Nuti-Mati matemaatika I + II etapp RAHVASPORT - 386 võistlejat, Kuni 1. klass
Koht
KOKKU
järgi
Koht
MAX
järgi
Võistleja Regioon Võistkond Klass 1.et. 2.et. 3.et. 4.et. KOKKU MAX
1 1 Rasmus Põder Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 8 518 8 791 17 309 8 791
2 2 Brigitta Paabo Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 1.b 8 233 8 700 16 933 8 700
3 6 Andris Reimaa Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 8 501 8 258 16 759 8 501
4 8 Jarmo Luik Viljandimaa Tarvastu Lasteaed Eelk. 8 087 8 424 16 511 8 424
5 15 Martten Toomejõe Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.a 8 141 8 336 16 477 8 336
6 7 Ken Ink Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 956 8 467 16 423 8 467
7 17 Georg Martin Ilus Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 8 317 8 080 16 397 8 317
8 20 Käroli Vaher Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 8 092 8 303 16 395 8 303
9 5 Raul Toom Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 7 878 8 506 16 384 8 506
10 12 Linde Leetberg Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 8 024 8 358 16 382 8 358
11 14 Henry Samolberg Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 8 008 8 337 16 345 8 337
12 4 Kristen Sild Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 8 507 7 810 16 317 8 507
13 32 Lisette Kalmus Viljandimaa Paistu Kool 1. 8 122 8 174 16 296 8 174
14 22 Mattias Liivamäe Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 8 008 8 280 16 288 8 280
15 29 Miia Ulm Läänemaa Metsküla Algkool 1. 8 187 8 079 16 266 8 187
16 40 Ingrid Kask Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 8 052 8 141 16 193 8 141
17 11 Uku Nõmm Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 7 811 8 371 16 182 8 371
18 30 Maarja Ruul Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 978 8 186 16 164 8 186
19 26 Delisa Lotte Tokman Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 8 265 7 898 16 163 8 265
20 3 Naatan Kastepõld Läänemaa Metsküla Algkool 1. 8 508 7 650 16 158 8 508
21 45 Ewert Piirisalu Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.b 7 999 8 119 16 118 8 119
22 46 Remi Orle Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 8 110 8 004 16 114 8 110
23 18 Madis Tomp Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 8 312 7 763 16 075 8 312
24 28 Kristjan Naarits Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 867 8 189 16 056 8 189
25 55 Natali Karis Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 7 966 8 066 16 032 8 066
26 35 Keitrin Seene Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 7 858 8 162 16 020 8 162
27 41 Kaspar Järv Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 7 854 8 133 15 987 8 133
28 19 Tauri Tuul Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 8 305 7 681 15 986 8 305
29 66 Henry Heinmets Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 8 022 7 907 15 929 8 022
30 34 Rannar Asi Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.b 8 167 7 759 15 926 8 167
31 68 Katlin Kesa Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 8 016 7 907 15 923 8 016
32 77 Lysandra Otti Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 7 928 7 980 15 908 7 980
33 47 Rannar Merimaa Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 8 104 7 796 15 900 8 104
34 89 Beatrice Nurmetalo Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 919 7 932 15 851 7 932
35 59 Anete-Liis Kingsepp Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 8 048 7 801 15 849 8 048
36 79 Rainer Mägi Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 878 7 970 15 848 7 970
37 94 Ken Andre Tamm Raplamaa Vana-Vigala Põhikool 1. 7 922 7 900 15 822 7 922
38 65 Ilona Kurnikov Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 8 024 7 792 15 816 8 024
39 49 Marie Emilia Kolkhonen Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 704 8 102 15 806 8 102
40 54 Marii Soosalu Läänemaa Virtsu Kool 1. 8 072 7 731 15 803 8 072
41 71 Kätlin Plado Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 7 791 8 005 15 796 8 005
42 25 Brigitta Välja Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 8 277 7 481 15 758 8 277
43 13 Kevin Kirsipuu Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 7 388 8 352 15 740 8 352
44 105 Anders Aim Tartumaa Tartu Mart Reiniku Kool 1.b 7 884 7 850 15 734 7 884
45 56 Ragnar Kirsel Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 7 639 8 066 15 705 8 066
46 63 Melissa- Angela Paks Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 8 031 7 660 15 691 8 031
47 97 Adele Saamot Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 7 768 7 907 15 675 7 907
48 109 Robin Hoop Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1. 7 801 7 873 15 674 7 873
49 43 Liisbet Laigu Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 8 125 7 535 15 660 8 125
50 93 Sergo-Kaspar Klaus Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 7 708 7 923 15 631 7 923
51 57 Renate Kastein Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 7 563 8 065 15 628 8 065
52 83 Teele Valdlo Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.a 7 670 7 958 15 628 7 958
53 104 Gea Koser Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 7 733 7 889 15 622 7 889
54 38 Hedonel Hermaküla Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 8 151 7 459 15 610 8 151
55 98 Tauri Lehtsaar Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 7 904 7 642 15 546 7 904
56 125 Keitlin Piilman Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 7 733 7 809 15 542 7 809
57 121 Leandra Williams Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 822 7 695 15 517 7 822
58 141 Eric Sälg Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 7 758 7 757 15 515 7 758
59 100 Annaliisa Suigusaar Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 7 902 7 610 15 512 7 902
60 114 Miia Jonuks Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 1.b 7 840 7 672 15 512 7 840
61 10 Markus Vurm Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 1.b 8 381 7 125 15 506 8 381
62 110 Hugo Aleksander Kolsar Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 629 7 872 15 501 7 872
63 74 Hannariin Tähtsalu Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 989 7 503 15 492 7 989
64 91 Darina Maslova Harjumaa Vaida Põhikool 1. 7 552 7 926 15 478 7 926
65 138 Irmeli Rokka Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 7 765 7 696 15 461 7 765
66 72 Johannes Kübar Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 7 994 7 461 15 455 7 994
67 120 Juhan Koppel Viljandimaa Paistu Kool 1. 7 630 7 823 15 453 7 823
68 154 Jan Samorodni Hiiumaa Kärdla Põhikool 1. 7 722 7 706 15 428 7 722
69 160 Brenda Vals Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.b 7 703 7 676 15 379 7 703
70 23 Heili Insler Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 1.b 8 280 7 086 15 366 8 280
71 128 Mirtel Tallinn Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 534 7 804 15 338 7 804
72 129 Valter Anton Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 531 7 802 15 333 7 802
73 134 Aleksa Lily Truija Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.b 7 783 7 541 15 324 7 783
74 33 Anna Leemet Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 8 168 7 149 15 317 8 168
75 107 Trevor Lilles Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.a 7 439 7 875 15 314 7 875
76 162 Marleen Uutar Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 7 699 7 607 15 306 7 699
77 69 Tobias Valk Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 7 272 8 016 15 288 8 016
78 161 Dariel Lukašenko Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 7 703 7 565 15 268 7 703
79 95 Emili Uudeküll Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 1.b 7 338 7 916 15 254 7 916
80 48 Joel Remmelg Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 7 135 8 103 15 238 8 103
81 39 Marten Rüütel Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 7 086 8 143 15 229 8 143
82 140 Joonas Pruks Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 7 457 7 762 15 219 7 762
83 173 Evelina Feldveber Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 7 556 7 642 15 198 7 642
84 62 Kevin Kändma Viljandimaa Võhma Kool 1. 7 154 8 037 15 191 8 037
85 167 Georg Tamm Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 7 662 7 517 15 179 7 662
86 37 Chris Thor Tahker Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 6 951 8 154 15 105 8 154
87 53 Kristen Soha Harjumaa Vaida Põhikool 1. 7 012 8 088 15 100 8 088
88 136 Kristofer Pirnipuu Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 305 7 776 15 081 7 776
89 108 Tristan Rao Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 1.a 7 169 7 875 15 044 7 875
90 137 Ivan Semjonov Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 7 260 7 770 15 030 7 770
91 102 Nele Niibo Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 126 7 894 15 020 7 894
92 166 Johan Tiidemann Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 354 7 664 15 018 7 664
93 179 Rasmus Turkel Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 7 612 7 392 15 004 7 612
94 143 Lisette Roosve Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 751 7 247 14 998 7 751
95 145 Henri Tarv Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 7 749 7 245 14 994 7 749
96 190 Ketlin Sisask Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 7 576 7 416 14 992 7 576
97 101 Karolin Nurk Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 7 899 7 076 14 975 7 899
98 185 Andero Sahtel Hiiumaa Kärdla Põhikool 1. 7 599 7 367 14 966 7 599
99 155 Joonatan Valk Tartumaa Tartu Luterlik Peetri Kool 1. 7 721 7 222 14 943 7 721
100 150 Emiilia Yarviste Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 7 207 7 730 14 937 7 730
101 144 Andreas Kasemets Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 7 149 7 751 14 900 7 751
102 174 Pilleriin Ermel Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 7 634 7 261 14 895 7 634
103 75 Vlada Karpljuk Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 6 908 7 985 14 893 7 985
104 148 Eva Lisl Freiman Hiiumaa Kärdla Põhikool 1. 7 739 7 154 14 893 7 739
105 123 Kristo Laisk Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 7 819 7 067 14 886 7 819
106 202 Annika Uudeberg Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 7 369 7 510 14 879 7 510
107 201 Feliks Uiboaed Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 1.b 7 352 7 514 14 866 7 514
108 216 Siiri Laanemets Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 1.b 7 417 7 442 14 859 7 442
109 159 Märt Kaljuvee Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 7 705 7 139 14 844 7 705
110 215 Loreene Lille Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 7 444 7 395 14 839 7 444
111 176 Hanna Pruul Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 7 201 7 628 14 829 7 628
112 182 Birgit Rand Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 7 216 7 611 14 827 7 611
113 218 Lauri Saar Viljandimaa Paistu Kool 1. 7 389 7 432 14 821 7 432
114 186 Lisandra Pärnamets Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 7 170 7 596 14 766 7 596
115 219 Lillepuu Lillepuu Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.a 7 299 7 430 14 729 7 430
116 156 Rami Kaits Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 7 719 7 007 14 726 7 719
117 209 Carmen Hüüdma Hiiumaa Käina Kool 1. 7 480 7 241 14 721 7 480
118 116 Miikael Mõttus Harjumaa Vaida Põhikool 1. 6 860 7 835 14 695 7 835
119 87 Katriina Nasikovski Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 6 743 7 934 14 677 7 934
120 206 Elis Soom Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 7 506 7 159 14 665 7 506
121 177 Liis Vares Viljandimaa Paistu Kool 1. 7 031 7 626 14 657 7 626
122 158 Karel Kissand Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 6 922 7 711 14 633 7 711
123 115 Carmen Sinisoo Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 6 772 7 839 14 611 7 839
124 99 Kristofer Toomas Viirand Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 904 6 681 14 585 7 904
125 231 Mirjam Hendrikson Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 7 195 7 377 14 572 7 377
126 147 Karoliine Puidet Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 7 747 6 811 14 558 7 747
127 152 Marten Miller Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 6 822 7 726 14 548 7 726
128 207 Robin Baumann Harjumaa Vaida Põhikool 1. 7 043 7 500 14 543 7 500
129 169 Siiri Saare Läänemaa Metsküla Algkool 1. 6 880 7 656 14 536 7 656
130 168 Keilin-Lorise Talisainen Viljandimaa Võhma Kool 1. 7 658 6 846 14 504 7 658
131 227 Elis Marksoo Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 7 403 7 057 14 460 7 403
132 149 Liise-Lotte Ehasalu Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 6 715 7 731 14 446 7 731
133 225 Erold Kaldamäe Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 7 029 7 411 14 440 7 411
134 191 Steffi Carlotta Pukk Põlvamaa Kanepi Gümnaasium 1.b 7 572 6 863 14 435 7 572
135 228 Aleksandra Varts Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 1.b 7 024 7 396 14 420 7 396
136 171 Kaisa Johanna Kajak Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 7 644 6 719 14 363 7 644
137 198 Jako Sedrik Hiiumaa Käina Kool 1. 6 804 7 521 14 325 7 521
138 183 Kärt Vahisalu Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 1.b 6 705 7 606 14 311 7 606
139 180 Triinabel-Liisa Tuul Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 6 681 7 612 14 293 7 612
140 112 Alexandra-Mariah Rõuk Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 1.b 6 418 7 868 14 286 7 868
141 210 Mirtel Pilv Raplamaa Vana-Vigala Põhikool 1. 7 480 6 806 14 286 7 480
142 184 Kert Kangur Tartumaa Tartu Kivilinna Kool 1.d 6 645 7 606 14 251 7 606
143 165 Mia Lilium Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 667 6 568 14 235 7 667
144 221 Karl-Marten Kesküll Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 1.b 7 420 6 799 14 219 7 420
145 36 Joosep Rebane Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 6 055 8 156 14 211 8 156
146 153 Kaisa Tali Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 6 472 7 724 14 196 7 724
147 238 Sandra Reino Hiiumaa Kärdla Põhikool 1. 6 863 7 332 14 195 7 332
148 111 Artur Hallik Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium 1.b 6 311 7 871 14 182 7 871
149 260 Riti Valo Viljandimaa Võhma Kool 1. 7 028 7 152 14 180 7 152
150 119 Robert Brauer Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 6 319 7 831 14 150 7 831
151 208 Frida Gabral Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 6 641 7 484 14 125 7 484
152 259 Helen Larionov Lääne-Virumaa Kunda Ühisgümnaasium 1.a 7 159 6 915 14 074 7 159
153 254 Liisa Rätte Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 7 222 6 841 14 063 7 222
154 76 Triinu Aru Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 6 012 7 982 13 994 7 982
155 52 Reinar Berg Viljandimaa Võhma Kool 1. 8 089 5 896 13 985 8 089
156 257 Theodor Tats Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 6 771 7 205 13 976 7 205
157 237 Katariina Leola Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 6 610 7 336 13 946 7 336
158 262 Helena Lohk Harjumaa Kiili Gümnaasium 1.a 7 136 6 751 13 887 7 136
159 217 Kertu Sudi Harjumaa Vaida Põhikool 1. 6 442 7 440 13 882 7 440
160 44 Risto Leis Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 8 122 5 746 13 868 8 122
161 139 Kevin Verismaa Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 6 067 7 765 13 832 7 765
162 229 Emil Juhani Puttonen Hiiumaa Käina Kool 1. 7 393 6 393 13 786 7 393
163 199 Marthi Mooses Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.a 6 186 7 519 13 705 7 519
164 193 Grete-Liis Mardiste Viljandimaa Paistu Kool 1. 7 569 6 101 13 670 7 569
165 270 Kristo Pruul Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 6 447 7 071 13 518 7 071
166 130 Eliise Lees Hiiumaa Kärdla Põhikool 1. 5 656 7 802 13 458 7 802
167 255 Karel Aaslepp Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 6 234 7 221 13 455 7 221
168 163 Elmo Linno Läänemaa Metsküla Algkool 1. 7 698 5 672 13 370 7 698
169 234 Lola Koskin Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 5 572 7 365 12 937 7 365
170 285 Anri Maidla Hiiumaa Kärdla Põhikool 1. 6 023 6 905 12 928 6 905
171 135 Eliise Tamm Hiiumaa Käina Kool 1. 5 034 7 780 12 814 7 780
172 266 Tenar Kiuru Pärnumaa Pärnu Vanalinna Põhikool 1.b 5 698 7 105 12 803 7 105
173 248 Sebastian Salla Harjumaa Vaida Põhikool 1. 5 528 7 257 12 785 7 257
174 250 Lisethe Kask Hiiumaa Kärdla Põhikool 1. 5 513 7 246 12 759 7 246
175 170 Steven Tarkusep Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.a 5 101 7 656 12 757 7 656
176 265 Lenna Vals Hiiumaa Kärdla Põhikool 1. 5 635 7 115 12 750 7 115
177 230 Erki Pranno Hiiumaa Emmaste Põhikool 1. 5 299 7 383 12 682 7 383
178 226 Ingo Jagomägi Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 5 193 7 408 12 601 7 408
179 244 Varvara Raud Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 5 245 7 277 12 522 7 277
180 232 Sten Baumann Harjumaa Vaida Põhikool 1. 5 135 7 377 12 512 7 377
181 298 Deliisa Raamets Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 5 870 6 620 12 490 6 620
182 124 Delisa Valving Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 4 637 7 818 12 455 7 818
183 211 Simo Laherand Harjumaa Vaida Põhikool 1. 4 945 7 477 12 422 7 477
184 290 Fia Delisa Lehe Harjumaa Vaida Põhikool 1. 5 553 6 816 12 369 6 816
185 280 Kelin Arumäe Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 6 954 5 348 12 302 6 954
186 307 Kristen Tammeveski Hiiumaa Käina Kool 1. 6 000 6 302 12 302 6 302
187 113 Ketlin Kumari Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 4 401 7 856 12 257 7 856
188 118 Laura Liisa Üksik Hiiumaa Käina Kool 1. 4 240 7 832 12 072 7 832
189 213 Liisa Laura Viru Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 7 467 4 598 12 065 7 467
190 246 Lennart Võigemast Tallinn Gustav Adolfi Gümnaasium 1.b 4 711 7 265 11 976 7 265
191 267 Remi Zieds Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.h 7 104 4 823 11 927 7 104
192 235 Rauno Pentinen Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.a 4 485 7 365 11 850 7 365
193 194 Amanda Allipere Raplamaa Vana-Vigala Põhikool 1. 4 290 7 556 11 846 7 556
194 222 Aleksander Kuznetsov Tartumaa Puhja Gümnaasium 1. 4 415 7 415 11 830 7 415
195 300 Kaspar Mitt Harjumaa Vaida Põhikool 1. 5 096 6 553 11 649 6 553
196 297 Kaspar Oja Tartumaa Lähte Ühisgümnaasium 1.b 4 997 6 626 11 623 6 626
197 292 Mairold Kalda Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium 1.i 4 671 6 810 11 481 6 810
198 319 Kevin-Gustav Kütt Lääne-Virumaa Haljala Gümnaasium 1.b 6 003 5 446 11 449 6 003
199 96 Tereesa Lepp Läänemaa Metsküla Algkool 1. 7 908 3 513 11 421 7 908
200 64 Steven Matt Harjumaa Vaida Põhikool 1. 3 372 8 027 11 399 8 027