
362. 53 Susan Začek Hiiumaa Käina Kool 8. 0 6 647 8 047 7 347
363. 53 Kristin Paula Vahur Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.b 7 621 6 743 7 068 7 345
364. 53 Vitali Kreek Jõgevamaa Tabivere põhikool 8. 7 070 4 737 7 620 7 345
365. Greta Plato Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8. 6 633 0 8 055 7 344
366. 53 Anvar Tipner Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8.a 0 7 825 6 861 7 343
367. Martin Bergmann Viljandimaa Võhma Kool 9.a 6 998 0 7 685 7 342
368. 52 Kristi Kendra Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.a 0 7 410 7 270 7 340
369. 52 Kristi Viita Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8.a 0 6 577 8 099 7 338
370. Carmen Siller Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 7 161 7 500 0 7 331
371. 52 Airi Pettai Valgamaa Hargla Kool 8. 0 6 585 8 076 7 331
372. 52 Ryan Kruberg Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9. 7 051 7 599 0 7 325
373. 52 Pauline Nurmoja Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.a 0 7 358 7 292 7 325
374. Kristjan Paade Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 6 487 8 161 7 324
375. Anna-Maria Mustkivi Hiiumaa Käina Kool 9. 8 063 0 6 565 7 314
376. 51 Terje-Riin Tätte Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 8. 290 6 293 8 335 7 314
377. 51 Romet Haug Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.c 0 6 614 8 013 7 314
378. Marianne Allas Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.a 0 6 840 7 786 7 313
379. 51 Mart Mattias Rekkaro Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 0 6 363 8 258 7 311
380. 51 Artur Vilde Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.a 7 352 7 260 6 172 7 306
381. Karmel Magnus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 6 915 7 696 0 7 306
382. 51 Artur Raik Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.b 6 908 0 7 704 7 306
383. 50 Markus Randmaa Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.c 2 806 6 654 7 951 7 303
384. 50 Elisabeth Rebase Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.c 2 706 6 621 7 985 7 303
385. Pilletriin Peterson Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.a 2 681 7 688 6 914 7 301
386. 50 Aavo Mumm Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool 8.a 0 7 060 7 533 7 297
387. Raiko Valo Viljandimaa Võhma Kool 9.a 7 596 6 990 0 7 293
388. 50 Maria Mitt Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum 8.a 0 7 469 7 117 7 293
389. 50 Ketrin Lausson Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool 8.b 0 7 105 7 480 7 293
390. 50 Janne Haavistu Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium 8.a 0 6 611 7 973 7 292
391. 49 Getter Rebane Tallinn Tallinna Inglise Kolledž 9.a 7 360 319 7 222 7 291
392. 49 Martin Sööt Põlvamaa Mikitamäe Kool 9. 6 419 0 8 142 7 281
393. 49 Inge Kastepõld Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 9. 6 668 2 337 7 891 7 280
394. Katariina Ingerma Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 8.b 6 963 7 593 0 7 278
395. 49 Erik Jõks Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 9.c 6 092 6 312 8 464 7 278
396. 49 Karl Erik Kivimäe Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 6 701 7 853 7 277
397. 49 Kaur Jansen Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 8.d 0 7 254 7 295 7 275
398. 49 Teet Beljaev Järvamaa Türi Põhikool 8.a 0 6 859 7 688 7 274
399. 48 Hanna Liisa Toomes Põlvamaa Krootuse Põhikool 9. 7 131 7 413 4 915 7 272
400. 48 German Skuja Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9.a 6 413 0 8 129 7 271